29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #24260
    Én ma nem host-olok, igaz mostanában nem is repültem. A héten valamikor azért jó lenne. :)
  • hetti
    #24259
    Lesz ma saját szeró?
  • Relax99
    #24258
    Szerintem nem volt senki
  • Fokker
    #24257
    Történt vmi az olasz fronton?
  • brendon566
    #24256
    Majd kezdés tájban felneznek vagy egy órára. Ha valaki csatlakozna az fasza lenne. Köszi az előző post-ot Zéti.
  • Relax99
    #24255
    Holnap este ki lesz olasz fronton? - én nem
  • Relax99
    #24254
    @ Máté: http://www.mostiwant.com/blog/iracing-com-free-6-month-membership/
  • brendon566
    #24253
  • Papa01 #24252
    Ááá, Nem olyan családból származom én! :)

    Egyébként Zéti mester piszok gyors, nagyon jó reflexei vannak...
    De jó móka az tény. :)


    Ami kell:
    -CoD2 +1.3-as patch
    -Xfire program
  • whiteskull
    #24251
    Végül is, miért ne! :))

    Gondolom azért agitálsz, hogy legyen kit lelőnöd neked is. :))))
  • Papa01 #24250
    1x majd próbáld már ki, sokat röhögünk. :) Persze ott is nagyon nyugodt szoktam lenni, mert mindenki engem vasal le... :D
  • whiteskull
    #24249
    Akkor valószínűleg ezért nem tudtam megfejteni. :)))

    Köszi! :)
  • Gascan #24248
    Punk Buster ... csalók elleni program, sok játék használja .. Americas Army, Battlefield ...
  • whiteskull
    #24247
    Mi az a PB? :)))

    Most ébredtem meg az előbb, és sehogy se tudok rájönni. :)
  • Gascan #24246
    simán lehet h a PB még nem támogatja W8at
  • whiteskull
    #24245
    Én annyira nem voltam oda az fps-es multiért.

    Inkább egyedül játszottam vele mindig. No de az is régen volt. :)))
  • Papa01 #24244
    Köszi a választ! :)
    De ez sztem nem driver kérdés, hanem PB.

    Neked nincs kedved néha COD2-őzni? :)
  • whiteskull
    #24243
    Tegye vissza a W7-et! :)))

    Gondolom nem illeszkedik még eléggé a driver. :)))
  • Papa01 #24242
    @ Zéti:

    Erre van valami tipped? A cimbora W8-at tett fel. És mindig kivágja a PB.
  • Papa01 #24241
    Nincs mit! :)
  • Gascan #24240
    ok .. köszönöm a segitséget... akkor egyenlőre csak az A-10et veszem meg :)
  • Papa01 #24239
    Csak Zétit tudom megerősíteni, komoly szimu a multija olyan jó mint bármely más szimnek, persze a küldi szerkesztője is -komoly szinten- bonyolult.
  • Relax99
    #24238
    clod: szép volna megm inden, de kell neki egy elég komoly hardware hogy elfusson, de ha még csak ennyi volna a baja, tele van több ezer hibával. pl: a gép magától szépen lassan gurul hátra a talajon, ami nálam legutóbb abba torkollott, hogy rágurult valami fa tuskóra, vagy sziklára és ahogy beindult a gép majd ráadtam a gázt, hogy elinduljak ő gondolt egyet és felhajított 8-10m-t a levegőbe és visszaestem, természetesen a gép tropa lett, na akkor mondtam, hogy elég és hagytam Petit egyedül repülni, a másik, már csak hab a tortán, hogy a track ir-t meg valahogy úgy kezeli, mintha minden apró mozgást fölerősítene ezért folyamatosan rázkódsz a kabinban valamennyire sikerült úgy orvosolni, hogy kikapcsoltam az x és y tengelyt így dőlöngélni nem tudok... sajnos jó tapasztalatom csak a grafika a cloddal kapcsolatban, a repülőmodell érzéséhez meg nem játszottam eleget,
    A-10: multiról nem tudom milyen, elég jól meg van csinálva, ő is gép igényes, de melyik szim nem... cserébe az utolsó kapcsolóig mindent programozhatsz nyomkodhatsz prüttyöghetsz, kattoghatsz, piszok jól meg van csinálva, és elég sok idő megtanulni mi mit is csinál, igazi hardcore szim.
  • Gascan #24237
    és az A-10 multija milyen? dogfightok vannak vagy küldetések? neked h tetszik?
  • Papa01 #24236
    Nagyon jó a joy-od! Igazi ROF-os joy, a nagy menők ezt használják, úgyhogy vigyázz rá! :)

    Sajnos ritkán azzal is, most az utóbbi hónapokban nem nagyon repkedek, de CoD-al, ha akarnék se tudnék. Párat host-oltam régebben, azzal is, gond nem volt vele.

