29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #22563
    OKé, ránézek. :)))
  • Papa01 #22562
    Próbáld ki a Damnation című albumjukat! Szerintem nagyon ott van! :)
  • whiteskull
    #22561
    Hát amikor régebben belehallgattam néhány számukba, nekem túl kemény volt. :)))
  • sakkay
    #22560
    Na igen..jó az cucc.
  • Papa01 #22559
    Ez szerintem nagyon ott van:



    De ez...



    Nem is értem..
  • Papa01 #22558
    Köszi! :)

    Zsolti, te szereted/ismered az Opeth nevű zenekart?
  • whiteskull
    #22557
    Ennyiért én is rámozdulnék: :))))

    Jó lett!
  • Papa01 #22556
    Aha, szóval mindenki rámozdul...

    Frissítettem a GYIK-et is: 1, 2.
  • whiteskull
    #22555
    De van. Még majdnem egy hónapot lehet rá licitálni. Jóval több lesz az ára. :)))
  • Papa01 #22554
    10-ért??? Nincs ebben valami huncutság? :)
  • whiteskull
    #22553
    Szerintem az 5-ös
  • Papa01 #22552
    Hanyas TrackIR lehet?
  • Papa01 #22551
    Ááá, most lelőtted a poént.. :D
  • whiteskull
    #22550
    Gondolom azért jócskán felmegy az ára. Bár ahogy az IL2-ben írta egy srác több mint 60 ezerbe volt neki az új.
  • whiteskull
    #22549
    Azt hittem lefordítod. :DDD
  • Relax99
    #22548
    Nézzétek csak mit találtam
  • Papa01 #22547
    Új digitális felhasználói kézikönyv a Rise of Flight-hoz - Hírként a riseofflight.hu-n
  • Her Laca
    #22546


    Ti tudjátok mi ez?
  • Relax99
    #22545
    rOEN barátunk új videója:
  • Relax99
    #22544
    Én úgy tudom fordulóváltáskor és ha hirtelen akarsz lassulni akkor van szerepe a blipnek, dr1-nél pl eleve olyan a gázkar mintha nem is lenne, vagy legalábbis eléggé sokat késik. Én személyszerint inkább dugóban használom a blipswitchet, de akkor veszettül nyomkodom.
  • Solt
    #22543
    No, én olyan kokárdás bigyóba bele nem teszem az ülőgumómat! :D A Dr1-t akkor próbálgattam, amikor megvettem, majd miután a maradék hajam is rohamos ütemben őszülésnek és hullásnak indult, úgy döntöttem, hogy repüljön vele az, akinek nálam jóval több türelme és ideje van gyakorlásra... ehhez nekem túl labilis az idegrendszerem! :D

    Jó kis D.VIIF... azt szeressem! :)
  • Papa01 #22542
    Szia!

    Néhány érdekesség:
    Mi az a blip switch?

    Mi az a forgó motor?


    Milyen géppel repüljek??

    Egyébként én is Zsolti álláspontját képviselem... nem az én idegrendszeremnek való egyik forgós gép sem.. :D
  • whiteskull
    #22541
    Hát én nem. :)))

    Egyenlőre utálom annyira a forgómotorosokat, hogy nem is próbálkozom velük komolyan. :)))
  • Gundark 1 1
    #22540
    Urak ti használjátok a blimp switchet? Működik? Mert nekem fura. De szeretem a Fokker Dr1et. :) Mint mondtam a Camel jobban szivat mint az. Kezdem megtalálni minden gépben a szépséget és a kihívást :) A nipőr 17 egyszerű mint a bot, egy darab szögbelövővel az elején, fordulót váltani nem nagyon bír de szépen fordul. A Spad XIII-at is kezdem megkedvelni, erős benga, nem fordul, viszont nagyon gyors. Az Albák ehhez képest mesterművek.. Szépen repülnek, nem okoskodnak. De a DVII-esek is igen meggyőzőek. Nem véletlenül repültek sokáig a háború után. A tevét nem kedvelem egyelőre, túl sokszor jel nélkül vágja le magát. Az SE5A sem rossz vas. Kicsit fura :) De a Dr1et erőltetem, szeretném elsajátítani a forgómotorosok használatát rendes szinten.
  • Papa01 #22539
  • whiteskull
    #22538
    Vazze! Senki sem beszél arrafelé normális emberi nyelven? :)))
  • Papa01 #22537
    Új ROF user manual.
  • whiteskull
    #22536
  • Papa01 #22535
    Igen, a türelem nekem sem az erősségem...
  • Gundark 1 1
    #22534
    Igen. Az a kérdés hogy a már meglévő accnak lehet e másik keyt adni amivel ICE-á válna :) Nem nagy gond mert csináltam másik accot, de ezzel elveszett pár dolog amit a régiben elértem. Csak gondoltam megkérdem :)
  • Relax99
    #22533
    a normál a demo ,ice és a többi változat mind ugyanazt a programot tartalmazza, az account változik, mivel mikor belépsz az accoddal lekéri a szerverről, hogy neked milyen gépek küldetések account típusod stb. van és amire a szerver azt mondja megvan csak azokat oldja fel a játékban ezért van, ha feltelepíted akkor legalább 1x be kell lépni online módban különben nem használható offline.
  • cifcuk
    #22532
    Lehet hülyeséget írok, de amikor nekem csak demóm volt, csak beírtam az új key-t. Nem installáltam fel a letöltött ICE-t hanem a demóba írtam be és elvileg müxik.
  • Gundark 1 1
    #22531
    Egy érdekes kérdésem van: Van nekem az alap játék. Van az ICE is most már. Viszont az alapjátékban van pár jól haladó karrierem. Nem lehet az ICE-t aktiválni a sima eredetin valahogy az eredeti accountommal?
  • Gundark 1 1
    #22530
    Érdekes, de inkább a Camel szivat. A Dr1, nem mondom hogy elsőre de egész jól megy. Mármint jobbra :) Balra nem :) Osszatok meg pár gondolatot róla. A blimp switch használ? Vagy erőltessem a magasból lecsapást és a jobbra fordulást?
  • brendon566
    #22529
    Nekem megy a ts, ha azt akartad írni h neked nem:)
    Valaki kapható kis repülésre?
  • whiteskull
    #22528
    Nem csak te vagy ezzel így. :)

  • perko
    #22527
    Na most már megy.
    Az volt a hiba, hogy az idegtől már nem láttam és el is indult vona de először updatelni kellett.
    Ezt az update ablakot feldobta már korábban is de nem olvastam el csak azt láttam hogy nemindul és mindig kiléptem.
    Kicsit lenyugodtam elinditottam az updatet és most már jó.
    Köszi a segítségeteket a hiba az én készülékembe volt, sajnos néha kevés a türelmem.
  • cifcuk
    #22526
    Most már látom a szerókat kivéve a magyart. TS-re tudok belépni, mert failed van.
  • Papa01 #22525
    Igen, ezt könnyű eltévszteni. :)
  • whiteskull
    #22524
    Ahogy én is anno. :)))