29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23694
    Bocsi, a sima Defy-ben is GG üveg van!
  • Papa01 #23693
    Szerintem is Defy-t vegyél, jó telefon! Bár én inkább csepp, mint vízállónak nevezném.. Volt olyan aki az egyik fórumon büszkén ecsetelgette, hogy együtt fürödtek. Komolyan. De normális?? Miért kell egy telefonnal együtt fürödni? Mi benne a jó? Mi benne a szükséges?

    Nekem nagyon tetszik, egy kis lista:
    Negatívumok:
    - Az alap Defy-on 2.2 Android van, ami régi és angol nyelvű. Ezért inkább a Defy+ javaslom, amin 2.3 (Bár ez sem mai csirke.) van és gyorsabb CPU. Tudom, lehet minden fajta főzött ROM-ra cserélni az eredetit és a CPU-t túlhúzni, de ez egyéni ízlés dolga. Én erre nem vagyok vevő, de lehet egyszer belevágok. Talán a Defy+ Gorilla Glass üveget használ.

    - A zene nekem max hangerőn picit halk, max hangerőn is. De lehet én öregszem, és süket vagyok mint az ágyú.. :D Mondjuk megvettem a PowerAmp App-ot és egy igen jó Sennheiser fülest és bitang jól szól. Csak lehetne egy picit hangosabb.. :)

    - A hívás idejét elég béna módon jelzi ki: pl 2 hours ago. Ez szerintem gáz, de lehet csak beállítás kérdése, igaz én nem találtam meg.

    - A régebbi típusoknál egy hangszóróhiba jelenség fordult elő, nem tudom ez mennyire él még.

    Pozitívumok

    Nagyon szeretem, tényleg egy kis zsebszámítógép, ami telefonálni is tud, bátran vedd meg.
    A jegyzeteléshez én a ColorNote nevű appot használom, nyilván csak pár szót, mondatot írok.
    Kis apróság, de fontos, hogy a vakijának olyan erős fénye van, hogy elemlápaként is tökéletes.. :D Tényleg durva (FlashLight app.)


    Játék, film: Én elvoltam vele a Defy-on is. De mióta megvan a tablet, háát max a buszon és szigorúan szemüvegben.. :D De én nem tartom teljesen élvezhetetlennek.. az X-plane-el elég jókat repültem Defy-on is. :)
    Netezni is jó vele. Sokszor reggel azon nézem meg a híreket, mert ott van mellettem. :) Néha mondjuk eldobja a wifit, ez hátrány, de lehet egyéni a jelenség.

    Ja és valami kis tokot vegyél hozzá,szerintem növeli a biztonságot. A fóliát én viszont nem szeretem, nem is tettem rá.

    Defy Fórum - PH Az 1. HSZ-t olvasd el!

    DEFY+ fórum - PH Az 1. HSZ-t olvasd el!

    Ja és erre figyelj oda:
    - Igaz, hogy a telefon egyből felmászik a mobilnetre?

    Ha aktiváltad a Google accountodat, akkor igen, mert egyből megkezdi a szinkronizációt. Ha ezt szeretnéd elkerülni, első indításkor még ne jelentkezz be, hanem tiltsd le a mobilnetet, vagy csatlakozz WiFi hálózatra. Amikor WiFi-re kapcsolódik a telefon, automatikusan azt a hálózatot használja, és nem a mobilnetet. Mindazonáltal nagyon melegen ajánlott valamilyen net elérést biztosítani a telefonnak, hiszen úgy lehet igazán kihasználni a tudását.


    Sajnos sokan kapnak emiatt magas telószámlát az első hónapban!

  • Sanyo
    #23692
    A zöld szemetesen jót röhögtem, így még nem hallottam. :) Piros pont!

    A páromnak egy Samsung Galaxy Ace-t vettem, az újabbik fajtából. Játékot, filmnézést, jegyzetelést felejtsd el, a kis képernyőn nagyon fájdalmas az ilyesmi. Én ezért vettem tabletet.

