3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • BoneDragon
    #1781
    Jézusom, ez katasztrófa... Pókember él!!!
    Amúgy meg kit érdekel a grafika ha maga a játék szar? Csak azért nem fogok vele játszani mert csillivilli és kiég a szemem...
  • Zarachi
    #1780
    Csak példának és ez még messze nem a végleges graf de már veri Tera-t és mind2 U3 egninet használ



    Psychedelic bízonyísd be :) mellesleg az egyetlen ember aki körül a hurok szorul az te vagy mivel ha elolvastad amit írtam rájöhettél volna, hogy a 10+ zónában is jártam bőven csak a játék engem nem varázsolt el. Terelni a birkát szokták ;) és személyeskedhetek ha valaki olyan alpári módon indít mint te (#1758) :)
    Mellesleg a Flame bekezdés kelet mivel egyből támadtak egy másik véleményre :) Fannak számít az is aki szereti nem kel, hogy fényezze a játékot főleg úgy hogy nincsen mit fényezni.

    Alienator az hogy a mobok figyelnek amikor a közelébe mész még nem jelenti azt, hogy inteligensek lennének mivel amikor már skill-t kell használni sokat gondolkodnak illetve lassan cselekednek. Az meg hogy a mobok egymásnak esnek nem egy nagy kunszt mivel már sok másik jétékban is volt ilyen :)
    Illetve ha olyan környezett akarsz ami szinte él akkor nem BnS hanem GW2 ;)
  • maniac001
    #1779
    Én pont fordítva éltem meg a dolgokat. Néztem videokat és nem tetszett az egész. Aztán egy haver küldött béta kulcsot, kipróbáltam először egy hétvégére, akkor már más volt a véleményem. Aztán bekerültem az OBT idejére a renegade klánba, és nekik hála láttam a pvp-ből is egy darabot. Igaz, nem sokat de nekem nagyon bejött az egész. Mentek az oda-vissza támadások, beinveltek a klántagok és nyomtuk. Még csak 27-es vagyok de így is tetszett nem kicsit, ilyesmi élményt kerestem rég. A grafikára meg csak azt tudom mondani, hogy az államat keresgéltem amikor szétnéztem először egy erdős részen. A játék szokatlan nem tagadom, főleg a wow-hoz edződött lelkemnek, de kláncsatin segítettek akármit kérdeztem, így belejöttem viszonylag hamar. Ami a true combat systemet illeti, nekem nagyon bejön. A mobbal tényleg harcolsz, nem csak target és lövöd / ütöd. Kikerül, próbál kijátszani (akkor is ha script), egyszerűen élmény. Ha az ember bekerül egy segítőkész, jó közösségbe, akkor igazán ki tudja használni ennek a játéknak a lehetőségeit, ez pedig itt főleg a pvp. Keress egy jó csapatot, próbáld ki ezt a részét, és akkor nem lesz kétséges hogy kiadsz-e érte 2Ft-ot :)
  • szergely83
    #1778
    Egészen pontosan mi lenne a mondandód a linkelt videóval?
  • Psychedelic #1777
    Ha a nem adsz a véleményemre mert magyar klánban játszok dolog rám vonatkozott, akkor meséld már el nekem, melyik MMO-ban játszottam magyar klánban? Mert aionban afternoon delightban voltam, ami nem magyar, és soha nem is léptem be más klánba miután oszlott, age of conanban, szinten nemzetközi klánban játszottam, l2-ben szintén nem játszottam soha magyar klánban, az egyetlen MMO amit eddig magyar klánnal toltam az még az alap wownál volt, ott is az akkori substanceben, ami nem éppen egy szar progresst tolt. Szóval mikor is toltam én csak és kizárólag magyar klánban? Az elmult 1 évben egy nemzetközi hc pvp klánnal játszottam minden egyes játékot, legyen az bármilyen mmo, vagy akármilyen játék.

