Tera Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Frosty01
#618
félreértesz, TS-en mi kapjuk az ívet 😄

practitioner of the forbidden arts of death

#617
Ha azt agymosásnak tekintjük, hogy egyik napról a másikra - minden különösebb elõjel nélkül - fogta magát mz és csinált egy accountot, majd 1 hónap alatt atomra kockulva felhúzott két max szintû karaktert és emellett egyébként jókat instáztunk együtt... akkor igen, jól meg lett mosva az agya. Persze ez nálam inkább azt jelenti, hogy bejött neki a játék. De ez nyilván nézõpont kérdése.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

Frosty01
#616
mz elvtársból omlik az agymosás, szóval nem csodálkoznék rajta ha finyak is nagy fan lenne D:

practitioner of the forbidden arts of death

Nuclearity
#615
valahogy sosem gondoltam volna, hogy érdekel a játék (aion blogos hozzászólásaid miatt.) Bár igaz, hogy finyak is fikázza(ta) mint állat, és õ is közölte, hogy majd jön játszani vele (szintén az aion blogon) ^_^

Frosty01
#614
hát valahogy úgy...

mindigis érdekesnek tartottam, de még eddig sosem nyûgözött le tulságosan. kipróbálni meg kipróbálnám 😉

practitioner of the forbidden arts of death

Nuclearity
#613
dehát neked eleve az egész játék nem tetszett, akkor most hogy hogy? vagy csak kell valami "placeholder" GW2 ig ami nem Aion?

#612
Az már biztos, hogy lesz Open Beta, de itt a nyugati végeken nem annyira menõ a ténylegesen open-open béta. Lásd Aionnál az EU OBT annyiból állt, hogy fellõttek még 4 szervert az addigi 4 CBT szerver mellé és kétszer annyian jutottak be, hogy ki tudják próbálni a játékot.

A TERA-ról nagyon sok információ áll már most is rendelkezésre, megannyi videó, képek, beszámolók, itt a fejlécben is van sok-sok link, ahol érdemes szétnézni. Persze teljesen megértem, ha valaki nem akar kiadni 10-12k HUF-ot egy játékra mások véleménye alapján. A játék indulását követõen minden bizonnyal itt is lesz trial vagy nyílt hétvége. Ha valaki bizalmatlan a játékkal szemben és nem jut be a bétákra, annak ott lesz lehetõségként a trial késõbb.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

Frosty01
#611
igen.

practitioner of the forbidden arts of death

#610
Mielõtt még nagyon egymásnak esne itt mindenki, kb. 10-12 MMO-nak van a doboza vagy CD Key-e a polcomon.Így valamennyire azért van valamicske fogalmam és tapasztalatom MMO terén.

De mivel itt lesz jó pár újdonság más MMO-hoz képest, ezért keresem annak lehetõségét, hogy a vásárlás elõtt valahogy kipróbálhassam!

Open Beta persze elég lesz!

Nuclearity
#609
lesz open betája a játéknak ami általában mindenkinek elérhetõ, ha lesz ugyis értesülsz róla (ha érdekel és nyomonköveted az eseményeket a játékkal kapcsolatban) és akkor letöltöd, és kiprobálod, vagy az sem lesz elég?

#608
Egy üzleti húzás, ami aionál arra volt jó, hogy 10 órás sorok voltak a szerveren, és több ember mondta azt hogy viszlát, mint aki emiatt megvette.

DE én nem errõl beszélek, leszarom, hogy jó üzlet e vagy sem.

Én arról irtam a kollégának itt, hogy egy 3-5 napos preorder kezdéssel, nem lehet eldönteni, hogy az a játék megér e 12k-t vagy sem.
Persze biztos tökjó, játszani pár napot kipróbálni, de 12k-t akkor éri meg ha hónapokig játszol vele. És ne mondja már nekem senki, hogy pár nap alatt el lehet dönteni, hogy az az mmo, lefog kötni 3-4 hónapra legalább, vagy 1 hónap után nem fizetsz be többet, mert szar.

Amiröl én itt beszélek az az, hogy õ azt mondja nem ad ki 12k-t olyan játékért amit nem probált ki, most komolyan, egy mmo-nal el lehet dönteni pár nap alatt, hogy az életképes e vagy sem?

