29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23008
    Urak, végül IDE egy jelentkező magyar pilótát sem vettek be??
  • sakkay
    #23007
    Még 1-2 hét és szerintem röppenek. Valamit már javul a kezem, de edzeni még nem tudok,addig a repülést sem erőltetem.
    Az új víz a következő patchben jön?
  • DANIELE
    #23006
    Igen Flying circus.
  • Relax99
    #23005
    Flying circus?

    Tegnap este volt szerencsém ehhez a küldihez és a fejemet vakartam, hogy miért mindenki bombagyárost játszott, mikor egy dogfightra csinált küldetés, gyakorlatilag a reptéren álló gépeken kívül semmit nem lehet lebombázni.

    Egyébként a képek jók, esetleg annyi, ha repülés közbe screenshotolsz nyomhatsz egy lwin+H-t akkor kikapcsolja az ikonokat hudot stb és utána ugyanúgy vissza is lehet.
  • DANIELE
    #23004
    Hali srácok.
    Kedvcsináló, mai multi.



  • Solt
    #23003
    Az igen! :D
  • Feró Flex
    #23002
    Ez durva:O)
  • sakkay
    #23001
    Szerintem szinte semmi.
    Bakker milyen pontosan dobott a srác!
  • Papa01 #23000
  • Papa01 #22999
    Köszi az infót urak! :) A súlya mennyi lehet?
  • Relax99
    #22998
    Bombairányzék használata

  • sakkay
    #22997
    Gyakorlatilag igen, bár a selyem nem biztos..lehet vászon. Az a lényege hogy a nyíl behatoláskor "remegve"vagy némileg eltorzulva érkezik és a horo olyan intenzíven töri meg a pályáját(a mikropillanatok tapadásával), hogy gyakorlatilag elenyészik az erő 80-90%-a.
    ez olyan mint ahogy a lövedék is néha igen kicsi erőhatástól is ,komolyan elhagyja az eredeti pályáját.
  • Relax99
    #22996
    De érdekes és abba nem volt semmi csak a fakeret meg a selyem?
  • sakkay
    #22995
    Ja szerintem az volt.
  • Relax99
    #22994
    Úgy néz ki visszaértem.
  • otiq
    #22993
    A Discovery channel-es linket akartad berakni? Azt már nekem se tölti be de ennek a mike loades-nak van pár része fent a youtube-on. Lehet benne van az egyikben az a rész.
  • sakkay
    #22992
    Úgy néz ki szerzői jogok miatt eltávolították a videót. Egy ismert Angol történész tesztelte le élesben, egy profi íjjásszal. És nagyon brutálisan megfogja a nyilakat a cucc. Ha valamikor átmegy, akkor sem okoz sérülés a páncélon keresztül. Tényleg élesben tesztelte le az öreg, le a kalappal.
  • sakkay
    #22991
    Horo...mindjárt linkelek is egy tesztet,meg fogsz lepődni.
  • otiq
    #22990
    Utánaolvastam és a hírvivők is hordták még.
  • otiq
    #22989
    Ezt hívták Horo-nak. Elméletileg a nyilak ellen védett vagy legalábbis lelassította, hogy utána a páncélon már ne menjen át. De a leírás szerint csak elit harcosok, hordták mindenféle díszes színekkel.
  • Relax99
    #22988
    Lehet, hogy csak távtartó, ha hátulról próbálják őket tomporon szúrni
  • Papa01 #22987
    Sakkay mester! Egy kérdésem lenne.. :) A shogun testőrségének a hátán valami "batyu" féleség van... Az mi akar lenni és mire szolgál? :)
  • Papa01 #22986
    Oki, köszi szépen! :) Meglátjuk mire megyünk Zétivel! :)
  • sakkay
    #22985
    Ha kell segítség szóljatok, az összes Tw végignyomtam,(csak vh játszom)habár a Shogunban nem multizom, mert kurvára idegesít az irreális csapatmozgás(sebessége). Az Empirét nagyon nyomtam egy ideig,de ma már azt sem. Szóval ha valamit nem értetek, szóljatok.
    Mondjuk a multihoz pont nem értek.
  • Papa01 #22984
  • Relax99
    #22983
    Ok, akkor ugyanott tartunk :D,
  • Papa01 #22982
    Igen, persze! :) Bér lehet, hogy csak oktatni fogsz, mert csak a training küldetéseket csináltam meg, eddig, azt sem mindet. :)

