3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • j0nNyKa
    #1136
    elképzelhető, hogy ez csak nekem új, de ez a skill calculator elég pofás, lehet vele szépen tervezgetni
  • Torzonborz
    #1135
    grind az amikor már nincs quest így kiesik az azért járó xp jutalom így "kénytelen" vagy szimpla mob gyakásból származó xp-el fejlődni .

    szerintem.
  • frango
    #1134
    Szerintem te nem vágod mi az a grind.

    Archerrel meg ne játsszál, mert ahogy olvasom az nem megy. Jobb lesz neked a melee.
  • roland4
    #1133
    Valaki válaszol az #1121 ben feltett kérdésemre?
  • Alienator
    #1132
    Nem lenne ez rossz, ha nem grind lenne a fő küldetés irányzat, és nem lenne tele 12 éves kislányokkal meg hörcsögökkel.

    De ami a legjobban kiakasztott ez az "arcser vagyok de azért gyere közel bár ranged vagyok" dolog.
  • Tyrpak
    #1131
    Mert én ilyen mazo típus vagyok, megpróbáltam elolvasni pár küldinél, hogy mit is ír a mob.
    Aztán utána többet nem vetemedtem ilyen botorságra.
    A cutscene-eknél is aion utánérzésem van, hogy bemutatjuk a nagy boss-t, de igazából értelme nuku.

    A küldik szerintem elviselhetőek, viszont a repeatable küldi, hogy ölj meg 15-öt abból a mobból, amire mindenki vadászik, és sehol egy belőle, na az idegölő.

    Egyébként olyan vegyes az érzésem a mob AI-vel kapcsolatban, van, hogy abszolút buta és inkább idegesítő, és van, hogy csak pislogok, amikor pl. a mob cikk-cakkozva fut felém, és úgy kell a célkeresztben tartani.
  • Alienator
    #1130
    Arcserrel :)
  • frango
    #1129
    Nem is csak olyan van. Nem tudom Te mivel játszottál...
  • Alienator
    #1128
    "assa? olyan van ebben ajátékban?
    istenem.."

    Poénból írtam neki, ezért a smiley a végén. Nem tűnt fel?

    debutavagy
  • Alienator
    #1127
    Persze legyen ilyen de ne CSAK ilyen.
  • frango
    #1126
    Nagy grind, hogy ölj meg 10 ilyet meg 10 olyat. Pont, hogy nem grindes, mert questekkel lehet a legjobban fejlődni. A quest fel is öltöztet és jó cuccokat ad.
    Ha nem kéne mobot csapkodni, akkor mi értelme a target-less combat rendszernek?
  • Alienator
    #1125
    annál*
  • Alienator
    #1124
    Na csak hogy konstruktívan hozzájáruljak a topikhoz, leírom archer tapasztalatomat. Nálam csak az a kaszt jöhet(ett) szóba…

    Pozitívumok:
    Nagyon szép a játék
    Full HD-ban minden maxra tolva sem szaggat (SWTOR lehet tanulni)
    Jó a harcrendszer
    Jók a karakterek és a mobok animációi


    Negatívumok:
    Kisnyúl + Hörcsög + Kisállatfarm
    Nincs grind.. DE VAN csak küldik mögé bújtatva, az elején legalább is minden küldi hogy ennyit meg annyit ölj meg
    ezért fantáziátlan küldetések, grind
    Archernek a sebzése anál nagyobb minél közelebb (!!!) van a target??? Ezek az idióták nem vágják hogy az archer ranged kaszt?
    Halálnál nagy eséllyel törik a kristály vagy gem vagy hogy hívják itt. Ami nagyon drága. Mint az aionban az enchant vagy milyen dologk hogy tört és buktad. Komolyan ezeknek a koreszoknak ez a menő hogy farmolj pénzt mert törik valami?

    Szóval a pvp életben tarthatja de sztem bukik mint a többi koreai fos.
  • Jockey
    #1123
    nincs stealh klassz..
    nem nekem szólt a komment, de mivel szte ati gondok vannak és béna cence (fingom nincs ki az), így a komment minőségét próbáltam érzékeltetni:-)
  • j0nNyKa
    #1122
    néztem videót, ahol az end game insta egyik bossát tankolja a warrior, nekem nagyon tetszett

    mondta is aki a VODot csinálta, hogy papír a lancerhez képest, viszont mozgékony, és éppen ezért úgy kell vele tankolni, hogy folyamatosan pörögsz/mozogsz/gurulsz/dashelsz/franc tudja mit csinálsz

    kitankolta rendesen, aggrot is tartott, szóval elvileg jó az
  • roland4
    #1121
    Most regiztem a játékra , a beka key még attól meg fog jönni vagy mind elfogyott?
  • Tyrpak
    #1120
    Csak én nem találtam meg, vagy itt nincs stealth class?

