29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #22683
    Jobbulásr!, anyum féle gyógymód svédcseppes borogatás. gyakorlatilag szinte mindenre jó, de nem meginni :D
  • sakkay
    #22682
    Hi hi köszi.Nem írtatok patchről, de azért megkérdezem:van valami hír?
  • brendon566
    #22681
    Mihamarabbi jobbulást!
    Megforgatom majd néha neked a bömös motort, formában lesz a 7 es mire visszatérsz.
  • sakkay
    #22680
    Bocs , hogy mostanában nem vagyok,(főleg neked ígértem Máté) de ínhüvely gyulladásom van, és nagyon nem javul. Pedig már 3 hete pihentetem,minden edzést abbahagytam,(szarul is érzem magam rendesen)csak a futást nem. Szóval ez van,de majd jövök.
  • Nesu
    #22679
  • Relax99
    #22678
    Hát én nem vártam meg, 3x haltam meg mire kiléptem. először te jöttél belém, miközbe el akartad orozni a kiszemelt re8-amat, aztán egy camel tépte le a szárnyam, majd egy ügyes triplane pilóta avatkozott be miközbe majdnem szétszedtem egy jó harcba valamelyik camel ellen és természetesen ő is torpedót csinált belőlem, akkor azt mondtam elég :D
  • Nesu
    #22677
  • Nesu
    #22676



    Javítottam az ütközést ,a mágnes másik oldalát raktam kívülre .Az eredmény kifizetődő !




  • Solt
    #22675
    Köszönöm! :)
  • Sanyo
    #22674
    Persze.
  • Solt
    #22673
    Ok, köszönöm...

    ( Ha esetleg írni kell a supportnak és lesz időd, akkor tudsz nekem ebben segíteni? )
  • Sanyo
    #22672
    Sajnos még nem.
  • Solt
    #22671
    Jutottál esetleg valamire Sanyo?
  • Relax99
    #22670
    Hű bocsi, nem is figyeltem a fórumot,de itt vagyok még olyan 2-3-ig, de már 3-kor startreket szoktam nézni:), xfiren és steamen végig fent voltam.
  • brendon566
    #22669
    leszel még?
  • Relax99
    #22668
    Találkoztam Nesu-val online, egy dVa-m ment rá...
  • Feró Flex
    #22667
    Érdekes lehet il-1916
  • brendon566
    #22666
    mikor legutóbb hallottam róla tps-nek készült, ha ez nem változik...nem sok jó lesz benne.
  • Gascan #22665
    szerintetek ez minket fog érdekelni? mármint nem az alfa tesztelés hanem majd a kész játék?

    link
  • whiteskull
    #22664
    Próbálgattam. Nem rossz, de ha feltelepítettem minden csilli-villi modot, akkor igencsak kevés lett hozzá a gépem. Viszont tagadhatatlanul szebb lett.
  • Relax99
    #22663
    @ Zsolti: Milyen lett az fsx, vagy még nem próbáltad?
  • whiteskull
    #22662
    Majd egyszer, ha rávisz a lelkierő, letöltöm. :)))
  • brendon566
    #22661
    http://www.flightgear.org/

    Nem tudom mennyire ismert... azt sem milyen nem próbáltam, de majd hátha valaki.
  • Her Laca
    #22660
    Nem véletlenül van belevéve a reggeli és esti imámba is hogy " csak az amd drivereitől ments meg uram engem" :)))))
  • Solt
    #22659
    Hát elég mókás volt!! :D:D
  • Her Laca
    #22658
    És ne feldjük megemlíteni,azt a 4-5 kék halált sem amit a gépem produkált amint radeon került bele.:) Szerencsétlen vas is teljesen hozzám idomult már:)))
    Jó tudom miért volt de akkor is jó poén.:XD
  • Papa01 #22657
    Ez kész...

  • Solt
    #22656
    Köszönöm!

    ( Túrtam én is a szerény "angolommal", egy ilyen jellegű hibát találtam is, de pár hozzászólás után megoldás nélkül vége szakadt... ÍME )
  • Sanyo
    #22655
    Ahh, akkor megnézem a Naturalpoint fórumon is.
  • Solt
    #22654
    Azonos körülmények közt teszteltük, egymás mellett voltak, ugyanaz a beállítás, szoftver, stb. A Lacáé tökéletesen simán fut, átdugtuk az enyémet, szaggat, vissza a Lacáét, sima... :S

    Emiatt gondoltam, hogy valami hardveres nyűgje van... :S
  • Sanyo
    #22653
    A programjában nézd meg, hogy mit lát a trackir. Ha túl sok a zavarjel (tükröződő fal, beszűrődő napfény), akkor csinálhat ilyesmit. Így hirtelen ennyi, rémlik hogy volt hasonló gondom, de már régóta nincs vele semmi baj.
  • Solt
    #22652
    Sanyo mester!

    Úgy emlékszem te képben vagy TrackIr ügyben... pár hete felfedeztem, hogy ÍGY akad az én kütyüm is... Azt hittem a gépemmel van valami nyűg, de ma átmentem Lacához, és az övével az én gépemen semmi gond nem volt...

    Elkönyveltem, hogy valami nyűgje van, de látom másnak is vannak ilyen nyűgje, ráadásul az újabbal.

    Nincs esetleg valami ötleted, hogy mi lehet a gond?
  • whiteskull
    #22651
    Köszi! :)))

    Hatott. El tudtam repülni egy másik bázisra, és le is tudtam szállni. Az oktatóvideó hatékony tud lenni. :)))
  • Relax99
    #22650
    Igyál egy pohár bort! :)))
  • whiteskull
    #22649
    Mert béna vagyok, azért. :)))
  • Papa01 #22648
    Naaa, gratula! :))

    Én is néztem, biztos szuper, de most nincs rá keret.. :(
    Mesélj, milyen hogy tetszik? Miért idegesítő? :)

    Sikerült újra elcsesznem valamit... :D :D
  • whiteskull
    #22647
    Ma este vettem meg a Lunar Flightot. Egész kellemes kis progi, de már a hajamat tépem tőle. :)
  • Papa01 #22646
    :D Na igen... Épp most Zétivel dumálunk a játékokról.. :)
  • whiteskull
    #22645
    Az nem probléma. :)))))))
  • Sanyo
    #22644
    1 terrás samu, 2-3 éves körül, nem emlékszem. Ami fáj az idő folyamán készített screenshotok a részben megírt anyagokkal, de a többi csak játék meg emulátoros dolgok, pár film meg ömlesztett dolgok.