3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • andorr1984
    #2029
    huh de ... szépséges ez a női karakter ...
    inkább nem merek semmit se mondani :)

    A lényeg, hogy van-e magyar közössége ennek a játéknak ?
    Ha megvenném a játékot, melyik szerverre kéne menni, ahol a legtöbb magyar van ?

    Megéri megvenni azt az extra kiadást vagy mit ?
  • Nuclearity
    #2028
    barátomnak ugyanilyen gépe van kicsit gyengébb videókártyával, és ninsc gondja max grafikán.
  • Psychedelic #2027
    Van Demo belőle, telepíteni se kell. Persze nem olyan fullos a grafika, de azonnal tolhatod.
  • andorr1984
    #2026
    Sziasztok.
    Nem ismerem ezt a játékot, csak olvastam róla a Pc Guruban és láttam videókat.
    Azt szeretném megkérdezni, hogy létezik-e ennek a játéknak valamiféle ingyenes trial verziója, és ha igen, akkor hol lehet letölteni ?

    Továbbá érdekel a játék optimális gépigénye, ha már ilyen szép a grafikája.
    A gépem AMD Phenom II X4 955 processzor, 3,25 GB Ram, AMD Radeon HD 6700 videókártya.
    Ezen menne a játék normálisan ?
  • Vicodine
    #2025
    Azert kerestem ra, hogy megtudjad te is, miert volt ironikus amit sanyi irt, de neked meg mindig nem esett le...Az egy dolog, h en ismerem az irasaidat es tisztaban vagyok vele, h nemnagyon jutott neked esz amikor osztottak, de aki meg nem ismer, az elott minek egeted magad h egy tok alap dolgot nem tudsz felfogni?:DD Kajak az ice haverod jutott most eszembe, annak van ennyire nehez felfogasa...:D
  • Unknow
    #2024
    Jött nekem egy ilyen levél:
    Dear Adventurer,
    ------
    We would like to remind you that your purchase of TERA included free playtime that allowed you to take your first steps into the wonderful world of TERA at no additional charge! Once your free playtime has come to an end, you will need to select a subscription plan in order to continue playing. Check your account and extend your playtime with the subscription plan of your choice in order to face new and exciting challenges!

    Coming up soon in TERA: The Temple of Temerity introduces a completely new type of gameplay experience to TERA. This new dungeon will offer experienced adventurers a brand new challenge by pitting them against mighty creatures in order to obtain unique and powerful rewards. But that is only the beginning! 15 vs 15 cross-server battlegrounds are on the way, taking PvP combat to a whole new level. Not only that, but battlegrounds allow players to fight for the position of Vanarch, foregoing the need to run in an election. Battlegrounds will add an additional layer of intrigue as the Vanarchs' ability to defend their titles and manage their communities will be challenged by ambitious newcomers.

    Subscribe today and determine the course of TERA history

    Your TERA-Europe team

    ------------

    A vicc kedvéért meg is vehetem az egy hónap előfizetést, és úgy néz ki tudok is játszani vele....viszont én nem vettem meg a játékot :D

    Vagy most ez mi? Valaki találkozott már ezzel?
  • szergely83
    #2023
    Ez rögtön megmagyarázza a szervercrash-eket és laggokat... :P
  • xerb
    #2022
    Igen mentalista vagyok . Mivel ha valaki kijelent valamit . Minthogy azt Zarachi tette, az még nem irónia.
    Ahhoz meg grat hogy miután leírtam nem vagy vele tisztában hogy mi is az irónia , rákerestél (mert valóban fogalmad sem volt mit is jelent a szó)
    utánna meg belinkeled ide nekem. :)
    De ahogy már írtam . abszolút nem érdekel mi is van veled , szal én kiszálltam ebből a komonikációból.

  • Vicodine
    #2021
    Na megint mentalista vagy, jobban tudod mivel vagyok tisztában és mivel nem:DD De hogy te is tisztában legyel az ironia szo jelentesevel, tessek:OLVASD Na és ha nem jössz rá ezek után sem, hogy miert irtam amit, akkor tenyleg no comment...
  • xerb
    #2020
    Nem nagyon vagy tisztában mit jelent az irónia. De mindegy is.
  • Vicodine
    #2019
    valahogy ereztem h neked nem megy at az ironia...
  • xerb
    #2018
    Kb szerintem mindenki leszarja :)
  • Zarachi
    #2017
    Akartok egy jot nevetni? :D Fincsi aki eddig Teratol messze alt, most a Esenia PvP serveren tolja :) Ingame lehet keresni punciszor neven. Kerdezzetek ra Fincsire, ha mar Aion PvP video nincsen akkor csinalhatna egy Tera PvP videot.
  • Genesist
    #2016
    Sziasztok!

