29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #24783
    Na most akkor gondolom a nem demo mód van beállítva ugye(a freetrack progiban)?
    Továbbá akkor van kapcsolat ha a bluet.thosiba programban nemcsak felismeri a wii-t, hanem megjelenik egy jelecske , hogy kapcsolat is van. Azt neked kell beállítani.
  • Relax99
    #24782
    6.0.359-es blue. Win7 64bit és most vettem a wii mote-ot eddig webkamerát használtam
  • whiteskull
    #24781
    Melyik bluesoliel van meg? Milyen oprendszeren, és előtte is ugyanezen az oprendszeren működött?
  • Relax99
    #24780
    igen
  • sakkay
    #24779
    Használtál már előtte, freeracket? Mármint a progit?
  • Relax99
    #24778
    Kéne egy kis segítség felraktam a bluesoleilt. Csatlakozni is tudok a wii mote-hoz de a freetrackben nem látszik, eszközkezelőben sem találom, csak hid eszköz van.
  • Papa01 #24777
    Web fejlesztőt keresnek a hivatalos oldalhoz. Pontosabban a készülő Mod-ok publikálásához, ha jól értettem. :-)
  • Papa01 #24776
    Ez csak a küldetés készítőjétől függ.. :) Már most is lehet ilyen küldetést csinálni! :)
  • Gundark 1 1
    #24775
    Szépek ezek a videók az 1.29es pecsből. Ki lesznek parkolva a repcsik a reptéren? Végre lesz értelme a kis bombáimat elcuccolni a spaddal :)
  • Papa01 #24774
    Nincs mit! :)
  • buch
    #24773
    Fúú!!! Klassz, hogy még mindíg repked. Köszi a hírt.
  • Papa01 #24772
    Hatalmasat duel-eztem Mace-el, nagyon jól ment! :) És persze mindenkit üdvözöl! :)
  • Papa01 #24771
    Máté, most beszéltem Mace-el, fog majd j9nni repülni ő is a hostomra! :) Írtam neki, hogy boldog leszel, ha ezt megtudod! :)
  • Papa01 #24770
    Köszi! :)
    @ Máté: Kár, hogy olyan soká! :(
  • PhantomAss
    #24769
    nagyon jó az a szerver, de jó lenne ha megcsinálnák úgy is hogy nincs külső nézet