    Én rájöttem, hogy nem jártál sehol, és nem az én dolgom azt bizonygatni, hogy mit nem csináltál, itt te vagy az akinek szorul a hurok, és aki nem tudja tényekkel alátámasztani a fröcsögést, te jöttél ide a véleményeddel, te voltál az akit én megkérdőjeleztem, és te vagy az akinek azóta nincs egy értelmes commentje csak a terelés meg a személyeskedés. Persze tudom irhatnál sokmindent, de nem fogsz, szerintem azért mert ötleted sincs, szerinted meg majd mindjárt leirod hogy miért nem.

    Nem gondolom, hogy 2 éves gyerek módjára viselkednék, simán leirtam, hogy szerintem hazudsz, és azóta is várom, hogy bebizonyítsd tévedtem.
    De pont azt bizonyítod, hogy te vagy itt a 2 éves gyerek, és személyeskedsz, sértegetsz, ahelyett, hogy 1 commentel bebizonyítanád, hogy te igenis komoly tapasztalattal rendelkezel tera téren, és ezzel visszavágnál nekem.

    Amugy megy a fanboyozás, kérlek 1 olyan kommentet mutass tőlem, ahol én dicsértem a terat, vagy leirtam róla bármit is, hogy milyen szép és jó. Nem fogsz találni semmit. Én csak a hülyeség ellen szólaltam még fel eddig ebben a topicban, régen dante ellen, most meg ellenetek.
    És semmi bajom azzal ha valakinek nem tetszik valami, és azzal se ha leírja, de az egyrészt legyen emberi módon tálalva, ne ugy hogy külön Flame bekezdést rakunk bele, és normális tapasztalatok alapján legyen meg az a vélemény. Ennyi, se több se kevesebb.
  • Me0w
    #1776
    Ez mind szep es jo lenne, de utana megnezi az ember ezt, es elgondolkodik, hogy ezert fizet valaki akar 2 forintot is.

  • xerb
    #1775
    btw (hogy a jatekrol is szoljon a topis) nameplate meretet lehet valahogy allitani ?
  • Alienator
    #1774
    Egyébként meg lehet cencét basztatni (néha én is megteszem:) ), de ő is és én is nagyon sok MMO-t próbáltunk évek alatt és van összehasonlítási alapunk. persze nem tetszhet mindenkinek, de vannak egyetemes dolgok, amik csak annak nem tetszik aki direkt szembe akar szállni a valósággal. Jelenleg nincs szebb MMO a piacon. Az SWTOR pl megosztja a gamereket minden téren. Szerintem pl ronda és az engine lassú, bugos.

    A tera-ban lehet utálni a hörcsögöket meg a nagy kardokat, de a grafika az üt. És úgy az egész világ "viselkedése"
  • Alienator
    #1773
    Hát aki erre azt mondja hogy nem ütős a grafika azzal tényleg komoly baj van. Egyszerűen lélegzetelállító. Sivár? Voltál már erdős területen? Még a levelek mozgása is jól van animálva.

