3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • xerb
    #1989
    Xbox 360:

    1.KINECT STAR WARS

    Lol SW-al minden szart el lehet adni :D
  • celgene32
    #1988
    1, May 19th - May 26th
    2, Igy van ez csak EU-s verzio.
  • szergely83
    #1987
    1, Lehet vak vagyok, de nem látom sehol feltüntetve az általad írt akciót.
    2, A linkedben az EME által publikált Tera szerepel, ergo ez NA verzió, nem EU.
  • celgene32
    #1986
    May 19th and May 26th – TERA Online – 50% off both Standard and Collector’s Edition (both come with 30 days playtime).
    Standard – $24.99
    Collector’s - $29.99

    Link
  • menorel
    #1985
    Nyilván csak egy heti, lévén hogy a játék hivatalosan két hete se jelent meg. És az is nyilvánvaló, hogy nem lesz sokáig a toplista élén ennek ellenére azért picit had örüljünk, hogy jól startolt a játék :) Köszi a linket.
  • Vicodine
    #1984
    Ez csak egy heti toplista
  • menorel
    #1983
    Dragon: forrás? Ha hivatalos akkor postolnám.
  • BoneDragon
    #1982
    Hazai toplista:

    TERA
    Battlefield 3
    World of Warcraft előfizetői kártya
    Star Wars: The Old Republic
    Battlefield: Bad Company 2
    Kinect Star Wars
    Call of Duty: Modern Warfare 3
    Call of Duty: Black Ops
    The Witcher 2: Assassins of Kings
    Crysis 2

    Ezt azért nem gondoltam volna, hogy első helyre befut. :)
  • Anthrax
    #1980
    nem kell megadni gamecardot, megveszed és 30 napig játszol vele
  • Kory08
    #1979
    Sziasztok!
    Azzal a kérdéssel fordulok most hozzátok, hogy ha én megveszem a Tera játékot, ugye az tartalmaz 30 nap játék időt, hogy én ezt a 30 napot aktiválni tudja, szükségem lesz megadni egy 30-60 napos felötöltő kártya kódját? Vagy az acc. regisztráció után máris aktiválódik a 30 nap? A választ előre is köszi! :)
  • szergely83
    #1978
    Elin/Popori szimplán a méretük miatt. Nincs idegesítőbb, egy apró ranged karinál! :D
    Esetleg castanic (1%-kal nagyobb crit hátulról), vagy human (10%-kal kisebb kapott sebzés PvP-ben, 30% HP alatt).
  • frango
    #1977
    Castanic vagy Human szerintem.


  • Yodu
    #1976
    hello


    Azt szeretnem kerdeni,h velemenyetek szerint melyik a legjobb/legalkalmassabb faj az ijsznak ?

    elfen gondolkoztam,de ha vki tud vmi oksat mondani azt megkoszonom
  • Icewind
    #1975
    az utolsó rész Ad4m-re vonatkozott.
  • Icewind
    #1974
    egy véleményen vagyunk :)

    nem értem, hogy itt miért kell ezt tolni....elég maga ingame az ilyen fajankó lowokat olvasni, aztán bíbelődni azzal, hogy blockoljam....hihetetlen.....menj el dolgozni...
  • Enosh Chan
    #1973
    Beleszerettem Chebikába, most járok ott először és szerintem az egyik legszebb város eddig
  • frango
    #1972
    Add már meg a nicked! Tolok neked egy reportot...
  • 0Fritz0
    #1969
    Nagy szinten ez az összeg úgy egy órás meló.
    Szóval egész jó órabérben dolgozol. :)
  • Enosh Chan
    #1963
    Én sajnos még egyel se találkoztam :( Egyszer PVP-ztem eddig de az is duel volt...
  • Galasamer
    #1962
    szerintem nekem is valami hasonló bajom volt a terával mert eddig csak nagy nehezen tudtam játszani, de a szinkronizálás segített rajta. Kösz a megoldást.

    Lehet tudni hogy a battlegroundokat mikor vezetik be, mert jöl jönne valami szabályzott pvp is?

    Eddig tetszik a játék, bár ugyan a outlawos playerek néha eléggé bosszantóak szerencsére nem okoznak annyi problémát mint az aionban.Félreértés ne essék nem azzal van bajom hogy valaki outlawozik hanem tízből hét pvp playernek a hátamat mutatom neki és szörnnyel harcolok egyből letámad vagy fogja a haeler barátját és vele megy zergelni. Néha még tele is nyomják a wishper csatornámat, hogy mekkora nagy pvp hero én meg mekkora noob vagyok. Ez szerintem nem tiszteséges pvp és pvp hozzáállás ám mivel pvp szerverrre mentem ezért elfogadom ez van. Egy kicsit bosszantó mint amikor a légy repked körülötted is az istenért se tudod lecsapni.
    Ez az én személyes tapasztalatom úgy, hogy akinek nem inge ne vegye magára.
  • Nuclearity
    #1961
    kb 10 percig voltak lent a szerverek.
  • Enosh Chan
    #1960
    En bent vagyok Essenian.
  • Nuclearity
    #1959
    noh, nincsenek szerverek, csak a német szerok mennek...
  • Nuclearity
    #1958
    akkor a wint szeressed... :D
  • mgerihun
    #1957
    elvileg auto szinkron segített volna de arra azt írta win, hogy jelenleg nem teljesíthető, próbáljam meg később...:)
  • Nuclearity
    #1956
    ilyen hibával találkozott már 1-2 ismerösöm. De ők máshogy oldották meg (illetve nekik nem volt gond az idő beállítással)
  • mgerihun
    #1955
    megoldódott......win7 valamiért nem szinkronizálja automatikusan internet időt. Manuálisan kellet átállítani időzónát és beírni pontos időt. Microsoft szerint Budapesti idő +10 óra a ténylegeshez viszonyítva....Így már beenged tera accountra. Nem is tudom kinek gratuláljak, microsoftnak vagy bluehole-nak...
  • mgerihun
    #1954
    volt már olyan valakinek, hogy nem engedte belogolni accountjára? Nem ír ki semmi hibát csak nem lép tovább se a gameben sem az account oldalon :(
  • Jabar
    #1953
    Nagyon szépek ezek a képek!
  • mgerihun
    #1952
    thx
  • Gyogyito
    #1951
    Szia!

    Itt találsz bővebb infót a hazai guildekről.
  • mgerihun
    #1950
    van target server magyaroknak?
  • Psychedelic #1949
    Pont olyan mint a HC klánok 90%-a. A legtöbben csak mondják magukról, hogy komoly HC klán, de a közelében sincsenek annak.
  • Torzonborz
    #1948
    "komolyabb hc klán"

    miért a nem komoly hc klán az milyen ? :)
  • mgerihun
    #1947
    Üdv!

    Érdeklődnék, hogy melyik szerveren vannak magyarok és, hogy van-e komolyabb hc klán?
  • 0Fritz0
    #1946
    Hát, repül a forgács és a szálka... :)
  • KaBuTo666
    #1945
    Armorban vágja a fát?
  • 0Fritz0
    #1944
    Egy favágó kalandjai:








  • Enosh Chan
    #1943
    Hivatalosan nem, max triallal.
  • pipo213
    #1942
    és nemis lesz már lehetőség ingyen játszani a terával?