29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #28739
    Végül is, igen... :D
  • Gundark 1 1
    #28738
    Mindegy, jelenjen meg, utána meg vitatkozzunk hogy mikor vesszük meg :D
  • Papa01 #28737
    Az szomorú lenne, főleg ilyen árfolyamok mellett... Közben kitettem a linkedet a fejlécbe is, amíg nincs saját weboldaluk, legalább ezt lehessen látni. :)
  • feca1229
    #28736
    Szerintem 50 dollár környékén lesz. Gondolom elővetelben kicsit kevesebb , aztán meg majd az akciók.
  • Papa01 #28735
    Mondjuk nálam ilyen 50-80 dodós ár esetén felejtős lesz... :)
  • feca1229
    #28734
    Jaj, én nem akartam a dcs árával párhuzamot vonni, teljesen helyén kezelem a dolgot. Papával az áráról beszélgettünk és irtam, hogy mivel nem egy dcs szintű dolog mármint gép kezelés szempontjából, tulajdonképpen két különböző kategória, és biztos olcsóbb is lesz. A rof árazás az szerintem rendben volt, nem adták ingyen, de azért nem egy ökör ára volt! Engem inkább a sok kis szarság idegesített, hogy kis zászló, távcső, plusz gépfegyver igaz pár dollár de azért mégis megvettem, mert nekem így volt teljes. erről most már leszoktak. legalábbis a bosban nem kell külön vásárolni hozzá kiegészítő szarokat! Amúgy nekem nagyon bejött a rofnak a hangulata, tudom nektek is. Nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz az új!
  • Gundark 1 1
    #28733
    Ha olyan lesz mint a RoF, csak több élettel, meg mai grafikával, jobban kihasználva a videokártyákat akkor az már jó lesz :) Bár nekem a Rof is tetszik még mindig kinézetre. Itt már azért szépen árnyaltak a textúrák, látszik hogy vászon a gép.

    Szerintem ne hasonítsuk össze az árakat a DCSvel, a dcs azért drága mert úgyis megveszik :D Annak ellenére hogy nem egy Falcon dinamikus hadjárat nincs benne, hanem még egy RoF szerű sem.
  • feca1229
    #28732
    Csak most látom, tényleg. Fel sem tünt!
    Hatha egy kis életet lehel a topikba.
  • Papa01 #28731
    Meglátjuk. A topic-ot már átneveztem! :) A RoF mellett szerintem ez is elfér itt.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2018.07.11. 12:46:17
  • feca1229
    #28730
    Hát ami regebben ment, hogy távcsőért fizetsz, plusz fegyverért meg csomo mas szarért az már nem pálya Jasoneknál. Bodenplatte az pl 80 dollár talán vagy 70 nem tudom most nem emlekszem, inkabb elkerik előre és minden szart belaraknak. Jobb szerintem mintha apro biz- baazokat adnanak par dollárért. Persze Jasonék biztos nem gombokért fogják árulni . A DCS sokkal drágább, de nyilvan az mar egy másik káveház...
    Viszont rettentő komplex a dcs gepek elektronikája es a technika vezérlése.
    Itt nem tudják erre fogni, hiszen első vh gépek ugye nem egy bonyolult szerkezet. Ki tudja hogyan áeaznak majd látjuk.
  • Papa01 #28729
    Meglátjuk, remélem nem fajzódnak el nagyon az árak.. :)
  • feca1229
    #28728
    Árban szerintem a Bos kategória, remélem a gyüjtői gépek azért olcsobbak lesznek meg gondolom lesz maj leértékelés meg elővétel.
    Kb megveszed ujra a roffot javitottan...
  • Papa01 #28727
    Szia!

    Köszi a linket! :) Az árra kíváncsi leszek... VR-ben, biztos élmény lesz. :)
  • feca1229
    #28726
    Szia Papa!

