29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #25025
    Köszi, megnézem! :)
  • majonur
    #25024
    Nekem mindketto Portal Steamen van, a Steam automatikusan hozzadja a jutalom palyakat. Esetleg nalad nincs bekapcsolva a Portal/Automatikus frissitesek.
  • PhantomAss
    #25023
    igen, közepes-high beállításokkal jól fut hd-ben.
    de nem játszom vele mert nem tetszik a grafikája és bugos az egész vacak
  • Papa01 #25022
    Ki fogom, de majd nyáron vagy jövő ilyenkor. :) Kicsit elég volt most a portálból. :)
    A CoD nálad jól fut?
  • PhantomAss
    #25021
    gtx 560ti 1gb

    (amúgy próbáld ki a portal2-t is, sztem még jobb mint az 1, nagyon durva pályák vannak benne :)
    a jutalom pályákat még nem próbáltam sajna
  • Papa01 #25020
    OFF:

    @Zéti: Végig vittem a Portal 1-et, hatalmas volt a vége, főleg a dal.. :D De a menüben vannak jutalom pályák is. Azokat hogyan lehet elérni? :) Mert nekem azok üresek.[/b]

    /ON[b]
  • Papa01 #25019
    Üdv uram, Már elég késő volt, meg Peti mondta, hogy most gyalogosként szeretnétek helytállni. :) (ARMA)
  • Papa01 #25018
    Milyen VGA-d van? :)
  • PhantomAss
    #25017
    Uraim, érdekes de nálam érezhetően jobban fut a játék az új peccsel, és szebb is. Úgy érzem jól van optimalizálva :-)
  • sakkay
    #25016
    Nem tudtam menni pedig nagyon tervben volt..csak óriás családi zenehallgatás lett belőle..majd holnap remélem lesztek.
  • Relax99
    #25015
    TS valaki? vagyunk Peti-vel
  • otiqa
    #25014
    Az nem olyan biztos. Nekem amíg rossz volt addig egy sima mission-t fly now-al sem engedett, mert ott volt az a bizonyos jel a Felixtowe mellett, hogy kell a map. Szerencsére most már jó.
  • sakkay
    #25013
    , elmaradt a nem után
  • sakkay
    #25012
    Nem a server listából lépek fel mindig, és nem volt a listán.
  • Papa01 #25011
    Miért, mi történt? Nem másikra próbáltál felmenni? Pl, a TS könyvjelzőből.
  • sakkay
    #25010
    Megjelent,,,hogy mi a f. volt ez??
  • sakkay
    #25009
    Én lehet 1 óra múlva megyek
    Viszont a ts így sincsen meg...
  • Papa01 #25008
    Urak, mikor lesz repülés? :)
  • Papa01 #25007
    ts3.pcpilot.hu

    ITT leírást is találsz! :)
  • sakkay
    #25006
    Mi a pontos neve papa? Nem pc pilot valami
  • Papa01 #25005
    Ööö, mire gondol uram? :) A TS-re? :) Az megy, Petivel most beszéltem pár szót.
  • sakkay
    #25004
    Petrácska szervere??!!!! Mi a fasz van??????????
  • sakkay
    #25003
    Én nem találom a listán..csak k*rva sok Argentint.
  • sakkay
    #25002
    Srácok nektek megvan a magy.ts?
  • Papa01 #25001
    De tudsz, a QMB-ben ki lehet választani a Channel Map Summer 1918-at. :)
  • Papa01 #25000
    25000.

    Ezt is megéltük! :)
  • PhantomAss
    #24999
    sziasztok,
    most egy valamit nem értek: ha csak az új felixstowe-t veszem meg akkor nem tudok vele offline repülni, mindenképpen kell hozzá a csatorna map is?
    köszi
  • Relax99
    #24998
    Ma estefele megint leszünk legalább 2-en nem volna rossz, ha többen is ráérnénk.
  • Relax99
    #24997
    Nekem is elment múltkor a hang, Papának is, egy időbe ez nálam is jelen volt míg újra nem raktam a rofot, de ez most tényleg a patch miatt van szerintem, ami érdekes, hogy tegnap repültünk 1-2 órát a syndicate-en és akkor semmi gond nem volt.
  • Papa01 #24996
    Szia!

    Igen ez sokaknál jelentkezik, újra előjött a sound bug. :) Szerintem hamarosan javítani fogják. :)
  • feca1229
    #24995
    Üdv!
    Az ùj pecs òta kicsit viszaesett az fps-em, visszavettem kicsit a beàllitàsokon és ujra fut rendesen. Ami viszont nagyobb gond, hogy mikor quick missiont repülök szinte minden harmadik vagy negyedik repülés utàn elmegy motorzaj, és a géppuska hangja. Régen is volt ilyen de nagyon ritkàn, ez csak nàlam lett gyakoribb hiba vagy màsnàl is jelentkezik.
  • Papa01 #24994
    Szia!

    Írták is, hogy a megnövekedett számítási igények miatt várható FPS csökkenés. Nálam is durván szaggat. A megoldás az, hogy kapcsold ki a post effects-eket. Nálam úgy 4890-esen használható lett. Milyen VGA-d van?

    EZT olvastad? :)
  • Relax99
    #24993
    Nem Béta, Rof-nál nem szokás béta patchet kiadni, de ez nem jelenti azt, hogy nem fejlesztik tovább.
  • kokos
    #24992
    Hy!Megszereztem a Channel map-ot szép de akad!Az előző mapok -kal nem volt ilyen gond....Vagy még ez béta?
  • Papa01 #24991
    Szépek szerinte, a fák:


    Ez pedig sztem, nagyon állat:






  • Papa01 #24990
    Viszont kívánom én is neked Solt mester! :)
  • Solt
    #24989
    Áldott Karácsonyt mindenkinek Uraim! :)
  • Papa01 #24988
    Nincs mit! :)
  • otiqa
    #24987
    Köszi, megpróbálom.
  • Papa01 #24986
    Szerintem erre a címre írj nekik: [email protected] :)