29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #28902
    Nemigen. A trackIr-t macerás lenne feltelepíteni, a VR-t meg nem nem tudja. :)
  • Rolo3
    #28901
    Üdv Urak megint 50%-os a Flying Circus Juli 9-ig!!
    Valaki repüli amúgy közületek?
  • Rolo3
    #28900
    Helló Whiteskull!!!
    Jó látni téged itt Remélem jól vagytok ebben a csodálatos helyzetben?
    Én megvettem a flying circust és megérte nagyon jó!
    Van pár szeró de nem sokan vannak rajtuk és többnyire misson nem dogfight jó lenne ha össze jönne a régi csapat egy repülésre.
    Ha van időd gyere dcs-zni csinálok szerót dobj egy üzit ide.


  • Papa01 #28899
    Persze, még a szolgáltatóval is konzultáltam, de semmi, azt mondják, nincs natolva az ip-m,de csak nem oké...
  • whiteskull
    #28898
    Gratulálok, és ugyanúgy jó egészséget kívánok nektek, mint Papa! :)))

    Akkor ezek szerint nagyon nem lehet abbahagyni a szimulátorozást. Én is majd minden nap repülök a DCS-vel. A Flying Circus meg nekem is nyomja a csőröm, de egyenlőre még várok egy kicsit jobb akcióra. :)))
  • Rolo3
    #28897
    Papa nézted a portokat a rutereden?
  • Papa01 #28896
    Gratulálok és jó egészséget kívánok nektek! :) Velem is minden oké, köszi! :)
    Nem tudok sajnos hosztolni... párszor próbáltam nem oké. :(
  • Rolo3
    #28895
    Szia Papa!
    Igen kint vagyok még köszönöm kérdésed jól vagyunk a kis családomal idő közben született egy lányom de mindenki rendben hála isten.
    majdnem minden nap repülök leginkább DCS de a flying circus megragadta szemem videókon jól néz ki.Végre megint látok valami jó ww1 szimut :D
    Te hogy vagy Papa?
    Mi van a régi csapattal? Hogy hogy csak offline nyomod?

  • Papa01 #28894
    Szia Roli!

    Rég láttalak, kint vagy még? :) Nekem sajnos nincs meg, picit sokallom... de bízok egy 75% leértékelésben idén vagy jövőre. Rof-ozni max offline szoktam. :)
    És Te hogy vagy? :) Repülsz még?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.04.25. 19:53:56
  • Rolo3
    #28893
    Hali urak
    Rég jártam erre mi a helyzet felétek?
    Benéztem ide és láttam ti nyomjátok a flying circus-t vélemények róla?
    Fizika? Grafika?
    Előre is köszi a válaszokat
    Rolo
  • Papa01 #28892
    Gratula! :) VR-be nyomod? Ha igen, úgy milyen? :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.02.18. 18:48:25
  • Gundark 1 1
    #28890
    Én megkaptam karácsonyra :) Nekem bejön.
  • Papa01 #28889
  • Solt
    #28888
    Akkor én is... :)
  • Papa01 #28887
    Ha megkapja 75%-ot, akkor megveszem.:-)
  • Solt
    #28886
    No, máris kapott egy 50%-s leárazást... nyárra meglesz a 75% is... :)
  • Papa01 #28885
    Én megvárok egy jó kis leértékelést.. :)
  • whiteskull
    #28884
    Mindenesetre nagyon hiányzik ez a korszak. Egyszer vidámabb hangulatomban biztos megveszem a Flying Circust is. :)))
  • Papa01 #28883
    Szintén... :) Jah, írtam neked privit! :)
  • bettly
    #28882
    Inkább szét törnek a levegőben,vagy lassan keringve,dugóban földhöz csapódnak,így sem rossz,dehát....A yutubon láttam néhány filmecsket,ott valóban volt láng is .Azt a kis kurvát dr1 sehogy sem bírom rávenni főleg a bal kanyarokban,igaz nincs pedálom, a joy is egy régi Saitek Aviator,de keveset használt,a többi géppel nincs bajom....meg úgy ahogy a teve,de óvatosan banva vele megteszi a dolgát,inkább a karriert nyomom,sehol a netten nem találtam masoktol csinált missziókat vagy karriert,ugy ahogy anno az il-2 Ben,de ez van, nekem még most is igaz későn bejött ez a játék a Rőf,a Flying Circust pedig nem bírja még a gépem,itt legalább megvettem mindent
  • PhantomAss
    #28881
    Ez érdekes, én ha lelövök egy gépet akkor tízből kilencszer lángoló motorral zuhan le, van hogy a levegőben széttörik a tűztől. Szóval én pont az ellenkezőjét figyeltem meg, hogy most kb. mindig kigyulladnak a gépek.

