29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22725
    Remélem, még párszor leverted az égről azt a kutyaütőt.. :)
    Nagyon profi lett a #22724-es HSZ-ed! :)
  • Relax99
    #22724
    Egymás szerverét látjátok? ha igen mit ír ki? Ha #10019-es hibakód, akkor nézd meg a tűzfaladat, router esetén pedig portot kell nyitni, ehhez leírást találsz itt

    Saját festésedet pedig valószínűleg azért nem tudod, mert itt nem olyan egyszerű,mint pl.Il-be, amint megcsináltad a skint és csináltál pár fényképet róla, akkor a rof fórumán indíthatsz róla egy szavazást, hogy mit gondolnak róla a népek (általába ha nem ronda rikító stb. akkor elfogadják), amint elfogadták és a staff is úgy gondolja, hogy mehet akkor bekerül a következő skin pack-ba, amit majd letölthetsz a hivatalos oldalról community fül és azon belül az useful materials (innen)

    magyar leírás a skinneléshez

    Angol szöveges leírás

    Skinnel kapcsolatos fórum rész

    Angol leírás a skin jóváhagyásról

    itt pedig indíthatsz róla szavazást

  • zsoltfireman
    #22723
    Sziasztok!
    Két kérdésem lenne,miért nem tudok multizni egy magyar barátommal?
    Ő sem,és én sem tudok hozzá csatlakozni.
    A másik, saját festésemet multiban, miért nem tudom használni?
  • Relax99
    #22722
    A németeknek már repülő flak teherautóik is vannak :D

  • Relax99
    #22721
    Tegnap volt szerencsém kirpóbálni a Microsoft Flight-ot, tömören szólva azoknak jó akik abszolút nem tudnak repülni :) és szeretnék megtanulni a nagyon alap dolgokat, track ir támogatás szerintem nincs, legalábbis a freetrack track ir szimulációjával nem működött, átesni átesik a gép úgy ahogy, de az se az igazi, a motor hang fertelmes és gyakorlatilag a fordulat állandó mindegy, hogy sűlyedsz vagy emelkedsz, valamennyit felhörög a motor ha már elég komolyan felgyorsult a gép, de alapjaiba egy vicc, sok mindent nem nagyon lehet csinálni vagy csinálod küldiket vagy van szabad repülés nézegetheted a tájat ilyesmi, nem igazán lesz nekik profit belőle szerintem...
  • Sanyo
    #22720
    Kár, hogy nem látogattok gyakrabban. :)
  • brendon566
    #22719
    töltögetem, köszi.
  • 2Pete
    #22718
    Urak, kint van az Outerra tech-demoja! Szerintem mindenkinek kötelező kipróbálni!
    Innen tölthető.
  • Relax99
    #22717
    Csonyival felmásztunk, a new wings szerverre, indul a küldetés, beülök a jópofa pfalzba felszállok verdun felé, 2 órába megpillantok kb 1km-re tőlem egy camelt egyenesen repül nem harcol senkivel, így ráfordulok, ő is észrevesz engem rámfordul, egymásnak szemtől szemben kezdődik mint szokásos, tüzet nyit, így én is viszonoztam, a pilótától kicsit jobbra elég szép találatokatt láttam amint el repültem fölötte, jön az első majd a 2. kör, ekkor felhúztam a gépet majd egy legyezőből rábuktam, megint kapott egy szép találatot, ekkora már be tudtam ülni mögé, látszott a mozgásán, hogy már nem volt ura a kezének bedugózott, szépen spirálban kísértem tisztes távból mivel harc képtelen gépre nem lövök, míg sem a fák közé bevetődött és én megkaptam a killt, mint aki jól végezte dolgát legyintettem egyet és megbillegtettem a szárnyamat, írtam S! majd odébb álltam, erre a válasz "FUK U". A nevét inkább kihagynám (Mr.Woodpecker) mivel mindenkinek vannak rossz napjai. mondanom se kell, hogy utána végig rá vadásztam
  • Papa01 #22716
    Nem is csoda.. :D Nagyon jól összepakolt kis reklám.. :)
  • whiteskull
    #22715
    Azért látszik, hogy néha megakad. :D
  • Papa01 #22714
    - Beszélsz kutyául?
    - Igen, egy kicsit!

    :D
    A fazon milyen fejeket vág ki, nagyon jól nyomja! :D
  • whiteskull
    #22713
    A 3-asok olyan megnyugtatóak. :DDD
  • Papa01 #22712
    :D
    Érdekes... nem minden YT vidit tesz be... na újra, de már linkként. :
    Videó
  • whiteskull
    #22711
    Igen. Ilyen nagy fehérséget már láttam azelőtt is.:)))))
  • whiteskull
    #22709
    Amikor először láttam, majdnem leestem a székről nevettemben. :)))
  • Papa01 #22708
    Ezt láttátok már?