    Szeretném kérdezni, hogy esetleg már van-e lehetőség kipróbálni a játékot? A honlapon trial lehetőséget nem láttam. Ha van guest pass lehetőség, akkor valaki meg tudna hívni vagy egy kóddal megszánni?

    Köszönöm! :)
  • kalif
    #2015
    Ha vkit érdekel a game, eladom.Sajnos olyan munkát kaptam, ami mellett egy perc szabadidőm sincs, illetve utaznom kell.
    Természetesen nagyon kedvezményesen.Sajnos így alakult, pedig remek kis game.Régen volt olyan mmo, ami ennyire megfogott volna.
    PM-ben lehet érdeklődni !
  • KaBuTo666
    #2014
    Ez egy boss.
  • Gear
    #2013
    Jómagam ingame is találkoztam a kis kedvessel de ez a kép nem a legelőnyösebb szögből készült, fene se tudná mi akar ez lenni ha nem láttam volna már.
  • 0Fritz0
    #2012
    A megsemmisülés hírnöke, vagy mi a rák.
    Elméletileg ez lett volna a cúnya bácik végső fegyvere, ám történt némi szabotázs.
    Egyébként szemből látható. A két fejből nem volt gyanús? :)
  • mgerihun
    #2011
    Valaki bejutott már? Nálam még mindig állnak a serverek :(
  • szergely83
    #2010
    Épp háttal áll neked egy hatalmas axe-szal a kezében... Vagy mire gondoltál? ^^
  • Torzonborz
    #2009
    aztán ez az izé most mi ? hol az eleje meg a vége ? :D
  • Enosh Chan
    #2008
    Solo it they said... It will be fun they said...
  • Nuclearity
    #2007
    mi másnak ne lett volna köze hozzá....
  • xerb
    #2006
    Gondolom t-homehoz nincs köze :)
  • Nuclearity
    #2005
    Se szerver, se frogster oldal...
  • 0Fritz0
    #2004
    Nem is olyan nagy, azt mondták... Meg se karcol, azt mondták...

  • Icewind
    #2003
    :)
  • Neo90
    #2002
    Na már meg is van a megoldás, elnézést a tudatlanságom miatt. :D
  • Neo90
    #2001
    Sziasztok!

    Rámentem a https://account.tera-europe.com/ -ra, és nekem Runtime error-t ír. A játékot megrendeltem, holnap érkezik.. Hogy fogom tudni így aktiválni? Aki tud az legyen szíves válaszoljon...
  • frango
    #2000
    Kösz:)
  • menorel
    #1999
    Miért lenne elcseszett? Jelenleg 300 a cap, de folyamatosan hoznak ki ultra ritka recepteket (ezeknél mar az alap recept is arany) amikkel elvileg fel lehet vinni a craftingot 410-re, de ettől meg az érdemi cap a 300. A játékot folyamatosan fejlesztik, mar készül az argon queen part#2 content, benne újabb lvlcappel, skillekkel és minden bizonnyal újabb gathering és crafting cuccokkal. És akkor meg nem is beszéltünk a T5-ről, ahol mar az új class mellett újabb kontinenst is ígérnek.
  • kovalik
    #1998
    @menorel Kösz a választ !
    Akkor nagyon el van cseszve a craft !Egyáltalán várható ez ügyben javulás ?
    Vmelyik patchben orvosolják ezt a problémát ?
  • Hofigalopp2
    #1997
    Melyik szerveren van a legnagyobb magyar guild? Ez mennyire képes az endgame játszására?
  • menorel
    #1996
    @Fanatic: ha van jó csapatok, akkor rá mehettek egyből fane of kaprimara. ha onnan megvan az enigmatic t12 set mindenkinek, akkor el lehet kezdeni farmolni balder's templet a gearert. Ha bármelyiken elakadtok, akkor LoH és ET hard módban ugyanezt dobja. Ha ez megvan, akkor nekifoghattok FoK és BT hard módoknak a t13 enigmatic cuccokért. Ha az is megvan akkor megvan a jelenleg elérhető legjobb öve gear.

    @kovalik: Lényegében sehogy. Bár vannak worddrop 300+ receptek, de hozza a másik elérhetetlenek.
  • Gyogyito
    #1995
    Velik En-PvE szerver
  • Enosh Chan
    #1994
    Melyik szerveren van ez a guild? :D
  • kovalik
    #1993
    300 fölé, hogy lehet vinni egy craft skillt.A 250-es receptek csak 300-ig viszik fel.300-as recepteket lehet vhol venni ?
  • xerb
    #1992
  • xerb
    #1991


    Lol . milyen arcokkal fut össze az ember néha.
    Ja és mikor köszöntünk neki hogy szia, az első mondata volt :
    Sziasztok! Prücsök vagyok a bátor nyúl.
    Basszus , mondom ilyen nincs :DDD
  • frango
    #1990
    Honnan lehet a legjobb geart kiszedni? Meglett a lvl60 és rá kéne gyúrni a cuccokra.