29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22643
    Érdekes, az Armában a multi annyira nem vonz, mert inkább egy egy jó kis történetre vágyom, amiben én játszom a főszerepet.

    A multi meg nekem inkább hentelésnek tűnt.. persze olyan sokat én sem multiztam. :)
  • Papa01 #22642
    Húha... basszus az a nem semmi. :( Be is fogtam a számat.
    Hány éves, és milyen vinyó volt?

    Mondjuk én is megszívtam a Steam-el, mert a korábbi képfájlban még nem volt benne, és miután újrahúztam a Steamet is fel akartam tenni, de így meg kilőttem a StemApp mappámat.

    Mondjuk e tekinteteben is kéne okosodnom, pl, újratelepítés esetén a Steam mappát hogyan lehet megkímélni..
  • Relax99
    #22641
    arma 2 multiban jó ne fájjon miatta a fejed :) esetleg nem lenne kedvetek kicsit felnézni tsre és röppeni armázni vagy tudom is én
  • Sanyo
    #22640
    Nekem meg a teljes "játszós" vinyóm szállt el szerdán. Fullos steam, origin meg pár apróság.

    Most keresek vinyó elektronikát, mert a mechanikával úgy tűnik nincs baj.
  • Papa01 #22639
    Lehet ide egy hordó kéne... :D

    Már az kikészített, hogy oda lett az ARMA2-ből az összes mentésem, mert tegnap újrahúztam az oprendszert, és a nagy eszemmel nem másoltam ki előtte a mentéseket... vááá...
  • whiteskull
    #22638
    Igyál egy pohár bort! :)))
  • Papa01 #22637
    Bakker, ez tényleg nem az én napom...
  • whiteskull
    #22636
    Mivel kirúgták, így nem hiszem. :))))
  • Relax99
    #22635
    Kb annyi mint mindenki másnak :)
  • Papa01 #22634
    Nem is az.. de szerintem ezt megcsinálhatnák... Van még ráhatásod a dolgokra, ilyen téren?
  • Relax99
    #22633
    Látom nem tetszik az ötletem :(, lehet hogy kicsit zavaró lenne egy idő után
  • Papa01 #22632
    Jaaa, hát inkább nem.. de mondjuk a programozók megcsinálhatnák.. na úgy korrekt lenne a zoom kérdés szerintem.
  • whiteskull
    #22631
    Berajzolhatnád a monitorra a távcső látómezejét, a többit, meg kisatíroznád. :D
  • Papa01 #22630
    Miért is?
  • whiteskull
    #22629
  • Relax99
    #22628
    Ja értem :D, hát, esetleg megpróbálhatod az alkoholos filccel való rajzolgatást :D
  • Papa01 #22627
    Az ok. :) De mégsem olyan érzete van az embernek, mintha távcsőbe nézne.. :)
  • Relax99
    #22626
    Erről beszéltem
  • Relax99
    #22625
    Ahogy használod a zoomot csökken a látótér
  • Papa01 #22624
    Azért érzem egy picit annak, mert az egész látótered zoom-ol.. :) Ha távcsőre gondolok, szerintem úgy lenne a megvalósítás "igazságos", ha csak annyi részt látnál, amennyit a távcsővel tudsz..
    Huh, remélem nem lett nagy zagyvaság amit írtam... :)
  • Papa01 #22623
    Szerintem nincs igazad. Az Ms szimulátora drágább! Egy jobb kiegészítő simán, több tíz dollár...
    Volt, hogy én is kiadtam pénzt modellért, és két patch után lehúzták a rolót... Arról nem is beszélve, hogy a különböző felhő és táj tuningoló kiegészítők sem éppen a legolcsóbbak.

    RoF ban kb 10dolcsi egy gép átlagosan, ...

    Azért 3 havonta mindig vannak akciók, amikor ,jóval olcsóbban vehetsz gépeket...
  • cifcuk
    #22622
    Nem azt mondom, hogy jobb az fsx mint a rof, csak azt, hogy amennyiért árulják pont olyan is.

