29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gundark 1 1
    #28861
    Döntöttem. Megveszem :) Szeretem az érát, és most ez ami megy, sajnos a Rofunk már a múlt.
  • Papa01 #28860
    Szuper, jó repülést! :)
  • Zsolt7411
    #28859
    Írtam és rögtön meg is csinálták.Ez gyorsan ment. :)
  • Papa01 #28858
    Ezt a vidit nem is láttam még, szerintem nagyon hangulatos: Link.
  • Papa01 #28857
    Én nem vettem még meg, mert sokallom az árát. De ha lenne VR-em kérdés nélkül megvenném. :) Grafikára biztos élmény lehet az új RoF.
  • Gundark 1 1
    #28856
    Kedves elvtársak :) Őszinte véleményt kérnék. Rengeteget játszottam a RoF-fal, sok repcsi meg is volt pluszban. Néha még mindig megyek egy egy kört ha rám jön a vágy hogy halljam a vászon suhogását :) Most hogy megjelent Steam-en érdemes beruházni a Flying Circusra? Ad "valami többet" mint a régi RoF?
  • Papa01 #28855
    Írj a supportnak, vagy csinálj egy új reget.
  • Zsolt7411
    #28854
    A steam verzió van ami ingyenes legalább másfél hanem két éve ezt használom .
  • LeonSilver
    #28853
    Bakker, tényleg..
  • Papa01 #28852
    Mondjuk a korai időkben a demó verzió időkorlátos volt, 2 hetes. Lehet ilyet használ a kedves kolléga. :)
  • LeonSilver
    #28851
    Nem ilyen G2A oldalon vetted a kulcsot?
  • Zsolt7411
    #28850
    Mikor magába a játékba a login onlinra kattintok akkor írja ki,hogy lejárt az aktivácios kódom.
  • Papa01 #28849
    De akkor korábban h jutottál el az 10005 hibakódig?
  • Zsolt7411
    #28848
    Steames bejelentkezni sem tudok mert azt írja ki hogy elavult az aktivácios kódom.
  • Papa01 #28847
    ITT nézted?
    Steam-es a RoF-od? Offline, vagy Online módon indítod el a programot?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.11.23. 16:15:17
  • Zsolt7411
    #28846
    Nem enged multizni valami hibát ír ki valami 5 ös hiba vagy mi a túró.
  • Papa01 #28845
    Miért lenne vége? Aki akar, tud azzal is multizni. :)
  • LeonSilver
    #28844
    Á, dehogy! Én is kerestem egy darabig, míg megtaláltam..
  • Zsolt7411
    #28843
    Köszi szépen, vaksi voltam. :)
  • LeonSilver
    #28842
    OTT az alján a minimum system requirements.
  • Zsolt7411
    #28841
    Sziasztok. Akkor a rise of flight multijának vége?A Flying circus gépigényt tudnátok mondani? Köszönöm.
  • LeonSilver
    #28840
    Na igen. Elég nagy kibaszás ez így. Nekem ugyan nincsenek iylen izék, de sok gépet én is megvettem.
    Igen, HP Reverb - qrva jó!!
  • feca1229
    #28839
    Ez a nagy bánatom nekem is Leon! Megvan minden szar a Rofból, de tényleg minden szar, a sálaktól kezdve a taknyos zsebkendőig mindent megvettem, aztán megcsinálták a BOS-ba. Kaptam kedvezményt de azért még így is zsebbenyúlós, és persze vehetem újra majd a repcsiket, mert amíg van munkahelyem és kapok fizút addig úgy is fogok vásárolni, nyilván a családot nem teszem földönfutóvá miatta...
    Aztán csak utána olvastam neked HP Reverb Vr-ed van?
  • LeonSilver
    #28838
    Igen, nagyon király. Teljesen más, mint trackir-el volt. Kár, hogy a gépeket nem lehet áthozni a RoF-ból.
  • feca1229
    #28837
    Szia! Csak Most olvasom. Nekem meg van, csak VR-em nincs. Bár gondolom a dugáson kívül minden jobb Vr-ben!
    Jövőre én is gondolkozom egy Vr-ben. Akkor neked jó tapasztalataid vannak?

    Neked milyen van, amúgy, ha veszek milyen szempontok szerint válasszak?
    Utoljára szerkesztette: feca1229, 2019.11.17. 08:27:32
  • LeonSilver
    #28836
    Senki? :) Hát srácok, fergeteges VR-ben ez a cirkusz.
  • LeonSilver
    #28835
    Srácok. Megvan valakinek ez a repkedős cirkusz?