    @feca,
    kipróbáltam tegnap a dolphint, tényleg jó az aldissal, simán hátralátni
    köszi a tippet
  • buch
    #24768
    majd vasárnap max:(
  • PhantomAss
    #24767
  • Papa01 #24766
    Ma egész jól ment! :)
  • feca1229
    #24765
    Bocsi a helyesírási hibákért, tudok én szépen írni csak általában telórol írok, és így elég nehéz gépelnem a szöveget.
  • PhantomAss
    #24764
    igen így már érthetőbb, köszi!
    meg is vettem az akció keretében, este kipróbálom
    üdv
  • Papa01 #24763
    Este jó neked Főnök úr?
  • feca1229
    #24762
    Szia!
    Valóban úgy van ahhogy mondod az aldis az előrre áll, de az Aldis távcső nem egy magassában van a célkeressztel henem magassabban, tehát ha azzal célzol akkor magassabban van a fajed is és a játék automatikusan erre a magasságra rakja neked a fej magasságot. Tehát ha hátra fordulsz a fejeddel akkor ellátsz a repülőgép hátsótörzse fölött. Remélem így már érthetőbb, nálam legalább is így van. Ja és az Aldissal sokkal könnyebb célozni, BNZ-ben ez a rövid tüzelési idő miatt nagy segítség. Ha nem voltam egészen érthető akkor keress rá a Youtubon biztos, hogy van Aldisos Delfin video.
  • Relax99
    #24761
    Ha jol tudom igen, volt is mar errol beszelgetes es lehet, hogy a riseofflight.hu-n is van rola valami.
  • PhantomAss
    #24760
    uraim, azt amúgy meg lehet valahogy oldani, hogy pl. trackirrel szabadon nézelődni a lehető legmagasabb nézőpontból (spadoknél jól jön ugye mert a szárny sokat takar),
    de ha lőni kell egy gombnyomásra visszaállítani a default nézetbe
    tehát olyasmire gondolok, hogy kétféle default nézet legyen: egy a teljesen "nyújtott nyakkal" és egy a revibe nézéshez, és ezeket lehessen váltogatni
    létezik ilyesmi?
    köszi
  • Solt
    #24759
    Akkor korrektek voltak... jó ezt olvasni! :)
  • Relax99
    #24758
    +fegyver=sulytobblet
    Egyebkent ha fentebb van a nezopontod akkor a fejed is, szoval ha pl. fejreallsz vele akkor nagyobb eselyel fogod a pilotat is szetlapitani, tipikus albatros gond. Ha viszont lehajolsz akkor mar nem, ezert jo a track ir pl. Azt viszont mar nem tudom, hogy harc kozben pilota talalatba mennyire szamit bele, de gondolom akkor is konnyebb eltalani.
  • buch
    #24757
    valakinek van kedve/ideje repülni kicsit?
  • PhantomAss
    #24756
    köszi
    nem egészen értem de utána nézek :)
    az aldisnak mi köze van a hátranézéshez? az egy cső amivel előrefelé látsz nem?
  • feca1229
    #24755
    Youtube-on volt valami video róla.
  • feca1229
    #24754
    Szia!
    Ha a dophinhez megveszed a fegyver kieget, az aldis célzó távcsövet használod akkor kitudsz nézni hátra, vagy pedig úgy állitod be fejmagasságodat, hogy nema célkörrel célzol hanem a célkört felfogató csavarnak a szárával akkor is kilátsz hátra. Ha még nem ismerted volna...
  • sakkay
    #24753
    Kicserélték.
  • Relax99
    #24752
    Igen, nagyon jo gepek, csak azokat irtam amivel igazandibol a legtobbet repulok es a legtobb tapasztalatom van, bar szerintem Mate meg tobbet tudna albatrosrol es d8-rol is meselni. (Fogadni mernek megint valami versenyautoval nyirja a fuvet.)
    Spadok BNZ-ben nagyon jo gepek nehez veluk repulni, ahogy Papaek mondtak mikor kezdtem, a spadot vagy nagyon jol repulik vagy szarul. N28 jol emelkedik de igazandibol nem sok mindenre hasznalhato jelenleg, de piszok jo a motorhangja :D
    Camel na igen az is jo gep, szoktam neha eloszedni, viszont nem vagyok benne tulsagosan eredmenyes, ez viszont mar csak gyakorlas kerdese, mint minden.
  • PhantomAss
    #24751
    a spadokat én is szeretem, a 13-ra megvettem a twin balloon guns-t, (11.43mm) lehet vele szakítani
    a végsebessége meg ahogy mondod, a legjobban gyorsuló és legjobb gép, senki sem tud elkapni
    persze a repülés így meg türelemjáték vele
  • PhantomAss
    #24750
    én szeretem a forgómotoros gépeket, a camel pl jó móka, online sokan repülik ahogy látom (persze kell hozzá egy jó joystick is)
    kb olyan mint a spit az il2-ben
    a dr1 meg mint a zero
    mondjuk il2-ben is azokat a gépeket kerestem amikkel kihívás volt repülni, (fóka, mustang), szóval asszem itt is elkezdek gyakorolni a nieuport 28-cal
    számomra az a legrosszabb gép :D
  • Gundark 1 1
    #24749
    Elismerem hogy egy beteg ember vagyok, de az én személyes kis kedvencem a XIII-as spádé.