    Felhoztátok itt a wow pandát stb. Hát ahhoz képest a Tera kék és zöld.
    Mondjatok még1 olyan játékot ahol a mobok "ésszel" reagálnak rád? Nem az van hogy áll birka módon, ha megpiszkálod akkor rádmegy pont ugyanúgy mint a többi ezer. Itt akkor is készül rád amikor csak a közelébe mész. Rádfordul, készül hogy mi lesz. Kitérnek a támadások elől, nem csak nyílegyenesen megy feléd. gyszerűen él az egész. A mobok néha segítik egymást, néha egymásnak esnek. nem hinném hogy van még1 game ahol ez ilyen szinten le van szimulálva. A grafika meg egyszerűen gyönyörű, élettel teli és az engine gyors mint a villám.
  • Zarachi
    #1772
    Azért mert az ember mégse foglya hagyni, hogy a disznó elkanászodjon és fölegye a termést :) illetve miért tűrje az ember egy ilyen személy rágalmait.
  • BoneDragon
    #1771
    Én csak egyet nem értek. Minek vannak itt azok akiknek nem tetszik a game? Oké leírta a véleményét, hogy miért szar szerinte, de aztán...? Nagyon unatkoznak páran. :)
  • Zarachi
    #1770
    Az egyetlen átlátszó ember max te vagy de nem is nagyon érdekel mivel eddigi kommentjeid illetve anno Aionos kommentjeid után még mindig butának tartalak :) személyeskedés meg csak azért van mivel igénytelen "földműves" módjára viselkedtél amikor írtál ide :)
    De ami igazán érdekes állításod szerint én nem játszottam a játékkal vagy csak a kezdő legelején voltam :) de ha elolvastad a kritikát amit még mindig kétlek akkor rájönnél merre jártam vagy sem de ha abból nem tudod akkor az is azt bizonyítja, hogy neked mint "fan" semmi közöd nincsen ehhez a játékhoz ;)

    Most írhatnám még a negatív dolgokat mert sok volt amit nem írtam le, illetve nem nyűgözött le a játék meg az amit kihoztak a motorból. Politikai system ami másik játékokból átvett illetve azok felturbózás és saját ötletekkel való megfűszerezése érdekesen hangzik ezért is pozitív dolog az nálam, de szerintem nálad ott kimerült a játék, hogy ütheted a mobokat,új és meg Pegasus meg csak neked szárnyas disznó is van benne.

    Mostani hsz-t lehet sértésnek venni vagy nem majd mindenki saját maga eldönti :) de olyan ember véleményére nem adok aki csak is kizárólag magyar klánban játszik mivel a magyarok általában (tisztelet a kivételnek) minden MMORPG rákfenéje mint a törökök. Illetve ezek az emberek leragadnak ott hogy only magyar forrásokat néznek.

    Szergely igazad van csak van különbség, hogy hogyan reagál az ember :) nézd meg Psychedelcet úgy viselkedik mint egy 2 éves gyerek. De egyet értek a Just deal with it képpel :)

    Enosh Chan persze egy így is van :) aki szereti az szeresse aki nem az nem csak az embereket átdobni a palánkon és rábeszélni, hogy ez már pedig N1 azt se kell :) az are umad vagy a umad szövegeket meg mindig a 10-16 év-es korosztály támogatta illetve az olyan emberek akik 20+ mégis gyerek módjára viselkednek.
  • Enosh Chan
    #1769
    Igazából nem akarok beszállni, mert nincs mibe, nincs mit itt védeni/támadni, mindenki elmondta a véleményét, tiszteletben tartom. Szeretem azt a játékot, mindegy ki mit mond, nekem már megvan a CE pre-order. Ha valakinek nem tetszik és fröcsög vagy akár flame-et indít, nem izgat, túl régóta vagyok az interneten, hogy reagáljak ezekre és egy hét szájtépés után benyomjanak nekem egy olyan képet, hogy "umad? lolol."
  • Enosh Chan
    #1768
    Jövök veled!
  • Psychedelic #1767
    Most is csak azt bizonyítod, hogy hazudsz, leirtad pozitiv dolognak a politikai rendszert, amiböl még semmit se láthattál, negativnak meg olyan dolgokat, amiket lvl 1-es karival tapasztalhatsz.

    Ellenben feltételezed, hogy a dodgeolás stb, max pvp-ben müködhet, ami bizonyitja, hogy soha nem voltál pvp szituációban, illetve, hogy nem jártál még a kezdő zóna végén se.

    Legjobb esetben is kreáltál egy karit, megöltél 3 fát, meg 2 piglingset, lehet azért rakod ezeket a képeket, mert bejönnek a malacok, de szerintem továbbra is hazudsz.