    Szerk. most látom te a RoF-ról beszélsz, én meg a Flying Circusról, bocs, azt hittem azzal már nem nyomja senki.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2020.01.14. 12:02:00
  • whiteskull
    #28880
    Pedig anno sokszor megsültem a pilótaülésben. :)
  • Klusi86
    #28879
    Tessék:
  • bettly
    #28878
    Sziasztok,érdekességbol kérdem ROF bán még nem láttam egy eltalált gépet sem hogy pl. hosszú fekete füst csíkot húzzon vagy lángba boruljon.....így lenne a játékban ? A billentyuzeten van olyan gomb ami kimondottan a sérülést mutatja az enemyn? Koszonom
  • Gundark 1 1
    #28877
    Valóban mintha könnyebb lenne vinni a Dr1-est. A rofban nagyon rázta magát ha nem akart valamit. Itt kellemesen (ahhoz képest) vinni, mondjuk a csúcssebessége egy vicc, mint az életben. Azért nincs olyan kevés repzi, persze kevesebb mint a rofban, de jól szórakozom vele. Van a kiskedvencem a Spad XII :) Egyébként itt is bitang gyors, és igen nagy ívben fordul :) Jobban jelzi az átesés közeli állapotot, mint a másikban. Ja és a DVIIF-ben van ernyő :) A lángoló Spádéból ugrottam ernyő nélkül. :) A sérülésmodell sokkal jobb, és a nyomjelzők is életszerűbbek. A motorhangok kifejezetten jók. Szóval van még vele sok munka meg lehetőség, de szórakoztató. Valahogy jobban fel kéne futtatni.
  • PhantomAss
    #28876
    Sajnos elég drága, 70 $, átszámítva 21e ft volt. De már nagyon régóta szemezek vele mert a RoF-ot nagyon szerettem, és gondoltam egye fene, karácsony van :)
    Repmodellben szerintem van különbség, pl. emlékszem hogy anno a Fokker Dr I-et és a Camelt nehéz volt repülni, érzésre most sokkal egyszerűbb mindkettő. Aztán az is lehet hogy csak a rutin meg az évek :D
    Viszont valahogy jobban érzem a gépek súlyát, hamar elfogy az energia, szóval nagyon finom mozdulatokkal kell repülni, nem lehet tépni mert leesel. A hangok is jobbak, a lövések / sérülésmodell pedig sokkal jobb.
  • LeonSilver
    #28875
  • LeonSilver
    #28874
    Igen-igen! Nagyon állat VR-ben, qrva jól fut és igen, nekem is hiányérzetem van... Qrva kevés a gép.
  • whiteskull
    #28873
    Bakker lassan vehetem meg ezt is. Pedig már jövő karácsonyra is megleptem magam. :)
  • Papa01 #28872
    A rep. modellben érzel különbséget? Mennyiért vetted?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.12.13. 16:20:52
  • PhantomAss
    #28871
    Tegnap megvettem a Flying Circust, és le vagyok nyűgözve. Vr-ban repülve baromi jó az összhatás, és szépen fut az Arras map is. Vannak persze hiányosságok is, a RoF-hoz hasonlítva a térkép nagyon kicsi, és csak pár gép van, hiányoznak a bombázók is. Remélem később bővítik a szériát, mert ez az irány nagyon jó, az 1. vh-s repülés nagyon passzol a vr-hoz.
    Ahogy látom online sincs nagy élet, de remélem hamarosan töben leszünk ott is.

  • VDomino
    #28870
    Nincs, a Bos és BoK van meg. Viszont ha érdekelne ez az éra engem, akkor én megvenném simán, mert más nincs tudtommal.
    Anno a RoF nekem is megvolt dobozosban, ez nem tudom mennyiben másabb.
  • Gundark 1 1
    #28869
    Köszi. Nem is értettem a steam-es dolgot. Neked megvan?
  • Solt
    #28868
    Csak most buggyant elő belőlem... ;)
  • Papa01 #28867
    Ha jól emlékszem, az előrendelési időszakban kaptak jelentősebb kedvezményt (rosszul emlékeztem): [Link] a RoF tulajok. De én úgy is sokalltam! :D
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.12.07. 08:59:11
  • VDomino
    #28866
    Miért nekem mondod?:) Kínáltam egy olcsóbb alternatív megoldást annak, aki meg akarja venni.
    Majd ő eldönti, megéri- e neki ennyiért (szerintem igen) , az üzletpolitikába nem akarok belefolyni.
  • Solt
    #28865
    Irreális árazása van... ha jól látom kapott egy DX11 + VR támogatást meg pár új modellt, textúrát... újra eladni valamit ennyiért elég meredek. Az lenne a minimum, hogy a RoF tulajok (főleg aki kismillió szart megvett hozzá) fél áron kapják.
  • VDomino
    #28864
    A saját oldalán megtudod venni önálló játékként, így legalább a steam sem vámolja le a fejlesztőket.
    Flying Circus – Volume I
    Talán a steam fiókkal is össze lehet kapcsolni, legalábbis a többi modult igen, szerintem ezt is.
  • Gundark 1 1
    #28863
    Most nézem csak hogy venném meg, azt mondja a steam, hogy kell hozzá a Battle of Stalingrad is. Mert ez annak a DLC-je. Én azt hittem ez egy külön játék. Így viszont nem biztos hogy érdekel.
  • LeonSilver
    #28862
    Nem rossz a cucc és a vr qrva sokat dob rajta..