3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Cence
    #1256
    Én elég régóta követem ahhoz az eseményeket hogy tudjam hogy Dante az olyan embereken élősködik akik nem kérdőjelezik meg amit hallanak. Elég könnyű a helyzete ugyanis se a blog se Menorel személyesen nem szokott reagálni semmire. Szóval innentől Dante azt mond amit akar. 17 percen át a saját sérelmeiről beszélt nyilvánvalóan úgy hogy végig az igazat mondta.
    Én csak azt szeretném ha elkezdené tényszerűen tálalni a dolgokat, bizonyítékokkal alátámasztva. És kezdhetjük az "Azt tervezi az egész Variance és az ott lévő összes magyar hogy titeket akarnak gankelni napi váltásban egész álló nap" mondattal. Veled az az egyetlen bajom hogy ezt te úgy kérted számon 2x is mintha ez bizonyított tény lett volna.
  • IceFlowerly
    #1255
    Biztos vagyok benne senki senkit nem fog gankelni!
    Csak megy a szájkarate!
    (elítélésem abból adódott, hogy én ilyet soha nem mondanék)
    (lehet én vagyok ilyen hülye csak, én a noob szót sem szeretem főleg mikor 1 max lvl-es dobája 1 másik maxosra + lealacsonyítónak érzem)
    Szerintem felesleges erről beszélgetnem veled a továbbiakban, és félre ne érts nem miattad, hanem úgy is lepereg a sok ingyen játékos és megalakulnak a guildok majd(még az is lehet te+én napi 24 órába toljuk majd és a legjobb haverok leszünk :D) mert nem fogjuk felismerni egymást:)

    Üdv: WhiteLiliom
  • IceFlowerly
    #1254
    Szervusz!
    Pve-n vagyok :)
    1.Senki nem írta rád hogy diszleksziás vagy!

    2.Nem látok mélyen a dolgokba nem vagyok, voltam része Dánte verbális cselekedeteinek!(Csak szimpatikus ahogyan a Vodjait csinálja)Legalább is engem jobban feldob mint a Kr Livestremaket nézni.

    3.Én tudtommal nem illettelek negatív jelzővel.(Pvp-vel nincs gondom csak nem értem miért kell olyat ígérgetni, hogy az összes Fearless-es emberkére rámásznak és nem hadják questelni őket napokig(persze 150-50 ellen)(Csak mert az van feje fölött ami)Tehát ha belépnék abba a guildba és ott akarnék játszani akkor már ne is fizessek elő vagy mi?

    4.(milyen mentalitás az kérdem én, hogy ellehetetlenítjük más emberek játékát)pl. én nem tettem semmi rosszat de ah Fearless lenne a fejem fölött akkor rettegnem kéne vagy mi?

    5.Egész nap Pt-t kerestem és ha kérdezték a guildban hogy jönne-e valaki mindig jelentkeztem.( A gonosz jelzőt meg most aggattad a Variance-ra, mert én ilyet nem mondtam, csak annyit hogy ott milyen a keménymag,és ha elolvastad volna amit írtam akkor azt is láthattad volna, hogy azt írtam a viselkedésükre:
    (természetes és én meg is értem azt)
    IGN.: Whiteliliom
  • Cence
    #1253
    "Egyébként nem is volt gondom amíg azt nem halottam, hogy csak azért mert mondjuk Pistibácsi guildja lesz a fejem fölött a fél Magyar társadalom üldözni fog, 1 kihangsúlyozom FIZETŐS játékban.
    (ezzel ellehetetlenítve a játékélményemet)
    Kérdem én milyen hozzáállás ez?"

    És ezt onnan tudod hogy? Ja hogy Dante azt állította. :)

    "Azt tervezi az egész Variance és az ott lévő összes magyar hogy titeket akarnak gankelni napi váltásban egész álló nap"

