29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23815
    Dehogy, :D én még javában csinálom! :)
  • Sanyo
    #23814
    Remélem Papa nem haragszik meg: 1.026 patch. :)
  • Papa01 #23813




    Durva a hangja a 6 géppuskának együtt.. :D
  • Feró Flex
    #23812
    Áhhhh de jó!

    Köszönjük szépen:O)))
  • Papa01 #23811
    Ééééés kint van:
    az 1.026-os javítás

    :)
  • brendon566
    #23810
    !!! nem semmi
  • Papa01 #23809
    Ma jön az 1.026-os patch.

    Cikk az 1.026-ban megjelenő géppuska szinkronizációról.

    Lesz mit fordítani! :)
  • Fokker
    #23807
    most pénteken lesz az olasz front II. bevetése. megpróbálok már 22.45-kor felmenni TS-re, ha a többiek is fel tudnának jönni, akkor lehet hogy sikerülne már 23.00-kor felszállni.
  • Willenbrock
    #23806
    Ez a hivatalos oldaluk.3 "rész" volt eddig,folyamatosan fejlődik a program.A 3. már fizetős dvd volt.Ez a Wings Over Flanders Field még készül.
  • Willenbrock
    #23805
    Az ingyenes (a part 2 volt az) nekem sem jött annyira be.Nagyon kitűnt alóla a cfs3.De ez a WOFF látványra is egész más,kiváncsi leszek a fizikájára.
  • brendon566
    #23804
    Szépek a színek és az ég. Sajna dinamikus árnyékolás nem-igen van (nekem ez bántja a szemem:)).Valaki tudja, vajon az eredeti combat fight szim motorja lehet? vagy mi a túró a neve...
  • sakkay
    #23803
    Sőt szebb min a ROF, de a ROF most a legstabilabb, és a legjobb fizikájú szim. Talán ha kész lesz a clod más lesz a helyzet..talán.
  • sakkay
    #23802
    Amúgy kurva jól néz ki. De ha nem jó a fizika, meg a gép modell, akkor leves. De szép amúgy.
  • 2Pete
    #23801
    Én az utolsó ingyenest próbáltam, de a Rof után katasztrófa volt.Ugyanazok a típusok teljesen másképp viselkednek.Kis túlzással mintha Clod vs 1946.(csak most a példában a Clod hibátlan, a 1946-ban meg nincs multi) De ha nem játszod a Rof-ot, és offline akarsz kampányt játszani arra jó.(talán)
  • Willenbrock
    #23800
    Készül az OFF 4. része,elég jónak néz ki.Mi a véleményetek róla?

  • sakkay
    #23799
    Fasza. De rájuk nincsen panasz.
    De az Ilen kiakadtam..most sincsen patch.
  • brendon566
    #23798
    Sztem a hónapban nem lesz.
  • sakkay
    #23797
    Na lesz ma patch?
    Az Il-ben nem.
  • Relax99
    #23796
    Köszi, defy+-t veszek ha mellete döntök, főleg hogy nagyon arra álltak át és már ugyanott van az ára mint a simának volt. mint mondtam filmet nézni, játszani, netezni és persze telefonálni használnám, szóval amire készítették :).
    Samsungról én úgy olvastam, hogy a gps-e elég fos.
    A 4" vonzana, te mint galaxy júzer mit mondasz észrevehető különbség van a 3.7 és 4" között? vidik alapján nem igazán.
    részben az a baj,hogy csak t-mobilnál lehet galaxy s plus-t kapni és az tudtommal nem független, defy+ viszont nincs lezárva.
  • Her Laca
    #23795
    :XD
    Realista vagyok.
  • Papa01 #23794
    :D :D
    De Laca! :) Még ha én mondanám.. nálam tényleg játszhatatlan a CoD, Te pedig már igen sok órát beletettél, és nem hagytad abba, tehát élvezted.

