3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Gyogyito
    #2323
    Senki nem vesz át semmit. Megjelenés óta a Gameforge felel az EU kiadásért.
  • speed01
    #2322
    Most komolyan gameforge veszi át eu-t?
    Ha igen akkor azzal se lehet majd játszani csak ha van pénzed, jobban megéri majd usára menni....
  • kovalik
    #2321
    Mindkét játékkal játszok.Az egyiket ezért a másikat azért szeretem de, ha az instákat hasonlítjuk össze, akkor sztem itt jobbak változatosabbak.
    Ahogy látom a gw2 inkább a casual a Tera pedig a (fél) HC játékosokat célozza meg inkább.Persze mindenki megtalálhatja mindkét játékban az elképzelését,örömét.
  • Tommyr
    #2320
    PvE jobb itt mint a GW2-ben?Minden elfogultság nélkül ps!
    Vannak jó küldetések,insták esetleg Raid?
  • Ecoterrorist
    #2319
    ...#2317 számú hsz-m javítanám középtájt! Hozzászólásban és nem "hozzászólásomban"!

    Sry!:)
  • Ecoterrorist
    #2318
    Gondolom itt: Tera Online Official EU próbáltál regelni?!
    Unlimited Trial >>> Register >>> Belépés az Accountodba >>> A kapott aktiváló kódot beírni és aktiválni (Enter Code gomb a My Account menüben) >>> Kliens letöltés >>> update és EnjoY!

    You can try out TERA for free*. Here's how:

    1. Log into account management with your new TERA Europe account.
    2. On your account overview page redeem the following code: "PLAY-TERA".
    3. Download TERA game client from your account overview page.
    4. You are now ready to play and just have to start the game!

    Elvileg megy még a Trial. Aszem egy hetes a cucc?!

  • Ecoterrorist
    #2317
    Itt egy link az F2P-ről, benne az amerikai és az europai karakter rangokról. Mi hogy lesz, ha fizetsz mit kapsz, stb.
    TERA ONLINE F2P
    Amúgy rengeteg cikket találni a témáról. Google >> "Tera Online F2P"

    Gabor85! Elvileg igen, folytathatod a Trial-ban kezdett karaktert F2P-ben is, de erre nem vennék mérget. Valami fórum hozzászólásomban ugyan olvastam erről, mikor keresgéltem a témában. Erre azért nem alapoznék, mindenesetre örvendeznék vala, ha tényleg így lenne!;)
    Részemről nem gond újra startolni. Teljesen jó ez így nekem a játékkal való ismerkedésre.

    Menorel!
    Thx for your support! Free to play start-ig egyenlőre csak kószálás, ismerkedés a játékkal. Szóval egyenlőre Fraya szerveren, szépen nyugiban nézek körbe magyarság tekintetében, de ha beindul a Free to play esélyes, hogy benézek Pvp-re. Szeressük aztat! ;)
  • pimpi001
    #2316
    hali.
    leszedtem az unlimited trial-t de nem adja be a regisztracios oldalt.
    most be lehet regelni, vagy mar csak akkor ha elindul az f2p?
  • menorel
    #2315
    Szerintem mindenek előtt döntsd el, hogy PVE vagy PVP. Azt látni kell, hogy a TERA-ban a PVP szerver az tényleg PVP-t jelent. Számos olyan PVP szituáció van, amit nem lehet elkerülni (Nexus alatti GvG, napiquest közben szembejövő PK-sok és mindemellett most jön be az Alliance content, ami szintén erősen outdoor PVP orientációt fog erőltetni).
    Ha tényleg fekszik a PVP, akkor gyere Killianra, ha inkább maradsz a PVE-nél akkor Fraya.

    A Frayás guildekkel nem vagyok tisztában, de úgy tudom, hogy a Voidwalker még aktív és talán van még más aktív is (valami rémlik) szerintem kérdezz körben global channelen.

