29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #24220
    Király! :)
  • Papa01 #24219
    Bent tudod állítani, minden küldetés típusnál, de csak egyszer kell. :)
    (QMB, Carrier, stb)

    Arra figyelj még, hogy ha patch érkezik, akkor minden beállítás alapértelmezettre kerül vissza, így ez is.

  • Gundark 1 1
    #24218
    Ööö :) szerintem nem. Hol találom azt a játékban vagy kint? Bocsi :)

    Brendon: bizony pl az A10 komoly cucc. A sérülésmodellje lenyűgöző. Mondjuk érdekes hogy viszont szegény Gracs ennyivel nehezebben manőverezne? Mert a varacskos igen virgonc. Még ajánlanám a figyelmedbe a Falcon 4-et a BMS kieggel. Az itteni fórumon a srácok naponta repkednek szinte és komoly szinten tolják. Még brevity-ül is beszélnek :) Azt azért vedd figyelembe hogy 98-as játék :) Azóta él a dolog. Az avionika modellezése azóta is páratlan. Folyamatosan fejlesztik.

    A RoF ha megnyit új térképeket megint a címlapra kerül. MMO... A tömegnek készül. A tömeg viszont nem leli élvezetét abban amiben mi. Neki a lődözés kell meg a robbanások. Idővel lehet kupálni őket ez tény. De hátha a tömegből sokan döntenek úgy hogy ezt jó lenne "komolyabban" csinálni.
  • Gascan #24217
    sziasztok.. lehet már kérdeztem korábban de hogy kell eltűntetni a felfröccsenő olajat a szemüvegről? :)
  • whiteskull
    #24216
    Ahogy mondod! Nincs ok temetni a ROF-ot. :)))

    Ahogy lesz saját helyem, rögtön jövök. :)))
  • Papa01 #24215
    Kedves Fórumtársam, :)

    Azért néhány remekművet a figyelmedbe ajánlanék! :)

    - FC2 (Ez nem annyira bonyolult, mégis én nagyon jó szimunak tartom.
    - A-10C, BS1-2 :Na ezek tényleg komolyak.
    - Condor
    - FSX,2004 (Sokan fikázzák, de manapság már repmodellben is ott van sztem.)
    Ezeket ki is próbálhattad. Hidd el élveznéd, csak szerintem idegenkedsz a "csövesektől". A Condor-ra is azt mondtad hogy jó. :)

    RoF:Na igen én is elkurvultam, az tény, ahogy Dummy mester mondaná. :) Most leginkább FPS-ekkel játszom. Sok évig feküdt a polcom a Crysis, most a szabi ideje alatt végigtoltam. Most a HL Episode 2-vel játszom, és igen élvezem. :)

    Ha bejön a hideg idő, és Zsolti kolléga is kész lesz tényleg kéne ROF-ozni, ebben igazad van! :)
    Bár úgy néz ki szeptembertől suliba fogok járni 2 évig, meglátjuk mi fér bele. De csak nem kéne letenni végleg a RoF-ot, mert szeretem! :)
  • brendon566
    #24214
    Hát komoly szimuk...

    a RoF döglődik. tényleg az kéne, hogy összebeszélni, host aztán egy kis 1vs1 practice mint anno. jó lenne:) legalább hatan.


    A másik meg (de csak halkan Sakkay meg ne halja mer ajjaj :P) a clod-hoz nincs kedvem meg energiám, hogy belekezdjek megtanulni, de esküszöm egyszer megfogom.
    Pláne ha hibátlan lesz.


    Amit az MMO ról írtál, az ok. De e van, nekem bejön........nnnnne ha eligazodnék benne... majd egyszer.
  • Papa01 #24213
    A Settings-ben természetesen a segítségeket ki kell kapcsolni, de szerintem ezt megtetted. :)

    Ezt a két vidit ajánlom figyelmedbe: :)
    A keverék és hűtő használata.

    A felszállás lépései.
  • Gundark 1 1
    #24212
    Köszi. De ezt lehet csak "úgy" használni nem kell előtte engedélyezni valami menüben? Én a falconhoz vagyok szokva :) Ott mindent lehet de előtte engedélyezni kell.
  • Papa01 #24211
    Keverék: Jobb Shift +/-
    Érdemes a joy-ra felprogramozni, én az egyik tekerőre tettem a gázkaron.
    Bill. kiosztás ROF-ban.
  • Gundark 1 1
    #24210
    Egy szégyen lesz amit kérdezek :) Eljött az idő hogy teljesen realisztikusan játsszam a programmal. Eddig csak a keverék volt auto-ra kapcsolva. Most ezt is a kezembe venném. De nem találom hogy hol kell :) Az opciókban néztem de nem láttam. CSak nem verte ki a szemem? :)

    Elkezdtem egy új karriert a változatosság kedvéért az amerikaiakkal. És hoppá, választható térképek :) szóval itt lesz majd a csatorna választható. Remélem legalább egy hidroplánt kapunk a térképhez hogy hirtelen ki lehessen próbálni.
  • Papa01 #24209
    Kb az egész. Tehát lelősz x gépet kapsz z tapasztalati pontot (Már ez is mekkora gáz...) És abból vehetsz új páncélt motort, fegyvert, stb.
    Ez elmegy a Mass Effect-nél, vagy a Falloutnál, de egy szimulátorban? Hagyjuk már.
    Meg már a csapból is ez az mmo folyik unom. Végtelenül.