    Én úgy fogom fel, hogy egyszer jó lesz, (reméljük, nem annyira soká) és akkor viszont nagyon ott lesz a szeren. A belinkelt képektől mindig megdöbbenek, hogy de szép ez a szim. :) Azon a 4-5 ezer forinton meg nem idegesítem magam, mert hosszútávú befektetésként tekintek a progira.
  • sakkay
    #23793
    Téged fizetnek Laca. Csak állandóan bántod ezt a épphogykicsithibás programot!
  • Her Laca
    #23792
    Lófaxt írtak ezek újra nem a programot.Csak toldoznak,foltoznak,és még azt is elbaxák ami jó volt.Ez szent maggyőződésem.:)
  • brendon566
    #23791
    Jó meglátás.
  • Papa01 #23790
  • Feró Flex
    #23789
    Papa Én is remélem:O)
  • Papa01 #23788
    Szerintem nem fog bedőlni, legalábbis nagyon remélem. Készüljön el a CoD is, és a RoF is fejlődjön, szépüljön tovább. :)
  • Feró Flex
    #23787
    Ez a csatorna térség több mint érdekes mert az olasz-front jobb lett volna az biztos.(Hegyek-völgyek között zakatól a Fokker)Viszont ha a Clod bedől egy lépés a helyére állní ha nem akkor lám ott van a jó nagy víz majd lesz vele valami.
    Viszont még mindíg nem kerek a képlet mert ha más korszak akkor inkább Spanyol polgárhábórú(Condor légió)időben ez van legközelebb.Aztán lengyel-front majd az Angliai csata és a csatornánál vagyunk megint de az a műfaj két szimet nem tart el.
    Nagyon kiváncsi lennék egy Me109-esre mégis milyen lehetne.:O)
  • Papa01 #23786
    Szoktam olvasgatni az Il-2-es topic-ot is, de én azt hiszem, hogy ezeknek a srácoknak voltaképpen újra kellett írni a programot. És ez idő. Tudom, hogy nem volt etikus ahogyan kiadták, de inkább legyen kész soká, mintsem ne legyen semmi.

    Mondjuk elég érdekes, hogy kiadják a Csatorna map-ot a ROF-hoz.. :) Már csak a gépeket kéne gyártani, és meglenne a konkurense a CoD-nak. Én mondjuk nem örülnék, ha így történne. Nem jó az ha egy fejlesztő csoport sok mindenbe csap bele...
  • Solt
    #23785
    A CloD-ból semmi nem lesz, ha így megy tovább...

    Ez a korszak már az "övék", egy II.VH-s hadszíntér plusz rajongókat vonzana... Ilyen látvánnyal, ilyen kidolgozással, ilyen supportal ott is tarolhatnának szerintem!
  • Papa01 #23784
    Én a helyükben nem váltanék, mert ebben a korszakban rajtuk kívül nincs más. II. vh korszakra semmiféleképpen nem, mert szerintem a COD egy korszakalkotó szimulátor, csak 1-2 év kell neki. Szerintem megéri várni, minthogy tönkre menjenek. Mert akkor semmi nem lesz...

    Amire én vágyok az egy Koreai illetve egy Vietnami konfliktust feldolgozó szimulátor. :)
  • Solt
    #23783
    Komolyan le a kalappal előttük! A helyükben erősen elgondolkoznék egy korszakváltáson... II.VH-s gépekkel arathatnának...
  • PhantomAss
    #23782
    a témához én is hozzászólnék mivel volt defym sokáig, sőt én ajánlgattam sok embernek. Gyak. már akkor defyt használtam amikor még nem is lehetett kapni az országban. Volt sima és defy+-om is.
    Röviden:
    ha csak egy androidos telefon kell aminek együtt tudsz élni a nyűgjeivel és nem akarsz romot cserélni akkor nyugodtan vegyél defy-t. Nincs vele sok gond, bár van egypár bosszantó hibája (kamera fos, eq nem megy bt fülesen keresztül, lassú a gyári felület, sygic nem megy, stb.)
    A defy+ -ot nem ajánlom egyáltalán, túl drága és nem lett jobb.
    Most egy sgs2-m van és nyilván nem egy kategória a kettő, de én a samura szavaznék. Neked kell eldöntened hogy mi a fontos és mire használod. Nekem fontos a zene minősége, a navigáció és a kamera, a defynél mindegyik átlagos vagy átlag alatti. A samunak kifejezetten jó a kamerája és a zenei képességei átlag felettiek. Gyári rommal is, nem kell buherálni.
    A defy gyári állapotban közel sem tökéletes.
    De mondom, ez attól függ hogy neked mik az igényeid..
  • Papa01 #23781
    Videó bemutató az 1.026-os patch újdonságairól.
  • feca1229
    #23780
    Karbantartás van a ROFnak az oldalán, remélem a patch jön... vagy nem.
  • Papa01 #23779
  • Papa01 #23778
    Átfogják. :-) Én azt várom már, hogy én tervezhessem a küldiket. Az igazi nagy légicsaták nekem is hiányoznak! :-)
  • whiteskull
    #23777
    Én még mindig az E3-nál tartok. :)))

    Kicsit unalmas, de talán egyszer csak a mi századunkat is átfegyverzik. :)))
  • whiteskull
    #23776
    El is raktam a kedvencekbe. :)
  • Fokker
    #23775
    ez jó. egy kis adalék: sokszor kell mikrométer(milliméter ezredrésze) pontos méreteket gyártanunk, mindezt egy akkora gépen, mint egy hálószoba. :)