    De lehet, hogy csak Androdid fanatikus a nagypapa.. :D
  • Papa01 #22707
  • whiteskull
    #22706
    Most már legalább tudjuk, hogy mi a bajod. :))))
  • Papa01 #22705
    Rajtam már az sem... :D Épp teázom. :)
  • whiteskull
    #22704
    Igyál egy pohár bort! Az segít. :)))))
  • Papa01 #22703
    Hmm, az valahogyan elkerülte a figyelmem... :D
  • Relax99
    #22702
    ugyanabba a topicba, csak a 2. oldalon :D
  • Papa01 #22701
    Nagyon szép kis kép, hol találtad? :)
  • Relax99
    #22700
    2. kép
  • Relax99
    #22698
    Végülis ja, alapvetően az volt a bajom, hogy ott láttam pl ha freddiew felrakott valami újat vagy ilyesmi, most tele van pakolva ezekkel, de rájöttem az oldal alján a régiót át kell állítani Magyarországról.
  • Papa01 #22697
    Zéti mester, szerintem ezzel a gondolatmenettel, a YT 90%-át törölhetnénk... :D
  • Papa01 #22696
    Jason egy fórum post-jában, egy új Halberstadt kép jelent meg. A #10-es HSZ-t kell keresni.

    A kép nagyban.

    Jó éjt mindenkinek! :)
  • Her Laca
    #22695
    Ezeket lehetetlen:) Ha akarod ha nem, nézned kell,mert különben mitől lenne sztár vagy mi:)
  • Relax99
    #22694
    OFF:Nem tudjátok, hogy lehet eltüntetni az ilyen Muri Enikő és többi megasz*r (gyakorlatilag mindent ami magyar videó) a youtube kezdőlapjáról, már lassan kiütést kapok tőlük.../ON
  • brendon566
    #22693
    Most vagyok Zéti. Meg holnap delelott.
  • sakkay
    #22692
    Sok. Én sem biztos , hogy megveszem. Ráadásul a korszak megint csak nem a kedvencem.
    Nagyon remélem , hogy a következő már a RómaII lesz.
  • Papa01 #22691
    Az nekem is megvan, és nagyon érdekelne de sajnos semmi időm sincs.. Gyönyörű a grafikája, hangulata... :)
  • cifcuk
    #22690
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elérhető az MS Flight beta
    https://microsoftflight.com/en-us/home/
  • otiq
    #22689
    Hozzáteszem a Shogun 2-höz eddig megvettem az összes dlc pakkot meg kampányt is. Eddig.
  • otiq
    #22688
    Néztem az új kieget a Shogun 2-höz de szerintem ennyit kérni érte ez pofátlanság, akkor is ha nem kell hozzá az eredeti. Nekem megvan steamen Rome-ig visszamenőleg az összes TW de ezt ennyiért nem veszem meg, majd csak ha csökentik az árát.
  • sakkay
    #22687
    Ja akit érdekel az nézze meg a you tubon, de az új kieget is, amennyiben tetszett neki a utolsó szamuráj.
  • sakkay
    #22686
    Köszi Papa..szét shogunozom (tw) magam..megtanultam kezelni bal kézzel a mouset..nem volt egyszerű.
  • Papa01 #22685
    Mielőbbi jobbulást, Sakkay mester! :)
  • sakkay
    #22684
    Köszi. Hajlamos vagyok szétedzeni magam, aztán a sérülések miatt már mindig minden fáj, de erre most rába*tam. November óta szartam rá, aztán most megnézhetem magam.Sokkal jobban jártam volna egy sima töréssel.
    Egyszer eltörtem a lábujjam..rohadtul fájt,de mivel a köröm alatti csont tört el, nem fájt annyira,amennyire (szerintem) egy törésnek kellett volna. Úgyhogy futottam vele tovább.(azért néha nem volt olyan jó) Aztán jó pár hónap múlva, bele léptem valamibe(szartam rá, de amikor már nagyon gyanús volt a seb elmentem dokihoz,aki még meg is röntgeneztette. Na azt nemtom' miért amúgy. Na akkor mondták, hogy mi ez a friss lábujj törés?! Hát egy ideig eltartott amíg rájöttem miről beszélnek.
    Nem néztek teljesen hülyének persze,amikor azt kezdtem el magyarázni,hogy nem fájt eléggé.