29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #24180
    Nem verted nagydobra:)
  • Relax99
    #24179
    De én is kaptam a War thunderhez és a world of warplanes-hez is
  • brendon566
    #24178
    Zéti, te a wop hoz nem kaptál még invitalast?
    előbb jelentkeztel mint én. Én tennap kaptam. Kíváncsi leszek...
  • Nesu
    #24177
    Grinicsba :) nem loják az időt így vagy 2 vagy 1 az különbség
  • Fokker
    #24176
    ez utóbbi storno.
  • Fokker
    #24175
    az időzónákkal is csak a szart keverték. ráadásul rosszul tudják, mert az UTC-hez képest a közép európai idő +1 óra, és nem +2!
  • Fokker
    #24174
    többet már nem megyek az olaszokhoz, vicc az egész. pl. a mai napig nem képesek elárulni előre, hogy melyik csapatnak mi lesz a feladata. túl van szervezve, tök egyszerűen meg lehetne oldani. a másik a péntek esti időpont. miért nem szombaton van?
  • Relax99
    #24173
    Bocs engem meg elnyomott az álom, így kimaradtam, mindíg a végére jutunk oda ezért nincs harc.
  • Nesu
    #24172
    én azt unnám hogy lenyomnának csapatban
  • Fokker
    #24171
    nem gond, nem történt semmi különös. nem tudom, mióta megy ez az olasz front, de azóta egyszer sem kerültem közelharcba. kezd már unalmassá válni az egész.
  • Feró Flex
    #24170
    Áhh ez marha jó,köszi Sanyo.
  • brendon566
    #24169
    Bocsi, hogy tegnap nem tudtam jönni, de hosszú munkám jött estére, s csak megvártam. éjszakára meg nem tudtam fenn hagyni a hétvége miatt.
  • Sanyo
    #24168
    Írtam egy tesztet a Touch Pilot One-ról, Papával beszéltünk róla pár napja. :)
  • Nesu
    #24167
    Sziasztok !

    Az új munkahelyem nem teszi lehetővé ,hogy péntekenként repüljek .
  • Relax99
    #24166
    ok úgy néz ki én is leszek ha nem üt ki a fáradtság
  • Fokker
    #24165
    jövök, de csak 22:30-tól. gondolom a feladatunk továbbra is szupertitkos, menet közben kell majd megint kihámozni. bár én amondó vagyok, menjünk őrjáratozni, az a múltkori konvolykísérgetés nem volt vmi felemelő.
  • Relax99
    #24164
    Az örök dilemma hogy,s miként is lesz

    ugyanúgy lesz mint a többi kieg idáig. beleintegrálják egy patchbe oszt kész

    Alapvetően a rof rendszere úgy mûködik,hogy nikor belépsz online lekéri a az accountod adatait és aszerint oldja fel a cuccokat. kb,mint steam.

    Igazándiból én arra várok,hogy mikor bővítik már a szerverparkjukat, mert esténként mikor màr közeledik a játékosok száma a 100hoz nagyon szar tud lenni, ezért dobja el a master servert lassan lép be és ezért kell a szerver listára is annyit várni,mert a szerver is először a masternek küldené az adatokat és a user csak az alapján kap listát
    lehet hogy talán ezért nem megy még a központi stat sem.
  • Papa01 #24163
    Szerintem ugyanúgy fog megjelenni, mint bármely más hadjárat. Amíg nem veszed meg, addig le van szürkítve. Vásárlás után pedig aktívvá válik. :)
  • Gundark 1 1
    #24162
    Sajna nem leszek otthon de megnézem felvételről. :)

    Urak a channel kiegészítőről lehet tudni valami közelebbit? Pl külön jelenik meg teljesen, vagy "pecsként" lesz letölthető, és a mostani játékba lehet integrálni? Aztán gondolom majd veszünk hidroplánokat :)

    Remélem a következő az olasz front lesz, és ott a K.u.K repülőcsónakokban ülve harcolunk :)
  • Papa01 #24161
    Úgy-úgy! :)
  • Feró Flex
    #24160
    Köszi Papa feltétlen a tv elé szegezem magam ott bizony benne lesz a rakétapisztolyos kívánságod.:O)))
  • Papa01 #24159
    A Vörös Báró lesz a tévében, aki nem látta nézze meg! :)

    TV2: Szombat (Augusztus 11.) 19:35, Vasárnap (Augusztus 12.) 16:30
  • Papa01 #24158
    Nincs mit! :) Igen, így más már elkapni egy ballont! :) Remélem azt is megcsinálják valamikor, hogy a rakéta pisztollyal is fel lehessen gyújtani. :)
  • Feró Flex
    #24157
    Köszi Papa és mostmár tudom hová tünt a ballon,csak pislogtam de azt rendesen.:O)
  • brendon566
    #24156
    Én leszek, csak későn.
  • Relax99
    #24155
    Péntek este kik jönnek?
  • Sanyo
    #24154
    Még nem kell, most állok neki. :)
  • Papa01 #24153
    Köszi, valamiben segíthetek?
  • Sanyo
    #24152
    A letöltés már készen van, ebédelek és nekiállok a migrálásnak.
  • Papa01 #24151
    Köszi! :) Kb fél óra múlva nekem, ok, ha neked is! :)
  • Sanyo
    #24150
    Persze.
  • Papa01 #24149
    Megjelent az 1.027-es patch!

    Huh, én is kész lettem, hulla vagyok! :) Remélem, nagyon nagy csacsiság nincs benne, ha találtok valamit szóljatok már! :) Köszi! :)

    @ Sanyo: Csináltam egy új biztonsági mentést,amelyben már ez a cikk is szerepel. Megtennéd, hogy letöltöd? A mai dátummal fogod látni őket. (2012.08.08.)
    Köszi szépen! :)
  • Relax99
    #24148
    Fogadjunk még szarabbul fog futbi a 4870emmel
  • Relax99
    #24147
    Papa ne alkudozz az én leveseimmel
  • Sanyo
    #24146
    Még nem, köszi. :)
  • sakkay
    #24145
    Marha jó lett a víz.
  • Papa01 #24144
    Sanyo, EZT láttad?
  • Papa01 #24143
    Basszus, kivételesen, ma nem néztem még rá a hivatalos oldalra , erre tessék.. :D

    Köszi az infót! :)
  • Sanyo
    #24142
    1.027 patch.
  • Papa01 #24141
    Hát nem ám! :)