    Ez neked tényleg reális? Egy minden szervezettség nélküli gyűjtő guild ahová akárki csatlakozhat az ezt tervezi? Anélkül hogy lenne bármiféle vezetőség, hierarchia vagy kommunikációs csatorna?
    Ha már olyan rohadtul megbízol Danteban hogy instant elhiszed ezt akkor legalább próbáld átgondolni hogy ez mennyire reális. Mert én nem látom hogy bááármilyen bizonyítékkal előállt volna arra hogy őket 150 ember fogja gankelni 24/7. Mondott valamit amit te instant benyeltél. Ha pár oldalt visszalapozol pont emiatt kellett már egyszer hivatalos bocsánatkérést írnia. Mert valótlant állított. Szóval még mielőtt ennyire felháborodsz hogy milyen hozzáállás ez esetleg meggyőződhetnél arról hogy egyáltalán igaz e. De nyilván Dante készségesen fogja bizonyítékokkal alátámasztani az állítását nem csak vadul dobálózni hangzatos szövegekkel.
  • Psychedelic #1252
    Kedves idegen, a diszlekszia, és a diszgráfia, nem egyenlő azzal, hogy valaki helyesírási hibákat vét, sajnálom hogy te ezt eddig nem tudtad. Lehet nem írtam helyesen, nekem mindent alá húz, mert nem magyar nyelvü a böngészőm, és az angol szavakat nem huzza alá, és hajnali 2-kor nem is volt kedvem figyelgetni. Ellenben szerintem értelmezhető volt a szöveg amit irtam Danteval ellentétben, ajánlom figyelmébe pár írását.

    Mindenkinek van joga videot blogot stb készíteni, ahoz nincs joga, hogy másokat köpködjön amiért nem rakják ki egy blogra mondjuk a videóját, vagy amiért nem foglalkoznak a klánjával egy blogon, vagy amiért unják a butaságiat, és stb.

    Bohóc vagy te nem HC gamer, és csak hogy tudd, ez minden pvp játékban igy müködik, leölök valakit csak mert XY a klánja. Mint ahogyan CS-ben ha CT vagy lelövöd a terroristákat, lehet tök jó arcok, nade akkor is ellenség, igy megy ez mmo-ban is, az én nevem felett ez van, a másik neve fölött meg amaz, nem szeretjük a leadert, leöljük az egész klánt.
    Akinek nem tetszik irány Pve szerver, ott nem fogja leölni öket egyik csúnya klán sem.

    Amugy meg, az ne okoskodjon, aki egy 130-150 fős variance klánban, nem tud magának partyt találni. Persze TS az nincs, gondolom nem is irtál senkinek hogy partyztál, ültél a seggeden és vártad, hogy majd menorel whisperel neked, hogy szia nem akarsz velünk 3-4 órán át partyzni? Illetve ezt meg kellett volna tennie még 100 másik emberrel, hogy aztán a nap végén, senki ne tudja azt mondani, micsoda gonosz emberek játszanak ebben a varianceban.
  • IceFlowerly
    #1251
    Hát szerintem kicsit félreértelmezed a dolgot vagy szimplán kiforgatod
    V Guild ill HC része ami igenis van és létezik akik Kr playerek, kár tagadni.
    Részben ők vezetik a guildot,
    és mint mondtam nincs is ezzel gond, lentebb elmondtam miért nincs és miért természetes ez.
    Am meg lentebb írtam azt is (antiszociális keménymag) HC gammernek
    az nem pt, hogy megy 1 kör secret base-t és itt magamra célzok
    ,de ez is ki fog alakulni mikor már csak tényleg azok játszanak akik súlyos összegeket fizetnek a játékélményért :)
    Ui.: elsőre is értettem hogy mi a Variance (Guild) célja és létezésének tárgya. (Blog, honlap látogatotság növelés)
    Megint le kell írnom ezzel sincs baj, azért írtam ide, hogy a betévedt player elolvassa ezen sorokat és arra ösztönözzem őket, osszák meg pozitív ill. negatív tapasztalataikat.

    Egyébként nem is volt gondom amíg azt nem halottam, hogy csak azért mert mondjuk Pistibácsi guildja lesz a fejem fölött a fél Magyar társadalom üldözni fog, 1 kihangsúlyozom FIZETŐS játékban.
    (ezzel ellehetetlenítve a játékélményemet)
    Kérdem én milyen hozzáállás ez?
    IGN.: Whiteliliom
  • IceFlowerly
    #1250
    Kedves Kouta!
    Nincs TS em
    és igen éltem közösségi életet, pénzt is adtam kölcsön, feleslegessé vált itemjeimet guildba linkeltem vihette bárkinek kellett :)
  • Cence
    #1249
    De fogd már föl hogy a "Variance" nem egy zárt közösség. A Variance egy blog csoportnak a neve. Van GW2/Archeage/Aion blog. Ez egy blog. Ide akárki ír, akárki lepontozhatta a képedet. Nincs Variance-os HC mag, nincsenek Variance tagok. 2 szerkesztő van és ennyi. És ha te 150 emberből nem találtál partyt magadnak akkor az totál hihető hogy az antiszociális keménymag miatt volt. :)
  • IceFlowerly
    #1248
    Kedves Cence!
    Senki nem mondott olyat kinek hisz meg kinek nem, egyszerűen leírtam tapasztalataimat.(amivel minden HC gammer tisztában van)
    Ha nem tetszik sajnálom nem akarlak megkövezni érte :)
    A videóról meg annyit itt nem lenne helye, a Guild oldalon lehet és láttam kint is van.
  • Nuclearity
    #1247
    feljöttél TS re?
    kérdezted-e, hogy valakinek nincs szüksége helpre, nem akarnak-e együtt menni avagy nézted-e hogy valaki érdeklödik ilyesmire? volt nem egy példa rá, bár írásod alapján kb pont lekakkantod hiszen te solozni szeretsz. az okoz örömöt, és ezért maga a klán a hibás? érdekesen gondolkodsz...
  • IceFlowerly
    #1246
    Azt nem tudom hogy jön ez ide, főleg nekem szánt válasznak.
    CBT1-72óráját amiből 4órát aludtam összesen, egyedül játszottam végig a Variance guildban, pedig nem vagyok 1 lehetetlen alak.