    FSX alapverzióban 18 repülhető jószág volt plusz pár ami csak AI, azaz nem tudtad vezetni. RoF ban kb 10dolcsi egy gép átlagosan, tehát 180 font lenne az amit FSX adott 20 ért. Plusz világtérkép. 20 dolcsiért az a minőség hozható ki amit FSX mutatott. Nekik ráadásul licensz díjakat is kellett fizetniük a gyártóknak míg RoF-nál ez nem állt fenn. . (gondolom)

    off:
    MS Flight meg elméletileg hasonló lesz mint RoF, lesz egy ingyenes demó, aztán lehet hozzá venni a repcsiket meg a területeket.
  • Relax99
    #22621
    fsx szempontjából szerintem lényegesen egyszerűbb egy térkép legyártása, műhóddal megoldható, valószníleg azzal is van azért olyan ronda google maps szint. rofnál kicsit azért másabb
  • Relax99
    #22620
    Rofhoz meg 2 kis térkép dukál a tavas, a verdun + a nagy ami majdnem a teljes nyugati front és az pedig nem éppen kicsi
  • Relax99
    #22619
    Nem voltak az tény, de mikor kijött már akkor is ronda volt
  • cifcuk
    #22618
    aeroflyFS 8 repülő most akciósan 40dolcsi de később 64-lesz vagy mi. Ráadásul FSX megjelenésekor nem voltak még ilyen erős PC-k.
  • cifcuk
    #22617
    De nem várható el, kb 20-30 dolláros árért, hogy az egész világ le legyen modellezve gyönyörű szépen, meg minden egyes repülő fullosan meglegyen csinálva az összes működő rendszerével együtt. A DCS 20-30 dolcsiért ad (megjelenéskor 40-60-ért ha jól emlékszem) 1 darab jól kidolgozott repcsit 1 db közepes minőségű térképpel. De a RoF-ban is minden repülő pénzbe kerül az alapokon kívül és ebben is csak 1 kis térkép van.

    Mostanában fog megjelenni az MS Flight abban is kb olyan lesz a vásárlási modell mint RoF-ban.
  • Relax99
    #22616
    nem, most p-51-et csinálnak. eddig van spitfire, b-17, piper cub, p-47, p-40, én egy p-38-ra várnék :D na meg egy 109-es is jó lenne
  • Relax99
    #22615
    Ha belegondoltok, a microsoft is eléggé ott van a szeren, kiadott egy szimulátort ami magába gyakorlatilag egy semmi és még ocsmány is, de nagyon jól modolható. leszerződött valósznínűleg egy csomó modder csapattal és pl a tájakat is 30-40$-ért veheted meg ami általába szintén csak egy kis részt alakít át, erre jön a gép, időjárás komolyabb navigációs modok stb. akkor aztán meg már megint ott vagy, hogy elég szép summát ráköltöttél ők meg vigyorognak...
  • Fokker
    #22614
    hirtelen azt hittem, hogy a B-17-est készítő csapat kihozta a tevét.
  • Relax99
    #22613
    A vidi egyébként nem fsx egy másik szimulátor ami nem rég jött ki eredtileg rc gyakorló szimet csinálnak most nekiálltak egy ilyennek http://www.aeroflyfs.com/index.php/en/
  • Fokker
    #22612
    a zoom miért lenne csalás? ott volt a pilótáknál a távcső.
  • Fokker
    #22611
    nem csak a camel, a táj is szebb. hiába van agyonmoddolva az fsx, az übertextúrázott megoldásaik eléggé illúziórombolóak. főleg földközeli repülésnél. párezer méterről már rendben van, csak ne menj földközelbe.
  • brendon566
    #22610
    Érdekes belegondolni, hogy az alapjátékból mennyit használhat, tényleg:).
  • Relax99
    #22609
    Hát véleményem szerint is egy kalap... magába az fsx talajnak orbx pacific nw amit használok, felhők és időjárás víz az a real environment xtreme, a gép meg csak az a2a sim által legyártott. azok egyedi általuk készített motort kapnak amivel már elég jó lesz a fizikájuk, gyakorlatilag az fsx csak összefogja a sok modot :D
    Egyébként meg csak szeretem birizgálni a gombokat és azért játszok néha vele :D
  • Papa01 #22608
    Az SFX-ben nagyon tetszenek a repülőgépek (bár nem tudom, hogy a repülési modellek mennyire jók) és a felhők. Azok is csodálatosak. :)

    De a talaj, illetve a földközeli grafika szerintem nem a legszebb.
  • Papa01 #22607
    Nagyon szépek! :)
  • Relax99
    #22606














    /ON
  • Relax99
    #22605
    OFF:Nem ide tartozik de... pár fsx shot:











  • Papa01 #22604
    Nincs mit! :)