29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • PLackó
    #22765
    Még egy kérdésem lenne. Az oké, hogy a demóban 2 gép repülhető, de a teljes,red cross editionban milyen gépek vannak? (amiket nem kell külön megvenni,hanem maga a játék tartalmazza)
  • PLackó
    #22764
    Üdv!
    Aki az FSpilotshop-on vette meg igy a mostani, 10 dolcsis akció keretében a játékot meg tudná mondani, hogy a fizetés hogy történik? OTP junioros mastercard-al fizethetek? 10 dolcsin kivül terhelnek még valamit?
    Köszi
  • Papa01 #22763
    Jaja, de szerintem a népeknek nincs is nagyon oka sóhajtozni.. (Max egy új jó kis vadászgépért.. :D)
  • Sanyo
    #22762
    Hát én is fáradt vagyok már, csak átfutottam és összefoglaltam. :)
  • Papa01 #22761
    Hírként a pcpilot.hu-n. Remélem nem gond, ha helyetted linkeltem be a cikkedet! :)
  • Papa01 #22760
    Jó fordítás lett, gratula! :)
  • Papa01 #22759
    Oki, köszi szépen, meg is nézem a te munkádat! :)
  • Sanyo
    #22758
    Csak 2 perccel előztél meg, jobbulást! :)

    Szólj ha jobban vagy és nekiállhatunk az oldal frissítésének.
  • Papa01 #22757
    Hírként a ROF.hu-n Bocsi, ha hibát találtok benne, de fáradt is vagyok, meg elég szarul is érzem magam.. :(
  • Papa01 #22756
    CL 2 pilótafülke képek!!
  • whiteskull
    #22755
    Ahogy a semmi angol tudásommal ki tudtam venni, elég pozitív hangvételű a cikk. :))
  • Papa01 #22754
    Rise of Flight evolúció cimmel cikk jelent meg a SimHQ-n!
    A szerző: Jonas "Avimimus" Weselake-George
  • Papa01 #22753
  • whiteskull
    #22752
    Ennyire szarul megy nekik, hogy zaciba kellett adni. :DDD
  • Papa01 #22751
    Ja ilyennel mennék majd osztály kirándulásra!
    De hol marad Jason nyakából a hosszú fehér sál, a fejéről pedig a többi felszerelés??
  • whiteskull
    #22750
    Nagyon jó kis képek! :)))

    A többivel nem tudtam mit kezdeni. Úgy vagyok ezzel, mint a kisfiam a meséskönyvvel.:DDD
  • whiteskull
    #22749
    Hát szépen néznél ki, ha a defy mellé egy hasonló bőröndöt húzogatnál te is. Viszont tudnál ROF-ozni a buszon. :DDDD
  • Papa01 #22748
    És hol marad az Android??
  • Nesu
    #22747
  • Relax99
    #22746
    Egyébként fsx gépeivel kapcsolatba, szereztem be pár aerosoft meg még nem tudom mi által gyártott gépeket, de meg se közelítik az a2a minőségét. az accu-sim annyit dob rajta ég és föld a különbség köztük, legalábbis a kisgépek pözött, ha pl. a dornier 27-est vagy a beavert hasonlítom akármelyik a2a géphez, kapcsolgatni jó csak :D
  • Papa01 #22745
  • Papa01 #22744
    Nincs mit! :)

    @brendon566: Érdekesen jutottam el a skin-ig. :)
    Megnéztem a linkelt fórumban a skin tulajdonosát. (Shamrock)
    Megnéztem, mikor készült a post. (Sun 11 Jul 2010)
    Eztután a News-ban elkezdtem visszamenni eddig és megnéztem, ehhez a dátumhoz melyik a legközelebbi patch, és az ahhoz tartozó skinpackot leszedtem, és kitömörítettem. (vol 2-es.)
    Megnyitottam az rtf-et és abban rákerestem Shamrock-ra, benne volt, így ez volt a szükséges telepítő. :)

    Azért a skin listát külön kitehetnék, így egy picit macerás. :)
  • Relax99
    #22743
    Ferihegy 6:00am


  • brendon566
    #22742
    Ha nem ez A segítőkészség...;)))
  • zsoltfireman
    #22741
    :-D
    Nagyon köszi!
  • Papa01 #22740
    Itt egy kép is:

    :)
  • Papa01 #22739
    Megtaláltam a skint, amit keresel, a RoF Community Historical Skinspack Vol.2 skinpack része.

    A játékban az yUSAS 94.L.Dawson 1919 nevet viseli.
  • Papa01 #22738
    Ez aztán az igazi help desk!!
  • Papa01 #22737
    Innen érdemes leszedni az összes skinpack-ot,mert szerintem ezekben ott van, és feltenni. (Tudom, sok meló és tárhely, de szolidaritásból a hivatalos 1.22-est megnézem neked. :) )
  • Relax99
    #22736
    mert azok nem a letöltős skinek csak amit felpakoltak, hogy jóváhagyják annyi, mint mondtam a skineket packokba tudod leszedni innen

    historical a történelmi a fictional meg minden egyéb vol1 vol2 vol3 stb szépen sorjában fel lehet rakni őket.
  • zsoltfireman
    #22735
    Egyébbként érdekes a ROF skin fórum,rengeteg skin letöltő link halott,a topic meg le van zárva!
  • zsoltfireman
    #22734
    Ez az
    De a link nem él :-(
  • Papa01 #22733
    Az bizti, hogy nincs az alap skinek között? :-)
  • zsoltfireman
    #22732
    Ezt a Spad festést honnan lehet letölteni?
    A ROF forumbnam nem él a letöltő link!
  • Relax99
    #22731
    Szívesen.
  • Relax99
    #22730
    Köszi

    Hát még egyszer találkoztam vele, akkor megint lelőttem, meg még valaki és aztán kilépett :)
  • zsoltfireman
    #22729
    Köszi a segítséget!
  • Papa01 #22728
    Valószínűleg, de olvastam az IL-2-es fórumon, hogy a héten ünnepelnek és nem akarnak még egy hetet várni... messze volt dec. 23... :)
  • Sanyo
    #22727
    Hét elején ritkán adnak ki javításokat, szerintem csak a szokásos karbantartás.
  • Papa01 #22726
    EZ vajon a frissítés miatt lesz, vagy csak a szokásos karbantartás? :)