3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Alienator
    #1176
    Kouta: Jewzard :) na ezen besírtam...

    Szergely23: nyúlhörcsög10éveskislány. Arra alapozom hogy nyugaton az összes koreai ilyen stílusú játék megbukik.

    Psy: Húúúú ezt a mondást még sosem hallottam. Mióta használják ezt?
    Elég az évszázad...
  • Psychedelic #1175
    A vélemény olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
  • Nuclearity
    #1174
    leírhatod persze, de a véleményed mögött (a leírtak alapján) nincs tudás. Semmi több.
  • Nuclearity
    #1173
    a jewzardal? semmi gond nincs vele... az égvilágon semmi...
  • szergely83
    #1172
    És mire alapozod ezen véleményed, hogy a játék már most bukásra van ítélve?
  • Alienator
    #1171
    De gondolom arra értetted hogy azt mondtam, szerintem bukik. Igen ez az én vélemyényem, amit a történelem igazol is.

    A te véleményed meg hogy nem fog bukni. Ok. De azért én is leírhatom nem? vagy ez fanboy topic?
  • Alienator
    #1170
    Cence én nem fikáztam, mondtam jót is rosszat is. vagy itt nem lehet?
  • Alienator
    #1169
    "Nem egy blizzard (thank god)"

    Ezt mire érted? A blizz zseniális support terén (is). Mi a baj a blizzard-al?
  • Nuclearity
    #1168
    +1
    DE ha valami miatt mégsem tetszik, nem megyek adott játék topicjába szét fikázni mert az NEM FELEL MEG az ÉN ELVÁRÁSAIMNAK!
  • kovalik
    #1167
    Hmmm.Én nem ócsárolom egyik játékot sem (Tera, GW2).
    Nekem tetszik mindkettő, sőt játszani is fogok mindkettővel élesben is, ha időm engedi.
    Az egyik ezért jó, a másik azért. Sok újítás van mindkettőben.Nyilván mindenki megtalálja a magának megfelelőt, különbözőek vagyunk, fogadjuk el.
  • Alienator
    #1166
    Csak ne te vagy Pit?
  • Marfy
    #1165
    Alienator kérlek ne kezd, ezt az SWTOR fórumban már egyszer eljátszottad.
  • Nuclearity
    #1164
    yah ő :P
  • OzI20
    #1163
    Alienator te dolgoztál a Samsungban ?
  • Nuclearity
    #1162
    szerintem kicsit játsz még, mert ezen állításod kicsit hülyeség, vagy kérdezd meg fliyt aki komolyabban foglalkozott az archerrel mint kasztal, a kristály rendszernek meg köze sincs aion manastone sockethez. a kettő külön dolog. Ez egy koreából jött western friendly game, akár hiszed akár nem, a te baromságaid (mert amiket felsoroltál baromság) megcáfolták már 1000x olyan emberek akik JÁTSZOTTAK már a játékkal, és nem csak lvl 10 ig mondjuk ami mennyi is? 1 óra, ha kezdő vagy max 2. De semmi gond, nem tetszik, tényleg ott lesz a nagy europai játékotok gw2 a gyönyörű grafikájával és játszhattok végre valami nem koreaival. Csak annyit tudok mondani zárásként, hogy elkönyvelted te is mint pár ember a játékot koreai failnek, ami lehet bejön, de ez nem a játékon fog múlni hanem a kiadon (Frogsteren per pillanat) és egyenlőre az ő hozzá állásuk alapján sem fog bebukni a játék...
    Nem egy blizzard (thank god). és nem egy NCfail. Pont tökéletes.
  • Nuclearity
    #1161
    akkor pedig teljes mértékben nem értelek mi a gondod? teljesen elfogadtad a pixel háborús karaktereket ami kb gnom meg tauren...stb és nem tudod elfogadni ugyanazokat csak kidolgozottan. Szóval? tudom hogy pixelben biztosan nem vetted ugy észre de mégis...
    (kis megjegyzés, Fliy barátod is itt tolja ;))
  • Alienator
    #1160
    Egyébként nem vagyok hater, örültem volna ha tetszik, mert a harcrendszere kurva jó. csak ahogy koreától megszokhattuk, tesznek bele akkora baromságokat ami fáj. Ok legyen hörcsögnyúlpocok, de olyan alapvető játéktechnikai hiba hogy az archer annál nagyobbat lő minél közelebb van a célpont, ennél nagyobb baromságot akkor sem tudtak volna kitalálni ha direkt csapatot kérnek fel rá. Mondja valaki hogy ez nem baromság. Ranged kaszt, de akkor erős ha melee-be megy. Hm?
  • Alienator
    #1159
    Összekeversz valakivel. Az én jelenlegi játékom az eve online.
    Eskü én most írok ide először.

