29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #22927
    Köszi az infót, de mind én, mind Sanyo is jelzi a cikkben az a akciókat. :)
    A #22926 HSZ-t meg inkább törlöm, itt ez nem igazán megy, remélem megérted.
  • Nesu
    #22925
    Big Aircraft Sale! March 24 – 30th in the Rise of Flight Store

    A legtöbb gép &2.99 -be kerül akit érint annak március 30 .-ig van lehetősége feltőlteni a Hangárját .
    Jó repülést kívánok mindenkinek !
  • Fokker
    #22924
    ezen mindig röhögök, annyira jó. a pilóta sem gyenge.
  • Fokker
    #22923
    az rFactor az alapjáték, önmagában nem sok mindenre jó. a modok ingyenesek hozzá, mint pl. ez a DRM 2.0 is. az rFactornak van egy ingyenes, Lite verziója, arra minden mod felrakható. kormány nélkül nem ajánlanám.
  • Solt
    #22922
    Loptam... :)
  • Relax99
    #22921


  • Papa01 #22920
  • Gascan #22919
    a tűzharcban általában oda-vissza lőnek, nem?
  • 2Pete
    #22918
  • brendon566
    #22916
    Igazából nem mondható manapság szépnek. Már csak a fejlesztői tartják számon hány éves. Ellenben a videoban szépen el vannak dolgozva a gyengesegek, profi.

    Mindenesetre jó tudni, hogy vannak még modder csapatok. Akik az első részt csiszolgatjak még.
  • brendon566
    #22915
    Igen ütős témát választottak, nemigen lehet vele mellenyulni.
    Lehet kiprobizom de azokra se nagyon van energiám amiket még kéne tolni
    basszus ilyen 2 hetente van verseny, de most is meloban doglok.
  • Papa01 #22914
    Tényleg nagyon látványos. :)
  • Papa01 #22913
    Szerintem, azért a ROF-ot ők is jó szimnek tartják, a fizika nagyon jó benne.
  • Relax99
    #22912
    Nem teljesen, a segítségekkel el lehet pötyögni is benne, sőt ha full felveszed elég ha gázt nyomsz :D, még fel se kell engedni, de elsősorban kormányra van kitalálva
  • Relax99
    #22911
    Igen az ilesek hiába mondják, hogy a szárnyak deformációja amivel reklámozzák, és amiatt veszik, akkor is sokkal több van benne, sőt a törésmodellek egyformának tűnnek, de mégis mostanság főként olyan töréseket látok, hogy még Máté is meglepődik rajta néha.
  • Papa01 #22910
    Ez billentyűvel teljesen játszhatatlan?
  • Relax99
    #22909
    Lehet hogy, még én is kipróbálom, csak útálom mindíg a kormányt összeszerelni, kuplungot, váltót beüzemelni, arról nem is beszélve, hogy béna vagyok bennük
  • Papa01 #22908
    Igen, a Skype néha kiábrándító tud lenni.. pl amikor beszélek valakivel, egy fájlt is alig lehet átküldeni...
    A Camel-es videó állat! Nagyon jó, hogy beletették a ROF-ba a billegést is! :)

    @ Fokker: Nagyon szép a grafja ennek a rFactort-nak. Mennyiért vetted?

    A joy és a másik vezérlő mennyire jó?
  • Fokker
    #22907
    nokérem. rFactort toltam az utóbbi hétvégéken, és "sajnos" megjelent a DRM Revival 2.0, ami az eddigi legnagyobb kedvencem új verziója, így nem biztos hogy marad idő RoF-ra is. bár az új patch-et felrakom, meg repkedni is fogok egy kicsit. kíváncsi vagyok a Halbira. meg remélem hogy a "RoF.exe leállt" hiba is megszűnik végre. felrakom az összes skinpackot, meg .NET-et, meg VisualC++-t meg mindent, hátha tényleg csak ennyi volt a gond.

    a fent nevezett mod bemutatkozó videója(asszem Máté is érdekelet a dologban):





    sztem irdatlan jól sikerült. aztán itt vége is az OFF-nak.
  • Relax99
    #22906
    Én se, jó látni hogy csinálnak, bár egy szűk fordulót, vagy forduló váltást megnéztem volna miként is reagál a farka
  • Fokker
    #22905
    hú, ez nagyon állat! nem is emlékszem más forgós Dr1-re a replikák közül.
  • Relax99
    #22904
    Még egy forgós

