29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #28942
    Elmondani úgy se lehet, látni kell! :) És még úgy is nagyon jó, hogy az ember fia már hozzászokott a VR repüléshez. :)
  • whiteskull
    #28941
    Az igazi az lenne, ha ezzel a grafikával, és VR-rel meglenne minden, ami a ROF-ba volt. :) Jó lenne egy olyan összesítő statisztika is ami szintén meg volt ott. Na de épp most ért bele a bilibe a kezem. :)
  • whiteskull
    #28940
    Bakker több mint 10 éve repültünk már a ROF-fal. :))) Nemhiába lett ekkora a Lackó. :) Tegnap rápróbáltam megint. Az Alba után a Fokker DVII már sokkal potensebbnek tűnik. :) A közös repülés jó ötletnek tűnik. :)
  • Papa01 #28939
    Az a szomorú, h volt.. legalábbis én képet mintha láttam volna... :( Én is mindent megvettem hozzá, de ennek az újnak a kinézete még így is durva.. milyen lehet VR-ben?? :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.16. 10:35:02
  • LeonSilver
    #28938
    Lehetett vagy lehetne annyi vér a micsodájukban, hogy a régi RoF-ot ellátják a VR támogatással. Szívesen használnám, egy csomó gépem van ott.
  • Papa01 #28937
    Szia Zsolti!
    Semmi gond, most én sem voltam SG előtt mostanság. :) Jól telik az idő... már 13 a fiad?? :) Ha van kedved valamikor repülhetnénk egy jót!
    @Lacusch69: Szia! Volt már ilyen itt a fórumon is pár hónapja. Írj a support-nak!

  • Lacusch69
    #28936
    Sziasztok!
    Kezdek pár szimet ismét elővenni, ez lenne az egyik.
    Viszont gondban vagyok, a Steam fiókomból töltöttem le, és:
    Ha indítani akarom, akkor nem regisztráltnak nevez. (A RoF fiókom él a honlapjukon, be tudok lépni.)
    Ha új regisztrációként akarom megadni az egykori DVD-kulcsot, akkor érvénytelennek minősíti.
    Valami ötlet?
  • whiteskull
    #28935
    Bocsi a késedelemért!
    13 éves.
    Képet nem láttam egyetlen posztodnál sem, lehet ezért csodálkoztam. :)
    Remek! :)
    Jobban nem is írhattad volna le. Bár nálam a VR az elég sokat dob az egészen. :)))
  • Papa01 #28934
    :) Fiad most mennyi idős?
    A képet annak illusztrációjaként tettem be, h megvettem én is szóval majd repülhetünk.
    A géppuska hang nagyon jó és a foszforcsíkok illetve a találatok is nagyon ott vannak.
    Az AI sokat változott. BNZ gépek eléggé használják a sebességüket nem állnak le fordulózni, hanem eltávolodnak. Multiban simán lekövettem a Camelt jobbosban is, kérdés mennyire (nem) ügyes volt a pilóta... :)

    A táj csoda szép, de a gépek belseje szerintem gáz. Az nagyon RoF-is.. :D Ami nem tetszik hogy kevés a gép... :( Az új csomagot nagyon várom, mert így AI-ként megjelennek a gépek.
    Sajnos a régi küldiket sajnos nem olvassa be az editor, reménykedtem benne, hogy igen, de sajnos nem. :(
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.02. 19:54:10
  • whiteskull
    #28933
    Pedig muszáj lesz, mert a fiam is kezd érdeklődni a repülés után, és kell valami neki is. :)
  • Papa01 #28932
    Csak hogy ne kelljen javítanod....

  • whiteskull
    #28931
    Egy 2080 Supert.
    A régi ROF-fal az a bajom, hogy nincs most fejkövetőm. Meg kellene javítanom a TRackIr-t, de még nem vettem hozzá elég lelki erőt. (No meg mindig elfelejtem. :))
  • Papa01 #28930
    Milyen VR-t, VGA-t használsz?
  • Papa01 #28929
    A régi RoF-ban gyakorolhatunk! :)
  • Papa01 #28928
    Ezt MA repültem!.. :D
  • whiteskull
    #28927
    Amúgy sikerült megvennem. VR-ban fantasztikus az élmény, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon elfeklejtettem ezeket a kávédarálókat. :)
  • whiteskull
    #28926
    Ha te mondod, akkor biztos így van. :
  • Papa01 #28925
    Ilyen is nagyon-nagyon rég volt...