    A honlapjukon belinkeltem a képekhez hogy éjjel 2 kor megvettem a DigitalCE-t és poénból aláírtam "szerintem ez a legszebb kép" :D
    na hamar szét minuszoltak :D
    És nem, ezek nem sértetségek(csupán ellenérvek), tökre hidegen hagy, mert imádok solozni nekem az okoz örömet.
    Magyarul HC gammernek tartom magam, tehát
    2 választásom van,
    vagy saját guild ---------
    amihez nekem nincs energiám(mások is nézzenek magukba kinek van energiája honlappal, bloggal,Livestreammel, videózással, tanítással, a guildtagok lelkiállapotával foglalkozni)

    vagy alkalmazkodom--------
    más Hc gammerekhez akikkel megtudjuk érteni egymás nézeteit, gondolkodás módját
    (és ebben az esetben is kihangsúlyozom, mert fizetsz a játékért ne várd el ezért, hogy kinyalják mások a segged, mert ne feledd ők is fizettek.
    IGN.: whiteLiliom
  • Cence
    #1245
    Szeretem az olyan embereket akik elé leraknak egy videót amiben valaki mond valamit és onnantól totál elhiszik ami abban van. Ice téged például egyáltalán nem zavar hogy te csak az érem egyik felét látod. Neked állít valamit a videóban Dante és azt te úgy ahogy van elhiszed. Gratulálok a kritikus gondolkodásodhoz.
    Dante ezt azért tudja megtenni ugyanis a Variance blog nem szokta kiteregetni a szennyest. Ha a blogot vagy Menorelt sérelem éri akkor arról nem rohan videót csinálni hanem diszkréten kezeli.
    Te kedves Lilliom eléggé odavagy a Voidwalkersért. Érdekes módon a VW fóruma a variance által hostolt terahun.hu-on van és igen jó a kapcsolat a blog és a guild között. Érdekes módon a VW is tagja volt a Variance béta guildnek mikor még csak PvE szerver volt.

    És még a végére szeretném megismételni amit már Kouta leírt előttem. Nincs olyan hogy Variance guild. A Variance egy béták időtartalmára létrehozott gyüjtő guild hogy azoknak a játékosoknak is legyen helye akik nincsenek guildben. Éppen ezért tök értelmetlen "Variance-ban lévő keménymagról" beszélni.
  • IceFlowerly
    #1244
    Szervusz kedves idegen!
    Tanulnál meg helyesen írni, vagy legalább a pirossal aláhúzott szöveget még egyszer elolvasni, mivel neked ua. helyesírási hibád van, ha nem több mint Dánténak.
    Mindenkinek van joga blogot ,videót bármi mást szerkesztenie, készítenie(nincs joga Jakabnak, Gézának, Sárikának ebbe beleszólni,a nem tetszést pedig kulturált formában is lehet tálalni.
    (emberek vagyunk, tisztelet a kivételnek :) )
    Egyébként, ha valaki diszleksziás, diszgráfiás stb. az nem azt jelenti hogy gyenge elméjű!
    Márpedig úgy látom Dante szívvel lélekkel csinája amita dolgának,már már kötelezségének hisz, ki áll a guildjáért , és ettől lenne ő jó Guildvezér, és nem attól ki mekkora PRO vagy NewBIE
    ( attól meg aztán végképp nem lesz valakiből miniszterelnök, hogy a játékban mekkora arca van és bárkit lepvp-pk-ázik stb.inkább ez a gyerekes felfogás) A videóval meg abban az esetben nincs baj, ha egyszerű figyelmeztetésnek szánva lett kirakva ide, hogy a Variance-ban lévő keménymaggal nem igazán kifizetődő barátkozni, mivel le se szarnak és mint lentebb megírtam ez normális is 1 ilyen HC player felfogásban, de akkor legyen 10 fős a guild maximum :)
    (ezt a saját érdekükben mondom, mert ha kialakul 1 Hardcore pt akkor azok úgysem szívesen játszanak másokkal, nem szívessen osztoznak a ritka droppokon, stb. és általában ez a sértődés szülője.)
    IGN.:WhiteLiliom Guild:VoidWalkers
  • Nuclearity
    #1243
    Nem gondolkodik senki nagy guildben. A Variance egy gyüjtő klán olyan embereknek akik még nem döntöttek klán mellett ellenben nem is akarnak egyedül játszani a closed béta alatt, valamint a CBT-k alatt sok klán ugy döntött, hogy a tesztelés idején inkább egy klánban tesztel és majd startkor inditja el saját kis közösségét. A Béták után NEM lesz olyan guild mint Variance!

