29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #23734
    Mondjuk azt nem értem miért nem az olasz frontot csinálták meg,(hacsak valami jövőbeli komoly tervek miatt nem) ott van tenger is hajó is, és még harcok is voltak..de a csatorna?!!! Hát mi a tököm volt ott az első vh. alatt???Tömeges légi harcok biztos nem.
  • Papa01 #23733
    Rise of Flight interjú.
  • Papa01 #23732
    Köszi! :)
  • brendon566
    #23731
    biztosan fel leszünk osztva.
  • Fokker
    #23730
    köszi! még talán annyit lehetne írni, hogy az idők UTC-ben vannak megadva. a másik dolog, hogy TS-en kell kommunikálnunk. elég idegesítő lesz 40 pilóta karattyolását hallgatni, ezt valahogy ki kéne kerülni. maradni a saját TS-ünkön, a többi egységgel minél tömörebben chaten tartani a kapcsolatot.
  • sakkay
    #23729
    16-4 arány a faston..alakulok.
  • Relax99
    #23728
    Bejegyeztem magunkat jövőhét péntekre: (jún.15.) elvileg 2 hetente lesz repülés
    Flik 41J squadron
    --------------------------UTC-------------UTC+2(helyi)
    FK41J*Airbyy - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
    FK41J*N3su - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
    FK41J*Marko - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
    FK41J*Fokker - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
    FK41J*butch566 - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
    FK41J*Papa - 21:00 - 24:00 ** 23:00 - 02:00
  • Relax99
    #23727
    Feow piave river hivatalos honlapja(Az olasz front)
  • brendon566
    #23726
    jaj akkor pont úgy jön ki mindíg akkorra amikor délutánosok vagyunk:) azt hittem legalább hetente van.
  • brendon566
    #23725
    jól hangzik.
  • Papa01 #23724
    A jövő hét nekem is ok, de korábban is tudok kezdeni, ha esetleg más is. :)
  • Fokker
    #23723
    olvasgatom a RoFItalia fórumot, be kellene írjuk a "FeOW - Piave 1918 >> Central Powers >> Mission I - June 15 (Preparing)" topikba, hogy mikor tudnánk repülni. az első küldetés jövő pénteken, júni 15-én lesz, 21:30-1:30 -ig tart. nem fontos lerepülni mind a 4 órát, be lehet csatlakozni utólag is. nekem továbbra is a 23:00-1:00 időszak a megfelelő.
    még annyit, hogy mindenkinek 1 élete lesz, ha elveszíti, már nem fog tudni újra felszállni, csak 2 hét múlva a következő küldetésben.
  • Papa01 #23722
    Azok év vége felé jönnek, azt hiszem. Szerintem a csapat az 1.026 után elmegy a szokásos havi szabadságukra, és ha visszajönnek folytatják.
    De ez csak egy tipp. :)
  • feca1229
    #23721
    Hát akkor várakozó állásba helyezkedünk. A hidroplánokrol és a csatorna mapról van valami?
  • Papa01 #23720
    Vannak azért többen is.. :)
    Hozzá vagyunk szokva a jóhoz! :)
  • Papa01 #23719
  • feca1229
    #23718
    Nekem is feltünt, hogy nem elégedetlenkedik senki, hogy juni elejéröl volt szó a peccsel kapcsolatosan. Azt azért nem gondolnám, hogy csak mi ketten hiányoljuk!
  • Papa01 #23717
    Én arra gondoltam, hogy talán az E3 miatt volt ilyen nagy csend, de a neten nem találtam semmi RoF-ra utaló hírt ezzel kapcsolatban.
  • feca1229
    #23716
    Többiek lehet, hogy röppentek, én nem voltam mert nem vagyok otthon. Talán majd vasárnap. Valószinű, hogy igazad lesz a jővő héttel, remélem nem várnak péntekig, és hátha ez is kijön kedden.
  • Papa01 #23715
    A St Mihiel-el én sem repültem még, ha nagy ritkán ofline repülök, akkor a Karrier mod-ot használom! :) De ami késik, nem múlik.
    Sajnos igencsak jövőhét lesz az 1.026-ból, nagy a csend és a hullaszag.. :)

    Tegnap repültetek?
  • feca1229
    #23714
    Bizok benne én is, talán holnap vagy 1-2 napon belül...
    Már nagyon kiváncsi vagyok a fegyver modokra, gondolom szépen lemodellezték a repülés fizikáját. Találtam képet a felsőszárnyra helyezett Lewis géppuskás Albatroszról, de azt írták róla, hogy a németeknek nem igazán jött be. A tulsúly miatt romlott a manőverező képesség és hiába volt a többlet tűzerő mégsem terjedt el igazán. Werner Mölders szerint aki egy géppuskával nem talál célba az többel sem fog! Gondolom tudta miről beszél. Amúgy neked, hogy tetszik a St.Mihieles kampány,én azóta nem repültem vele mióta beszéltünk róla.
  • Papa01 #23713
    Találtam egy jó kis képet a hivatalos fórumon! :)
  • Papa01 #23712
    Valószínűleg nem, de hátha ma este vagy holnap ki jön.. :)
    A videó tetszett? :)
  • feca1229
    #23711
    Hát úgy látom ma sem lesz pecs! :-(
  • Papa01 #23710
    Igen, én azokat nem is szedem le, ami rossz értékelést kapott és kevesen szedték le.
  • Sanyo
    #23709
    Csak oda kell figyelni és elolvasni, hogy mit írnak az userek. Így jórészt ki lehet szűrni a selejtet.
  • Papa01 #23708
    Néhány esetben találtak olyan app-okat amelyek kártékony kódot tartalmaztak.

