29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • zsoltfireman
    #22968
    :-) Durva.....
  • Her Laca
    #22967
    Vedd meg az enyémet komplett:)
    Ha repülni akarsz ennél nem nagyon kapsz jobbat:) Van joy G940 ,meg trackir 3 pro infrával is. I5 2500K,8 giga 1600 os ram,asus DCII gtx 580 ,mcsak így ízelítőnek. 5.1 es füles
  • zsoltfireman
    #22966
    Csak ATI!!!!
  • zsoltfireman
    #22965
    Tudsz mondani egy jó konfig-ot? Most akarok géget venni....
  • Papa01 #22964
    Nekem 6GB van a gépemben, ha tudod szerintem próbáld meg.
  • zsoltfireman
    #22963
    Ha fent lenne a windows7 akkor plus 1GB még be tudnék dobni....de pillanatnyilag nincs 7-sem....:-(
    Barátomnak "Daniell"nek is csak 3GB RAM-ja van bár az is igaz,hogy DDR3-as,és ő nem panaszkodik ilyen hibákra,ill.kevesebbet mint én
  • Papa01 #22962
    Mondjuk, lehet a RAM kevés... Ez mintha ok lehetne, vagy legalábbis rémlik ilyen... Több memóriával nem tudod esetleg kipróbálni?
  • zsoltfireman
    #22961
    Mint említettem,szinte ezen a szar Flying Circus szerveren repülünk
    Volt egy másik hiba jelenség is DDS out of memory...
    ATI 5800 1GB 3GB DDR2 HyperX RAM...nemtom
  • Papa01 #22960
    Érdekes, nálam is ugyanezek vannak fent.. Több szerón is ezt csinálja?
  • zsoltfireman
    #22959
  • zsoltfireman
    #22958
    Szia,

    Az az igazság,hogy le vagyunk ragadva egynél a neve, "Flying Circus"
    DirectX...hmmm 9.akárhányas van fent 32bit-es windows-om van
    MS VC33..nemtom mi
  • Papa01 #22957
    Szia!

    Igazából nem tudni.. Nekem aktív koromban sem volt jellemző max 1-2 egy hónapban, de másoknál, viszonylag sűrűn jelentkezik ez a probléma. Sok gépes szervernél azt hiszem jellemzőbb a hibajelenség. Próbáltad több szerverrel is?

    A DirectX, a MS VC++ 2005 és a NET 3.5 frissítve lettek?
  • zsoltfireman
    #22956
    Sziasztok!

    Nagyon sokszor exe hibával leál a ROF multi közben!
    Ez az anomália mitől van?
  • zmok
    #22955
    Ez tényleg nagyon jó ötlet!
    Nagyon jó kis gép, az IL-2-ben is a Stukát szerettem, ez is valami hasonló.
    A csatarepülők előfutára.
  • brendon566
    #22954
    Na igen ez olyasmi amiről a hivatalos oldalon is lehetett már szó, bár nem néztem . Biztosan megoldják majd. Most is biztos meg lehetne oldani ezt valami kezdetleges módszerrel az editorban amilyen okos.
  • Nesu
    #22953
    Jó kis repülő és 200 lóerővel elég gyors is .Sajnálom ,hogy a bombázótevékenységet a felderítő repülés nem kell ,hogy meg előzze .
    Pedig már igen beleférne a realisztikus szerverek menetébe .Arra gondolok itt ,hogy amíg nem derítették fel a területet addig nem jelenne meg a bombázandó cél a térképeken .Így sokkal nagyobb értéket képviselne a felderítés .
  • Nesu
    #22952
    Én általában délutános vagyok ,így csak a szabadnapjaimon tudok repülni ,délelőtt pedig nem igazán szoktam repkedni .Két óra repüléshez ,nekem kell egy egész nap szabadidő .
  • Papa01 #22951
    Jó repülést vele! :)
    @Zsolti : Na igen, amikor kijött az 1.024 repültem egy kört. Egy Dolphin-al akartam leszedni egy Halberstadt-ot. Háromszor próbáltam, háromszor lőtt le. Gyorsan ki is léptem... :D
  • Sanyo
    #22949
    Az előrendelős gépekre nem érvényes az akció.
  • whiteskull
    #22948
    Itt vagyok én is napközben többször. Sajnos mostanában nem jut időm a tényleges repkedésre. No meg energiám se. :)))