    Variance Béta Guild Információk
  • IceFlowerly
    #1242
    Sziasztok!
    Én két guildba léptem be idáig, ezzel kapcsolatban megosztanék pár általam szerzett tapasztalatot.

    Variance- nagyrészt a főbb (VETERÁN) tagok inkább egymással vannak elfoglalva, nehezen segítenek másoknak vagy engednek maguk közé másokat( nehezen értik a humort), ami egyébként egy jól megszokott társaságnál teljesen normális.
    Viszont akkor nem kéne nagy guildban gondolkodniuk mivel teljességgel antiszociálisok és alkalmatlanok eme feladatra.
    (sok (tapasztalattal) rendelkező játékosok)
    (Akik azt hiszik magukról hogy okosak)
    Miközben jelenleg ők is tanulják a játék csinnyát-binnyát, csak ezt nem ismernék be soha.

    VoidWalkers- csak pár szóval tudnám jellemezni őket: segítőkészek,barátságosak,örömmel partyznak és mutatnak meg új dolgokat nem néznek le mert te nem wow-oztál 1000évet és számodra idegen ez a egyáltalán nem új harcrendszer egyébként.

    Véleményem meg a magyar online játékosokról, akár hol, akár mikor meg tudják mutatni, hogy ők legbunkóbbak, legirigyebbek egymás cuccaira.
    Mint ahogy a törökök meg a németek a legjobban csalnak :)
    Persze 1 fizetős online játékban ez még rosszabb lehet
    (mert ő fizetett érte és akkor neki már bármit tehet), mint mikor a Magyar kimegy külföldre nyaralni, legtöbbjük olyan mentalitással rendelkezik hogy én szégyellem magam.

    Hozzá tenném minden nap mikor leülök a gép elé első dolgom megnézni a Variance honlapját és Feaerless Vodokat nézni
    és megmondom őszintén én a Fearless & VoidWalkers mellett döntenék.
    További jó játékot mindenkinek!!! Ign:WhiteLiliom
  • Midas
    #1241
    Szedd le ezt a videot dante aki jon jatszani jon aki meg nem nem tobbivel meg nem kell foglakozni ki mit mond.
  • Psychedelic #1240
    Ha kell egy váll ahol kisirhatod magad, csak szólj nekem, átérzem a fájdalmad. Najó nem.

    Csak magadnak köszönheted a dolgokat, még semmi probléma nem volt közted és a variance között, én már akkor azt mondtam ez az egész fearless dolog, meg nagy magyar klán dolog, egy faszság. Már abból lehetett tudni mi lesz, ahogyan azt csináltad. Már akkor azért hisztiztél, hogy miaz, hogy vki más is akar klánt, és hogy mit képzelünk mi magunkról, köcsögök vagyunk, mert miattunk nem lehet nagy magyar klánt csinálni.
    És ebből a videobol is az jön le, hogy csak egy hatalommániás gyerek vagy, aki szerette volna ha mindenki az ő seggét nyalja, az ő klánjában játszik, az ő blogját olvassa, és majd hogy téged raknak venarchnak.

    Ha van x ember aki nézi a videoidat, és szereti stb, miért nem tudsz neki örülni, és miért kell hisztizni, ha vki meg nem szereti. A variance blog volt elöbb, és te hisztizel, hogy akarsz csinálni egy másikat, és az valakinek nem tetszik? Ott van wownál az FS, amikor valaki akart másik blogot csinálni wow alapra mi volt, öt is kiröhögték, és elmondták, hogy kurvára nem kell még 1 blog.

