29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #23896
    Na igen, de sztem nincs hozzá köze. Viszont így nyerek némi fps-t, meg kevesebbet darálja a vinyót.

    Most pénteken már szabin leszek, így akár már kezdésre ott tudok lenni az olasz fronton.
  • Papa01 #23895
    Oki főnök.
  • Relax99
    #23894
    bocsi dolgom volt, majd holnap megnézzük
  • Papa01 #23893
    Kilőttem Zéti, ha vagy írj már majd ide! :)
  • Papa01 #23892
    Megy a szeró Zéti, megtennéd, hogy megnézed? :)
  • Papa01 #23891
    Kicsit később leszek. :)
  • Relax99
    #23890
    még mindíg?
  • Papa01 #23889
    Urak, valaki tudná ellenőrizni, hogy fel tud -e lépni a host-omra. Only Hunters a neve! Köszi!! :)
  • Papa01 #23888
    A lényeg hogy megoldódott! :)
  • Solt
    #23887
    Meleg volt, és nem bírtam már cérnával... kicsit kiakadtam... :))
  • sakkay
    #23886
    Te Solt! Mi az a felkiáltó jel melletted?
    Ezt valami nagy király rád olvasta, vagy mi??
  • sakkay
    #23885
    Pl így hirtelen. Valahogy felkeveredett a gépemre valami hivatalosan támogatott, bootolást gyorsító progi. Soha nem indítottam el és mégiscsak ott futott az a szemétláda.
  • Relax99
    #23884
    mégis kifagysz :D
  • Solt
    #23883
    De mégis mik?
  • Fokker
    #23882
    ezért van nekem külön rendszeren a RoF. semmi más nincs RoF-on kívül.
  • sakkay
    #23881
    Ide is:Úgy néz ki , hogy megvan a játékon belüli óriási és hirtelen teljesítmény csökkenés(persze a Clod alaphibája nem ide tartozik) oka. Gyakorlatilag egy csomó fos futott, amiről nem is tudtam, és a rendszeren belül kellett letiltanom.
  • Papa01 #23880
    Oki, köszi! :)


    Nem igaz, tegnap is repültem karriert! :) Holnap megyek a baráthoz. neki adom az evo-t, és felrakom a rof demot, fog majd jönni repülni. :)
  • Relax99
    #23879
    Hát én éppenséggel játszottam vele régebben, ha ember kell jövök akarjátok (mondjuk nem vagyok túl jó benne), ha már rofban úgyse nagyon lehet játszani veled :D
  • sakkay
    #23878
    Igen. Ma is voltam fent, de megint csak régi gépek..
  • Papa01 #23877
    No urak, a cod-ból sajna semmi nem lett, ugyanis a cimbora a vihar miatt áramtalanított.. :)
    Úgyhogy repültem egy karrier küldit. Egy felénk berepülő RE.8-ast kellett elkapni, mivel kb 1500 volt elég sokáig tartott mire ráemelkedtem és utolértem. Le is lőttem, bár ő is eltalált.

    A lényeg:

    Külsőben néztem ahogy lezuhan. Egy város mellé esett le, és az volt a durva, hogy lehetett hallani, hogy harangoznak!!!!
    Ti találkoztatok már ilyennel?
  • Papa01 #23876
    OFF:
    Urak, szokott valaki Cod2-özni? :) Egy jó öreg cimborámmal ma este toljuk egy kicsit a régi idők emlékére...
    Valakinek esetleg van még kedve jönni? :)
    /ON
  • Solt
    #23874
    Kíváncsi leszek...
  • sakkay
    #23873
    Nem játszom sok játékkal(aminek jó a grafikája is) de a clod a Rof, meg a TW gyanúsak mostanában. Ki be lépek pl a tw.nél és rendbe jön. Éppen most kutakodok a gépen , hogy mi lehet a hiba.
    Neked is köszi Papa, ismerem a progit.
  • sakkay
    #23872
    Pontosan, igazi vérnyúl. Csak szebb mint ez
  • Solt
    #23871
    Jaj Istenem... ezektől mindig elfekszem! :DD
  • Her Laca
    #23870

    Ilyesmi?:))))
  • Solt
    #23869
    Mi a pontos hibajelenség? Mindig ugyanúgy jelentkezik? Minden játéknál?
  • Papa01 #23868
    Tedd fel a Ccleaner progit, megtakarítja a géped is, de ami a lényeg, meg tudod nézni az automatikusan induló programokat. Lehet találsz olyat, ami nem oda való... :-)
  • sakkay
    #23867
    Amúgy valami tényleg van, de nem a meleg.
  • sakkay
    #23866
    Ja ja..a párom meg levágná a fejemet!
    Habár sokszor mondta már nekem, hogy csak azért vagyok még életben, mert jóval erősebb vagyok nála..de nekem is kell aludni.
    Igazi harci nyúl.
  • Her Laca
    #23865
    Tuti valami melegszik ott. Vedd le a ház oldalát állíts mellé egy szobai ventit maxon oszt jó lesz az:) Parasztos ám de hatékony megoldás.:))))
  • sakkay
    #23864
    Ha csinálnának hozzá valami értelmes'' helikoptert repülnék vele én is.
  • Papa01 #23863
    Ebben a nagy melegben nem nagyon repülök, de már jó lenne! :) (Max a DCS World-ben a szu-25-el repkedek néhány kört és nyomasztom a földi egységeket! :)
  • sakkay
    #23862
    Ok köszi.
    Repültök amúgy esténként??
    Sajna ahányszor felnéztem, mindig régi gépes téma ment.
  • Solt
    #23861
    Az alaplap elég húzós, a többi oké...

    Egyébként Papa jót mondott, lehet, hogy valami a háttérben elindult, erre is nézz rá.
  • sakkay
    #23860
    Proci 50 körül, magok 45, vid kari majd 70 alaplap majdnem 60. De ez azért nem az extrém..vagy?
  • Papa01 #23859
    A háttérben nem indult el valami más, ütemezett feladat?
  • Solt
    #23858
    Melegedés? ( alaplap, vga )

  • sakkay
    #23857
    Tegnap újra kellet indítanom az egész gépet, mert elment vagy 20 fps a levesbe. Akkor is, ha Újra indítottam a játékot. (a CLOD-ban is) Ezezmiezez???
  • Relax99
    #23856
    Köszi, hát nem bántam meg, hogy nem samsungot vettem, a touchwiz szerintem ocsmány.