    Holnap D.E. neked jó?
  • zsoltfireman
    #22981
    Teljesen egyetértek veled!
  • Relax99
    #22980
    @ Papa: Ha jól tudom neked meg van a Shogun2, volna kedved valamikor harcolni kicsit?
  • Relax99
    #22979
    Nem lehet, hogy por, kosz, karc töri meg a fényt és amiatt? a 3 pontot folyamatosan látja, nem tudom tir-nél hogy van, de freetracknél mutatja,hogy hány pontot lát, nem melegszik?, kár, hogy a support is így kezeli :(
  • Solt
    #22978
    Sajnos az enyém fizikailag rossz... próbáltam Lacánál, egyforma hardver és szoftver környezetben az enyém szaggat, az övé jó... ergo az enyém elhalálozott! :S
  • Her Laca
    #22977
    Mindenestől 330 ra gondoltam. Ugye ebben benne a gép ,plusz a G940 a TR4 pro ház monitor ventik stb stb.Persze nem muszáj az egészet csak így kompletten megvan minden .
  • Relax99
    #22976
    Bocs, hogy beleszólok, de fsx-nél ne felejtsd el, hogy a scenery gyakorlatilag ocsmány, 2km magasság alatt nem lehet vele jót repülni, orbx meg hasonló sceneryk sokat dobnak rajta, de még akkor sem tart sehol a Rofhoz, vagy clodhoz képest.
  • zsoltfireman
    #22975
    Szia!
    A "Durva" szó alatt a brutál teljesítményre utaltam...:-)
    Nos,számomra a mérce az FSX! Full felbontás,szaggatás mentes stb.
    Igen,IL2 COD nagy gépigényű szim,szerencsére a ROF-nak jobb a grafikai motorja.
    Egyébbként mennyiért adod a configodat,csak érdeklődöm.

    Üdv!
    Zsolt
  • Relax99
    #22974
    Amikor legutóbb mellékeltél videót róla, ott írtak valami megoldást a kommentek között, sajnos nekem csak freetrack van
    "1.go to start serch

    2.serch on ms config

    3.go to progsesses

    4.disable: windows key logger and windows event collector

    5.clikk apply and ok

    6.restart your computer and then it will work"
  • Solt
    #22973
    Nem... :((( A support is elhajtott a halál nemiszervére... vehetek újat! :((
  • Her Laca
    #22972
    Ja tényleg:) Mindegy akkor 4 pro. Tied megjavult?
  • Solt
    #22971
    Az trackir 4... :) ( elcserélhetjük, ha gondolod! :D )
  • Papa01 #22970
    Nekem egy i7-esem van (920-as, 3,5Ghz-en megy.) A VGA egy nem épp mai csirke, egy 4890-es, de most nem nagyon érzek késztetést a cserére... El vagyok ezzel is! :)

    Pl Néha a Mass Effect 2-vel játszom.. tökéletes.. a ROF, és a többi szimu és szépen el megy vele... Persze majd egyszer lecserélem, de az jó hogy a CPU-ban még van tartalék! :)
  • Her Laca
    #22969
    Mi a durva? :XD
    Kimondottan szimhez építettem ,de most hanyagolom és laptopot veszek.
    Minden ,ismétlem minden rep szim tökéletesen fut rajta max-maxon,még az Il2 CLOD is. A proci 4.5 en garantáltan megy léggel hűvösen,a VGA (bár nem ATI) XD az ha csak nem a legújabb 7950-70 ben gondolkozol akkor a legjobb,és szimekhez amúgy is jobb az NV tapasztalatom szerint. Szóval van minden ,szőröstül bőröstül adom:)))
    Ja és 2 év gari van majdnem mindenre ,sőt egy kicsit több is.