29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #24703
    Tegnap vettem egy wii remote-t a freetrackemhez, jovo hetvegen proba, remelem nem kell majd egyedul repulnom.
  • Relax99
    #24702
    1:72-es aranyuak?
  • Papa01 #24701
  • whiteskull
    #24700
    Egészen biztosan meg lesz majd. :)
  • Papa01 #24699
    Igen, nagyon szép lett! :) És tényleg valami szuper élmény amikor vizet foga gép! :) Szerintem ruházz be rá!
  • whiteskull
    #24698
    Ilyenkor mindig beindul bennem valami. :)))
    Gondolom, hogy megcsinálták azt is rendesen. :)
  • Papa01 #24697
    Na igen! :) Az akció keretében megvettem a hidroplánt... mekkora azzal a vízre szállás! :)
  • whiteskull
    #24696
    Természetesen. Minden két hétben hozzák az újságot. A helikopterekkel együtt.

    A Chinook döbbenetes méretű. :)))
  • whiteskull
    #24695
    Hát ahhoz nyugalom kellene, meg megfelelő hely. Ráadásul a freetrackem is elkallódott valahová. Anélkül meg nem az igazi. :)
  • Papa01 #24694
    Urak, TS valaki? :)
  • Papa01 #24693
    Tényleg a Spad-ot megvetted már? :)
  • Papa01 #24692
    Addig nem is repülsz?
  • whiteskull
    #24691
    Titoknak titok, mert még én sem tudom. :)))

    Talán januárra lehet belőle valami. :))
  • Papa01 #24690
    Kb, mikor költöztök be? Ha nem titok? :)
  • whiteskull
    #24689
    Más azt mondaná, hogy a finisben vagyunk. A külső szigetelés lassan kész, még a kazánházat kell összeütni, meg a burkolás festés van hátra a beköltözésig. :)))
  • Papa01 #24688
    Hogy állsz az építkezéssel? Mikor repülünk egy jót újra? :)
  • whiteskull
    #24687
    A tabletem nekem is az. :)))
  • Papa01 #24686
    Bár nekem is Droidosom van, de ezen jót nevettem! :)
  • whiteskull
    #24685
    Rendes telefont kellett volna venni! :)))
  • Relax99
    #24684
    Sry szetfagyott az android....

  • Relax99
    #24683
    @MAte leszel este?
  • Papa01 #24682
    Majd kérd meg őt is! :)
  • Relax99
    #24681
    mateval vagyunk eppen skypolunk
  • Papa01 #24680
    Este esetleg? :)
  • Relax99
    #24679
    Nem dobott le csak telefonrol voltam fent, nemetben vagyok eppen
  • PhantomAss
    #24678
    ha multizni akarsz akkor érdemes néhány régebbi gépet is megvenni, én eddig sok szerveren azért nem tudtam játszani mert nem volt megvásárolva az adott gép
    (sopwith pup, albatros d2, nieuportok esetleg...)
    de a fokker d7f-et mindenképp javaslom én is, nagyon jó gép kezdőknek is, egysszerü repülni vele
  • Papa01 #24677
    Szia!
    GYIK - Milyen géppel repüljek?

    Én az Alba D.II-eseket javaslom még, egy gép áráért kettőt kapsz, és nem is rosszak! Illetőleg a Fokker DVIIF-et, ami egy nagyon erős gép!

    De érdemes beruházni néhány kétülésesre is, vagy a Gothára, nagy élmény azokkal is repülni! :)

  • Attiska
    #24676
    Értem, köszi. Német oldalról mit érdemes most megvenni az Iron Cross verzión felül?
  • PhantomAss
    #24675
    ..egyébként én is bevásároltam, a bombázókon/előrendelhető gépeken kívül szinte minden megvan (csak egy-kettő hiányzik de azok nem is kellenek most)
    ha megint lesz akció akkor majd jöhetnek a weapon+field modok is :)
  • PhantomAss
    #24674
    mindig az aktuális árat mutatja, tehát most az akciós árat látod ami már felezve van
  • Attiska
    #24673
    Ami nem világos, hogy most a gépvásárlási akcióban a webshop-ban szereplő árak feleződnek? Tehát mondjuk egyhez az van írva, hogy 2,99$, akkor most ez akciós ár, vagy a felét kell fizetni?
  • Attiska
    #24672
    Sziasztok,

    Az előbb vettem meg, ennyiért tényleg szinte ingyen van... Most töltődik le.
  • Feró Flex
    #24671
    ". Ez az ár pedig mindössze 7.99$! Emlékeim szerint ez az eddigi legkedvezőbb ár ezért a nagyszerű szimulátorért, és mondanom sem kell, ennyiért ajándék! :)"

    Nincs semilyen bankos cuccom pedig jó lenne....
  • PhantomAss
    #24670
    ááá 50%-os leárazás a ROF-nál
    most aztán bevásárolok gépekből, erre várok hónapok óta
  • Papa01 #24669
    Köszi Sanyo! :)
    @ Gundark: Most az akció keretében, nagyon jó áron be tudod őket szerezni! :) Szerintem a D.III helyett ( mellé :) ) a D.II-est válaszd. Sokkal jobb gép! :)
  • Sanyo
    #24668
    Halberstadt D.II Papánál és nálam. :)
  • Gundark 1 1
    #24667
    Jaja :) Én tavaly ilyenkor vettem meg az ICEt de akkor 10 dolcsi volt. Remélem karácsony előtt lesz még néhány eksön. Kéne nekem egy alba III. Meg egy eindecker.. De egy spad VIIesnek is örülnék :)
  • Papa01 #24666
    Rise of Flight Iron Cross Editon akció :)
  • Sanyo
    #24665
    Iron Cross Edition akció
  • PhantomAss
    #24664
    köszi majd kipróbélom
    miért, amúgy ez mit állít a motoron? kompressziót emel? vmi feltöltő szerüség?