De mondjuk te biztos értékelni fogod, ha valamelyik mmo kezdésnél, azért nem tudsz belépni a szerverre és 10 órákat a sorban fogsz várni, mert xyz kifizetett 3 eurot a preorderre, és ezért 1 hétig foglalja a helyet a szerveren, aztán 1 hét után a szerver népessége 0-ra esik.És te aki megvetted a játékot szivtál 1 hétig, akik miatt meg nem tudtál belépni soha nem fogják megvenni a játékot, cserébe minden fórumon spameli majd, hogy milyen fail a játék, 10 órás sorok vannak. És annak sincs értelme hogy fokozatosan engednek be, mert 5x annyi ember lesz aki csak preordert vesz kiprobalni, mint aki ténylegesen megveszi a játékot, ha sok szervert inditanak, hogy mindenki beférjen preorder végére lesz sok üres szerver, ha kevés szervert hagynak mint aional, akkor meg 10 órás sor lesz. Ezen mit old meg az orankent engednek be pár embert, ha az 5k-s szerver cap melett 10k ember akar játszani?
És akkor jön az, hogy nem lépek ki 1 hétig mert 10 órás sor van, és igy te soha nem jutsz be, lásd megint csak aion.
Lehet jó üzlet, de kivitelezhetetlen, és a saját börünkön tapasztaltuk aionál, hogy mekkora fail.

De leirom még 1x, én eddig nem errõl beszéltem, hanem arról, hogyha valaki nem tudja megér e ez az mmo 12k-t, egy preorderrel nem fog tudni megfelelõ döntést hozni. 5 nap után, én pont ugyanugy élveztem l2-t, mint aiont, vagy wow-ot, vagy aoc-ot, és még sorolhatnám, aztán mégis wow-al játszottam éveket, l2-vel szintén, aoc 2 hónapig birta, aion meg kicsit tovább.

Ez a kifizetek 1500-at, és 5 napig megnézem ér e 12k-t, pont olyan hülyeség, mint a letöltöm a játékot, kipróbálni, ha jó akkor megveszem.

És most neked komolyan, trial kell ahoz, hogy eldöntsd, hogy tetszik e a pandamaci vagy sem?
#607
Miröl beszélsz most komolyan?
Frosty01
#606
ez egy üzleti húzás, és hallod, én is ezt cisnálnám ha lenne egy most induló mmorpg-m 😊

pénzt kérni trialért, zseniális. fõleg mert még ki is fogják fizetni sokan. az más kérdés hogy nem tudnak mit kezdeni a tömeggel... az swnél mondjuk jó megoldásnak tûnt az hogy fokozatosan engedték be a tömeget.

de hogy ez neked miért fáj hogy van ilyen? nem értem... és igen, lehet hogy a játék eleje jó, meg minden, meg a vége lesz fos, de ha egyszer az egész nem jön be úgy ahogy van, az irányítástól kezdve a pandamacikig, akkor te sem dobnál ki szívesen 12ezret a kukába pár óra játékért. igazam van vagy igazam van?

practitioner of the forbidden arts of death

#605
Nekem??? Semmi problémám, ha jol megnézed krisz073-nak irtam arról, hogy miért nincs értelme annak amit ö szeretne, hogy 1500 FT-ért letolhassa a preordert, és ezáltal megtudja van e értelme 12k-t kiadni érte. De sztem ennyi idö alatt nem fog semmit megtudni a játékról, hogy milyen is hosszu távon.

Azt viszont nem értem miért kell magyaráznom, vagy mi nem volt érhetõ abban amit leirtam, hogy megkérdezd tölem, mi a problémám...
Frosty01
#604
és akkor most tulajdonképpen mi is a problémád? <#nevetes1>

practitioner of the forbidden arts of death

#603
Ha 1500 Ft-ért játszhatsz 3-5 napot, mennyivel leszel elõrébb, és mennyivel fogod jobban tudni, hogy megér e 12k Ft-ot. Ennyi idõ alatt, 1 mmo-ban se fogsz többet látni mint a játék nagyon eleje. Az pedig mindig jó kb. A játék eleje jó volt Aoc-ban, jo volt aionban meg mindenhol, az endcontent pedig ami a lényeg, illetve a magas szintek, az pedig szar. És ez csak késöbb fog kiderülni. Szóval szerintem rosz nyomon jársz.
MeoH
#602
Persze, hogy nem, de azert aionnal az ezresert bejutok, novelem a sort, aztan b@szok megvenni, nem volt az evszazad huzasa. Amugy sztem lesz lehetoseg betazni, legalabbis az elmult par evben minden nagyonn mmonal adott volt, es csask az nem szerzett kulcsot, aki nem akart.