    És ezek után, hogy semmi érdemi tapasztalatod nincs a játékról, még van képed idejönni, és pontozin a játékot? Menj pcdome fórumra, ott irhatsz saját cikket, aztán ott pontozzál. Ki az istent érdekel, egy olyan ember véleménye, aki még a kezdő zónán se jutott túl. És te elvárod hogy bárki is adjon a véleményedre?

    Azt viszont egyre jobban élvezem, hogy nem tudsz semmit felhozni az ellen amiket leirtam, és csak szenvedsz, és próbálsz személyeskedésbe átmenni. Kevés vagy te ide, de már látom, hogy előkaptad a nem akarsz flamet, meg nem is akarsz ide irni, menekül a gyáva, jobban is teszed, mert már nagyon átlátszó vagy.
  • szergely83
    #1766
    Szerintem meg ez egy fansite, legalábbis olyasmi, ahol a játék iránt érdeklődők, és a játékot kedvelők osztják meg egymással a tapasztalataikat, véleményüket, így nem kell meglepődni azokon a reakciókon, amit egy lehúzó "kritika" indít. Just deal with it!
  • Zarachi
    #1765
    Hát mégis is csak megakarod mondani, hogy én mit csináltam és mit nem :D de egy sötét embernek hiába is mondok bármit ugye fogod majd fel :)
    Az meg hogy nem tudom a sziget utáni zóna nevet az nem azt jelenti, hogy nem játszottam a játékkal viszont ha végig olvastad a véleményemet amit kétlek akkor nem írtál volna ilyen hülyeséget :) és szerintem amíg szólás szabadság van nem korlátozhatod a hozzászólásaimat ;) de mit várjak egy olyan embertől aki éhes disznó módjára viselkedik? :( szerintem semmit :)
    Viszont nem igazán szeretnék mér ide írni csak ha muszáj lesz mivel egy normális kritikából egyesek flamet indítanak a kritikus ember irányába és flamre ha reagál az ember az ugyan úgy flame lesz sajnos. :( Talán Szergely volt aki a legnormálisabban reagált

    Na most egy kis feed a disznónak :D Psychedelic ha így folytatod Terában neked Pesus helyett ez lesz :)
  • Psychedelic #1764
    Nem vagyok én mentalista, ha lenne kézzel fogható tapasztalatod a játékról, már rég leirtad volna, de te csak azt hajtogatog, hogy te bizony tudod. Szerintem meg hazudsz, szerintem nem játszottál a játékkal egy percet se, ha igen bizonyits valamit. Szerintem még azt se tudod megmondani, hogy mi van a kezdő zóna után.

    Szóval majd ha érveket is feltudsz hozni tera ellen, és olyan érveket, amik azt bizonyitják, hogy te tényleg ki is próbáltad a játékot, majd utána beszélhetünk, addig meg jobb ha csöndben maradsz.
  • frango
    #1763
    "BnS a block rendszer vagy a counter skill rendszer esetleg a Qing Qong amit használhatsz PvP-ben tényleg nem a skillről szól hanem arról hogy lenyomod a numlockot ls automatán harcol a karid, majd a bilibe lóg a kezed és felébredsz :)" - Jaja elsőre én is skillesnek hittem, de semmivel sem kell nagyobb tudás benne, mint egy Terában vagy GW2ben. Sajnos...

    De én inkább bontok még egy sert és tömök egy pipát 8)
  • Zarachi
    #1762
    Egyet kell hogy értsek veled mert ugye alapból mindenkiből más ingereket vét ki amikor belép egy játékba és hogy mi tárul a szeme elé. Amúgy csinálhatnátok petíció gyűjtést a censura miatt szerintem beválna :)

    frango idézek valamit tőled xD "Igen igen. Én is pont ezért szoktam szólni, hogy legalább valótlan baromságokat ne állítsanak a játékról, mert lehet hogy valaki az miatt ki sem próbálja a gammát. Véleménye persze lehet." mielőtt leírsz egy ilyet be is kéne tartani :D és jobban utána járni a dolgoknak ;)

