29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #24743
    Egyértelműen cserélniük kell, vagy pénz vissza. Jelenleg neki kell bizonyítania, hogy nem rendeltetés szerűen használtad. Ha nincs rajta olyan jelentős külsérelmi nyom, ami a rotor tengely sérüléséhez vezethetett, akkor gyakorlatilag nyert ügyed van...
  • sakkay
    #24742
    Köszi..én is erre gondoltam.
  • Gundark 1 1
    #24741
    Elvileg igen, hiszen rendeltetésszerűen használtad. Nekem is vagy egy ilyen helim (chinook) de soha nem volt vele ilyen. Sőt az előző munkahelyemen a főnökömtől kaptunk olyat amivel lőni lehetett a másikat. Na ott voltak akkora karambolok a harc hevében hogy mindenki a fejét fogta :) De akkor sem estek szét. Szóval nálad valami gyártási prücök lehet inkább. Mondjuk neki kell bizonyítania hogy te verted szét :) de vidd vissza mindenképp, mert ez így tuti nem jó.
  • sakkay
    #24740
    Ide is berakom, hátha tapasztalt valaki az ilyesmiben...
    Srácok, a véleményetek kellene.
    A 12 fiamnak vettem egy rc helikoptert(kamerás, minden irányba repül, tök jó)ez volt pénteken. Vasárnap észrevettem hogy a rotor tengely valahogy kijött a helyérről(jelzem nem esett nagyokat, és amúgy is elvileg igen strapabíró gépecske), tehát nem repül. Ma visszavittem, a srác visszarakta a helyére, majd ismét repült.Mondta,-kicsit utalva arra , hogy biztos túl sok volt az esés-hogy ha nagyot zuhan előfordulhat, bár ő még ilyet nem látott. Hazahoztam majd a 10 perc után immár magától megint kijött a tengely a helyéről, sőt most már állandósult...szerintetek, kötelező kicserélnie-vagy visszaadnia a pénzt?
  • Relax99
    #24739
    You are welcome,
    meg majd egy jo ips monitort szeretnek venni
  • Papa01 #24738
    Jó kis ár, köszi az infót! :)
  • Relax99
    #24737
    56K asszem http://ipon.hu/webshop/product/gigabyte_gv_n660oc_2gd_gtx660_2gb_gddr5_pcie_/264557
  • Papa01 #24736
    Ami késik nem múlik! :) Mennyibe volt a VGA? :)
  • Relax99
    #24735
    A vicc, hogy reszben rof miatt csereltem le es miota megvan rofoztam kb 5x max
  • Relax99
    #24734
    Igen, Gigabyte GTX660 GD5 2gb OC
  • Gundark 1 1
    #24733
    Igen, tudom köszi. De náluk sem ért véget még a helikopteres sorozat, s megy egy másik amikben nehéz gépek vannak, bombázók és szállítók. (meg az SR71 F117 :) Lehet hogy az is elindul nálunk, bár nem tudom mekkora kereslet lenne rájuk.
  • Papa01 #24732
    Igen, emiatt is írtam Sakkay mesternek, azt, ha majd lesz új VGA-m, kipróbálom. :) Neked 660-od van?
  • Relax99
    #24731
    Nyugi Papa azert meg igy is van benne hiba boven, gtx660-on viszont szepen fut
  • whiteskull
    #24730
    Nekem van egy-kettő, igaz rendes makettből. :)))
  • 2Pete
    #24729
    Egy ilyetkéne megszerezni...
  • feca1229
    #24728
    Üdv!
    Az amercom.hu oldalon ha a lengyel zázlót válaztod ott megtudod nézni, hogy milyen repcsik, helikopterek, és hk. vannak még. Ők előrébb járnak, nálunk nem ebben a sorrendben jönnek, és úgy tünik nem is ebben a darabszámban. Ha már valaki írta akkor bocsi!
  • Gundark 1 1
    #24727
    Ha jól emlékszem a lengyeleknél 61 van, az utolsó a 163-as Messzer volt :)

    A dewoitine 520 az újság szerint az utolsó. De volt már máskor is ilyen hogy az "előzetesben" nem volt aztán ment tovább szépen. A tomcat meg kéne még:)

