29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #24905
    Köszi! :)
  • Papa01 #24904
    Flexistowe F.2A őrjárat.

    @Sanyo: Időközben egy 3. kép is megjelent!
  • buch
    #24903
    A konkrétan nem volt aktív, de régebbről is emlékszem, hogy ilyen volt.
  • Sanyo
    #24902
    Flexistowe F.2A a csatorna felett.
  • Papa01 #24901
    Megkaptam a screeshot-okat, köszi! :)
    Huh, nálad nagyon durva ez az elmosódás, ha 0-ra levezed a mesh-t... még az élettől is elment a kedvem! :D

    Vajon mitől lehet ez? Az egyéb graf. beállításaid miatt, vagy a feltett grafikai mod miatt?
    @Sakkay : Nincs mit! :)
  • sakkay
    #24900
    Köszi Papa.
  • buch
    #24899
    Igen:)
  • Papa01 #24898
    Köszi a röppenést, nagyon nagy volt! :)
  • Papa01 #24897
    Máté, "alig láttam ki" :



    Urak, nézzétek meg a Dolphin futóját a földön és a levegőben! Nekem eddig fel sem tűnt!





  • Papa01 #24896
    0-ra húzva ilyen a táj:


    100-on pedig ilyen:
  • Papa01 #24895
    A talaj részletességet állítja. (De nem a mikrodomborzat.) A magasban lehet látni a dombokat és azok árnyékát is 100% esetén.

    @ Máté: Bocsi, most sikerült gép elő ülnöm! :) Vagy?
  • sakkay
    #24894
    Mi is az a mesh detail?
    Graf op.
  • buch
    #24893
    DDD

    Ma este leszek Papa.
  • Relax99
    #24892
    erre nem is gondoltam.
  • whiteskull
    #24891
    Simán csak csodabogyó szörpöt reggelizett. :)))

    No meg nem figyeltél eléggé. :DDD
  • Relax99
    #24890
    Nincs sok mesélni való rajta, csak 120km/h-val rohangált a pályán
    videó: https://www.youtube.com/watch?v=XW4JVgDyI0A
    valamiért nem enged se videót se linket betenni
  • Papa01 #24889
    Ja, hatalmas volt! :) Mondjuk a forgósok szerintem hajlamosak rosszul viselni a hirtelen botba történő belenyomást... Emiatt menekültem meg! :)
    @ Zéti: Mi történt? Mesélj! :)
  • Relax99
    #24888
    helyes papa en ma reggel csak csaloval talalkoztam steamen,de vettem rola videot es jelentettem a supportnal,remelem intezkednek
  • Relax99
    #24887
    Biztos hogy nem tegnapelött jutott eszukbe,hogy hmm unalmas a reggel, tudom mar hivjuk fel az 1c-t hatha eladjak a lelkuket nekunk
  • whiteskull
    #24886
    Akkor ma mosolyogva alszol el. :)))
  • Papa01 #24885
    Valaki feljön este? :)
  • Papa01 #24884
    Gyerekek nagyon megvezettem egy Camel-t!!!!!

    Szarrá lőtte már a Pfalz-omat, teljesen mögöttem volt. Alacsonyan repültem, és hirtelen belenyomtam rendesen a botba, majd pár pillanat múlva vissza rántottam.
    A Camel úgy beleállt a vízbe hogy csak na!!! Én meg szépen haza is vittem meggyötört Pfalz-omat! :)
    Még most is vigyorgok!! :D De kár, hogy nem vettem fel.
  • PhantomAss
    #24883
    viszont ha ez így van és ennek már köze van a clod-hoz (amit el is tudok képzelni), akkor már nagyon régóta mehet a diskurzus erről a háttérben, akár egy éve is...
  • sakkay
    #24882
    Ha már mindenképpen a kétéltű' repülőket nézzük, akkor meg csak!!!az adria jöhetne szóba, mint csatatér. Szóval nem is értem. Mert annak(olasz front) aztán igazán lenne értelme, meg a tengerbe fektetett energiának is.
  • sakkay
    #24881
    Valami ilyesmire gondolok, vagy hasonló. Szerinted van bármely más értelme? Szigorúan az 1vh. témakörben...nem is volt hadműveleti terület repülési szempontból. Csak pár zeppelin ment bombázni, de az is elhanyagolható.
  • 2Pete
    #24880
    I.vh.-s mapnak értelmetlen, II.vh.-nak meg kicsi. Vagy lehet hogy ezen kísérleteznek hogy mit tudnak átvenni a Clod-ből?
  • sakkay
    #24879
    Mondtam én mindig , hogy itt valami hátsó szándék van. Nemtom' pontosan mi,de a Clod hírek tekintetében már nagyon gyanús. Tudom Orosz front, de akkor is. A ROF tekintetében nincsen értelme. Gyakorlatilag nem voltak ott légi harcok..ok Papa zeppeli...van a Rofban??, nincsen. És ha lesz? Hát úgy sem lesz sok értelme,szóval igen gyanús.
  • Papa01 #24878
    Ez esetben a küldetés lehetséges! :)
  • Papa01 #24877
    Pl: A Pfalz XII:
    Örjáratozási idő 1000 m-en (ó:pp): 4:00
    Maximum sebesség (km/h): 1000 m-en: 198
  • 2Pete
    #24876
    Csúnyán elnéztem valamit, csak 100km a táv,azaz oda-vissza 200km.
  • 2Pete
    #24875
    Ostende-től Anglia kb. 300Km. Visszafele az már 600km. És akkor még nem repkedtünk Anglia felett, csak elértük és visszafordultunk. A német gépeken benzinóra van, amin 60 a max. Ha ez azt jelenti hogy kb. egy órát lehet a levegőben maradni tele tankkal, (még sose próbáltam) akkor ez nekem lehetetlen küldetésnek tűnik. Vagy nem?
  • Papa01 #24874
    :D Jó kérdés! :) Ma nekem valahogy nem megy a fórumozás. Utána olvasok! :)
  • 2Pete
    #24873
    Nem úgy értem!Van olyan német típus amelyiknek elég nagy a hatótávja? A Gothán kívül? Vagy kapunk Zeppelint?
  • Papa01 #24872
    Persze, város képek is vannak! :) Ettől eltekintve tényleg drága! :)
  • 2Pete
    #24871
    Urak. nézegettem ezt a csatorna térképet, és egyre inkább lehúzásnak tartom. Egyáltalán el lehet repülni német oldalról Angliáig? És akkor a visszaútról még nem is beszéltünk. Ha meg nem, akkor meg minek egy ekkora map.
  • Papa01 #24870
    Jó lenne uram, meglátjuk! :)
  • buch
    #24869
    :). Majd mittudom én, 7 óra fele kicsit repületnénk.
  • Papa01 #24868
    Mátékám, tudod kivel dueleztem a hostomon? :) Sommel-el.. :) Tudod, a német srác. Kérdezte, mi van veled. Feszt lelőtt.. :D
  • Papa01 #24867
    Írtam mailt! :)
  • Sanyo
    #24864
    Most nem tudok, gond van?