    GW2 az meg nem F1 az hogy nem akarod a 2 játékot egy lapon említeni az meg egyszerűen értelmetlen mivel mind2 MMORPG így egy kategóriába tartoznak :)
    BnS a block rendszer vagy a counter skill rendszer esetleg a Qing Qong amit használhatsz PvP-ben tényleg nem a skillről szól hanem arról hogy lenyomod a numlockot ls automatán harcol a karid, majd a bilibe lóg a kezed és felébredsz :)
    Age of Wulin még mindig egy jó játék de gondolom nagy baj hogy F2P ha mér mernek újítani
    Nevewinter pedig azt hittem hogy az menő :( de még igyse tudom mit nézel egy gamen mivel jó pár hülyeséget írtál :(
    ha RaiderZ a Tera vázlata akkor közel sem volt elég időd játszani vele mivel a RaiderZ a Monster Hunter alapjaira épit ;)

    Psychedelic nem is tudtam hogy te is beléptél a mentalisták közé és jobban tudod mennyire járt az ember utána a játéknak :) mondjuk a reakciódra maximum csak annyit tudnék reagálna, hogy pórázt és nyakörvet raknék a kóbor kutyára :( esetleg hogy a tesztoszteron szinted lejjebb esetleg még kasztráltatnám is a kóbor ebet.

    Mellé meg senkit se anyázott senki azért mert fanboy csak páran igencsak túlreagálták a kritikát ami normálisan lett tálalva még az olyan disznók elé is mint amilyen te vagy :D mert te csak felcsörtettél a fórumra mint egy vaddisznó aztán csak összevissza röfögsz frangoval együtt

    az meg hogy szerintem 5.5 pont az az én véleményem nem azt mondom, hogy ne játszanak vele csak inkább járjon utána mielőtt megveszi ;)

    Enosh Can ha gondolod beszállhatsz de hozzál Raide-t mert a vérszívók ellen az a jó :D
  • xerb
    #1761
    Psychedelic: lol . ezen borultam :D
  • foxxi
    #1760
    Látom felfogtad azt amit írtam. Gratula. Kiszálltam.
  • frango
    #1759
    Én csak azt rühellem, ha valaki valótlant állít. Manapság sajnos sokan összekeverik a véleményt a tényekkel.
  • Psychedelic #1758
    De komolyan, ki ömlengett itt a teráról? Hetente volt 3 comment, a kutya nem járt ide, aztán megjelennek a megmondó emberek, és megmondják az igazságot. És most már lassan akkor eljutunk oda, hogy a tera topicban ha valaki jót mer irni annak a kurva anyját, ha meg valaki 10x leirja ugyanazt a fikázást, és láthatólag csak azért teszi, hogy csinálja a fesztivált, az teljesen rendben van és ök a fasza gyerekek?

    Álljon már meg a menet, ki tud jobb kritikát mondani a játékról, az aki megnézett egy videót, vagy az aki felhuzott 2 karit már 60-ra? Igen fontos a negativ kritika is, de olyan embertől nem kell negativ kritika aki annyit foglalkozott a játékkal, hogy megnézett róla 2 videót.

    Majd most én is megnézek 2 videot azokról a remek játékokról amiket itt felsoroltak, elmegyek a topicjába, és szénné fikázom az egészet, és ha esetleg egy olyan ember aki ismeri is a játékot, tolja is stb, azt meri mondani, hogy nincs mindenben igazam, majd jól elküldöm a búbánatosba, mert milyen jogon mond ellent az én véleményemnek, és amugy is örüljön, hogy 5 pontot adok a játékára, mert szivem szerint csak 3-at érdemel... :D