  • Relax99
    #22903
    Igaza van Papának, skype zabálja a memóriát, ts hang minősége tökéletes, meg lehet érteni a másikat normálisan, hangra kapcsolást be lehet állítani(én is úgy használom) és kevesebbet is fog a sávszélből, + ha be akarsz lépni valahova nem kell elfogadni és esetleg tálcázni úgy mint skype-nál, ami számomra kifejezetten előny, a bugyuta t-home net miatt.
  • zsoltfireman
    #22902
    Háááát....szerintem jobb a Skype! Daniele barátja vagyok,együtt repülünk,próbáltuk a TS-t,de nem volt jó a minősége,ráadásúl a beszváltó gomb kényelmetlen.
  • Papa01 #22901
    Igen, ez minden. :)
    Annyi, hogy az új dolgokat a cikkben írtam külön. Amit összenyomtam, az a St. Mihiel Kampány küldetés hibáinak a leírása.

    Egyébként, minden cikk alján ott vannak a forrás hivatkozások, ott megtalálod az eredeti hírt (Hivatalos oldal) és a teljes hibalistát (Hivatalos fórum) is.

    @ DANIELE: Érdemes a TS-t kipróbálnod, kényelmes, jobb minőségű, praktikusabb.. pl gomb nyomásra tudsz beszélni..
  • brendon566
    #22900
    ja persze akkor láttalak már.
  • DANIELE
    #22899
    Nincs ts mi Skypeon konferenciahíváson tartjuk a kapcsolatot.
    Engem, RESCATOR néven lehet megtalálni a szervereken.
  • brendon566
    #22898
    "És még pár sráccal" O.o Járjatok már majd ts re is, csaphatnánk közös írtást.
    Vagy van tsetek?
  • brendon566
    #22897
    valaki be tudná linkelni a fícsörök részletes leírását? mert sose lelem.
    Vagy ez minden ami ami a cikkedben van, Papa?
  • DANIELE
    #22896
    Magyar szerveren még nem repültem, a Zsotfiremannal és még pár sráccal repülünk külföldi szervereken mi szinte mindennap”elég sokat” majdnem mindig elérhetőek vagyunk.
  • brendon566
    #22895
    ISTENEM 50 MEGÁVAL AZÉR CSEPPET GYORSABBAN LENN VOLT A PATCH MINT... öhhöm 1-el.
  • brendon566
    #22894
    ilyenkor ti nem tanítotok nem? csak hagyod a nebulókat facebókozni...
  • brendon566
    #22893
    nem panaszkodom. habár a magyarok onlány ténykedésének hiánya picit elszomorít, de amúgy minden klappol. Mondjuk holnap meló ugye...ráadásul este :(
  • Papa01 #22892
    Üdvözlöm Uram! :) Remélem, jól van mostanság! :)
  • Papa01 #22891
    Szia!

    A DirectX, a MS VC++ 2005 és a NET 3.5 frissítve lettek?
    Próbáltad több szerverrel is?
    Mondjuk én most nem néztem a multit, (ami azt illeti elég rég nem repültem már.. :)) de holnap megnézem én is.

    Írtad, hogy régóta multizol. Velünk repültél már korábban? :)
  • brendon566
    #22890
    ha másoknak is lesz, akkor majd kövi patch-el elmúlik :)
  • DANIELE
    #22889
    Hali srácok, nekem olyan problémám van mióta ráment ma a játékra az új ”Patch” az óta folyamatosan a ROF multiba exe HIBÁT észlel. Ilyenkor mit lehet tenni, már régóta multizom vele, de ilyeneket még ez idáig nem produkált nekem.
  • Papa01 #22888
    Mondjuk ezt a Mercedes D.IIIau erőforrást szeretett Pfalz-omba is bele tehetnék...
  • Papa01 #22887
    Köszi, örülök, hogy tetszik! :)
  • Sanyo
    #22886
    Én sajnos már fáradt vagyok a részletes fordításhoz és biztos voltam benne hogy te amúgy is megcsinálod. :)