  • feca1229
    #28834
    Nekem meg van a Flying Circus. Bár a régi Rofot jobban szeretem mert sokkal több gépem van benne. Igazából csak grafikai különbség van a Rof és a Fc között. Ha meg van a Rof és sok repcsit megvásároltál hozzá ( nekem meg van az összes) akkor nem biztos, hogy sokkal előrébb vagy a Fc-vel. A te döntésed ahogy érzed.
  • Vesporigo
    #28833
    Csak kíváncsiságból kérdezem: hányan vettétek már meg a Flying Circus-t? Kinek mi a véleménye róla? (Úgy olvastam, most ősszel kerül ki early accessből.)
    Gondoltam, amíg nincs meg a FC, leporolom a RoF-t, de belépéskor a "License key is not activated" üzenet fogad, szóval nyitottam róla ticketet a customer supportnak, remélem még foglalkoznak ennek a játéknak a támogatásával.
  • Willenbrocknew
    #28832
    Sziasztok! Néha én is repülök még a virtuális égen az öreg kávédarálókkal, de most érdekességképpen a régi Rowanos Flying Corps Gold-dal dosboxban. Jó kis offline kampányai vannak :D Hihetetlen, hogy 1997-es szimulátor, van egy nagy retro hangulata. Nekem anno ez ismeretlen volt, gépem sem volt akkor még. A fizika és az AI is meglehetősen jó a korához képest.
    Utoljára szerkesztette: Willenbrocknew, 2019.07.27. 02:34:37
  • bettly
    #28831
    A carriert játszom,néha unalmas az a hosszú útvonal,néha alig talalkozom ellenséggel de....nyomom,próbáltam a mission editort,de az kurva bonyolult,nem olyan mint az Il-2 ,szóhoz sem jutottam,sokat kerestem a neten mindenhol újabb missziókat vagy kampányt másoktól,de niiiiincs,esetleg ha valaki tudna....megkoszonnem
  • Papa01 #28830
    Sajna csak ritkán... :( A netem nem az igazi hostolás kapcsán.

    Azért durva, hogy idén volt 10 éves a RoF.... :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.07.12. 09:27:22
  • LeonSilver
    #28829
    Én is repülném, ha lenne VR - de nincs :/
  • sakkay
    #28828
    SZia-hát igen 5 éve nagy volt a zsivaj valóban. Papa még repüli néha azt hiszem.
  • bettly
    #28827
    Végig olvastam az egész fórumot,volt türelmem,ma este fejeztem be,mint mikor kiolvasol egy könyvet,osszecsukod és felteszed a polcra.....hát későn ébredtem,anno gyengus gépem volt,nem futott rajta,most sem kitűnő,egy intelcore2 négy magos kis Fujitsu gép,őskori gt430 1 GB Nvidia kártya,de minden médium közepes állítás 1680*1050 felbontás,es működik,nem szaggat ennek is örvendek,alig egy hónap alatt megvettem az összes gépet,módokat mappot,egyszer ami a rőf hivatalos oldalán van mindent,most kesore ez lett a szerelmem,egyelőre carriert játszom jasta2 Alba D2 vele repülők és lássuk hogy kapom a többit...szeretem ezt a játékot,elvégre mennyit is fejlődött ez a jatek ? Most úgy nézem rőf 2.0 lett Jó pár éve ha lett volna mivel ott lettem volna köztetek,de......most egy részét úgy ahogy potolom egyelore single play. van....sok a tanulnivalo....az a kurva kis dr1,főleg balra ...Szép estét nektek
  • bettly
    #28826
    Nagyon köszönöm,érdekes a steamrol töltöttem le,de a 777 storeban más accountot kellet nyissák egyesével vettem meg a repülőket ,és ha letöltöm a steamrol a játékot,aktivalom a 777 honlapos új akkountot és megjelennek a gépek de a játék steames, fene erti
  • Klusi86
    #28825
    A steamesen nem tudsz repülőgépeket vásárolni egyessével, csak nagyobb "csomagokat". A steames biztos hogy a legfrissebb verzió, mert automatikusan frissít, a "sima" verziónál a launcherben le kell ellenőriztetni hogy van-e frissítés.
  • bettly
    #28824
    Úgy vettem észre a skinpackokat a steamesre nem tudtam felrakni,,,,,elvégre melyik jobb?
  • bettly
    #28823
    Még annyit kérdeznék,hogy mindkét játék,amely a steamen,vagy a hivatalos oldalon van egy verziójú? Egyformák,? Vagy kell patch v.melyikre? Nekem a hivatalos oldalról van még ,megveve minden repülőgép,,,,van valami különbség?
  • bettly
    #28822
    Köszönöm azt teszem