    Pedig ismersz, toltuk együtt az Aion-t. Segítek.. "Mi legyek, sorci, sm vagy ranger?"

    :)
  • OzI20
    #1158
    én azon már csak röhögni tudok akinek nem tetszik a tera de ha nekik a wow jön be ért itt élik ki magukat menjenek wow ozni xD . De tényleg kinek jó ez ?
  • Nuclearity
    #1157
    nem a véleményét mondja el, blogon már kisírta magát, legnagyobb hater a srác aztán mégis csak úgy lett ahogy én mondtam, mégis itt veri a játékban magát. Aztán feljön elmondja ugyanazt amit már a haverjai itt elöadtak fél ora játék után és menő mert megmondta a frankót és ő megmondta, hogy bukni fog, eszébe sem jut, hogy a jelenlegi játéka már befailelt mégis isteniti pedig az is koreai fos. TERA pedig egy teljesen más játék, nem tipikus koreai! És csatlakozom szergelyhez, az ilyen koreai dumával meg akinek nem tetszik a játék kérem tényleg fáradjon át az általa preferált mmo topicba és ott áradozzon adott játékról (jelen pillanatban GW2 topic) és akkor ott játszhat azzal amivel akar (mert a kis patkánnyúl hatalmas intelligenciával és a 2x akkora emberszabású macska sokkal jobb mint pl egy elin vagy popori...)
  • szergely83
    #1156
    Fincsi (vagy fincsi klón), ne trollkodj itt, van neked GW2 blog/fórum! :D
  • KaBuTo666
    #1155
    Ez egy fórum, van idejük és leírják a véleményüket. Kb. ennyi. De ettől függetlenül tényleg nem sok értelme van az ilyen véleménynek, inkább csak fárasztó. :D
  • OzI20
    #1154
    jah
  • Gear
    #1153
    Sosem értettem hogy ha valakinek nem tetszik egy faj minek tiprodik rajta ennyit. Egyikkel sem kötelező játszani az meg hogy ki milyennel tolja ízlés dolga. Elin sorcerert meg Aman slayert vagy zerkert tervezek megjelenéskor alkotni mert nekem ezek tetszenek. Nem akarok gizda vékony karakterrel suhogtatni egy majd 2 méter hosszú pallost sem pedig egy böszme izomaggyal nyomatni a spelleket.
    Elf/Castanic csajok nagyon szépen meg vannak rajzolva de nem tetszik ahogy riszálják magukat castolás közben ellenben az Elin olyan kis aranyos(jöhet a pedo flame)plusz nagyon jók szerintem a castolás animációi.
  • dante3
    #1152
    Köszi, ez jó hír, sajna nem jutottam el lvl22-ig sem, így legalább tovább tolhatom a sorcimat!
  • MaRee
    #1151
    Igen, és nem lesz wipe.
  • dante3
    #1150
    CBT2-n az egyhez kapott kulccsal ugye tolhatom majd a gamet? Előtte wipe lesz, vagy lehet folytatni az elkezdett karikat CBT-ből?
  • MeoH #1149
    A hitbox ugyanakkora minden fajnal. Az egy dolog, hogy mit latsz.
  • frango
    #1148
    Van aki szeret ilyen kis "manókkal" játszani. Én mondjuk az aman meg male típusú fajokat preferálom. Engem nem zavarnak a macik meg a kislányok. Levágom őket bármikor. :)

    Ez a "fele akkora a hitbox-a" nem úgy van. Pl. a Barakának össze van húzva, a popori/elinnek meg meg van növelve. Bár egy valós hitbox képet megnéznék...
  • tarti19
    #1147
    Nyugati kultúra vs. keleti, senki nem mondta, hogy kötelező neked ezt a játékot befogadni, ha nem tetszik nem játszol vele, nem nézed, hogy milyen karakterek, milyen fegyverekkel rohangálnak...