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2021.01.01. 20:27:26
  • Rolo3
    #28924
    Ha megvette valaki az első részt akkor repülhetnénk egyet én csinálom a szertót jó lenne egy kis harc a régi szép idők emlékére :)
  • Papa01 #28923
    Szia Zsolti!

    :D :D
    Megoldás, egy jól lejelszavazott állományba írd be az adatokat (Kivéve a CVV kódot, azt jegyezd meg és nincs gond)! :D
    @Roli: " még így is jobb mint az eredeti 70 pár dolláros ár " Persze, de az eredeti ár keményen túl van gondolva szerintem... :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.12.27. 11:24:45
  • whiteskull
    #28922
    Gondoltam rá én is, de nem mertem megkeresni, hátha felébred. :D
  • macleody
    #28921
    Berakta a párnája alá, mert már ismer :D
  • whiteskull
    #28920
    Sziasztok. Szerintem holnap megveszem. Ha megtalálom valahol azt a redvás kártyámat. :)
    Mondom most lezavarom az üzletet, hogy az asszony már lefeküdt, és így nem annyira feltűnő. Erre nincs meg a kártya. :)
  • Rolo3
    #28919
    Igazad van papa de ez még így is jobb mint az eredeti 70 pár dolláros ár
  • Papa01 #28918
    Szia Roli!

    Valójában 66%-os a leárazás. 86%-os leárazásnál én is megvenném. :)
  • Rolo3
    #28917
    Üdv urak a steam-on most az 1. rész 86% leárazásban van de ha nincs meg az első akkor pont a kedvenc gépeiteket nem tudjátok repülni majd
    PL: pfalcz DIII, Alba DV. Halberstadt meg hasonlók
  • Papa01 #28916
    Jaja, az 1. rész az jó áron van! :)
  • whiteskull
    #28915
    Bár az első rész is meg fogja kapni a 2. térképét. Az meg most 66%-os leárazáson van. Lehet befigyel majd.
  • Papa01 #28914
    Ja... én azt hittem, h ez a rész tartalmazza a korábbit is... Szerencsétlen róka. :(
  • whiteskull
    #28913
    Ez nem olyan egyszerű. Akkor nem lesznek meg az alapvető gépek. Mondjuk nekem a DV.a az nagyon hiányozna. :)))
  • Papa01 #28912
    Szia Zsolti!

    Igen, szerintem új típusok/modulok a különbség. Jó hogy megjelent, mert akkor most erre várok egy 75%-os leárazást, és akkor az előzőt már nem fogom megvenni...
  • whiteskull
    #28911
    Ja, most látom, hogy különállóként is használható.
  • whiteskull
    #28910
    Szia!

    Ez most különálló játék, vagy kell hozzá az 1-es is?
  • Papa01 #28909
    Flying Circus – Volume II.
  • Rolo3
    #28908
    Üdv urak valaki repüli a flying circust itt közületek és milyen szerón?
  • LeonSilver
    #28907
    Nekem a péntek estém volt ilyen :D
  • whiteskull
    #28906
    HGali! Minden oké, csak tegnap este m,ár nem voltam egészen friss. :DDD
  • Rolo3
    #28905
    Üdv Whiteskull a flying cicus tudja a VR-t én abban repülöm nagyon jó :D
    Csak le van árazva megint azért írtam be tegnap.
  • whiteskull
    #28904
    Igazad van. Tegnap este nem tudtam értelmezni a Rolo által írottakat. A Rise of Flightra gondoltam. :)

    A Flying Circus meg előbb utóbb befigyel. :)
  • LeonSilver
    #28903
    A Flying Circus hogyne tudná?