29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23370
    Főnök úr, elpilledtem, szerintem fekszem. :) Holnap leszel?
  • Papa01 #23369
    Igen jó fotósorozat a ROF fórumon.
  • Papa01 #23368
    Köszi a beszámolót, lehet beruházok rá.. :)

    Remélem Jasonék előbb utóbb felfedezik az Osztrák- Magyar vs Olasz hadszintérben rejlő lehetőségeket is.


    Bárcsak úgy lenne! :)
  • feca1229
    #23367
    Megmondom őszintén neked úgy repültem, hogy azt sem tudtam, hogy merre járok (járörözés volt a feladat)! Levettem minden segitséget játékról, igazi műszeres repülés volt. Csak azt tudtam, hogy milyen irányba megyek de, hogy merre járok arról lövésem se volt, ellenséggel meg pláne nem találkoztam, mikor beleuntam a táj bámulásába kerestem egy baráti repteret ott jól leszáltam és és hihetetlen módon a küldetés sikeres volt! :DDD
    Na ezért mondtam, hogy nincs igazi véleményem róla, de biztos vagyok benne ha az ember több időt szán rá akkor jól szórakozhat vele. Gondolom a többi küldetés biztosan összetettebb. Ennyi dióhéjban. Amúgy nekem sem a kedvenc gépeim az általad felsorolt masinák. Az én kedvencem az Alba D III-as, az Aldis célzótávcsővel meg kifejezetten egy mesterlövész. Remélem Jasonék előbb utóbb felfedezik az Osztrák- Magyar vs Olasz hadszintérben rejlő lehetőségeket is.
  • Papa01 #23366
    Nem, de érdekel.. :) Bár a repülhető gépek száma elég kevés (3, ha jól láttam), és azok közül kettő gép számomra teljesen érdektelen.. Spad XIII, N28..
    Egyébként, az az egy küldi milyen volt? :)
  • feca1229
    #23365
    Papa te megvetted a St. Mihielt? Ha igen akkor mi a véleményed róla?
  • Papa01 #23364
    Ok, köszi, hogy szóltál! :)
  • brendon566
    #23363
    Sajna még nem vagyok otthon, majd később leszek.
  • feca1229
    #23362
    Igen megvettem, eddig egy küldetést vittem végig, egyszerüen nincs időm, + a 18 hónapos gyerekem + a munkám elveszik minden szabadidőm, de azt hiszem sokan tudják miről beszélek! Így sajnos nem tudok neked róla véleményt mondani, pedig biztos vagyok benne több órát tudnék vele repülni!
  • Papa01 #23361
    Igen, lehetséges. Korábban is volt már erre példa. Reméljük! :)

    A St Mihiel-t megvetted végül is? :)
  • feca1229
    #23360
    A ROf fórumján mintha olyan hírek terjednének, hogy holnap lesz a patch. Végül is a 3éves vásárlási akció is holnap ér véget, hátha igaz a hír!
  • Relax99
    #23359
    Hát annyit hozzáfűznék, hogy tegnap Máté és a szűkös határidő hatására jeleztem, hogy én volnék a vezír, volt elég idő rá és nem igazán válaszoltatok, hogy szeretnétek -e egyáltalán valamit csinálni. Természetesem, ha valaki mégis szeretne vezetni nagyon szívesen átadom a helyem. (Én személy szerint Márkóra gondoltam, mivel az egész FK41J neki volt az ötlete és kellő angol tudással is rendelkezik szerintem, csak sajnos nem sokat látni őt sem.)
    FK41J Fighter Unit:

    FK41J*Airbyy - Unit leader
    FK41J*N3su
    FK41J*Marko
    FK41J*Fokker
    FK41J*butch566

    Szóval jelen felállás szerint kéne összehozni egy megbeszélést valamikorra, ahogy Máté is mondta, vezetői és egyéb ügyben...
    Egyenlőre úgy néz ki, hogy CSAK albatros d3-kat kapunk.
  • Papa01 #23358
    Oki, este felmegyek! :)

    Jön még valaki? :)
  • brendon566
    #23357
    Hna annyi még, hogy elvileg akkor ma van a határidő. S még nem dőlt el ki lenne a főnök, ezt ma rendbe rakjuk?

    MAjd ma este felé aki ráér...ezt tárgyaljuk már meg.
  • brendon566
    #23356
    Sejtem, csak mondom borzolom már kicsit a kedélyeket:)
    Jaja, repkedjünk!
  • Papa01 #23355
    @ Zsolti: Igaz, 10"-es, de ha már mondtad, hogy nem is tudod, hogy tudtál eddig tablet nélkül lenni, háta ez választod.. :)
    Link
  • Papa01 #23354
    Nem tudom, szerver leállás sem volt, csak tegnap... De reménykedjünk, hátha! :)
  • feca1229
    #23353
    Akkor ma nem lesz patch? Pedig már beleéltem magam, hogy röppenek este az új Dh4-el! :-(
  • Papa01 #23352
    Mikor? :)
    Elvileg a DH4-nek múlt pénteken kellett volna megjelennie.. :)

    Nem olvassa a híreket, uram? :)))

    ui:
    Ma repüljünk egy jót?
  • brendon566
    #23351
    Most volt:)
  • Papa01 #23350
    Hmm, ma sem lesz patch? :)
  • Papa01 #23349
    A pákozdi Katonai Emlékparkban is voltunk... Tényleg praktikus volt, kényelmes. :)
    A joy-t magad elé tudod húzni, nagyon jó! :)

    Biztos ROF-ozni is jó lehet. :))

    Ha van kedved Skype-ot majd kipróbálhatjuk, és akkor láthatsz is! :D
  • whiteskull
    #23348
    A Wayteq xpad 70i-t. Igy kiprobálva nekem tökéletesen megfelel. :-)
    Hü de jo lehetett! :-)
  • Papa01 #23347
    :) Melyiket veszed meg végül is?

    Nagyon állat volt a kirándulás! :) Majd mesélek. Volt alkalmam a kis csapatnak megmutatni a Lock On-t egy Mig-21 katapultülésben.. :D
  • whiteskull
    #23346
    Szereztem egy tabletet kiprobálásra. Csak még a hosszu magánhangzokat nem találom. :-)
    Nem is tudom,hogy tudtam élni nélküle idáig. :-D
  • Fokker
    #23345
    e hét péntekig kell eldönteni, hogy ki legyen a vezér. részemről én nem szeretnék vezér lenni, sem a tapasztalatom, sem az angoltudásom, sem semmi nem indokolná hogy az legyek.
  • brendon566
    #23344
    Lesz ma valaki?
  • Fokker
    #23343
    @Márkó: sikerült összehozni a TS-es megbeszélést parancsnok-ügyben?
  • sakkay
    #23342
    ok.
  • whiteskull
    #23341
    De a helyedben már AM3 plusszos alaplapot vennék. Abba bármikor belerakhatsz egy bulldózert is. :)))
  • sakkay
    #23340
    Köszi!
  • Papa01 #23339
    :D
    Márkó esetében a küldetés leírása hiányzott, ha jól emlékszem. Az itt megvan. :)

    @ Feca: Nem ismerem, de én is gondolkodom rajta... :)
  • feca1229
    #23338
    Megvan valakinek a St. Mihiel kampány? Érdemes rá költeni? Igaz általában multit játszom, és még a játékhoz adod kampányt és küldiket sem vittem végig.
  • whiteskull
    #23337
    A múltkor valami olyasmit mondott Márkó, hogy kell valami leírás mindenképp, különben nem megy a küldi. :)
  • whiteskull
    #23336
    Igyál egy pohár bort! Segít. :)))
  • Papa01 #23335
    @ Márkó:
    Megtennéd, hogy elküldöd az általad készített küldit? Egy régebbi küldetésünkkel sem tudok, hostolni... És kipróbálnám azt.

    Amit észrevettem ,hogy minden letöltött küldinél van egy .list kiterjesztésű állomány, ami nem 0 méretű. Na most az enyémnél ez 0. Találtam pár elég régi küldit, amelyeknél ez az állomány nem 0 méretű, de abban a pillanatban, amikor újra akarom menteni kinullázza ezt a fájlt...

    Köszi! :)

    Már szinte szétvet az ideg emiatt az editor miatt...
  • whiteskull
    #23334
    Hogyne lenne. Nekem a phenom 555-öm is ddr3-as ramokkal ment. :)))

    Speciel egy Ashrock M3A785GM-LE/128 alaplapban.
  • sakkay
    #23333
    Csak a legutóbbi 1 hónapos. Viszont én is kérdezek ne csak az ilen nézzenek hülyének:-Van egy Phenom 945 x4 épp 3469 megy, és van egy giga ga-m720-us3 alaplap.És 4gb ddr2 ram 800mhz.
    Kérdés van -e olyan alaplap, amibe belemegy a fenti proci, de már elviszi a ddr3 ramot.
    Sejtem, hogy a kérdés hülyeség, de hátha...
  • brendon566
    #23332
    Sakkay neked valami beta nv driver van fenn? vagy csak simán a legutóbbi?
  • feca1229
    #23331
    Én még régebben megvettem az összes kieg.modot és az Aldis-t ha lehet akkor használom. Könnyebb vele a célzás. A német gépeken az a revi jellegű célzóműszer is nagyon hasznos kütyü. Ha teheted vedd meg mert jó dolgok, de lehet élni nélkülük. :-)