    Gyors, brutálisan gyorsul, nem fordul annyira mint a német vadászok, de visz némi bombácskát is. Fordulóharcban gyorsan letapasztják, de bnzvel nagyon ütős. Durva a végsebessége is, nagyon rzós helyzetekből tudtam vele kimászni :) Szeretem még a DVa-t is. Ebből remek a kilátás. (spádéban nem :) Minap volt egy érdekes mozzanat, XIII-ast hajtottam és egy DVIIessel hancúroztunk már a fák magasságában, volt valami kicsi folyócska, DVII padlóval előre, én utána, és vizet vert fel a szemüvegemre :) Nagyon érdekes volt.

    Szegény Dr1 sem rossz masina, de ha üldözni kell valaki akkor esélytelen :) A DVIIes kétségtelenül az egyik legjobb masinéria az egészben.
  • Papa01 #24748
  • Relax99
    #24747
    Szamomra a kedvenc az Albatros szeria leginkabb D5a es Pfalz D3. Nemet oldalrol. Viszonylag egyszeru oket repulni es hatekonyak tudnak lenni a megfelelo pilotaval.
    Talan a legfontosabb es leg hatasosabb 2 dolog amit meg kell jegyezni forgos elleni forduloharcnal, hogy a forgo motor miatt balra nagyobb ivben tud csak fordulni es, hogy ollozni egy kevesebb tapasztalattal rendelkezo pilota nem tud, foleg ha lelassultok instabilla valik a gep. Ha ezt nem tudod kihasznalni, akkor nemet sorosban jelentosen romlik az eselyed egy sopwith ellen kivetel a triplane mert a pfalz le tudja fordulni, viszont a triplane jobban emelkedik.

    Szovestseges oldalon a gepek nagyresze inkabb bnz a Camel es a SeVa na meg a spad 7 a legkedveltebb altalaban. Bristol f2 is egy eleg jo vadasz, de Falcon III-as motorral. kb albatros D5 szinten van talan egy nagyon picit jobban fordul, kis magassagi elonnyel meg lehet fogni.

    Naggyabol ennyi jutott igy hirtelen eszembe.
    S!
  • Relax99
    #24746
    Na megvettem a Brandenburgot.
  • Papa01 #24745
    A forgó motoros gépek többsége (és ilyen a Pup) nagyon jól fordul, és jellemzően fordulóharcban jók.
    Míg az N28, Dolphin, Pfalz D12, stb az energiaharcban lehetnek előnyben.
    Egyébként azt jól látod, hogy vannak gépek, amelyek alul vannak modellezve. (Szerintem.)

    A #24677 HSZ-ben találsz egy hivatkozást ezzel a témával kapcsolatban.

    Én személy szerint nem igazán tudok repülni a forgós gépekkel, hamar felidegesítenek.. :) Bár hétvégén repültem multiban a dr1-el is.. :)
    Nagyon szeretem viszont a Pfalz D.IIIa és az Albatros D.II-es gépeket, ezek soros gépek és a forduló harcban jeleskednek inkább. Igaz a D.IIIa az egyik legjobban zuhanó gép. Csak kár hogy lassú. :D
  • PhantomAss
    #24744
    tesztelgettem az újonnan megvásárolt gépeket, a legnagyobb übergép a sopwith pup, az mindent visz fordulékonyságban, kezelhetőségben
    jó a nieuport 11/17 is, (amíg nem találnak el:)a 28-as viszont borzalom, alig tud a levegőben maradni full gázzal is. Két forduló és teljesen elveszíti az energiáját. Lehet hogy picit alul van modellezve?
    a dolphin megint csak nem egy fordulóbajnok, de legalább erős a fegyverzete (utálom hohy nem lehet hátrafelé kilátni)
    a Pfalz d12-t viszont nem tudom hova tenni, azt hittem az egyik legjobb gép lesz (kb. mint a fokker d7, de ez se nem gyors, se nem fordul, alacsony sebességen nagyon instabil
    szóval, kinek mi a kedvenc gépe?