    Ráadásul egy fantasy világban ne akadjunk már fent ilyen megoldásokon.

    Szóval ezen fejlemények mentén, nem hinném, hogy az általad említett , számodra problémás elemek, valóban a "hibás dolgok" halmazába tartozna.

    Másfelől pedig kérem kapcsolja ki!
  • Tyrpak
    #1146
    Készülj fel, hogy pvp szerveren ez lesz az arány megjelenéskor.
    Pvp-ben csak a hitbox számít, és amíg egy hörcsögnek meg egy kislánynak fele akkora a hitbox-a, amit a célkeresztbe lehet fogni, addig senki nem csinál pl barakát, max pve szerveren.

    És a hörcsög még elmegy, viszont női kariknak egyszerűen gusztustalan néha az animációja (pl sima ugrás közben amiket csinálnak, vagy amikor idle közben riszálja magát)
  • Alienator
    #1145
    Gyakorlatilag majdnem mindegy, csak ne kisnyúl meg hörcsög, és a hasonló keleti szar design. Az elf male és female között nincs különbség, kb ugyanúgy néznek ki. De ez nem specifikusan ennek a játéknak a hibája, az összes koreai szar ilyen stílusú. Ami meglepő volt, hogy az eu bétában voltunk kb 3-an akinek nem ilyen kisállat karaktere volt. Egyszerűen hányinger az egész. Majd akik nyomják élesben és nem jön be nekik ez a koreai mélyen elbaszott dolog, és azt látják hogy rágcsálók szaladgálnak mindenhol 4 méteres kardokkal, na akkor lesz a sok cancel sub.
  • Marfy
    #1144
    Mit szeretnél, hogy milyen karakterek legyenek benne?
  • OzI20
    #1143
    annyira szeretem én a strandot annyira annyira szép és jó hogy még TERA -is kapható óóóóóó xD bocs csak be vagyok tépve és más nem jutott eszembe xD na csákány
  • Psychedelic #1142
    Ez a duma már unalmas, és amúgy is elnyomták már sokan, se újat se okosat nem mondtál, haladj inkább tovább.
  • frango
    #1141
    Aztán nehogy meglássalak valamelyik szerveren, mert lePKzlak mint a s.art. :)
  • dante3
    #1140
    faxa
  • BEAST #1139
    :D
  • Alienator
    #1138
    Szerintem meg semmilyen kari nem lesz ebben a játékban. Ugyanúgy megbukik eu-ban mint eddig az összes koreai mmo.
    Ez se lesz kivétel.
  • Psychedelic #1137
    A te értelmezésedben minek számit az mondjuk, ha egy MMO-ban, állsz a partyddal 1 szobában és mobokat ölitek 10 órán át, hogy lépjetek fél szintet. Nekem ez a grind, az ölj meg 5-6 mobot nem grind, az van wow-ban is meg minden más mmo-ban, mégse mondja mindenki, hogy ez grind lenne. Nem tudom ti milyen álomvilágban éltek. Ha már 5 mobot meg kell ölni a büdös a dolog.

    De már előre látom a szomorú jövőt, ahol egy mmo is olyan lesz mint mondjuk a sok conzolos szájbarágós hülyegyerek játékok. 6 óra alatt max szint, haladsz az egyenes pályán nyomsz 2 gombot, meghal 3 mob, jön a boss, video, amikor kiirja a képernyő közepére, hogy NYOMD MEG A SPACE-t, akkor majd mindenki megnyomja és meghal a boss. Aztán persze video, és igy tovább. És a végén mindenki boldog, mert hát ez olyan volt mintha egy filmben lennénk.
    Csak sajnos már fogalma se lesz senkinek arról, hogy egy rohadt MMORPG-vel játszik, aminek az az alapja, hogy küldetéseket csinálsz amikben nagyrészt mobokat ölsz.