29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23774
    Igen,megnéztem! :-)
  • brendon566
    #23773
    Mikor ezt először láttam, befelé nem próbáltam zoomolni:) te igen?
  • Papa01 #23772
    OFF:

    Döbbenetes! :)

    [b][szin=red]/ON
  • Her Laca
    #23771
    Nekem a CM7 vonal van. Már isten tudja hányszor tettem fel újat,soha semmi bajom nem volt vele. Én maximálisan Defy párti vagyok. 1 gigaherces max órajel ,sok netezés,telefonálás,1 napot korrektül bírja,tehát ha reggel leveszem a töltőről és csak másnap reggel dugom rá azt tudja.
    Itt szájbarágós leírás
    másik.
    Meg minden problémára segítenek a fórumján.
  • Papa01 #23770
    Nekem kb 2 éve van Defy-om, kb 5x fagyott aksi kivételig. Újraindulást a tablet-nél tapasztaltam, de az Asus és ICS van rajta. :)

    Én rom-ot nem cseréltem,nincs sok bizodalmam az ilyen főzött rom-okhoz,de mások meg hetenként cserélik. :)
  • Fokker
    #23769
    nekem 2000 óta van mobilom, kezdettől fogva csak és kizárólag Motorolám volt. soha egyik modellben sem csalódtam, nekem nincs Defy-om, de gondolom hogy az is hozza a Motorola minőséget. Samsung Galaxy ide vagy oda, mégiscsak Samsung, soha nem fogok Samsungot venni, bármennyire jónak mondják a Galaxy-szériát. mert az oké, hogy vásárlás után jó, nade 2-3 év múlva milyen lesz? miért csak bizonyos szériákat gyártanak le jól? 1 év után miért megy szarrá? a Motorolának nincsenek ilyen gondjai.
  • Relax99
    #23768
    OFF:
    Olvasgattam kicsit a defy-ről, igaz az, hogy néha véletlenszerűen újraindul?
    jelen pillanatban a galaxy s plus és a defy plus között vacillálok, attól függ mi lesz a vodánál.
    galaxy s mellett ami szól nálam: a kicsit nagyobb kijelző (4" bár nem tudom, van e látható különbség a 4 és a 3,7 között), hosszabb működési idő (az igazándiból mindegy lenne ha egy napot kibír aktív használat mellett utána nem érdekel)
    nagyobb a procija 1.4ghz viszont samsung, valamivel rosszabb a képernyőfelbontása, 10k-val drágább, a gps-e általában sz*r és a gyári samsung romokat se nagyon szeretik.
    Romot ha jól működik, nem biztos hogy cserélnék. gariba nem nagyon szeretik, ha meg beszarik nem biztos hogy vissza lehet tölteni a régit.

    Ti mit gondoltok?
    Cseréltetek romot a defy-n, tényleg van ez az újraindulás bugja?
    Ha jól olvastam arra a gyári romot nem lehet visszatölteni.

    Lassan már letilt az sg a sok off-ért :D
  • Papa01 #23767
    Na, most gépelést tekintve nem voltam a helyzet magaslatán.. :) bocsi! :)
  • Papa01 #23766
    Repültem egyet Karrier bevetést. Az időjárás nem fogadott kegyeibe, de azért egy R.E.8-ast egy egy megfigyelő léggömböt sikerült elkapni.. :)





  • Fokker
    #23765
    állat!
  • Nesu
    #23764
    Ez biztos volt már ,egy éves videó ,de azért még egyszer we


  • Papa01 #23763
    Köszi az infókat urak! :)
  • Fokker
    #23762
    4-en voltunk: Zéti, Máté, Nesu és jómagam. a tegnapi repülés inkább ismerkedés volt a térképpel, próbáltunk őrjáratozni, de nem találtunk ellenfelet. kicsit tanácstalanok voltunk az elején, így nem pont 23:00-kor szálltunk fel, hanem fél órával később ami a jó oldala volt, hogy semelyikünket sem lőtték le.
  • Papa01 #23761
    Ezért írtam, hogy a két géppuska nem tetszik a képen. :)
    A Triplane az még csak-csak, mert még a Pfalz is lefordulja, de mi lesz, ha a Pup-on lesz majd 2 géppuska? :)
    Te voltál tegnap?
  • Fokker
    #23760
    ennek a gépnek az 1 géppuska volt a gyengéje. innentől kezdve kezd veszélyessé válni. :D tudom, ez a fegyver mod; lehet hogy körülnézek majd e téren, de Lewist nem fogok Albára rakni.
  • Papa01 #23759
    Huh, normál üzemmódban sem biztos, h fent tudnék addig maradni.. :D
    Pár szót írnál, mi történt? És kik voltak?
  • brendon566
    #23758
    fél 12-től voltunk, olyan 1-ig a szerón. Nem volt akció.
  • Papa01 #23757
    Ezt találtam a hivatalos fórumon:

