29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • otiqa
    #24985
    Szia! Igen, csak újra kellett reggelnem itt az SG-n. Egyébként a Felixstowe és a Brandenburggal se enged, mert a játék szerint nincs meg a map, hiába van meg a repülő.
  • Papa01 #24984
    Szia! :)
    Te ugye Otiq vagy? :)
    Szerintem dobj nekik egy mailt, mert a Csatorna map megy! :)
  • otiqa
    #24983
    Sziasztok egy kérdésem lenne. Még régen megvettem a channel mapot és ha fellépek a hivatalos oldalra ott már csak giftként engedné megvenni helyesen, viszont ha belépek a játékba és indítanék egy quick missiont és ott jobb oldalt fent ki szeretném választani az english channel-t, akkor azt írja, hogy számomra nem elérhető.
    Most lehet a csatorna felett repülni vagy még mindig nem?
  • Papa01 #24982
    Bakker... :((((((
    Megyek urak! :)
  • sakkay
    #24981
    Nem megy Papa! A Sydicate ezen nyomja, nem enged fel.
  • Relax99
    #24980
    3-an is vagyunk TS-en Papa
  • sakkay
    #24979
    ts vagyok 20 percig
  • sakkay
    #24978
    ja
  • Papa01 #24977
    Sakkay mester, vagy még? Egy pillára csatlakoznál a hostomra, mert kész az 1.029-es küldi. :) Ha igen, írj már rám pls, és elindítom a host-ot. :)
  • sakkay
    #24976
    Ha nem jön közbe semmi, akkor nagyon jó!
    Hát amúgy szerintem sem megy úgy,de megpróbálhatjuk ha egy kicsi esély is van a sikerre..
  • Papa01 #24975
    Esetleg holnap? :) Most hegesztem az új küldit, belekerül a Flexistowe F.2A! :)

    mondjuk azt nem tudom, ha én a Csatorna map-ról csinálok host-ot, vajon az tud csatlakozni akinek nincs meg? Félek, hogy nem. :(
  • sakkay
    #24974
    Bakker most akartam repülni Papa, de ez a r. fa a fényeivel összezavarja a rendszeremet.
  • Papa01 #24973
    És látnád a hullámmozgást, vagy ahogyan a gép ringatózik, döbbenet, még a számat is nyitva felejtettem. :)
    @ Gundark: ha balra léped be, akkor a gépnek is balra kell elmozdulnia.
  • Gundark 1 1
    #24972
    Urak kéne egy kis segítség. Most először repülök pedállal. Eddig az X52est csavargattam :) Ha pl a bal pedált lépem be az oldalkormánynak is balra kell kitérnie nem? Van olyan érzésem hogy engem megviccelt az alapbeállítás. Mert most bal belépéskor jobbra tér ki.
  • sakkay
    #24971
    Papa ez nagyon állat. Írtam már, hogy a szimek között ez most a legjobban modellezett víz..ha talán nem is a legszebb, de ez már ízlés kérdése.
  • sakkay
    #24970
    Újaknak oktató videó! Nagyon hasznos gyűjtemény.
  • Papa01 #24969
    Nagyon szívesen, várunk szeretettel! :) Addig is ha van kedved olvasgasd át a GY.I.K-et! Ha kérdésed van írj bátran! :)
  • GaBika6
    #24968
    THX a segítséget! Hamarossan jelentkezem a közös repüléshez...
  • Papa01 #24967
    Hú, urak, nagyon állat a viharos tenger is!!









  • Papa01 #24966
    Ugyan nem fülkesérülés, de az első lépés megvan, sérül az üveg! :)
  • Papa01 #24965
    Nos, urak, kipróbáltam a trimmet a Seva-n.. ez egy nagyon régi kérés volt a közösségtől, és most megcsinálták.
    A blogbejegyzéstől eltérően, külön be kellett állítani a billentyű kombinációkat.
    De a lényeg, működik és hatékony a dolog! Jaj nekünk! :) Ugyan egy pici emelkedés megmaradt, de így is sokkal kényelmesebb vezetni a gépet. És gondolom célozni is könnyebb így...