    Egyébként meglep, hogy ebbe ölöd az időd. Annyira jó kezű pilóta vagy. Miért nem inkább egy komoly szimulátorba teszed az időd, mint egy ilyen MMO-ba?
    Ez Zéti mesterre is vonatkozik! :)

    Ja és ezt építő jelleg kritikának vegyétek, ne "bazgatásnak"! :)

  • whiteskull
    #24208
    Szerintem igen. De azonnal töröltem is. :)))

    Az MMO nálam felér egy káromkodással. :))))
  • brendon566
    #24207
    hivatalos oldalra kiírták, hogy nyílt a béta, nem rég. 4 embert tudok eddig aki a héten kapott, talán próbáld meg másik címmel hátha...egyébként fura.
  • GaBika6
    #24206
    Én regeltem és wings of preyem is van, de nem kaptam semmit...
  • brendon566
    #24205
    Simán aki regelt az kapott kulcsot a héten. Meg mostmár késedelem nélül megy, lehet jelentkezni s játszható is.

    MMO-nak milyen tulajdonsága jelenik meg benne, amit kifejezetten nem szeretsz?
    Én nem hittem volna, hogy minden olyan lesz mint amilyet akarok, de megoldották:)
    pont olyan fél szimu mint a wings of pray, csak ugye multiban egy küldiben egy életed van, aztán kilépés jöhet a kövi...szerintem ez pláne szimussá teszi annak ellenére, hogy a RoF meg Clod pont kerülni próbálja.
  • Papa01 #24204
    Ja, talán még annyi, hogy leginkább ez a MMO stílus, ami miatt nekem nem jön be.
  • Papa01 #24203
    Képzeld Zéti én is kaptam egy ilyen nyílt béta kulcsot! (Zsolti, szerintem Te is!! :) )
    Amiatt kaptam, mert korábban megvettem a Wings of Pery-t... Le a kalappal előttük, rendesek. Mondjuk ez a vidi bennem mély nyomot nem hagyott. A fizika miatt, amúgy valóban szép.
  • sakkay
    #24202
    Köszi köszi.
  • brendon566
    #24201
    ts3.pcpilot.hu ha erre gondolsz...
  • sakkay
    #24200
    Ja ja nem találtam.
  • brendon566
    #24199
    neve?
  • sakkay
    #24198
    Mi is a ts neve a rof-nak??
  • brendon566
    #24197
    ha gondolod ugorj majd fel ts re most leszem picit. Nem rof alatt próbáltam, de annyi, ha látod, hogy megjelent a kamera képén az arc követés, utána automatikuan váltania kéne rá váltania a játéknak.
    Ha utána indítod el a rofot, mikor már fut a progi. Nyomsz ugye egy startot, s utána próbálja meg felismerni a képed:) ha megvan egy zöld kontúrral megjelöli,s mehet a móka. Ha megy s tetszik elmondom a többit.
  • Gundark 1 1
    #24196
    Köszi :) Várom az eredményeket. Nekem el sem indul a játékban. Hogy kell beállítani? Lúzer vagyok ehhez :) Azt tudom hogy a dead zone fontos neki mert különben rángat.
  • brendon566
    #24195
    valami spéci kamera kellhet hozzá, az enyémmel cseppet rángat, pedig nem rossz ez sem.
  • Relax99
    #24194
    ja bocs én olvastam férre
  • brendon566
    #24193
    hna előkotrom a kamerámat, aztán meglesem. Ha mást nem együtt kibogozzuk mit meg hogy...
  • Gundark 1 1
    #24192
    A RoF fórumon azt mondják hogy igen. Néztem a netes videókat, működik. De nem tudom hogy kell beállítani :)
  • brendon566
    #24191
    hú, érdekes. jó ez már? kiforrott dolog? ajánlották?
    (a freetrack az más)
  • Gundark 1 1
    #24190
    Köszi. De nem freetrack hanem facetrack :) Az ugyan ilyen?
  • Relax99
    #24189
    riseofflight.hu

    először csináld meg a sapkát, a leírtak szerint, aztán kell ugye a program, majd a webkamera beállítása (esélyes hogy infra szűrőt ki kell belőle kapni) azt majd megnézem neked, de ha jó az angolod akkor http://www.free-track.net/english/-is utánanézhetsz elég sok webkameráról le van írva, hogy jó e egyáltalán a lényeg hogy a statikus 30 fps felvétel meglegyen ha az jó utána sínen vagyunk
  • Gundark 1 1
    #24188
    Urak tudnátok segíteni egy kicsit? Van egy Logitech C170es webkamerám. Szeretném kipróbálni a facetrackot. Tudom nem egy trackIR de ez ingyen van :) Tudnátok segíteni hogy mit kell állítani, és hogyan kell beüzemelni a RoF alatt? Soha nem volt még hasonló projektem, szóval semmit nem tudok :) Előre is köszönöm!
  • acidrain
    #24187
    Igen láttam, egészen jó film.
  • brendon566
    #24186
    Ő az, és eddig nagyon tetszik nekem.
    Sokan is játszák, pedig ha jól sejtem ez még zárt béta.
  • Papa01 #24185
    Ez az a repülés MMO?
  • Relax99
    #24184
  • Papa01 #24183
    Köszi a vidit, ez a Vörös báró című filmből van összevágva, nem tudom láttad -e? Jó kis film. :)
    A "zene" nem az én világom... :)
  • Papa01 #24182
    Köszi a cikket! :)
    Mennyire találtad használhatónak a dolgot?

  • acidrain
    #24181


    Albatros rulez :)