    Például.
  • Fokker
    #23707
    Elvileg a marketra nem lehet csak úgy akármit felrakni. Ha értesz a programozáshoz és csinálsz egy alkalmazást, egy csomó szûrőn át kell mennie. Ha a google hozzájárul, csak akkor kerülhet fel. Nem adják a nevüket warezhez. Bár egy profi hekker tud írni játéknak látszó vírust is.
  • Papa01 #23706
    Sajnos van úgy hogy még a Market-ra (ami, már Google Play névre hallgat..) is felkerülnek kétes eredetű programok. Ezért is szokott a Google időnként nagytakarítást végezni.
    Szóval még ott is kell egy kicsit figyelni, mit tesz fel az ember.

    A torrent oldalak tele vannak tört andoidos app-okkal.
  • Fokker
    #23705
    Marketről kell letölteni, abból baj nem lehet. Még ha akarnál sem tudnál warezt leszedni. Mivel ott olyan nincs.
  • Papa01 #23704
    Úgy-úgy... :) Igen sokba kerülhet az a kis ingyér' warezos app.
  • Sanyo
    #23703
    Így van, ha valami extra okosságot tartalmazó dolgot telepítesz, esetleg úgy elkezd telefonálgatni vagy sms-t küldeni külföldre, hogy abból semmit sem veszel észre. A programok nem drágák, esetleg tudok ajánlani párat. :)
  • Papa01 #23702
    Igen, a Motorola Defy-ről. :)
  • sakkay
    #23701
    Ööö ez valami telefon izé amiről beszéltek igaz?!
  • Papa01 #23700
    Nincs mit! :)
    Warez: Háát, Zétikém mit mondjak?? :) Párszáz forintos app-oknál szerintem elég gáz warezról beszélni.. (Főleg ha valakinek van melója.. :) ) azt a néhányat szerintem inkább vedd meg. A frissítéseket is megkapod.

    Meg tudom, hogy én vagyok paranoiás, de alapvetően az app-oknak a jogosultság kezelése lehet érdekes. Szinte bármihez hozzáférhetnek. (Jó-jó, ezt felügyelet alatt tudod tartani.) Olvastam már olyat is, hogy ilyen warezolt cuccok igen csak nagy fejfájást tudnak okozni a kedves használónak..
  • Her Laca
    #23699
    Én azért vettem mert strapa teló. Ha nem bírná,már nem lenne nálam. Muszály mosni néha,mert a por ellepi,de mikir megvettem betettem egy kád vízbe. Azt kibírta így a csap alatti mosás már meg se kottyan neki. Amúgy nekem 1 gigás netem van, bőven elég, most is a telórol írok.
    IGO is hibátlan vele pl.
  • brendon566
    #23698
    ha nagyon vigyázol rá:) akkor elég, ha nem akkor mindegy mennyit veszel.
  • Relax99
    #23697
    Csap alatt keféével? nincs az processzort használó eszköz amit én valaha ilyen dolognak kitennék.
    Defynek a vízállóságának a terén is csak annyira gondolok, hogy eső, pára.

    Razr hát az már kicsit nagy falat
  • Relax99
    #23696
    Köszi, a beszámolót:) GG üvegről tudtam, igazándiból a képernyőméret nekem legalábbis elég, pda-n is sokat netezgettem, néztem filmet (3,6") jól el voltam vel, 4" felett nem tagadom jobb lenne, de az már pénzben se ott van. Nyelve mindegy lenne, rom-ot meg úgy is lehet újat rakni ha kell. az örök tabu ami még érdekelne, hogy a virágbolti szoftvereket mennyire lehet felrakni rá, wm alatt kb annyi volt, mint egy sima pc-s szoftvernél.

    Képernyő mennyire látható napfényben?

    Mobil internet szempontjából szerintetek elég az 1gb/hó adatforgalom? viszonylag rendszeres használat mellett? ebédszünet+napi 2 óra busz.

  • Her Laca
    #23695
    Jó a defy. Én a legnagyobb megelégedéssel használom,pedig aztán az én melóm miatt kap rendesen. Én szoktam csap alatt mosni kefével. Baja nincs:) Egyet tudni kell. Igazán akkor jó ha nem a gyári romot használja az ember ,van sok fajta hozzá ,én a CM7 re esküszöm,de ízlés dolga is. Egymagos telók között talán a legjobb,bár ha most kéne vennem lehet már a Raz ra hajtanék.