    A Defy jó, Papának is van, majd leírja hogy miért azt vedd meg. :) Nálam Galaxy S tavaly január óta, kb. 4 hónapja vettem hozzá egy extra aksit, jól meg is nézték a Telenornál amikor net probléma miatt bementem hozzájuk. A másik nagy nézést a nem gyári szoftver miatt kaptam, a problémám meg idővel megoldódott nélkülük is.
  • Relax99
    #23691
    Off:Úgy néz ki botot mégsem veszek egy jódarabig, telefonom már megadta magát, most meg a pda-m is kezdi. de már nincs kedvem foglalkozni a hülye windows mobillal. jövőhónapban lehet beszerzek valamit azok közül a zöld szemeteses gépek közül.
    Motorola Defy-re gondoltam-tam-tam-tam, bár az ára elég húzós. esetleg valami ajánlat ami olcsó és jó, igazándiból hát mire használnám, mint ezeket általában, játék, valószínűleg olyanok amik komolyabb vasat is igényelnek, film, olvasás,netezés, archiválás, jegyzetelés ilyesmi. multimédija na. Defyről elég sok jót olvasok, hardveresen is elég erősnek tűnik, víz karc ütés állóság pedig tetszik benne, mivel szoktam néha napján erdőt járni és azzal előfordulhatnak velejáró dolgok, munkában is sokat mászkálok asztal sarkok, robotok körül, tudom azért nem bomba biztos, de mégis jobb mint egy átlagos kijelző borítás.
    Hátha ti tudtok jobbat mondani igazándiból a lényeg, hogy jó hardvere legyen, minnél nagyobb kijelző legalább 3,7" és hát nem tudom a defy 65k ennél nem szeretnék többet rászánni.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • Papa01 #23690
    :D :D
  • Papa01 #23689
    Köszi! :) Sajnos én közel sem repülhettem annyit, hgy meglegyen. :) Viszont a Condor előhozza a szép emlékeket! :))
  • sakkay
    #23688
    Én kb 1 1.5 óra.
  • brendon566
    #23687
    fél 8 fele már leszem.
  • sakkay
    #23686
    Szerintem én. Hánytól leszel??
  • brendon566
    #23685
    Valaki lesz ma este?
  • majonur
    #23684
    Gratula!
  • Sanyo
    #23683
    Igen, Gönczi Adrienn, már el is küldtem neki a kódot. Köszi mindenkinek a részvételt. :)
  • majonur
    #23682
    Na, meglett mar az Iron cross verseny gyoztese?
  • brendon566
    #23681
    Van olyan kihívás mint a valóságban?
  • brendon566
    #23680
    Gratula, ahhoz, hogy másodjára is neki alltal meg pláne.
  • Papa01 #23679
    Na urak, megrepültem a gyémántot.. :) Nagyon elfáradtam,majdnem 4 óra volt mire meglett a 300km táv, de nagyon élveztem! :)

    Néhány kép:








    Ez a Condor is nagyon jó szim! :)
  • Relax99
    #23678


  • Fokker
    #23677
    ha jól rémlik, a MÁV Repülő Egyesületnél egy komplett vitorlázó-tanfolyam 40 repült órával, alap-vitorla jogsival együtt 250.000.-ből kijön. egyáltalán nem tűnik soknak, ahhoz képest, hogy vitorlát lehet utána egyedül repülni.
  • Fokker
    #23676
    a boltban vettem át, illetve cseréltem a cuccot, átlagosnak mondanám. egy kicsit győzködni kellett őket, hogy a szar driver nem az én hibám, de aztán végül 500 forinttal drágábban megvettem a Logitechet. ami a 2 év gari lejárta után tönkre is ment, de ez már a gyártó sara. nem kekeckedtek sokat, bőven határidőn belül voltam, amikor jeleztem a problémát. szállításról nincs semmilyen tapasztalatom.
  • sakkay
    #23675
    Bakker..
    majd a húsleves megnyugtat.
  • Papa01 #23674
    Bakker, a condorban repültem a 300km-es távot és a felénél egy task váltás után szarrá fagyott... Még a fejem is meg fájdult, olyan ideges lettem...
  • Papa01 #23673
    Egy kis Condor: :)














  • Papa01 #23672





  • Relax99
    #23671
  • Relax99
    #23670
    és úgy mint bolt milyenek, korrekten kezelik a dolgokat? mert ahogy nézegettem ott 5k-val olcsóbb sokminden
  • Fokker
    #23669
    náluk vettem a Logitech X3D Pro-t. eredetileg Saitek Aviatort szerettem volna, de mivel a gyári driver nem ismerte fel a joyt, inkább becseréltem a Logitechre. normálisak voltak.
  • brendon566
    #23668
    Szupi! Nemsoka otthon leszek, s csapatunk egyet.
  • Relax99
    #23667
    @ Máté: sikerült!
  • Papa01 #23666
    Én nem ismerem.. :)
  • Relax99
    #23665
    egyébként vagyok TS-en
  • Relax99
    #23664
    User's webáruházról mit tudtok?, mert ott elég sok minden olcsóbb, mint máshol.
  • Papa01 #23663
    Tegnap fél kilenc felé felnéztem TS-re, senki nem volt. :) Utána meg a TV előtt sikerült elaludnom. :) Bocsi, Sakkay! :)
  • sakkay
    #23662
    Na mi van???!!
  • sakkay
    #23661
    Ja igen sikerült megoldanom a hangproblémámat. Ha kikapcsoltam a front audiót, akkor kapcsolt be!!!Beszarás komolyan.
  • sakkay
    #23660
    szerintem leszek.
  • Papa01 #23659
    Köszi már most ok, bár még nem száz. :) A héten úgy néz ki tényleg nem lesz patch.. :) Nem baj majd a jövőhéten! :)

    Este ki jönne repülni?
  • Relax99
    #23658
    Ja, vagy majd elküldöd a fájlt, a számla számodat, meg majd pű-zzed máá megfele el
  • feca1229
    #23657
    Hát papa úgy tűnik, hogy nem a 1.026 pecstöl fogsz meggyógyúlni! Remélem már jobban vagy. Azt mondják a népek, hogy a pálinka is segit megfázás ellen és mint tudjuk a pálinka kis mennyiségben gyógyszer, nagy mennyiségben orvoság!
  • Papa01 #23656
    ROF pilótafülke galéria.

    Érdemes megnézni a plusz géppuskás Dolphin-t. :)
  • brendon566
    #23655
    Megoldod, jó lesz majd gurulunk pár kört. Ha mást nem, akkor drm ben :)