    Micsoda világban élünk...
  • Enosh Chan
    #1757
    Nincs a világon annyi vér amennyit ti itt egymásból kiszívtok :D
  • szergely83
    #1756
    A 60-as karaktert nem a bugok kapcsán hoztam fel, olvasd vissza kérlek, mielőtt leoltasz...
  • szergely83
    #1755
    Persze hogy láttam, de ez olyan mintha azt mondanám, hogy szivem szerint 10-es skálán 10-est, vagy 9-est adnék neki, de az nem lenne reális, így csak 8,5 ;)
    Elég sokat játszottam vele és biztosan állíthatom, hogy egyik MMO sem nyújtott ilyen jó játékélményt, mint a Tera, pedig teljesen szkeptikusként álltam hozzá. Ez privát vélemény, csakúgy mint a tiéd. Objektíven MMO-t értékelni szvsz nem lehet: ha nem jön be nem játszol vele, de nem tapasztalod meg a teljes contentet sem, míg ha bejön a játék, függő leszel, máris a "fanboy" táborba tartozol...
  • foxxi
    #1754
    Attól hogy van egy 60as karaktered a bugok nem lesznek semmisek, a grafika nem lesz szebb, az animáció sem fog változni, stb, stb. természetesen MINDENKI tudja ( ugye?! ) hogy ez béta, és még az 1 hónap alatt sok mindent meg lehet tenni a "tökéletesség" érdekében. Én már többször kifejtettem, hogy igenis sokkal fontosabb a negatív vélemény mint a nyálcsorgatós ömlengés. Miért? mert a hibák(ból) tanul az ember, meg a fejlesztők is. Ezt kár is ragozni és nem ellenlőkésekkel és a "butasággal" kell visszavágni, hanem figyelembevéve más VÉLEMÉNYÉT is elfogadni. Amit lehet hangosan és halkan is. A játékról meg kár ömlengeni, ócsárolni, mivel még NINCS kész. Majd május mittomén hanyadikán, amikor megveszed a véglegest; és szar - fikázd, Jó - Istenítsd. Addig meg csak trécselj róla.
  • frango
    #1753
    "BnS-ben volt már PvP video és képzeld igen is a PvP-ről szól a játék :) ennél jobban talán nem is foghattál volna mellé" - nem fogtam mellé, mert nem azt mondtam, hogy nem a PVP-ről szól, hanem hogy skilltelen...

    "GW2 mitő lenne már más stílus? :D a GW1 ahol instancolt volt a map az votl másik stílus nem a GW2 ;)" - A Terát és a GW2-őt egy lapon említeni baromság. F1-ben és Formula Renault-ban is kocsikkal versenyeznek mégsem említik őket egy lapon.

    "Age Wulin miért is ne már? grafika szép egyedi rendszer a karakter fejlődésére és a karakterek mozgása veri a Teraban lathatókét az meg grátisz hogy mellé F2P" - jóva' tudom hogy csak viccelődsz:)

    "Neverwinternél ha te a grafikát akarod nézni akkor igencsak elvagy tévedve mivel az nem egy olyan játék ahol a grafikán lesz a lényeg :)" - kimondta, hogy a grafikát nézem? Én nem. Ne találd már ki, amit nem is írtam!


    "RaiderZ gondolom hogy az de ugyan olyan mint Tera csak a különbség hogy az egyik F2P a másik P2P" - Nem csak ennyi a különbség. Én játszottam Raiderz-t (még mielőtt megkérdezed). A Raiderz olyan, mint a Tera "vázlata". Lehet, hogy free, de azért egy Terához ne hasonlítsuk. Messze van tőle nagyon.

    "Engem nem zavar amit írtok nem úgy mint titeket amit én írok :) csak legalább legyetek tisztában pár dologgal mielőtt belekezdtek és nem csak Mentalista módra megállapítjátok, hogy kreáltam egy karit és kezdőről alkotok véleményt :)" - Te meg megtanulhatnád végiggondolni azt amit írsz. Végig is kéne olvasni azt a hozzászólást amire válaszolsz.
  • Psychedelic #1752
    Ne etessétek a trollokat, lassan csak megunják és visszamásznak a barlangjukba.
  • Zarachi
    #1751
    Hát remélem nem szúrják el mert attól hogy nekem nem tetszik nem kívánom azt, hogy bukás legyen. De jelenleg azt látom mint amit NCsoft is művelt itt anno ami arról szólt, hogy NA rendes support illetve eventek (Ázsiában ez alap volt) addig EU levolt szarva és nem törődtek az emberekkel. Amúgy meglátásom szerint itt is az amerikai lesz jobb sajnos :/

