29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23855
    Gratula, használd egészséggel! :)
  • Relax99
    #23854
    Na megjött a motorolám, egyszerűen superb
  • Papa01 #23853
  • Relax99
    #23852
    magam sem tudom igazán, letöltöttem a seagate diagnosztikai progiját avval megmondtam neki, hogy a maximális kapacitást használja nyomtam rá egy mély formázást és jó lett.
  • Papa01 #23851
    Mi volt a gond?
  • Relax99
    #23850
    Úgy néz ki atrix 4G-t veszek.
  • Relax99
    #23849
    Megoldódott.
  • Relax99
    #23848
    Kérdésem a következő:
    Van egy seagate barracuda ATA vinyóm 80gb-os elvileg, de valamilyen csoda folytán csak 32gb-ot lát a bios és a jumper is jó állásban van. Ötlete valakinek?
  • Papa01 #23847
    Oki Főnök! :) Jövő hét után már szabi lesz, szóval menni fog a dolog. Valamit meg kitalálok majd az elalvás/fáradság ellen. Tegnap kipróbáltam..
    11 után már nagyon nem bírtam nyitva tartani a szemem... :))
    @ Fokker: Köszi! :)
  • Fokker
    #23846
    OFF: a DCS Black Shark I. a MediaMarktban 1100.-
  • brendon566
    #23845
    Jó volt, Fokker meg én lőttünk sátrat.
    Ezen túl nem volt semmi. Sajnos tényleg későn tudunk kezdeni.
    Zéti és Nesu nyitásra is fel tudna tán menni. Csak úgy lenne jó, ha te vagy Márk még csatlakozhatnátok.
  • Papa01 #23844
    Letölthető az 1.026b hotfix. - pcpilot.hu

    Megjelent az 1.026b hotfix. - riseofflight.hu
  • Papa01 #23843
    Megjelent az 1.026b hotfix.
    Azért durva, hogy még szombaton is nyomják...
  • Papa01 #23842
    Bocsi urak, én nem bírtam fent maradni tegnap sem... :( jó volt?
  • Fokker
    #23841
    megpróbálok én is fél 11-re beesni, nem garantálom, de talán sikerül.
  • Nesu
    #23840
    én is itt vagyok pénteken :)
  • brendon566
    #23839
    Szupi, magam is ilyen fél 11, azt hiszem az menne.
  • Relax99
    #23838
    Beírtam magunkat 11-re, hogy fokker-hez tartsam magunkat, de aki tud jönni előbb is szóljon aztán átírom. én itt leszek már kb 6-tól, hogy lengyel angolt hallgassak.
  • brendon566
    #23837
    Már megiiint? na tarkarongy. A "far" az itt egy közepesnek felel meg (ha megnézed), ami énszerintem kell.

    De ha már itt vagy, mi a helyzet a pénteki repüléssel? semmi nem volt még?
  • Relax99
    #23836
    Máté már megint marhaságot mondasz :D, a forest vis. pont az ami zabálja az fps-t és tök felesleges, közelin használom és nem különösebben zavar.
  • brendon566
    #23835
    Kár :(

    mindenesetre az alul leirtakkal, meg lehet úgy oldani, hogy ne nagyon usson el a full tol
  • Feró Flex
    #23834
    Laggólt sajna...
  • brendon566
    #23833
  • Feró Flex
    #23832
    Köszönöm szépen.

    "Nem tudom, hogy jön ide a négy mag."Ő,hát úgy hogy nem vagyok képben:O)

  • brendon566
    #23831
    Nem tudom, hogy jön ide a négy mag. Csak a vga-tól függ, ugye az az elképzelés, ha több karit használsz, ezt benyomod, akkor hasít. Namost, ez már akkor is segít, ha egy kártya van a gépben, csak már azért nem olyan ócska. Nekem a régi gts 250-esem úgy reagált, hogy másfélszeres fps, 1-2 másodperces laggok. Az "új" 560 gtx-nél már csak az fps növekedés maradt meg. A te kártyád is biztosan elbírja majd.
  • Feró Flex
    #23830
    Köszönöm szépen:O)

    "Multi GPU/ SLI" ez az opcíó nem csak az SLI-re vonatkozik?Négy magosnál bekapcsoljam?

    955-X4,6850-1Gb,8Gb Ram.

  • brendon566
    #23829
    Hja a "forest v."-nél valójában "far"-t kell látnod, nem high-t:)
  • brendon566
    #23828
    A csillogást a "bloom" okozza.

    "forest vis." = high , "shaders" =high , "vertical sync" = ki , "filter" = bilenar , "supersampling" természetesen ki , Multi GPU/ SLI = be, ha jobb vga-d van, akkor csak segít, hiába csak egy van!

    És ha már van limiter, akkor érdemes egy 50-60 as limitet adni az fps-nek, ne gyötörje magát a gép feleslegesen.

    A konfigod nem ismerem ugyan, de ez alatt már akkor lehet csak látványos változást elérni, ha drasztikusan kinyomsz szinte mindent.

    Még ezeken túl amit érdemes kinyomni, mielőtt mással próbálkoznál az árnyékolás, teljesen, ha ez sem segít akkor mehet szinte minden :)
  • Feró Flex
    #23827
    "•Heat Blur effekt bekerült a grafikai opciók közé, amit tüzeknél láthatunk. (Jármű, jelző és épület tüzek.)"

    Gondolom ez alapból benne van nem bekapcsolható opcíó?(Mert kapcsólhatóként nem találom)

    Ezt a fehér csillogést Pld felhő,fehér színek,tudom valahogy csökenteni?

    Albánál az üléshelyzetem minden új küldetésnél elmászik,hiába állítom be.(F9,beállít majd F10)Fokkernél viszont semmi gond...

    Aztán mit érdemes kikapcsolni,letekerní mert felesleges és-vagy fps zabáló opcíó?

    Köszi:O)


  • Feró Flex
    #23826
    Nagyon köszönöm a részletes leirást:O)
  • Papa01 #23825
    Jason 18 órás maratoni repülésre hívja a ROF közösséget vasárnap! :)
  • Papa01 #23824
    A cikkben van videó a 20 mm-es Becker-ről.. Háát légiharcra szerintem teljesen alkalmatlan, a célzás is egy rejtély számomra.. :)
  • Papa01 #23823
    Kész vagyok én is... :)
    Megjelent az 1.026-os patch!

    Hulla vagyok, fekszem... :)
  • sakkay
    #23822
    Rengeteget..de tényleg. Szerintem az ai is jobb.
  • brendon566
    #23821
    Jó lett ez a kép élesitéses dolog? Sokat dob?
  • sakkay
    #23820
    Gyönyörű lett a ROF..le a kalappal.
    Ja és elég komoly fps növekedés van.
  • Papa01 #23819
    Urak, ez az új patch nagyon durva...
    Ahogyan írom a cikket, kipróbálom amiket lefordítok, nehogy baromság legyen...

    Megcsinálták azt, hogy pl a DH.2-nél amikor a tárat cserélsz, valóban 1-el kevesebb lesz látható! :)

    Durva...
    Nemsokára kész leszek, kb 1, 1,5 óra. :)
  • Feró Flex
    #23818
    írjatok majd a 20mm-ről miyen!
  • Papa01 #23817
    Igen, én is néztem, valóban nagyon jó írás! :)
  • Sanyo
    #23816
    Lehet hogy nekiesek Jason fórumhozzászólásának lefordításához, mert nagyon érdekes amit írt.