fuck mmo's..i.,

#601
Akkor sorry lehet én keresek keveset, hogy nem akarok látatlanba 10-12k -t kidobni egy cuccért amit ki se tudok próbálni!
Az, hogy 2-3 hónap múlva lesz kellõ infó nem kétséges, de a kérdésem gyakorlati részével így se leszek elõrébb!
Egyébként Aion nem a pre-order miatt lett fail, és SWTOR se azért fog bukni(ha bukik) mert pre-order lehetõség volt ott is!

Torzonborz
#600
ha közelít is nem emiatt. 😉

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

MeoH
#599
Es ahogy olvasgattom az is kozelit a fail fele 😊

fuck mmo's..i.,

Torzonborz
#598
swtor-nál is ilyesmi volt.

"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/

#597
Igy már értem. Aionban valóban volt ilyen jellegû pre-order, de soha máshol ilyen jellegû dologról még nem hallottam MMORPG kapcsán. Ahogy Psychedelic is írta, ez az event hatalmas fail volt Aion kapcsán, amit nagyon remélem, hogy a kiadók nem ismételnek meg.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#596
Így van, mindenképpen érdemes lenne egy külön csoportot létrehozni (CE, kulcsok, stb), akik pár nappal, akár egy héttel elõtte elkezdhetik a játékot - megelõzve a szerverek túlterhelését.

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

#595
Ez szerintem csak aionban volt igy, és ott is rohadt nagy fail volt az egész, mert 1 hétig tele volt minden szerver, 10 órás sorok, és olyan emberek miatt, akik végül meg se vették a játékot, csak kifizettek az 1000 forintos preordert. Értelmetlen az egész ilyen formában, szóval nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen hülyeség. Aki megveszi kezdjen elöbb, aki meg nem vesz meg, az meg nem játszik, és 2-3 hónap mulva amikor van kellö infója, és látja hogy alakul a játék sorsa eldönti, hogy mit akar.
#594
Eddigi MMO-ba pre-order 1500ft-t volt megvehetõ!
Ezzel bétába automatikusan be lehetett jutni, és pár nappal elõbb lehetett kezdeni a játékot.
Így esetleg lenne esély a kipróbálásra anélkül, hogy 10-12k-t kellene kiadni.

#593
A pre-order hol segít ezen a problémán? Egyébként várhatóan az elkövetkezõ egy-két hétben lesz pre-order (elõrendelés) infó, de szerintem te nem erre gondoltál. Vagy tévedek?

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#592
Sziasztok.

3 hónappal a hivatalos megjelenés elõtt esetleg nincs valami infó pre-order elõrendelhetõségrõl?
Sajna futottam már bele MMO-ba ami jónak indult (Aion) és nem váltotta be a hozzá fûzõdõ reményt. És látatlanba nem igazán szeretnék kiadni 10-12k-t csak azért, hogy eggyel több MMO doboz legyen a polcomon :?D

#591
Utolsó négy hozzászólás eltávolításra kerül, mivel offtopic és rejtett/direkt személyeskedés. Kéretik a jövõben ezt kerülni. Köszönöm.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#586
JulesC. csak a fogad be ne sárguljon az irígységtõl! 😊
Gratulálok minden Magyar társamnak a kulcsokhoz! 😊
Remélem sok sok értékes információval fogtok ellátni minket! ^^
Hajrá!