    Szergely amúgy láthattad számot is írtam az értékeléshez én szívem szerint 1 vagy 3 pont között adtam volna de az meg nem lenne reális ezert írtam, hogy 5,5 ami egy átlag játék semmi nagy újítással de szerintem a P2P sok egy picit érte viszont ízlések és pofonok ezek.
  • szergely83
    #1750
    "és képzeld utána jártam, néztem sok videot"
    Képzeld, koreain egy 60-as, és egy 58-as karim van, itt béták alatt pedig lvl cap-ig játszottam mindet... Ennek fényében nem kommentálnám a többit. Neked nem jön be, nincs ezzel semmi gond. Move on!

    A kiadót illetően tisztában vagyok vele és nem is tetszik amilyen irányt vettek. Ettől függetlenül maga a játék továbbra is üt!
  • Zarachi
    #1749
    Szergely az hogy körmöd szakadtából próbálod védeni az vicces :) és képzeld utána jártam, néztem sok videot mégis ugyan ez a véleményem de te is mentalista vagy és megakarod mondani hogy meddig jutottam a játékban xD

    Mozgás: Nézd meg Blade and Soul-t szebb grafika és szinte már tökéletes mozgás
    Non-Target: először is Tera rendszere elmarad még mindig a DragonNest Non-Target systemje melett és nagyon sok helyen írjak hogy darabos a "true action Combat" mivel majdnem minden skillnel megáll a karakter mivel nagyrészt nem lehet mozgás közben skillt animálni
    Mobok: személyes tapasztalat illetve videókból láttam, hogy a gyerek körbe röhögi a boss-t és egyedül solozza ;)

    Mielőtt egy normális véleményre habzó szájjal nekiugranál és kezded úgy hogy Nice trolling mert lehúzok egy olyan játékot minek az alapjai lopott ötletekre épül, szerintem normálisabb módon is lehet reagálni egy kritika de nem várok mást tőled :D

    ui.: csak ha már troll akkor legyen feed is ;) emlékszem amikor szidtátok gameforge-t :D csak annyit hogy Terahoz is köze van EU részen ;)

    frango: ArchAge-ről igen is sokat lehet mér tudni csak tudni nem mindig a magyar fordírásokat vagy híreket kéne nézni
    BnS-ben volt már PvP video és képzeld igen is a PvP-ről szól a játék :) ennél jobban talán nem is foghattál volna mellé
    GW2 mitő lenne már más stílus? :D a GW1 ahol instancolt volt a map az votl másik stílus nem a GW2 ;)
    Age Wulin miért is ne már? grafika szép egyedi rendszer a karakter fejlődésére és a karakterek mozgása veri a Teraban lathatókét az meg grátisz hogy mellé F2P
    Cabal2 F2P lesz vagy újra megpróbálják a P2P-t grafika nem rossz, a világ nem mű
    Neverwinternél ha te a grafikát akarod nézni akkor igencsak elvagy tévedve mivel az nem egy olyan játék ahol a grafikán lesz a lényeg :)
    RaiderZ gondolom hogy az de ugyan olyan mint Tera csak a különbség hogy az egyik F2P a másik P2P de szerencsére mind2 gamehez köze van a gameforgenak :D

    Engem nem zavar amit írtok nem úgy mint titeket amit én írok :) csak legalább legyetek tisztában pár dologgal mielőtt belekezdtek és nem csak Mentalista módra megállapítjátok, hogy kreáltam egy karit és kezdőről alkotok véleményt :) ez főleg neked szól szergely mert neked van meg ez a veszett kutya stílusod, hogy habzó szájjal támadod az embert és csaholsz is mellé sajnos :/
  • frango
    #1748
    Ez az SG. Ez itt ilyen:)