    Viszont jól szórakoztam ezen a videon, föleg, amikor 1 mondaton belül többször mondasz ellent magadnak. És nekem is van ismerősöm aki diszleksziás, de ö simán nem ment fórumra irogatni, mert tudta mik a korlátai, nálad meg itt a nagy magyar klán ötlet, és nincs egy ember, aki mondjuk a recruit szövegetek megtudná irni rendesen, ugyanis olvashatatlan és sokszor értelmezhetetlen. Az ilyen dolgokkal járatod le magad, és mutatod meg mennyire amatőr vagy.

    Nah mind1, nem folytatom ez nem az én harcom, de szerintem ritka gyerekes az amit csinálsz, senki nem kiváncsi a hisztidre, és a fájdalmadra, az élet kemény, és osztja a pofonokat. Azt az időt amit meg ilyen videokra pazarolsz, inkább állás keresésbe fektesd, aztán majd akkor rájösz, hogy az életben nagyobb problémák is vannak, mint hogy valaki a saját blogjára nem rakja ki a te videoidat, mert esetleg nem tartja rá érdemesnek.

    Ha pedig egy tanácsot elfogadsz, a sérelmeidért 1 módon tudsz elégtételt venni, összehozol egy fasza csapatot fearless néven, és lenyomjátok menoreléket. Ennek van súlya, az ilyen videoknak nincs. A nyálát verni mindenki tudja, de ez egy játék, és a játékban kell megmutatni, hogy mit is érsz, és mit is ér a te csapatod. Ha pedig még azelött elbukik valaki, hogy a játék elindulna, akkor nem is volt elég a feladathoz.

    Sok szerencsét hozzá.
  • dantesward
    #1239
    Sajnálom de ez van ...

  • dantesward
    #1238
    Oh Köszönjük szépen lesz még dögivel :)
  • drop
    #1237
    nagyon jó a videók már többet megnéztem tőletek csak így tovább
  • dantesward
    #1236
    nm aztán jó szórakozást :)
  • Felgolos
    #1235
    Kösz a választ. Megyek is és szedem lefele
  • dantesward
    #1234
    még lesz 4 CBT és egy open béta szóval nyugodtan még nem maradtál le sok mindenről. :)
  • Felgolos
    #1233
    Hello
    A Béta meddig fog tartani?mert pre-orderbe befizetnék ha van még pár teszt
  • dantesward
    #1232
    Elég voltam erre felé csokorba szedtem pár videóm az elmúlt tesztekről pár Class Elemzés képében.



  • OzI20
    #1231
    2012.02.26 Vasárnap 12:00 Fele ( katt rá )

    Amerikai CBT#2 LiveStream

    22 - 27 ig
  • Nuclearity
    #1230
    öröm és boldogság =)
  • OzI20
    #1229
    Amcsi Livestream tőlem - Itt

    14:00 kor indul egész estig amíg ki nem nyúlok xD
  • Tatyla
    #1228
    már így én is :)
  • KaBuTo666
    #1227
    Na így már tudom ki vagy...
  • Nuclearity
    #1226
    amugy honnan jön neked ez a cencézés? Koutaként ismertél meg, a cence mint olyan nicknév már bő 6-7 éve nem él...
  • Nuclearity
    #1225
    más dolog játszani egy játékkal és aktuális hibáit kibeszélni (amit mindenki el is ismert) mint durván 0 tudással fikázni egy játékot. Semmi igazság bajnokság nincs rajta (és kb nem is neked céloztam most, dehát akinek nem inge ne vegye magára...)
  • Alienator
    #1224
    Jaj cence ne légy már ilyen igazság bajnoka, ha jól emléxem te elég sokáig fikáztad az Aion-t a fórumában nem?

    Minek írkáltál oda ha már nem tetszett a game?
  • BoneDragon
    #1223
    Engem nem enged be, pedig 4 szerver is online. Igen van kulcsom az amcsi verzióhoz.
  • Marfy
    #1222
    Megjött, de ezek a kulcsok szerintem mind fake :)
  • OzI20
    #1221
    akkor abban nem tudok segíteni :S
  • Marfy
    #1220
    Nos az a gond hogy nincs spam mappám :D, ez ilyen tárhelyes email nem gmail.
  • OzI20
    #1219
    http://www.facebook.com/TERAonline

    http://www.facebook.com/TeraEurope
  • roland4
    #1218
    Facebook oldalát megtudnátok adni az amcsinak meg az EU-nak?
  • OzI20
    #1217
    lesd meg a Spam -ok között lehet ott van :S