29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #24823

    Remélem jól fognak alakulni a dolgaik, és ez a közös munka minkét szimulátornak az előnyére fog válni.. :) S!
  • Relax99
    #24822
    Ez jó hír végre összehoznak valami normálisat, ha már az 1c-nek magában nem sikerült.
    Már csak a kérdésem, hol is vannak azok akik szerint a rof és a 777 szar?
    Egyre nagyobb zsidók azt aláírom, de annak ellenére még mindíg ott vannak a szeren szvsz.
  • Solt
    #24821
    Hmmm... jól hangzik! Kíváncsi vagyok mit szülnek meg... :)
  • Papa01 #24820
    Szerintem még konkrétumokat nem lehet tudni.. :) Szerintem a két cég között lesz kapcsolat a fejlesztés kapcsán...
    Úgy tudom, hogy a RoF-os fejlesztők már korábban is részt vettek a Clod fejlesztési munkáiban. (Ha igaz.. )
  • Solt
    #24819
    Ez mit is jelent pontosan? :)
  • Papa01 #24818
    Nagyon érdekes fejlemények!
    777 Studios partners with 1C to develop Battle of Stalingrad
  • Papa01 #24817
    Zétivel röppentünk egy csöppet! :)




    @Gundark : Ezen jót röhögtem! :) (Csáklyázás...)
    Szerintem a motorokat kell lőni és akkor hamar lekerül az égről a madárka! :)
  • Gundark 1 1
    #24816
    Basszus mekkora batár. Ezt meg kell majd csáklyázni? :) Mert hogy a tárat belelövöd azt garantálom :) Az alja zseniális. Komolyan már csak egy sárkányfej hiányzik róla és kész a drakkar. :)
  • Papa01 #24815
    Megjelentek az első Flexistowe F.2A képek!

    Szerintem nagyon jól néz ki a madárka! :) Kíváncsi vagyok a zárt fülkére is! :)
  • Sanyo
    #24814
    Flexistowe F.2A képek
  • Papa01 #24813
    :) Igen, ezt tapasztaltam a különböző fórumokon.. Ötletelnek a népek. :)
    Kipróbáltam amiket ez ügyben írtak, és már csak az újrarakás maradt mint lehetőség.
  • sakkay
    #24812
    Na most elmondom a titkot:)
    Nem biztos , hogy nálad van a hiba.Igaz a sógunnál ez nem olyan gyakori, mint a régebbi TW játékoknál, de bizony előfordul, hogy patch után egy két embernek egyszerűen nem működik.
    Az szokott lenni, hogy a fórumon az okosok rájönnek mitől van és megmondják mit csinálj(hotfix csak akkor ha tömegeknél van).Vagy.
    Soha nem tudod meg és a következő patchig vársz!
    De remélem az újra rakás megoldja.
  • Papa01 #24811
    Köszi a választ! :) Kipróbáltam elég sok variációban, sajnos semmi.. :(
    Most letöröltem a gépről, majd holnap (ma.. :) )leszedem újra. Egyéb ötletem nincs.
    Találtam topic-ot a hivatalos oldalon erről a hibáról, de az érintetteknek sem oldódott meg.
    Az az érdekes, hogy nekem nem csinálta ezt korábban.
    A VGA driverem ez: 12-6-legacy_vista_win7_64_dd_ccc_whql.exe
    A hivatalos oldalról szedtem le, ezt az egyet ajánlotta fel, amikor kiválasztottam a VGA típusát. Ezen mondjuk nem csodálkozom, nem mai darab.. :D
  • Relax99
    #24810
    Nálam megy, talán próbáld meg a shader modelt vagy a dx-et állítani a beállításban.
  • Papa01 #24809
    A driver a legújabb. (Már amit a 4890-ehez fel lehet tenni. :) )
    Sajnos ugyanúgy leáll, ha kilépek a tutirial-ból...
    Megnéznétek majd, hogy nálatok csinál -e ilyet? És azt is, hogy nálatok mennyi a betöltési idő? (A játéké.)

