29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • buch
    #24663
    ezt a nevet dobja gép miota emillel megy a login...de jó az, még ha egy t hianyzik is..:)
  • Papa01 #24662
    Zétikém, ledobott a neted? :)
  • Relax99
    #24661
    @ Mate: uj acc wth?
    @ PhantomAss: Magassagi gazzal kapcsolatban teljesen jo ahogy a kollegak elmondtak, esetleg annyi, hogy sok rof pilota hasznalja ugy, koztuk en is, hogy meg felszallas elott, vagy utan ratolja teljesen es aztan a gazkart allitja be ugy, hogy a motor ne pattogjon. Bar ez a modszer nem tudom mennyire hasznalhato az utolso fizika javitas ota.
  • Papa01 #24660
    Dehogynem, eszi a procit! :D
  • buch
    #24659
    de ha úgyis megy a gép, nyomd be a ts-t. Nem kér enni.
  • buch
    #24658
    leszek
  • Papa01 #24657
    Máté, ma leszel? :)
  • Papa01 #24656
    Köszi, lehet meglesem majd! :)
    @Máté : Köszi a repülést, jól nyomtad! Ja és
    Finist a D.VIII-as srác neve! :)
  • Feró Flex
    #24655
    Fasza szerintem.
  • PhantomAss
    #24654
    huhujj megtaláltam torrenten a repülés története c. francia sorozatot
    emléxem még általános suliba jártam amikor a tv-ben vetitették
    ezer éve keresem...
    kiváncsi vagyok hogy az 1. vh-ról mi van benne

  • Papa01 #24653
    Oki! :) Mikor leszel TS-en? :)
  • buch
    #24652
    Jövök,

    SweetFX: jó amúgy, meg igen széles skálán lehet finomtani
  • Papa01 #24651
    Urak, valakinek van kedve repülni? :)
  • Papa01 #24650
    Köszi az infót! :)

    Az az igazság, én nagy különbséget nem láttam a képeken. Játék közben hogy néz ki?
  • Feró Flex
    #24649

    Sweet FX!

    Ezt írjátok át egyről,nullára ha nem akartok "felemás képernyőt":Sweet fx/data/SweetFX_settings

    #define USE_SPLITSCREEN 0

    :O)
  • sakkay
    #24648
    Ja az ellen sokszor azt is hiszi , hogy szétment a motor, mert ha közel van ő is hallja.
  • sakkay
    #24647
    Olyan mint a nitro... gyakorlatilag + lóerőt ad, és használhatod alacsonyan is kb 40-50 sec-ig maxon sem égsz le. A motor pattog onnan tudod , hogy nem fasza.Hang után állítsad amúgy emelkedéskor..ha pattog vegyél kicsit vissza. Aszt hiszem 1500 m felett már nyomhatod totál...de lehet csak 2000m után.
  • PhantomAss
    #24646
    köszi majd meglesem
    akármilyen gombra raktam eddig semmit sem csinált, azért kérdeztem hogy van-e vmi trükkje...
  • Fokker
    #24645
    bal oldalt lent van egy kar, az a magassági gáz. leginkább arra jó, ha gyorsan akarsz emelkedni. érdemes vmi karra rakni, mert gombokkal elég körülményes. földközelben nem lehet használni, olyan 300m-ről már igen. mindig csak addig kell húzni, amíg el nem kezd pattogni a motor. ha pattog, akkor visszább kell tolni. ez a magasság növekedésével fog változni, minél magasabban vagy, annál többet lehet húzni rajta. pl. 1000 méteren majdnem teljesen rá lehet húzni. érezhetően erősebb lesz a motor, vízszintesen is gyorsabban repül, és sokkal jobban emelkedik, mint nélküle. zuhanás előtt érdemes teljesen levenni.
  • PhantomAss
    #24644
    halihó
    el tudná vki magyarázni nekem hogy a magassági gáz hogy működik a játékban a fokker f7-en?
    mutatja valami ha bekapcsolom?
    érezhető a nagyobb teljesítmény?
    csúszkára /tekerőre érdemes rakni (fokozatmentesen adagolható) vagy gombokra?
    köszi előre is
  • Papa01 #24643
    Új földi objektumok az 1.029-ben - pcpilot.hu

    Új objektumok a Rise of Flight-ban - riseofflight.hu
  • Feró Flex
    #24642
    HOPPÁ!
  • Papa01 #24641
    Értem, köszi! :)
  • Gundark 1 1
    #24640
    a szokásos 1490.
  • Papa01 #24639
    Én még nem vettem meg! :) Mennyi volt?
  • Gundark 1 1
    #24638
    Valami átbaszás van itt :) A Spad VII sokkal nagyobb mint a Spad XIII. Ez más méretarány. Ez 1:72es. De ez van :) szép :)
  • Papa01 #24637
    Oki, ha a többieknek is tetszik az ötlet, kipróbálhatjuk, részemről OK! :)
  • PhantomAss
    #24636
    én lehet megyek de sajna még nem tudom előre
    egyébként olyan küldetést nem terveztek esetleg ahol nincs külső nézet?
  • Papa01 #24635
    Igen, elnézést, igazad van, én írtam el, ugyan is a DVII-re gondoltam! :) De mondjuk a Pfalz DIIIa is jöhetne.. :) Szerintem abból a korszakból annak a repülőnek van a legszebb törzse. :)
  • Gundark 1 1
    #24634
    Igen, de csak a "sima" V-ös alba jelent meg. No meg a Dr1. Azt nem lehet kihagyni :)
  • Papa01 #24633
    Urak, ma este egy kis röppenésre kapható lesz valaki? :)
  • Papa01 #24632
    Reméljük más lesz! :) De lehet, csak szárnyakat rövidítik meg! :D Az Alba Va tényleg jó lenne!
  • whiteskull
    #24631
    Én nem tudom, mert nekem mióta építkezem, csak kibontatlanul gyűlik az egész. :)))

    Viszont a Spad XIII emlékeim szerint makettben is teljesen más volt. :)))
  • Gundark 1 1
    #24630
    Arra leszek kiváncsi hogy miben különbözik majd a már kijött Spad XIII-tól :) Kár hogy a DVIIest nem adják benne. Akkor lenne szép az első VHs kis sorozatom :)
  • Papa01 #24629
    Igen, érdekel! :)

    Köszi szépen, hogy szóltál! :)
  • whiteskull
    #24628
    Papa!

    A Spad VII-es jött ki az Ég urai sorozatban. Ha esetleg érdekel. :)))
  • Papa01 #24627
    Köszi Sakkay! :) Egy-két próbálkozás után nagyon szépen "be lehet lőni" a célt. :)
  • sakkay
    #24626
    Ez nagyon kemény Papa!
  • PhantomAss
    #24625
    Dummy, asszem te írtad hogy van g940-ed.
    Lenne egy kérdésem: úgy tudom hogy a pedált+gázkart a joyba kell dugni és így működik csak
    meg lehet oldani szerinted hogy csak a pedált és a joyt kötni össze, és gázkarnak egy x52-t használni?
    köszi előre is

    még valami: nem lötyög egy idő múlva a joy? középállásban ugyanolyan fix, pontos mint az elején? Ha kikapcsolod az ffb-t akkor is van center?
    köszi
  • PhantomAss
    #24624
    hirdesd meg a prohardveren is, a komplett asztali gépek között. ott többen figyelik...