Tera Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
practitioner of the forbidden arts of death
mindigis érdekesnek tartottam, de még eddig sosem nyûgözött le tulságosan. kipróbálni meg kipróbálnám 😉
practitioner of the forbidden arts of death
A TERA-ról nagyon sok információ áll már most is rendelkezésre, megannyi videó, képek, beszámolók, itt a fejlécben is van sok-sok link, ahol érdemes szétnézni. Persze teljesen megértem, ha valaki nem akar kiadni 10-12k HUF-ot egy játékra mások véleménye alapján. A játék indulását követõen minden bizonnyal itt is lesz trial vagy nyílt hétvége. Ha valaki bizalmatlan a játékkal szemben és nem jut be a bétákra, annak ott lesz lehetõségként a trial késõbb.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
De mivel itt lesz jó pár újdonság más MMO-hoz képest, ezért keresem annak lehetõségét, hogy a vásárlás elõtt valahogy kipróbálhassam!
Open Beta persze elég lesz!
DE én nem errõl beszélek, leszarom, hogy jó üzlet e vagy sem.
Én arról irtam a kollégának itt, hogy egy 3-5 napos preorder kezdéssel, nem lehet eldönteni, hogy az a játék megér e 12k-t vagy sem.
Persze biztos tökjó, játszani pár napot kipróbálni, de 12k-t akkor éri meg ha hónapokig játszol vele. És ne mondja már nekem senki, hogy pár nap alatt el lehet dönteni, hogy az az mmo, lefog kötni 3-4 hónapra legalább, vagy 1 hónap után nem fizetsz be többet, mert szar.
Amiröl én itt beszélek az az, hogy õ azt mondja nem ad ki 12k-t olyan játékért amit nem probált ki, most komolyan, egy mmo-nal el lehet dönteni pár nap alatt, hogy az életképes e vagy sem?
De mondjuk te biztos értékelni fogod, ha valamelyik mmo kezdésnél, azért nem tudsz belépni a szerverre és 10 órákat a sorban fogsz várni, mert xyz kifizetett 3 eurot a preorderre, és ezért 1 hétig foglalja a helyet a szerveren, aztán 1 hét után a szerver népessége 0-ra esik.És te aki megvetted a játékot szivtál 1 hétig, akik miatt meg nem tudtál belépni soha nem fogják megvenni a játékot, cserébe minden fórumon spameli majd, hogy milyen fail a játék, 10 órás sorok vannak. És annak sincs értelme hogy fokozatosan engednek be, mert 5x annyi ember lesz aki csak preordert vesz kiprobalni, mint aki ténylegesen megveszi a játékot, ha sok szervert inditanak, hogy mindenki beférjen preorder végére lesz sok üres szerver, ha kevés szervert hagynak mint aional, akkor meg 10 órás sor lesz. Ezen mit old meg az orankent engednek be pár embert, ha az 5k-s szerver cap melett 10k ember akar játszani?
És akkor jön az, hogy nem lépek ki 1 hétig mert 10 órás sor van, és igy te soha nem jutsz be, lásd megint csak aion.
Lehet jó üzlet, de kivitelezhetetlen, és a saját börünkön tapasztaltuk aionál, hogy mekkora fail.
De leirom még 1x, én eddig nem errõl beszéltem, hanem arról, hogyha valaki nem tudja megér e ez az mmo 12k-t, egy preorderrel nem fog tudni megfelelõ döntést hozni. 5 nap után, én pont ugyanugy élveztem l2-t, mint aiont, vagy wow-ot, vagy aoc-ot, és még sorolhatnám, aztán mégis wow-al játszottam éveket, l2-vel szintén, aoc 2 hónapig birta, aion meg kicsit tovább.
Ez a kifizetek 1500-at, és 5 napig megnézem ér e 12k-t, pont olyan hülyeség, mint a letöltöm a játékot, kipróbálni, ha jó akkor megveszem.
És most neked komolyan, trial kell ahoz, hogy eldöntsd, hogy tetszik e a pandamaci vagy sem?
pénzt kérni trialért, zseniális. fõleg mert még ki is fogják fizetni sokan. az más kérdés hogy nem tudnak mit kezdeni a tömeggel... az swnél mondjuk jó megoldásnak tûnt az hogy fokozatosan engedték be a tömeget.
de hogy ez neked miért fáj hogy van ilyen? nem értem... és igen, lehet hogy a játék eleje jó, meg minden, meg a vége lesz fos, de ha egyszer az egész nem jön be úgy ahogy van, az irányítástól kezdve a pandamacikig, akkor te sem dobnál ki szívesen 12ezret a kukába pár óra játékért. igazam van vagy igazam van?
practitioner of the forbidden arts of death
Azt viszont nem értem miért kell magyaráznom, vagy mi nem volt érhetõ abban amit leirtam, hogy megkérdezd tölem, mi a problémám...
practitioner of the forbidden arts of death
fuck mmo's..i.,
Az, hogy 2-3 hónap múlva lesz kellõ infó nem kétséges, de a kérdésem gyakorlati részével így se leszek elõrébb!
Egyébként Aion nem a pre-order miatt lett fail, és SWTOR se azért fog bukni(ha bukik) mert pre-order lehetõség volt ott is!
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
"War is hell" Start Citizen Referral kód: STAR-Y7FJ-ZQGX https://www.starcitizen.hu/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
Ezzel bétába automatikusan be lehetett jutni, és pár nappal elõbb lehetett kezdeni a játékot.
Így esetleg lenne esély a kipróbálásra anélkül, hogy 10-12k-t kellene kiadni.
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
3 hónappal a hivatalos megjelenés elõtt esetleg nincs valami infó pre-order elõrendelhetõségrõl?
Sajna futottam már bele MMO-ba ami jónak indult (Aion) és nem váltotta be a hozzá fûzõdõ reményt. És látatlanba nem igazán szeretnék kiadni 10-12k-t csak azért, hogy eggyel több MMO doboz legyen a polcomon :?D
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Gratulálok minden Magyar társamnak a kulcsokhoz! 😊
Remélem sok sok értékes információval fogtok ellátni minket! ^^
Hajrá!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Örüljünk annak, hogy ennyivel többen leszünk a bétákon. Ahogy azt Raven
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
Most nekem kell rosszul érezni magam, mert kisorsoltak ? Hogy az irigység mit hoz ki egyes emberekbõl ! Itt tartunk, már nem hagyják örülni sem az embert, áskálódnak ellene.Gratulálok !
Emellett több egyéb béta kulcs verseny is lesz, igaz azok már csak event alapúak lesznek. Szintén 'szokásrend', hogy a preorderhez szintén adnak early accesst vagy béta kulcsot a kiadók. Itt ez ugyan még nem került megerõsítésre, de a kiadó nem is zárkózott el ettõl a lehetõségrõl. Szóval nyugi...
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
GA-Z97X-GAMING 5, i7-4790k, Noctua NH-D14, Corsair Vengeance 1866 16GB, Samsung 850 PRO 256 GB, Antec Twelve Hundred, NVIDIA GTX980 Ti G1, FSP AURUM GOLD 700W
kaptam
Variance - Tera Hungary: http://tera.variance.hu/ - Tera Hungary fórum: http://terahun.hu/ The Secret World Hungarian Blog: http://tsw.hu/
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."