    Warriort kipróbáltam, hogy rugó stílust lehet-e vele, de nagyon nem.
    Szerintem warrioron még állíthatnának, mert most tanknak meg dps-nek se az igazi (lancerhez és berserkerhez képest)
  • Jockey
    #1119
    sztem meg leszarom..
    assa? olyan van ebben ajátékban?
    istenem..
  • Alienator
    #1118
    Szerintem ez se szereti az ATI kártyákat (ahogy más játék sem).
  • Alienator
    #1117
    Cence itt is assa vagy? És olyan noob mint az aion-ban? :)
  • Marfy
    #1116
    Vagy egy swtor, 10vs10 és máris élvezheted a diavetítést.
  • Nuclearity
    #1115
    nekem 50-100 ember körül se nagyon van problémám, tehát nem egy Aion, a játék teljesen jól van optimalizálva.
  • tarti19
    #1114
    igen, ez lesz az:D Nagyon ritkán fordul elő, de akkor vicces tud lenni(. SSD-től tolom én is... Na sebaj, azért nem egetverő probléma, csak érdekesség
  • frango
    #1113
    Nekem az fps játékban 40-70 között mozog(max. graf. beállítások 1080p). Az első teszten volt egy tánc party a kezdőhelyen. 130-160 karakter lehetett kb. 15-20 FPSt láttam.
  • Tyrpak
    #1112
    Nem tölti be, mint spaceholder, ilyen 2d körvonal kékes rács effekttel?
    És utána rendesen megjelenik, ahogy betöltötte a dolgokat?

    Mert az nem videókártya, hanem merevlemez.
    Bár nekem még ssd-ről is előfordul néha, hogy pár másodperc mire megjelenik a pc/npc.
  • Tyrpak
    #1111
    Nagy kérdés: legnagyobb "tömeg", amivel játékban találkoztam, az 4 játékos volt, hogy alakul az fps, ha többen vannak pvp-ben és harcolnak?

    Megint csak azért, mert nem akarok ilyenen szívni.
  • tarti19
    #1110
    Hali. előfordul-e másnak is az a probléma, hogy időnként sz szerint nem tölti be magam előtt a modelleket, terepet etc. a játék, míg távolra teljesen korrekt a dolog. (6990-es vga, legfrissebb catával). Szerintetek ez szoftveres probléma, vagy még a játék "korai" verziója miatt? Más játéknál (bf3)nem produkálja ezt.
  • Marfy
    #1109
    Hát én ezt a Lenovo z575 néztem ki.
  • menorel
    #1108
    Én próbáltam. Spec amin játszottam: i7-2617M (1,5Ghz), 8Gb RAM, GTX540M Nvidia.
    Ezen a gépen a játék "5"-ös grafikai preseten 40-50FPS-sel fut gond nélkül 1366x768-as felbontáson.
    Egyébként az EnMasse support információi szerint notebook esetén ez a minimum követelmény:
    * Processor Speed: AMD Mobile Athlon64 3200+ or,INTEL Mobile Pentium4 538
    * Video Card: ATI Mobility Radeon HD4870 or, NVIDIA GTX 200M series
    * Memory (RAM): 2GB

    Ennél mondjuk nem árt egy lényegesen jobb, ha jó minőségben is akarod futtatni. Saját tapasztalataim alapján notebook esetén mondjuk az i3-as proci, 6Gb RAM és egy legalább GTX 260M/525M, vagy ennek megfelelő egyéb gép nem árt ahhoz, hogy élvezhetően lehessen futtatni.
  • Marfy
    #1107
    Próbálta valaki laptopon a játékot? ha igen akkor milyenen és hogy ment?
  • menorel
    #1106
    Egyébként ami ehhez képest még érdekesség: Az a mystic class. A mystic egyik alap healje lényegében annyiból áll, hogy a földre bogyókat rak le. ezeket a bogyókat bármelyik csapattárs felveheti aminek kb olyan hatása van, mintha más MMORPG-ben meginnál egy HP potit. Emellett extraként ezek a bogyók leszednek bizonyos debuffokat is.
  • j0nNyKa
    #1105
    erről épp most néztem pár videót, pl. ezt, magyar VOD
    pörgősnek tűnik a healelés (is, mint a játék úgy általában)
  • Marfy
    #1104
    Köszi a gyors választ, ez egész jól hangzik.
  • menorel
    #1103
    Healing circle-ket rak a földre. Ezek különböző méretű körök, amikbe beállva vagy egy nagy healt kapsz, vagy folyamatos tickel rajta egy HoT alapú heal buff. Emellett a priestnek van lock-on típusú healje is, amivel 2-3 célpontot úgymond be tud fogni (megcélozni) és azok a targetek egy-egy nagyobb healt kapnak.
  • Marfy
    #1102
    Priesttel a healelés hogyan történik ha nincs targetelés?
  • MaRee
    #1101
    Ja, 03. 02-én lesz a következő menet :(
  • Marfy
    #1100
    Két hét?
  • Atrax47
    #1099
    Nem tudjátok az endurance mit növel pontosan?
  • MaRee
    #1098
    Hát én nem bírok két hetet várni!! :D
  • frango
    #1097
    Ugyan úgy block-kol, mint a lancer. Egy helyben állva betámaszt. Nézz gameplay videókat!
    Amúgy meg szerintem a Human/Aman Male Berserker-nek néznek ki legjobban a ruhái. A legszebb fegyverek is a Berserkereké(szerintem).