    Flying Circus

    Ha minden igaz ebben a hónapban indul, lesz két repcsi benne a Spad és a Fokker Dr1.
  • Papa01 #28725
    Egyelőre semmi új infó. :)
  • Gundark 1 1
    #28724
    Urak, tudunk már valami többet az új RoF-unkról a Flying Circusról? Jó megrendelhetjük előre az első negyedévben :) Valami több jött azóta?
  • Papa01 #28723
    Szia Sakkay! :)

    Ok, benne vagyok! :)
    @GPx8: Szia! Szerintem nem, csak egy név alatt fut az egész szerintem... :)
  • GPx8
    #28722
    Sziasztok!
    Jól értem, hogy az új ROF-hoz BoS is kell?
  • sakkay
    #28721
    Szia Papa. Ha jó lesz az új ROF, lehet megveszem aztán majd nyomulunk mint régen!
  • Papa01 #28720
    Meglett a megoldás :) (az FF topic-ban jött a válasz):
    A testreszabások között ott van a könyvjelzők. Egy csillag ikon ami alatt van egy vonal (szóköz jel). Ezt ki tudtam rakni...
    Alapból e helyett volt ott a Könyvtár ikon és abban a Könyvjelzők, ami nem működött jól.. de most OK! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2017.11.18. 12:19:45
  • Papa01 #28719
    Igen, úgy volt... :(
    @Solt: Bizony!:) Én már teljesen lemondtam a RoF-ról, nagyon örülök a változásoknak.
  • Solt
    #28718
    Óóó... milyen remek hírek érkeztek! Tisztára elleszünk kényeztetve! :))
  • Klusi86
    #28717
    Könyvjelző eszköztár be van kapcsolva?
  • Papa01 #28716
    Igen, ilyen volt, nekem is, csakhogy most nincsenek ott a mappák ... mindenesetre köszi a segítséget! :)
  • levy668
    #28715
    Hmm érdekes. Nálam ott vannak a lenyílóban és csak ráteszem az egeret klikk nélkül és dobja jobbra a mappában lévő könyvjelzőket.Remélem valaki nálam okosabb tud segíteni.És nem új firefox telepítés volt, csak simán frissítette a jelenlegit.
  • Papa01 #28714
    Nekem is megvannak, de csak akkor látom ha, rányomok arra könyv ikonra (oldalsávok megjelenítése ikonra ). Ekkor baloldalt fixen megjelenik az összes, ami azért nem tetszik, mert helyet fog az olvasási területből, meg lassabb is használni sztem. :)
  • levy668
    #28713
    Passz. Nekem vannak könyvjelző mappáim, abban frissítés után megmaradt minden ahogy volt.
  • Papa01 #28712
    OFF:
    Urak, ebben az Firefox-ban a könyvjelzőkben miért csak a nemrég könyvjelzőzött oldalakat lehet látni? Amiket mappákba raktam miért nincs ott a lenyílóban (57.0)?
  • Papa01 #28711
    Nagyon örülök én is, el leszünk kényeztetve a szimulátorok terén - hála Istennek! :)
  • Papa01 #28710
    IL-2 Sturmovik - Flying Circus – Volume I bejelentés
  • feca1229
    #28709
    Látod Papa, szinte éreztem hogy lesz még ezzel valami! Csak azt sajnálom, hogy kezdhetem újra megvenni ezt az egész játékot, ki van ez találva!
  • feca1229
    #28708
    Nekem tetszik!!!!!
  • feca1229
    #28707
    https://www.facebook.com/search/top/?q=il-2%20sturmovik
  • VO101Tom
    #28706
    Sziasztok, ez szerintem titeket is érdekel, mai bejelentés Jasontól 777 weboldalán:

    Announcing Battle of Bodenplatte, Flying Circus, Tank crew and more
  • Papa01 #28705
    OFF:
    Urak, látta valaki az új Blade Runner-t? Ha igen, hogy tetszett?
  • Papa01 #28704
    Szívesen! :)
  • VO101Tom
    #28703
    Sejtettem, hogy akkoriban a gépeket egész másképp is összeszerelhették, de reméltem, hogy ROF-ban benne van ez a bombaoldó. köszi neked is.
  • VO101Tom
    #28702
    Köszönöm. Hát, akkor majd még kutakodunk utána :)
  • feca1229
    #28701
    Szia Tom!
    Megnéztem, a ROFban a Bristol F2B-nek ott a gázkarja van, (throttle). A bal oldalt sem látam hasonló kart, sőt mikor dobtam a bombát akkor azt sem láttam ,hogy mi az ami mozogna. Gondolom nem vettem észre.
  • Papa01 #28700
    A RoF-ban ilyen a S.E.V.a: