29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #23410
    Hát, ha EZT a fórumrészt eléred, akkor a következőt copy-zd:

    Nickname:FK41J*Airbyy
    Country: Hungary
    Squadron: FK41J Squadron
    Preferred Faction: Central Powers
    Preferred Country: Austro-Hungary
    Preferred role: fighter
    Note: --
  • Papa01 #23409
    Kint van!
  • Relax99
    #23408
    @ Máté: Teganp 9-re jól eltűntél, pedig később még steamen is írtam. Kéne repülni egyet...
  • Relax99
    #23407
    Én még semmit nem tapasztaltam.
  • Papa01 #23406
    Szerintem ma fog jönni!! Átírták a dátumot mára! Basszus, de soká érek még haza... :)
  • feca1229
    #23405
    A próféta szóljon belőled!
  • Papa01 #23404
    holnap jön az...
  • Papa01 #23403
    Szerintem, holnap az, aminek jönnie kell! :)
  • Papa01 #23402
    Zéti mester,

    Kell valamit tennem a jelentkezés kapcsán? :)
  • Nesu
    #23401
    " fujj feketék ... ez propaganda "
    amik csinálnak mindig így ,amikor kell a segítség és vagy kell az alibi ,jönnek a feketék
  • Nesu
    #23400
    Na de mikor

    én a héten éjszakás vagyok
  • feca1229
    #23399
    Üdv Urak!
    Tegnap megnéztem a Red tails című repcsis filmet, mert minden repcsis filmet megnézek ha tehetem, gondolom ti is. Hát nem tudom ki látta de valahogy úgy tünt nekem, hogy Lucas bácsi az X-fightereket lecerélte Mustángokra! Látványvilágban és technikai kiálakitásban nagyon ott van, de olyan manővereket csinálnak benne, hogy azt még egy Fokker Dr1-nek a becsületére válna. A téma választás kicsit érthetelen, hiszen olyan sok jó repülös történetet lehetett volna megcsinálni, de ezek a néger pilóták... ami viszont negatív dolog az német oldal bemutatása, soha nem létező "kamúflázs" és azok a gonoszarcú német vadászpilóták! Kicsit közhelyes volt.
    Bocs az Offért.
  • Papa01 #23398
    Köszi urak! :)
  • brendon566
    #23397
    jó lett.
  • sakkay
    #23396
    Tök jó lett Papa, meg a vidi is.
    Miért nem vittél ernyőt?
  • Relax99
    #23395
    S! jó írás, majd kipróbálom már én is :D
  • Papa01 #23394
    Egy kis ízelítő a tegnapi repülésből: :)

    A célpont a front túloldalán lévő gyár volt. A gyárat egy DFW C.V-el Máté támadta, én és Zéti biztosítottuk egy-egy Albatros DIII.-al. Az üzemanyag 50% volt. A nagyobb siker érdekében én beszereltem a gépembe egy Aldiss célzókészüléket, amelyet még a bevetés előtt zsákmányoltam. :)

    A felszállás kötelékben történt rövid emelkedés után Máté a cél irányába fordult, én balról, Zéti jobbról biztosítottuk. Az emelkedést közben folytattuk. A frontig az út eseménytelenül zajlott, de a senki földje fölött kötelékünkre rá csapott egy magányos Nieuport 17.C1-es. Engem vett célba, de szerencsére nem talált el, de egyből fordult a bombázó után. Kibiztosítottam a géppuskáimat, és nyomban mentem utána. Könnyen beültem mögé. Próbált lerázni szűk fordulóváltásokkal, de hál' istennek nem sikerült. Egy rövid sorozatom után, már húzta is a benzin csíkot, majd egy másik sorozatom után már lángolt is! Ez igen! Le is nyomta a gépe orrát és intenzív süllyedésbe kezdett, így próbálta meg eloltani a lángokat. Remélem, sikerült neki és épségben kényszer leszállt...

    Sajnos a légiharc során sok magasságot veszítettem, és elszakadtam a köteléktől is. Sittem vissza hozzájuk, mert Zéti most egyedül kísérte Mátét, és ez nem lehetett a legjobb érzés. De szép lassan utolértem őket, és beálltam vissza a helyemre. Folytattuk a célpont megközelítését. A légvédelmi lövedékek füstpamacsai jelezték, jó felé haladunk.

    De most már a DFW C.V kiváló bombázópilótáján, Mátén volt a világ szeme. A lövésze szerint, még a bolha tökét is képes volt eltalálni azokkal a bombáival..

    Jelezte, hogy támadni készül, én 500 méterig lekísértem, Zéti fent maradt, nehogy valami meglepetés érjen minket.

    Fentről nézve nem sok maradt abból a gyárból. Máté tényleg profi módon, alacsony repülésben nagy sebességgel támadt és nagyon jó ütemben oldotta bombáit. A robbanások jelezték a pontos találatokat. Ezek most megkapták.
    Bár ellenséges vadászoknak semmi nyoma nem volt a légvédelem keményen dolgozott, hogy utálom őket...

    A támadás után éles fordulóval kivált és hazafelé vette ez irányt. Túl vagyunk a nehezén! Tűnjünk el minél előbb, mielőtt a légévdelem...

    BANG!!! Eltaláltak! Nem hiszem el, az a mocskos légvédelem csak elkapott!! Próbálom megfogni a gépem de nem tudom, a felső szárny már is kezd leválni, gyorsan lekapom a gázt, nem mintha most már bármi értelme lenne: a gép egy rángató dugóhúzóban, szárnyak nélkül pörgött a föld felé..




  • kmarkdev
    #23393
    Jól tetted, Zéti, ami tettél. Az elmúlt 1 hónapban az otthoni gépet szinte be sem kapcsoltam. Jövő héttől egy kicsit jobban ráérek, de ilyen hajtós időszakok bármikor előfordulhatnak. Vezető alkatom ellenére :) ezért nem lennék ideális Unit Leader.
  • Papa01 #23392
  • brendon566
    #23391
    1-ig kb.
  • Papa01 #23390
    Nagyon jő volt a tegnap esti repülés. :-) A statommal is elégedett voltam. :-) Meddig voltatok még?
  • Papa01 #23389
    Oki, Főnök úr, egy 10 perc! :)
  • brendon566
    #23388
    vagyok.
  • Papa01 #23387
    Urak, ma 20:00 kezdettel ki jönne repülni? :)
  • Papa01 #23386
    Öregszem. :) Bakker, kár. Na mind1, majd beszámoltok! :)
  • Fokker
    #23385
    annak idején pont Te hívtad fel rá a figyelmet: #23008 hsz-től érdemes olvasgatni ;) hivatalosan lejárt a határidő.
  • Papa01 #23384
    Ez a nem semmi...
  • feca1229
    #23383
    Hopsz! Akkor lehet, hogy mégsem a mai nap lesz a napunk, akkor legyen kedd! Azért még mindig jobban járunk a Roffal mint Cloddal ott már hosszú hónapok óta megy ez, hogy hamarosan, hamarosan aztán előhúznak egy bétát!
  • Papa01 #23382
    Igen, de sajnos visszakerült a tesztelőkhöz.
  • feca1229
    #23381
    Bizakodó vagyok!
  • feca1229
    #23380
    Mintha múlthéten is azt irta volna, hogy apró kis problémák vannak és már célegyenesben van a patch!
  • Papa01 #23379
    Valahol én keddet is olvastam... Remélem a Te verziód lesz a jó! :)
  • feca1229
    #23378
    Biztos a mai napot jelenti! Hiszen olyan szép az idő, délután hideg lesz és szél meg eső! Délutánra pedig kiadják, hogy ne szomorkudjunk! :-)
  • Papa01 #23377
    igen, erre írtam én is, hogy "Hogy mit is jelent a "soon"? Neki. :)
  • feca1229
    #23376
    Nem egészen kész srácok, de hamarosan. Az utolsó fordulóban a tesztelés.
    ... ...
    Jason Jason

    Nekem a googli forditó így forditotta...
    Remélem ez a mai napot jelenti! :-)
  • Papa01 #23375
    Ezt tegnap írta Jason:

    Not quite ready guys, but soon. In final round of testing.

    In the meantime, keep rockin the sale and loading up for the summer. :-)

    Jason


    Forrás.


    Hogy mit is jelent a "soon"? Ez itt a kérdés... :D
  • Papa01 #23374
    Bakker, kettős kereszttel +HSZ szám, automatikusan hivatkozást csinál az adott HSZ-re. Ti ezt tudtátok??
  • Papa01 #23373
    Oki! :)
    @Zéti : Ez a #23359. HSZ milyen dolgot takar?
    Pár szót mondj már róla légy szíves! :) Mikor van repülés, miket kell csinálni?
    Be lehet még lépni?
  • Fokker
    #23372
    megbeszélés-ügyben szombaton ráérek úgy 15:00-ig, utána már csak este-felé, olyan 22:00-től. a vasárnapom eddig még szabad, holnap derül ki ha mégsem.
  • brendon566
    #23371
    Áhh, most értem haza:) de én sem vagyok teljesen friss.
    Biztos leszek, még nem tudom.