    A Killianon egyedül a Renegade aktív guild. Viszont mi nem vagyunk gyűjtőguild, ellenben szívesen segítünk ha tudunk és mindenki kaphat természetesen egy esélyt. Ellenben aki hozzánk akar jönni, annak el kell fogadnia, hogy nálunk rendszeresen a Nexus alatti GvG és az egyéb olyan PVP elfoglaltság, amiből az egész guildnek ki kell vennie a részét. Ha valakinek ez nem fekszik, akkor inkább nézzen szét az international gyüjtőguildek között... vagy kezdjen el egy újabb magyar guildet.

  • Gabor85
    #2314
    Hali amúgy ha most elkezdem játszani a unlimited trial-t akkor azt folytathatom amikor ingyenesé válik onnan ahol tartottam?
  • Ecoterrorist
    #2313
    Üdv all!

    Fraya(PVE) és/vagy Killian(PVP) szervereken keresek magyar csoportosulást, klánt.

    A Free to Play bejelentés hatására én is elkezdtem játszani a game-el, igaz jelenleg valami ingyenes (Unlimited Trial) kipróbálási lehetőséggel játszok. Hivatalos oldalon lehet szedni most a gamet.
    Februártól pedig elvileg indul az F2P.
    Mind1...kezdőként jól jönne egy kis ingame eszmecsere, csapatos támogatás.
    Healer karaktert indítottam.
  • Trollface
    #2312
    Hát erről nem olvastam még. Lehet ilyesmi lesz. Mondjuk meno is azt írta Tera Variance-on,hogy folyamatosan jönnek még infók. Hát én örölnék neki,ha nem lesz olyan nehéz pénzt szerezni(nem kell halálra pvezni magam,de mondjuk időm sincs ekkora bekockulásra) és pl megvehető ingame pénzért mert tradelhető.

    meno: Én köszönöm. ;)
  • menorel
    #2311
    Nagyjából kitakarítottam az offtopicot és az egymás szidását. A házirend továbbra is ugyanaz: TERA-ról lehet beszélni, kulturáltan, nem egymást anyázva és nem szétoffolva a topicot olyasmivel hogy ki mit mondott meg és ki miért hülye. Köszönöm.
  • Siyama
    #2310
    marmind jatekba levo Gold er t
  • Siyama
    #2309
    Hello azt szeretnem kerdezni hogy ittis pl ha trialkent kezd az ember majd tud e venni pl midn Aionba GP t s akkor mindenhez hozafer. ?
  • vader108
    #2304
    köszi a segítséget :) müködik :)
  • tarti19
    #2302
    nincs play gomb
    Működik az, ezzel :)
  • Eftörsokk
    #2300
    az árban mért érték nem hasonlítja a két játékot...

    egy kiló kenyér meg egy üveg kóla is kb ugyan annyiba kerül, mégse hasonlítod ezzel a kettőt...
  • vader108
    #2299
    Valaki help pls :D Újra kellett raknom a gamet, lepatchelte, de nem piroslik ki a Play gomb... semillyen más aptchet sem szed:S

    Mi lehet a gond?:S
  • dave10000
    #2296
    Most fogom kezdeni a játékot és lenne néhány kérdésem. Sok nézelődés után úgy tűnik, hogy elsőnek egy warriort vagy egy slayert kezdek. Elég nehéz eldöntenem melyik is legyen mivel mind kettő igen jónak tűnik. Annyi kérdésem lenne tehát, hogy melyik számotokra a szimpatikusabb és ha lehet miért, valamint, hogy a kezdet óta mennyiben változtak a 2 kaszt közti különbségek (pl. dps-ben)? (Például láttam olyan oldalt ahol hangzottak el olyanok, hogy a warrior a többi dps kaszthoz képest olyan 25% -al kevesebbet sebez és hasonlók, persze elég régi poszt volt már.)

