29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gundark 1 1
    #22603
    Köszi nézem
  • Papa01 #22602
    A Pfalz DIIIa-ról csináltam egy leírást. A ROF-ban igazán a jó zuhanóképességét lehet alkalmazni. Én szeretem. :)

    A Pfalz D.XII egy BNZ gép, túl nagy népszerűségnek nem örvend.

    @ Máté: Szerintem a zoom csalás. :)
  • Gundark 1 1
    #22601
    Vicces kis jószág ez a DR1 :) Kergetőzünk a front túloldalán, egyszer csak valami történik, és a bal oldali felső szárny egy része a főtartótól leszakad. Két és fél szárnnyal is hazavitt. Igaz a leszállás kalandos lett, de sikerült. Máskor meg valami történt és gyakorlatilag szétrepült a motor. De szó szerint. A felső szárnyat is átütötte egy alkatrész. Irányított becsapódást hajtottam végre. Ez nem tudom mi volt, ellenség nem volt, néhány AA lőtt de nem meggyőződéssel. Nem pörgött túl, egyenesen repültem.. Kalandok :) Most a Pfalzot nyúzom. Érdekes kis gépnek tűnik. Mondanátok pár szót róla? Mármint a tulajdonságairól.
  • brendon566
    #22600
    ne feledd , hogy a zoom nélküli nezelodes vakon repulessel egyenlő.
  • Relax99
    #22599
    Akkor legyen 40, 15% nál szokott kb 13-15 percnél lenni a mutató igaz
  • Papa01 #22598
    Háát sztem a 30 perc az egy picit karcsú, nem? Én jártam úgy h 15-20 percig csak repültem, majd összetalálkoztam egy ellenséges géppel, kb 5 perc légiharc... Utána pedig irány haza. :)
  • Relax99
    #22597
    ég és föld a különbség köztük szerintem is
  • Relax99
    #22596
    Igen dofight szervereken elég a 15% küldetésesen mint a hellequins és a syn kb 40% elég az kb 30 perc egy d5-nél de ez ugye függ attól is hogy mennyire hajtod a gépet.
  • Papa01 #22595
    Amit még jó ha tudsz, hogy a legtöbben minimális (15-20%) üzemanyaggal repülnek, így neked is így érdemes, mert a sok üzemanyag nagyon nehézzé teszi a gépet, és kapásból hatalmas hátrányból indulsz...

    Persze a SYNDYCATE, Les Hellequins más tészta, de ott sem szabad 100% üzemanyaggal repülni. :)
  • Papa01 #22594
    Köszi a vidit, bár szerintem a ROF Camel-je szebb. :)
  • Relax99
    #22593
  • Gundark 1 1
    #22592
    Köszi. Akkor megyek még egy kört :)
  • Relax99
    #22591
    Újra működik
  • Relax99
    #22590
    Nincs kapcsolat:/
  • Gundark 1 1
    #22589
    Lehet lemaradtam valamiről, de karbantartás van? Nem tudok belépni szerverre. Azt irja hogy csekkoljam az internetbeállításaimat :) De a net megy mert itt vagyok :)
  • sakkay
    #22588
    Ja igen, én írtam is ide -jó a cucc-de ha bárkinek nagyon kellene leszállhatok róla, de ha nem, azért 1x-ig nyomnám.
  • kmarkdev
    #22587
    http://pumaszallas.hu/elmelet-tankonyvek/tankonyvek.html
    16-os tankönyv (bocsi, Pumák, remélem, senki sem haragszik a linkért)
    Találsz a Pumaszálláson még jó kis anyagot az energiaharcról, de a legtöbb infót fejben hozzá kell igazítani az I.Világháborús lehetőségekhez.
    Például hiába nyersz elméletben zuhanórepüléssel nagy sebességet, általában 300 KmH felett a legtöbb gép szárnya egy combos felhúzás után eljátssza a "ha jó a kedved, üsd a tenyered" című műsorszámot.
  • Her Laca
    #22586
    Azt hittem neked kell:) De úgy már érthető.