    Köszi a válaszokat! :)
  • Relax99
    #24808
    ma este lesz valaki repulni?
  • Relax99
    #24807
    meg nem probaltam,de. majd megnezem, mert nekem is most frissitett
  • sakkay
    #24806
    Nézd meg , hogy a legfrissebb driver van-e fent, (új kieg jött meg gondolom új frissítés) ha igen rakjad újra megint. De driver gond lesz az szerintem.
  • Papa01 #24805
    @ Zéti, Sakkay: Nálatok a Shogun 2 nem szaródott el? Elkezdett sóhajtozni a Steam, hogy újrakonvertálja a játékot, amitől nekem hú de jó lesz, és csak "néhány percig tart"..

    Na erre, fogja és újra letölti az egészet. Gondoltam is magamban, hogy "* ***** *******!!"
    De ennek tetejébe csak a betöltési idő több mint egy perc lett, és a tuorial küldetéseknél kilépésnél összeomlik...

    Van ötletetek? :) Köszi!
  • Gundark 1 1
    #24804
    Köszi
  • Solt
    #24803
    Oké... :)
  • sakkay
    #24802
    Látom az ilre is írsz akkor inkább oda írom..
  • Solt
    #24801
    Ha nem szimulátorozik, akkor egy AM3+ alaplap, egy PhenomII 965BE + egy 7870, GTX660TI...
  • sakkay
    #24800
    Rome 2-re készül, amúgy ha jól tudom tipikus mai fps csillivilli szarokkal...a Rome nem az persze.
  • Solt
    #24799
    És mivel akar főleg játszani?
  • sakkay
    #24798
    Havernak lesz, és elég régi a gépe. Szóval csak a ház marad.
  • Solt
    #24797
    Most mid van?
  • sakkay
    #24796
    Milyen proci+videókari ár-érték arányban a legjobb 120000ft-ig szerintetek?
    Nincsen megkötés márkanév tekintetében. Alapból valamelyik i5-re gondoltam, de az új fx8120 ár értékben sem egy rossz választás.
  • PhantomAss
    #24795
    az extereme digitalban, 24900ft
  • Gundark 1 1
    #24794
    Hol vetted? Engem is érdekelne a dolog :)
  • Papa01 #24793
    Hidd el bele fogsz jönni! Én is évekig tekertem a joyokat, de a pedállal sokkal kényelmesebb és jobb a szimuzás, szerintem! :)
  • Relax99
    #24792
    kb én is így voltam vele mikor a kormány pedáljait kirpóbáltam il-ben viszont taxizni piszok jó velük :D
  • PhantomAss
    #24791
    hát srácok vettem egy saitek pro flight rudder pedalt de iszonyat béna vagyok vele :D
    10 év alatt hozzászoktam hogy tekerem a joyt, és ez tök szokatlan
    gyakorlatilag újra kell tanulnom repülni
    úgy érzem soha nem fogom megtanulni olyan finoman használni mint a tekerést
    nem tudok lelőni még egy nyamvadt ai gépet sem :(
  • Relax99
    #24790
    Bocs csak rosszul írtam a 8-as van fent most veszek egy belkin sticket aztán meglátom azzal milyen lesz.
  • whiteskull
    #24789
    Nekem a 6-os bluesoleil csak az xp-vel működött jól 32 biten. Win7 64 biten ugyanezt csinálta.
    Keress egy 8-ast! Azzal szerintem jó lesz.
  • sakkay
    #24788
    Az lesz a baj. Én kipróbáltam. Aztán elcseréltem az újat egy régire, és azóta fasza. Az új 1-2 másodperc után lekapcsolta magát a kapcsolatból'.
  • Feró Flex
    #24787
    Emberek hoppá:Ez nagyon jó!
  • Relax99
    #24786
    Tudom, mert az utángyártott csak 2 pontot képes lekezelni.
    eredeti az aljába bele van gravírozva a nintendo felirat. Annyi, hogy ez az új motion plus.
  • sakkay
    #24785
    Amíg nincsen stabil kapcsolat addig semmi értelme, ez igaz..
    A wii régi ugye? Mármint van rajta nintendo írás? Már csak azért, mert az utángyártott nem fasza nekünk. Csak az eredeti alkalmas erre a célra.
  • Relax99
    #24784
    persze, csatlakozik hozzá már amikor akar, van mikor nem sikerül neki, lehet hogy a technika dongle, nem a szíve csücske majd lehet veszek egy másikat. Egyébként a hid vezérlők között sem találom (feladatkezelőben.)