29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gundark 1 1
    #24945
    Ez a Pfalz talán az egyik legszebb repülő abból a korból. De én nem tudom nekem valahogy nem áll a kezemre. A Spadot szeretem mert gyors. Az Albát mert fordul. De neki nem találom az erősségét. Mesélnél róla?
  • Gundark 1 1
    #24944
    Boldog Karácsonyt mindannyiótoknak :)
  • Papa01 #24943
    Uraim, valami készül... :)
  • Papa01 #24942
    Boldog karácsonyt kívánok minden magyar Rise of Flight pilótának! :)


  • Papa01 #24941
    Jó vidi! :)
  • Relax99
    #24940
  • Solt
    #24939
    FSX...
  • sakkay
    #24938
    ?
  • sakkay
    #24937
    Ez milyen szim? Az amelyik az aktuális időjárást használja.
  • Nesu
    #24936
    Látom Magyarországon is van Hó :D 2012 12. 23. 13 : 55 Óra





  • Papa01 #24935
    Oki! :)
  • sakkay
    #24934
    Basszus most repültem egy fél órát. Sajna indulnom kell, de este leszek.
  • Papa01 #24933
    Urak, valaki most röppenne? :)
  • Papa01 #24932
    Komolyan?? Bakker de kár, én is szinte majd minden nap röppenek egy picit!
    :)
  • sakkay
    #24931
    Jó sokat bír ez a repülőcsónak... offline próbáltam..
  • sakkay
    #24930
    Bakker napok óta vadászok rátok ts-en (kénytelen voltam mindig egyedül repülni)de nem volt senki. Na majd holnap próbálkozom.
  • Papa01 #24929
    Petivel repültünk egy csöppet, lőttem pár képet! Holnap este nincs kedvetek csatlakozni? :)










  • Papa01 #24928
    Ok, np! :)
  • Klusi86
    #24927
    bocs a sok szóismétlésért kicsit értelmetlen lett.... mára lefáradtam
  • Klusi86
    #24926
    Igazából a hallásodra lettem volna kíváncsi :D Mert vettem egy headset-et ajándékba, de a winfos hangrögzítő rám ijesztett amikor kipróbáltam, mert elég halkan vette fel a hangom, de rögzítőeszközöknél is alig érzékelt a csúszkán. És nem volt fent senki skype-on, hogy kipróbáljam, gondoltam TS-en kipróbálhatnám és ehhez kértem volna a segítségedet :) De már megoldottam köszi.
  • sakkay
    #24925
    Sok a sportoló barátom...szegről végről én is az lennék, csak nem verseny. Szóval kemény, de okos' dolgok vannak az élsportban. Viszont általánosítani nem lehet, de pl.kerékpár magas szinten már nincsen cucc nélkül. Én magam amúgy elvből soha nem próbáltam...ez akkor szar amikor valakire mondják,és nem teszi. Egy jó barátommal esik ez meg gyakran.
  • Papa01 #24924
    Most nem vagyok otthon, későn érkezem haza. Ha gondolod priviben írhatsz! :)
  • Klusi86
    #24923
    nem skypra bocsi, TS-re
  • Klusi86
    #24922
    Papa, tudnál jönni egy kicsit skypra? Csak pár perc..
  • Papa01 #24921
    Nincs mit! :) Simán bele fogsz jönni! :) Idő kérdése csak.
  • Zsolt7411
    #24920
    Igen velem.Bár részemről nem hívnám a repülésemet repülésnek csak csetlés botlásnak!De már a fejlődés jelei mutatkoznak rajtam!Sikerült beinditani a Spadot.Köszi a segitséget.
  • Papa01 #24919
    Én a holnapban bízom! :) Vagy a két ünnep között! :)
    @Zsolti7411 :
    EZT és EZT a cikket javaslom a GYIK-ből. :) És talán EZT.

    Veled repültem kora délután? :)
  • feca1229
    #24918
    állisd= állitsd :-)
  • feca1229
    #24917
    az olajkeveréket állisd gazdagra, mixture full.
    Papa mindent leírt riseofflight.hu hogy hogyan kell működtetni a masinákat.
  • Zsolt7411
    #24916
    Sziasztok.

    Mondjátok már meg légyszi hogy a spad 13-at hogy kell beinditani mert E gombal csak pöfög az iditója és leáll.Az Albatros meg E betü és már megyek is vele.
  • feca1229
    #24915
    A mai napig azt hittem, hogy lesz, és kiadják még kari előtt, de úgy látszik nem... talán hétfőn, volt már rá precedens. Nekem az az összeesküvés elméletem, hogy már régebben hozzákezdtek a Clodba beszállni, és nem véletlen, hogy pont a csatorna térképet csinálják dover fehér szikláival, szerintem. Mi történt ott az első világháborúban semmi, sokkal mozgalmasabb volt az olasz front! csak hát ugye az 1C nem az olasz frontott és az Adriát csinálták és baszták el hanem az angliai csatát. Azt mondták Jasonék, hogy nem lassitja le őket ez a dolog, de hát kitudja?
    azért bízok benne még az idén meg lesz 1.029 patch valamelyik új repcsivel, és érdekes lesz ez sztalingrádi csata is!
  • Papa01 #24914
    Szerintetek idén lesz még 1.029? :)
  • Papa01 #24913
    :D :D
    Egyébként tetszett a "korlát nélkül" a mondatodban. :) Amennyire tudom, keményen használtak ilyeneket a modern kori háborúkban is... pl az Öböl háborúkban az amcsi pilóták.

    Áá, ha látnád azokat a "statokat amikor nem ment jól..." Mondjuk elég kalád módon dolgoztam... magasan berepültem a repterük felé, megvártam, hogy a víz fől repüljenek, majd a magasból csaptam le. A Camel-ek és drI-ek ellen a Pfalzom-al egyáltalán nem éreztem ezt vulcsolásnak.. :)

    Ami mondjuk nagyon megdöbbentett, hogy teljesen váratlanul érte őket a támadásom, egyszerűen az a tudat, hogy mögöttük van a repterük teljesen elaltatja őket. (Nagyon meg lehetett őket közelíteni, akkor is egyenes vonalban repültek.)
  • sakkay
    #24912
    Gyanús vagy nekem Papa...veszélyes dolog a teljesítmény növelő drogok korlát nélküli használata! Remélem tudsz róla.
    Gratula amúgy.
  • Papa01 #24911
    Köszi! :)
  • buch
    #24910
    gratula.
  • Papa01 #24909
    Urak, most egész jól ment, és megjegyzem, hogy dr1-es és Camel-es küldi volt. Én Pfalz-al nyomtam. :)) A csapateloszlás folyamatosan változott.

  • Papa01 #24908
    Nagyon jól néz ki! :)
  • Relax99
    #24907
    Ha esetleg unatkoznátok :)
    Kép:

  • Papa01 #24906
    Nincs mit! :)
    @Urak: EZT nézzétek meg! A két kép nagyon jól néz ki!!

    EZ a topic is ide tartozik.