  • otiq
    #22947
    A hivatalos oldalon, a gépvásárlásnál kikapcsolták a több repülő rendelésénél a kedvezményes rendszert? Most, hogy a régiek ilyen olcsók megérteném de az újak előrendelésénél sem vonódik le a több repülős kedvezmény.
  • zmok
    #22946
    Nálam bejön, pont most vettem meg a Halberstadt-ot. :)
  • Papa01 #22945
    Urak, nálatok bejön a hivatalos oldal?
  • Papa01 #22944
    Nem a ROF-al van baj, még mindig nagyon szeretem, csak hát annyi felé jár az agyam, hogy most nem fér bele... :)
  • brendon566
    #22943
    Aham...hogy nincs kedved. En csak ezt "hallottam meg" :)
  • Papa01 #22942
    Ok, persze, nem téma.. :) Ez most egy ilyen időszak...
  • Relax99
    #22941
    Új syndicate stat itt
  • Relax99
    #22940
    Úgy általánosságban mondom, nem kifejezetten rád gondoltam.
  • Papa01 #22939
    Igen ez igaz, bár én télen sem repültem valami sokat, időm sem volt, meg egy picit kedvem sem... :) De nincs ezzel gond, úgy gondolom bárkivel megesik néha.
  • Klusi86
    #22938
    ma már nem telepítem a Ts-t, holnap megcsinálom azt is, akkor ha lesztek majd reppenhetünk.
  • Gundark 1 1
    #22937
    szerintem télen aktívabb minden netes közösség nem? Nyáron van sok más tennivaló :)
  • Papa01 #22936
    Kissé provokatív volt, bár szerintem csak viccelődtél.. :)
    @ Zéti: Miért fulladna be? Elég sok szabadidőmet fordítom a ROF-ra, igaz nem a játékra. Az hogy most így alakult sokunk élete, hogy nem tudunk repülni sajnos csak elfogadni lehet. Lesz ez jobb még. :)
  • brendon566
    #22935
    most 4 en vagyunk ts-en 2 en repülünk, ha gondolod nézz fel:)
  • Klusi86
    #22934
    Akkor TS-en megbeszélitek melyik szerverre mentek, ha sikerül egyszerre fent lennetek? Jó lenne magyaroktól tanulni, nem angolul gőgicsélni. Mire vettem egy x52-est(használtan), megcsináltam a freetrackemet, beapplikáltam a momo kormányom pedáljait ruddernek, beállítottam mindent, korlátlan lett a demo és vettem repülőgépet, addigra szinte mindenki elfelejtette a játékot
  • Relax99
    #22933
    Elvileg ott van majdnem legalul, sajnos meg se tudom nézni most mert épp leállították a szervereket.
    Az igazság az, hogy az esetek 99,4%-ban üres (az 1 fő az csak maga szerver)részben azért mert iszonyatosan laggos már 2 emberrel is, amit nem értek mert volt hogy 10-en voltunk rajta és akkor is tökéletesen ment,bár nem ezen a térképen, a másik része meg, sokszor nincs idejük az embereknek, amikor meg lenne, akkor meg éppen kedvük nincs, vagy letudják annyival, hogy ránéznek a fórumra,előbb-utóbb be fog fulladni ez itt, de egyenlőre a fórum 50x olyan aktív mint a ts, aki "aktívan" repül az vagyok én 2Pete, Brendon566, meg még 1-2 ember, legalábbis velük szoktam találkozni.
  • Nesu
    #22932
    Huhh mi volt a A #22926 HSZ ?
  • Klusi86
    #22931
    Sehol nem találom, a Hungarian Rise of Flight Community a szerverlistában, létezik még? Vagy csak nekem kéne állítanom a routeremen? Próbáltam a 28000 és 28100-as portot hozzáadni, de nem olyan egyszerű mint a riseofflight.hu-n szereplő tp-linkes példában, mert nekem linksys routerem van dd-wrt-vel és ott kérdez Fordított portok tartományát (indítás, befejezés)továbbított portok tartományát (indítás, befejezés) és a protokolt. Esetleg valami mésik szerver amin repkedni szoktatok?
  • perko
    #22930
    No meg a röpülőgép sem.
  • Papa01 #22929
    Erre gondoltak sztem:

    Az AI is tovább fejlődött, hiszen célkiválasztásnál már figyeli a magasság különbséget és ha túl magasan van a célrepülőgép, illetve túl sok ideig tartana a cél elfogása, akkor nem követi tovább a kiválasztott repülőgépet.
  • otiq
    #22928
    A patchben írták, hogy az ai sokkal emberibben viselkedik. Ez miben nyilvánul meg? Most már nem kezd el rögtön lefelé forogni a föld felé?