    Kár, hogy szegény Albákon és a Pfalz-on nem volt. :)
  • Papa01 #24964
    Neked Boldog Karácsonyt kívánok Fokker mester! :) Ez a kép nagyon ott van, régi, kötelékezős emlékeket ébreszt fel bennem! :)
  • Fokker
    #24963
    Nagyon Kellemes Karácsonyt Kívánok Minden Bajtársnak!

  • Papa01 #24962
    Ha még nem vettél RoF-ot, akkor szerintem EBBE ruházz be. Ez ennyiért nagyon megéri, sok jó gép van benne. Én talán még az Alba D.II-őt venném meg. :)
  • GaBika6
    #24961
    Melyik gépet, vagy mit érdemes megvenni kezdőnek?
    Valami kis segítséget kérnék így az akcióra való tekintettel. THX!
  • Papa01 #24960
    Bármikor. :)
  • Klusi86
    #24959
    Király, majd ha leakciózák lehet én is beszerzem. Addig is várom a tapasztalatokat :) Egyszer majd a lövészi pozícióba beengedsz? :D
  • Papa01 #24958
    Még előrendeltem. :)
  • Klusi86
    #24957
    Megvetted a Flexistowe-t?
  • Papa01 #24956
    Frissítettem a a cikket pár saját képpel. Érdemes megnézni. Ez a map gyönyörű! :) A gép is. Viszont, ha mindent max-ra állítok, akkor a vga memória használat 125%-ra ugrik.
    Ez esetben a játszhatatlan a a RoF.. 5-6 FPS. De ezen nem csodálkozom, a 4890-esem nyáron lesz 4(!!!) éves. De ha post effect-eket, akkor simán 30 fps fölött van minden.
    De tényleg szép! Ahogy a gép a vízen ringatózik, az meg egyszerűen döbbenetes. Szükségem lesz egy új videó kártyára! :)
  • Klusi86
    #24955
    Nagyon jól néz ki az új gép!
    Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • Papa01 #24954
    1.029 patch - megjelent a Flexistowe F.2A és a csatorna térkép - pcpilot.hu

    Megjelent az 1029-es patch! - riseofflight.hu

    Boldog karácsonyt még egyszer! :)
  • Relax99
    #24953
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!

  • Nesu
    #24952
    Boldogabbat !!!

  • buch
    #24951
    Most fejezték be pont.
    Már majdnem előrendeltem a csatornát, úgy kellett visszafognom magam :)

    Nem mellesleg Boldog Karácsonyt mindenkinek.
  • Papa01 #24950
    Megérkezett!! A cikk készül! :)
  • sakkay
    #24949
    BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT srácok!!!!!
  • Papa01 #24948
    Köszi szépen, Boldog Karácsonyt Neked is! :)
    Már nagyon várunk vissza!! :)

    @Gundark 1 1 : Egy dolgot nem írtam az Albáról, egész pontosa a D.Va-ról. Annak az oldalkormánya sokkal jobb mint a Pfalz-é. Függőleges manőverekben nagyon szépen le lehet lépni az orrát. Bár ebben Máté és Zéti, akik nagyon ügyesek! :)
  • whiteskull
    #24947
    Boldog karácsonyt!

    Remélem hamarosan visszatérhetek én is. :)))
  • Papa01 #24946
    Köszi szépen viszont! :)

    Pfalz: Nos, szerintem is a legszebb vonalú repcsi az biztos... olyan a törzse, mint egy cápa! :)

    A fordulási jellemző jobbak bármelyik Albánál, ez nem is kérdés. Amiben mindennél jobb szerintem a "szilárdságtani jellemzői" :)... Piszkosul meg lehet rántani fordulóban és zuhanásból is nagyon keményen fel lehet venni. Ebben minden leköröz. Jó mondjuk az árát is megfizeted energiában :D

    Egy kis Pfalz D.IIIa ismertető. :)