    Szép! :)
    Csak az a 2 db géppuska nem tetszik a Tri orrában! :)

    Forrás.
  • Papa01 #23756
    Miért? Mettől meddig voltatok? Volt lelövésetek?
    Engem mondjuk fel szokott pörgetni.. most nem sikerült neki.. :)
  • brendon566
    #23755
    Elvoltunk, nem maradtál le sokról. az energiaital akkor működik ha egyébként sem vagy álmos:).
  • Papa01 #23754
    Bocsi urak, én elaludtam a meccs alatt, az elfogyasztott energia ital ellenére. :(
    Jó volt a röppenés?
  • sakkay
    #23753
    Na ja de mikkel???D3..mondjuk lehet meg kéne már vennem. Jó repülést.
  • brendon566
    #23752
    Nincs szundi, háború van emberek ts re fel.
  • Relax99
    #23751
    Lassacskán megjelenhettek :)
  • Nesu
    #23750
    Na most hova lett mindenki ?
    nincs háború ?
  • Nesu
    #23749
    Egy kis Móka

  • Papa01 #23748
    Szerintem nem, elég nagy a csend.. :(
  • feca1229
    #23747
    Papa, hogy látod, lesz ma patch? Végül is június elejére igérték.
  • brendon566
    #23746
    amúgy esküszöm elolvasom mostmár mi meg hogy van, de a csapatba osztás az hogy lesz? Hányan repülnek együtt... Vagy előtte lesz valami eligazitas ki honnan merre megy?
  • Relax99
    #23745
    Persze, a legtöbben 5-en vannak
    meg egyébkéntis téged a 777 támogat, úgyhogy majd te mész elöl aztán lepirítod őket
  • brendon566
    #23744
    Akkor eddig 6-ból 5, ez még remélhetőleg elég lesz egy erőteljes első benyomásra:).
    Aztán majd mesélünk, mit meg hogy b***tunk el;)
  • Papa01 #23743
    Jó döntés, grat. hozzá! :) És jó app vadászatot! :)
  • kmarkdev
    #23742
    Óóó, hogy az ég szakadna rá! 15-16-án (péntek-szombat) 20 éves osztálytalálkozónk lesz, nem tudok részt venni a feow piave első repülésén!
  • Relax99
    #23741
    Nem, majd július elején :), de valószínűleg defy plus -ot veszek. szemezgettem a galaxy s plus-al is mondván, hogy az 4" de úgy vagyok vele, hogy 3,7 és 4 között olyan szörnyen nagy különbség nincs + a samsung meg csak az ami nem nagyon bízom a termékeiben, ráadásul még drágább is.
  • Fokker
    #23740
    Igen, vmi ilyesmire gondoltam én is :D
  • Nesu
    #23739
    Pénteken szabd vagyok ,így van lehetőségem a háborúra
  • Papa01 #23738
    Zéti, megvan már a Defy-od?? :-)
  • Relax99
    #23737
    Igen közben rájöttem és javítottam, köszi.
    eddig azért 95%-ban UTC-ben adta meg a staff a dolgokat csak ez aztán ez pár embernek nem esett le, lehet hogy ki kellett volna írniuk, hogy UTC+0 b****átok meg
  • Fokker
    #23736
    Ide felírtad, viszont a Rofitalia fórumán nem derül ki, hogy UTC-ben adtad meg. Egyébként nem értem, hogy mit variálnak az időzónákkal, egyet kellett volna kijelölni az elején, aztán mindenki ahhoz igazodjon.
  • Relax99
    #23735
    Direkt fel is írtam az UTC és a helyi időt is.
    TS valószínűleg úgy lesz, hogy ugyebár egy központi TS lesz, az fel lesz bontva kismillió szobára és ott el lehet osztódni. A véres áprilison pl úgy volt, hogy csak az azonos reptérről azonos pozíciót betöltő gépek lehettek egy ts szobában, minden egyéb kommunikáció az ellenféllel, vagy az oldal többi gépeivel tilos volt, persze fény és karjelzések kivétel, szerintem ez itt is hasonló módon lesz.