    A tornado sajnos talán a legegyszerűbben kinéző cucc. Kár mert vannak amik zseniálisak pl az Eagle. A helik igy gyönyörűek de ott is vannak jobban és kevésbé sikerültek. A Hind meg a Hokum nagyon szép. Itt a Havoc-ot várom :) Jó ez sok kis porfogó, már kisajátítottam nekik egy szekrényt. Mondjuk ami hiányzik egy kicsit a sorozatból az a p-38 és a Fokker E, illetve DVII.
  • sakkay
    #24726
    Aha...a mostani hivatalossal is nézzed meg. Hátha. Magától patcheli.
  • Papa01 #24725
    Próbáltam, sajna a 4890-es már kevés neki.. :)
  • sakkay
    #24724
    Szerintem már nálad sem menne rosszul!
    Amúgy most repültem vele, egy fast food szerű szerveren, ha nincsen túl sok ace, olyan 5-1 az arányom. De ez csalóka, mert egy gépre több győztest is jelez. Ha volt komoly találatod , már írja...amennyiben fűbe harap.
  • Papa01 #24723
    Majd ha lesz jó VGA-m kipróbálom én is! :)
  • sakkay
    #24722
    Ugye én alapból Ileztem'. De még nem volt netem, így az online rész kimaradt. Aztán jött a ROF. Az elején fura is volt nagyon.A légi harcok, teljesen mások..nem nagyon lehet összehasonlítani. Egy biztos tán, több a lehetőség a manőverek terén a nagyobb motorteljesítmény miatt. És előny a jó reflex mert minden gyorsabb. Viszont még a közelharc is majd' távolságinak tűnik a ROF-hoz képest.
    Azt nem mondanám , hogy jól nyomom, már valamit kapisgálok'.
  • whiteskull
    #24721
    Hú, ez így jól néz ki nagyon. :)))
  • whiteskull
    #24720
    Elvileg megvan, mivel eddig az összes meg van. Április óta csak kibontatlanul félreteszem őket. Ez a C-47 Chinook volt csak a kivétel, mert akkora brutális mérete van. :)))
  • whiteskull
    #24719
    Igen. Általában. A nagyobb repülők (jellemzően a csövesek) 1:100-asak.
  • Papa01 #24718
    És jól nyomod, jobban tetszenek a légiharcok mint a RoF-ban? :)
  • Papa01 #24717
    Igen, más lehetőségem nincs! :D :D
  • Solt
    #24716
    Várod a dagályt? :D
  • sakkay
    #24715
    Ha repülök, akkor egyenlőre Clod. Ott is csak fél órákat általában.
    Ha kijön valami +, mindig megnézem.
  • Papa01 #24714
    Simán! Mindenesetre innen még a felszállás is egy győzelem! :D Sakkay mester, RoF-ozni már nem RoF-ozol? :) A CoD hogy megy?
  • sakkay
    #24713
    Ez csak az új, igen dinamikus időjárás modell....nagy a szárazság..ennyi
  • Papa01 #24712
    Pár napja kijött az 5.2-es driver a TrackIr-hez!
  • Papa01 #24711
    Zéti, ez egy jó döntés lehet, szorítok, hogy sikerüljön, és örülök, hogy min OK veled! :)
  • Relax99
    #24710
    o semmi strapa, tetszik nagyon, szabalyosan elgondolkoztam rajta, hogy par ev mulva ki kene koltonzni, ha mas nem ideiglenesen :)
  • Papa01 #24709
    Azért van még mit cizellálnom a küldin:


  • Papa01 #24708
    Oki főnök, kitartás a külhonban! :) Remélem, bírod a strapát! :)
  • Relax99
    #24707
    Jonnek szivesen csak nem tudok, az asztali gep kb 1300km-re van tolem, Nemetorszagban vagyok eppen, majd jovohet szombaton repulok haza. Ami meg nallam van mar egy 720p-s flash video lejatszasanal fps gondokba utkozik.
    Egyeduli gepem ez:
    Motorola atrix lapdock. Telefont hasznalja hardvernek, es egy butitott ubuntu fut rajta, amit ki lehet egesziteni csak meg lusta voltam ra, de a rof akkor se menne rajta. Bar arra, hogy netezgessek es az emailemet megnezzem teljesen jo, masra ugyse kellene notebook se.
  • 2Pete
    #24706
    Zsolti, a Tornado megvan? Mozog a szárnya? Egyébként akitől veszem az Ég Urait ( könyvesbolt, nem újságos) azt mondta nálunk csak 48 szám fog megjelenni.(lengyeleknél 63 van)
    Elvileg még jön: A4, P40, P47, meg valamelyik francia vadász a II.vh-ból.
    (nem tudom ellenőrizni mert már rég nem vettem repülőt)
    Sajnos a Tomcat kimarad, de ígérte hogy majd hozat lengyelből.
  • Papa01 #24705
    Én kapható lettem volna tegnap este is és péntek este is! :)
  • Relax99
    #24704
    Ja meg egy uj tapot is a G25-omhoz ugyhogy autokazni is tudok jonni.