    Minden véleménynt szívesen fogadok.
  • speed01
    #2295
    Idézlek: " szinte pontosan ugyan annyit fog érni a veterán acc mindkettőben." Még hogy nem hasonlítod.. :D
  • Eftörsokk
    #2294
    öhm.. nem hasonlítottam én semmit semmivel....
    én csakis a veterán státusz f2p értékéről beszéltem, nekem nem kell már aion, hátha van akinek nem kell már tera, ennyi az egész... nem tudom te miket látsz bele...
  • speed01
    #2293
    Ezt is komolyan gondolod?
    Aion EU-nak még egy fél évet adok és meghal, gameforge kivégzi teljesen az egész játékot! Meg már az a idegesítő hogy Aion-t a terához hasonlítod.
  • Eftörsokk
    #2292
    igen, komolyan gondoltam, mivel f2p lesz a játék, szinte pontosan ugyan annyit fog érni a veterán acc mindkettőben.

  • fejnelkuli
    #2291
    hello
    2 napja apply patch-nél áll a letöltés. mit lehet vele kezdeni?
  • speed01
    #2287
    Ezt most komolyan gondoltad?
  • Eftörsokk
    #2286
    üdv
    Tera veterán accountért Aion veterán accountot adnék.
    Érdeklődni priviben.
  • speed01
    #2285
    Megtaláltam, azért kösz :D
  • speed01
    #2284
    Mikor lesz f2p a játék kb?

    Választ előre is kösz! :)
  • dave10000
    #2283
    Rendben kösz.
  • szergely83
    #2282
    Tudom, azért írtam, hogy kár párhuzamot vonni.

    @Dave: elvileg folytathatod.
  • dave10000
    #2281
    Üdv.

    Annyi kérdésem lenne, hogy ez az ingyenes kipróbálási lehetőség mely az oldalon van (http://tera-europe.com/en/home/news/article/tera-try-for-free-now.html) ezzel ha elkezdem, akkor mikor f2p -re vált a játék tudom majd folytatni, vagy ez csak amolyan kipróbálom és törlik?
  • WhiteStar
    #2280
    gameforges aionról beszéltünk.
  • szergely83
    #2279
    300 fős szerverek biztosan nincsenek a nem rég történt szerver összevonásoknak köszönhetően, sőt, kifejezetten zsúfolt szerverek is lettek, ennek köszönhetően új szerverek fellövése a valószínűbb, ahogy f2p lesz.
  • Nyico
    #2278
    Köszi a választ! :)
  • Midas
    #2277
    Ugyanez volt az l2 vel regen :)
  • vader108
    #2276
    most jöhetnek az éhező trollok, hogy így meg úgy megjósolták, de sajnos várható volt. Ha már szervereket kell összevonni játékban akkor az már régen rossz.

    Remélem sokkal jobban felpezsdül az élet az eddiginél.

    Tera esetében picit azt érzem h nem elég népszerű a játék. Úgy értem, akárhány embert kérdezel, h ismeri-e vagy hasonló, általában a válasz a nem.

    Tehát én érzem úgy h nagyobb reklám/kampány kellene a játéknak?

    Egy nagyon jó játék amely grafikailag is a toppon van, nem értme h miért vezethetett ilyen népszerűtlenséghez.

    Na már most lenne egy másik kérdésem is:

    A gépem: Amd Phenom II x4 965BE 3.4ghz
    Vga: ASUS GTX 460 768MB (gyárilag overclock)
    Ram: 8gb AMD ddr3 1333MHZ

    Miért van az h Velicában borzasztó laggom van, míg sok helyen nincs, még egy hellyel találkoztam korábban ahol volt az egy bánya volt.

    Mitől? Kéne valamit fejlesztenem? Több ram? vagy proci?

    Vagy maga a szerverrel vna a gond?

    Köszi a választ előre is.
  • frango
    #2275
    Fraya(PVE) és Killian(PVP) szerveren is van pár magyar guild.
  • B3ndeguz
    #2274
    Sziasztok!

    Egy db tera 30 napos feltöltésem maradt még. 3K-ért vihető.

    érd. [email protected]

    ÜDv
  • WhiteStar
    #2273
    pl hogy a 300lélekfős szerverekből átlag 5k-s lessz? hát igen ez nagy baj lenne!

    egyébként, hogymegjósoltam már ;D