BEAST
#585
Szeretnék megint 12 éves lenni. 😞

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#584
Szerintem azoknak a másoknak is van kezük, ha valóban ennyire zavarja õket, akkor csapkodják azt a billentyûzetet. A Te kezed által ez a kijelentés eléggé ambivalens, hiszen fix béta kulcs birtokában nem csak hogy indokolatlannak tûnik a felháborodás, de akár mögé is képzelhet bármit az ember.
Örüljünk annak, hogy ennyivel többen leszünk a bétákon. Ahogy azt Raven ma írta még több ilyen sorsolás is lesz a közeljövõben. Kitartás.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#583
Mások felháborodásának adtam hangot csupán.. 😊

#582
Már elkezdtük összeszedni a bétásokat, javaslom Te is írj egy hozzászólást a Tera Hungary fórum " Gyülekezõ a bétásoknak" topicba. Ha nincs még guilded, akkor tudsz csatlakozni a 'Homeless' béta guildhez. Mivel full accesst nyertél, ezért várunk az összes bétára 😉

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#581
ok, no problem ...

#580
Kösz menorel ! Én is remélem minél több magyar bejut a bétákra és tudunk segíteni egymásnak.

#579
Jó hát nyílván az irigység beszél belõlem, de egyszer jó lenne valamit nyerni, és különben sem neked szólt, hanem nézegettem facebookon azokat akik beírták h "yay got 2 keyz xD" és akkor elkapott a méreg, mondom nem ellened szól...

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

#578
Bocs Frosty01, természetesen a válasz nem neked szólt, valószínû félrenyomtam ...

#577
Jómagam és szerintem igen sokan másik is örülnek minden bejutott Magyar játékostársunknak.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#576
Hmmm...Úgy látszik egy 12 éves noname ember vagyok 😊
Most nekem kell rosszul érezni magam, mert kisorsoltak ? Hogy az irigység mit hoz ki egyes emberekbõl ! Itt tartunk, már nem hagyják örülni sem az embert, áskálódnak ellene.Gratulálok !

#575
JulesC: Egyrészt nem teljesen értem a felháborodásod, hiszen Te rendelkezel béta kulccsal a CPE miatt, másrészt viszont ezen béta kulcs sorsoláson pontosan tisztázva volt, hogy kik és milyen szabályok alapján nyerhetnek. A sorsolásra mindösszesen egy 24 órás idõszeletben lehetett jelentkezni, ami azért valamelyest garantálta, hogy fõleg azok fognak nyerni, akik valamilyen szinten követik a TERA-t.
Emellett több egyéb béta kulcs verseny is lesz, igaz azok már csak event alapúak lesznek. Szintén 'szokásrend', hogy a preorderhez szintén adnak early accesst vagy béta kulcsot a kiadók. Itt ez ugyan még nem került megerõsítésre, de a kiadó nem is zárkózott el ettõl a lehetõségrõl. Szóval nyugi...

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

#574
Teljesen egyetértek, ilyen 12 éves random regek kaptak, akik majd tuti fikázzák, mert koreai, meg nevetnek, hogy mosómedvékkel is lehet menni, és majd ide fog írogatni, hogy a slayer miért nem olyan gyors mint a warrior, stb. Szégyen.

GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W

#573
Úgy bírom, ilyen noname emberek (meg ne szólalj, nem azt mondom, hogyé n valaki vagyok, csak már az elsõ bemutató videó óta követem TERA-t, alias 2 éve..) kapkodják a betakulcsokat akik még 2 éve azt se tudták mi az a TERA vagy ha még indulatosabb lennék azt mondanám, 1 héttel ezelõttig se tudták mi az vagy mi fán terem.. Olyat kellett volna csinálni a kiadóknak, hogy Fórum regisztráció alapján, akik a fórum kezdete óta regisztrálva vannak, mondjuk 2 hónappal ezelõttig és azok között kisorsolni az 1000 full access beta key-t...

Frosty01
#572
egyik ismim... én nem :'D

practitioner of the forbidden arts of death

#571
jaja
kaptam

BoneDragon
#570
Írták facebookon, hogy küldtek ki 1000 béta meghívót, valaki kapott?😊

Running
#569
Szerintem is remek lett.

#568
Köszi, egyelõre még fejlesztés alatt van. Van még néhány ötlet, csak agyalok még a megvalósításon.

Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/

BEAST
#567
Tényleg jó lett. <#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Nuclearity
#566
szép lett a topic, köszönet érte.

#565
Köszi