    Bár abban a fórumban elég sok OFF van, :) de ha visszaolvasgatsz pár oldalt, hamar képet kapsz a szimről. Melyik HSZ-ben kérdezted?
  • Gascan #24235
    és amúgy de A10-el milyen gyakran repülsz? ott milyen a multi?
  • Gascan #24234
    Thrustmaster 16000

    kérdeztem is de ott baszn*k rá válaszolni :D

    ... elég jól néznek ki a youtubeos videók a CoDról amúgy
  • Papa01 #24233
    Háát, erre a abban a fórumban tudnának válaszolni, hiszen ők repülnek inkább vele.. :)

    Nyilván javulgat azért, hiszen a megjelenés óta kalapálják.. :) Szerintem ott kérdezz rá erre.
    Joy-t mit használsz?
  • Gascan #24232
    igen, én is ROFozok ez mellett... még majd track IR5-öt akarok venni nemsoká .. azzal gondolom könyebb lesz egy picit mert igy elég könnyen le tudnak fordulni úgy hogy azt se tudom hová tűnt az ellenfél :D

    ilyen tekintetben nem javult a CoD amúgy megjelenés óta? még mindig ugyan olyan sz*rul fut?
  • Papa01 #24231
    Én a RoF-al! :)
    De a 2 program közül simán a Warthog-ot venném. Szerintem Te is olvasod az Il-2 fórumot. Nagyon sok a panasz az COD-ra... Én amikor megjelent, megvettem és kb ha 1 óra időm van benne.. A 4890-esemen teljesen játszhatatlan. MINDEN más nagyon szépen elmegy. Szóval A-10. :)
  • Gascan #24230
    ti mivel játszotok többet? COD vagy DCS A10?

    a multi melyikben milyen? és nektek hogy tetszik?



    valamelyiket szeretném megvenni most a kettő közül, vagy akár mind2t is ... de talán mind2t nem egyszerre mert csak 1re tudok igazán odafigyelni :)

    szóval nem tudom eldönteni melyik jöjjön előbb :)

  • Papa01 #24229
    :D :D
  • 2Pete
    #24228
    Szegény Máté most hozzászokik az árcádiai repmodellhez, itt meg majd szétkapjuk mint foxi...
  • Papa01 #24227
    Öö, nem teljesen értem mire gondolsz, természetesen egységesen működne a dolog. :)

    Pisztolyok: Én még soha nem láttam, hogy pisztollyal bárkit is megsebeztek volna.

    Modok: Elég vegyes.. pl a 20 milisek, semmit nem érnek a légiharcban. Akárcsak rakéták. Talán a bombázok ellen de hát azokat is leszedtük eddig.
    Meg hát Máté ellen akár bármit feltehetek a gépemre... :)
  • Gascan #24226
    nekem azt mondta valaki hogyha kihajolok a kabinból és kirakom a buksim akkor a szél lefújja :D ... de nem műxik
  • Relax99
    #24225
    Remélem nem oldják majd meg, iszonyat nagy előny lenne ha neked ráfröccsen az ellenfélnek meg nem, vagy legyen vagy nem de kapcsolgatni nem-nem

    Véleményem szerint a fegyver modokat és a pisztolyokat is kapásból adniuk kellett volna, mert az is az esélyeidet rontja ha épp neked nincs, ő pedig még az utolsó lélegzetével is tud rád lövöldözni
  • Papa01 #24224
    Nincs mit! :)
  • Gundark 1 1
    #24223
    Köszönöm szépen! itt nem kerestem. Király :)
  • Papa01 #24222
    Szia, sajnos nem lehet. Ezt mondjuk megoldhatnák. Azt meg kikapcsolhatnák, hogy újratöltés közben vezethető a repülőgép. Főleg ha szárny feletti fegyverekre gondolok.
  • feca1229
    #24221
    Azt lelehet törölni?