    Sakkay kollega licitált rá remélem más nem fogja elhalászni előle.
    Még ha 20 ra is felmenne a licit is nagyon megérné.
  • Relax99
    #22585
    Igaz, annyira nem zavar, vannak akik régebb óta vannak ott többet hozzátettek mint én, nyilván őket részesítették előnyben.
  • Relax99
    #22584
    Bocs Herrlaca ebben teljes mértékben igazad van, csak gondoltam valakit lehet,hogy érdekel
  • cifcuk
    #22583
    Van valahol magyar nyelvű irodalom az ilyen dog fight (ha így hívják) technikákról? Mert egyelőre én össze vissza keringek de lelőnöm még 1 db gépet sem sikerült.
  • kmarkdev
    #22582
    A jó manőverezés multis környezetben sajnos nem minden. Annak ellenére, hogy túlmodellezték a sebességét, még elég lassú maradt. Menekülő S.E. 5-öt, Dolphin-t, SPAD-ot, meg igazából semmit sem ér utol, a helyszínt sem tudja elhagyni úgymond "rugalmas elszakadással" így ha egynél több BnZ gép ellen megy a harc, akkor csak idő kérdése a vereség.
    SYNDYCATE, Les Hellequins szervereken meg se próbálj beleülni. A Riseofflight.hu, FAST FOOD, Flying Circus féléken esélyes egy jó kis móka vele, mert ott a többség fordulózik, és egyáltalán nem a túlélésre játszik.
  • whiteskull
    #22581
    Engem az a játék nem kötött le. Bár lehet, hogy csak azért, mert nem mélyedtem el benne. :)))
  • Papa01 #22580


    Én hetente 1-2 órát az ARMA 2 hadjáratát szoktam nyomni.. eléggé hangulatos. :)
  • whiteskull
    #22579
    Tegnap próbáltam egy kis bombázgatást még este. A végére már egy km magasból sikerült eltalálni egy gépkocsi konvojt. :)
  • whiteskull
    #22578
    Az is lehet, hogy a gázsiját sokallták.
  • Gundark 1 1
    #22577
    Furcsa ez, sajnálom. Lehet hogy nem a jó véleményt mondtad el :) Ez már biztos?
  • whiteskull
    #22576
    Sakkay licitált rá, nem Zéti. :)))
  • whiteskull
    #22575
    Hát sajnálom én is. De nézd a jó oldalát is ennek!

    Most legalább teljes vállszélességgel az online repülésre tudsz koncentrálni. :)))
  • Gundark 1 1
    #22574
    Valóban. Gazdagon megy 150es utazósebességgel. Pedig a korabeli visszaemlékezések szerint eléggé küszködve érte ezt el.
  • Her Laca
    #22573
    Ne reklámozd:) TR-t nem mindennap vásárolnak ,lehet nem is tudják (tudták ) eddig ,hogy ezt most itt meg lehetne szerezni:)
    Aztán a végén fel lesz verve az ár. Mondjuk attól nem félek,hogy az itteni srácok rád licitálnak ,de egy betévedt arc az simán.
  • Papa01 #22572
    Sajnálom, Zétikém, hogy ez történt... Pedig az angolod is jó szerintem... :(

    @Gundark 1 1 : Háát nem is tudom, szerintem a dr1 nem kicsit túl van modellezve végsebesség terén.
  • Gundark 1 1
    #22571
    Köszi :) Barátkozunk a Dr1-el. Lenyűgöző szerkezet :) Valóban kezesebb mint a camel. Elképesztően fordul. Hogy is volt az a mondat: annyira jól manőverezett hogy észre sem vették milyen lassú :) Tényleg lassúcska, de aki közel jön az megjárja :)
  • Relax99
    #22570
    Úgy néz ki kikerültem a beta tesztelők közül mondván hogy szűkítik a kört és azokat hagyták bent akik maximálisan válaszoltak stb. hát nem tudom én részemről leteszteltem amit kellett többször leírtam a véleményem stb. igaz hogy mindez 3 poszt volt de azóta nagyon nem is volt semmi, na de ez van.
  • Relax99
    #22569
    megoldás az Out of Memory hibákra
  • kmarkdev
    #22568
    Csak támogatni tudom a forgómotorosok iránti rokonszenvedet! Én sokkal jobban szeretek forgóval repülni, mint a sorosokkal. A DrI. irányíthatóság szempontjából a keményebb dió ,főleg bal kanyarban, de magától kijön a dugóból. A Camel kicsit alattomosabb, 70 MpH alá ne engedd, és ha fogy a sebesség, csak óvatosan az oldalkormánnyal. Kell neki egy kis idő, mire kijön a dugóból.
    Egyébként egyszerű a vezetésük: ha jobbra kanyarodsz, balra léped az oldalkormányt. Ha balra kanyarodsz, akkor is balra léped. El sem tévesztheted :)
    A blip-et 3 fő esetben használom:
    - ha az ellenfél lassabb, és netán túlrepülnék rajta
    - zuhanórepülésben, nehogy túlpörögjön a motor
    - leszálláskor
  • Papa01 #22567
    Külön fel kell konfigolni.. Azt hiszem, egy kis vérfrissítés nem fog ártani a billentyűzet kiosztásnak sem.. :)
  • Papa01 #22566
    Feljössz TS-re? :)
  • whiteskull
    #22565
    Mivel lehet jelzőrakétát kilőni?
  • Papa01 #22564