    "Ez egy TERA topic, sokan azért járnak ide, hogy információt szerezzenek a játékról. Maradni kéne ezen a vonalon." - Igen igen. Én is pont ezért szoktam szólni, hogy legalább valótlan baromságokat ne állítsanak a játékról, mert lehet hogy valaki az miatt ki sem próbálja a gammát. Véleménye persze lehet.
    Lehet, hogy valakinek nem tetszik egy Ferrari 246 GTS, de attól még nem sz.r járgány.

    Zarachi:ArchAge? Hát pár ezer játékosa biztos lesz...Sokat nem tudunk róla.
    Blade & Soul? Na ott a mozgások már tényleg érdekesek. A karakterek is furán néznek ki. Láttál ott PvP-t? Hogy nem a skillről szól az is biztos.
    Guild Wars 2? Jó ez teljesen más stílus. Nem érdemes egy lapon említeni a Terával.
    WoW Mist of Pandarian Expansion? A WoW-hoz sosincs semmi hozzáfűzni valóm:)
    Age of Wulin? Na ne már...
    Cabal 2? Na ezt nem tudom milyen, de ha F2P akkor olyan.
    Neverwinter Online? Annyira nem néz ki rossznak, de sokat nem tudunk róla.
    Raiderz? Idegesítő játék pl. Tera után.



  • szergely83
    #1747
    Nice trolling...

    Mozgás: mutass még egy mmo-t, amiben ilyen részletesen leanimálták a mozgásokat! Amire te gondolsz az nem a mozgással kapcsolatos, hanem egy bug, néha belelóg a karakter a földbe, leüléskor "megcsúszik", stb. Mondj egy mmo-t, amiben nincs illesztési hiba!

    Grafika: link. Valóban szegényes és mű. Bár a helyedben gyorsan elmennék a szemészhez... Vannak benépesítetlen területek is, de segítek: a játék nem ott játszódik! (ellenben remek helyek GvG-re, deathmatchre).

    Non-target rendszer: itt sincs igazad. Miért? Lock on-t is tudod dodge-olni, ha jól időzítesz, ergo megmarad a "true action combat" feeling, ezenfelül a lock on csak egy pici része a combat rendszernek.
    Mobok vs. evade: körbesétálni persze... Kezdőterületen, low lvl-en működik, de később ezt elfelejtheted. Gondolom nem próbáltál 32-es rák BAM-ot szólózni - és hol van az még a későbbi bossoktól... Jah várj, szerintem Island of Dawn-ról sem jutottál ki...

    Ha azt mondod nem jön be a játék stílusa, elfogadom. De amit leírtál az totális hülyeség, ami kicsit ironikus, figyelembe véve a tanácsod a postod végén...
  • Nuclearity
    #1746
    "csak"... :D
  • foxxi
    #1745
    Közben rájöttem hogy egy plugin a xar... igy már baba és nincs vele gond ( tudom miről beszélsz sajna :( nekem otthon csak 120Mbites a netem :( lehetne gyorsabb is )

    Lényeg: minden okés, téma off.
  • Nuclearity
    #1744
    25mb os a netem (tisztában vagyok, hogy ez nem rossz) DE nem mondhatnám drágának, nem hiszem, hogy nagyon van olcsóbb internet ennél (ettől független, tudom,hogy nem mindenhol lehetséges ez a fajta internet, otthon, pl nem lehetséges ez, így ott drágábban van 20mb os...)
  • Marfy
    #1743
    Nem indul magától a videó, szvsz nem kellene hogy lassítsa.
  • foxxi
    #1742
    nem is 120Mbites netre gondoltam... De ja, lassítja. De csak szóltam, a csórók ( mint én ) lassú nettel nehezebben böngésznek