3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • WhiteStar
    #2364
    megoldva, tele volt szarral a Windows/system32/driver/etc/host fájl. Akinek hasonló gondjai vannak a szar privát szerók után, annyi a dolga h kitakarítja ami nem oda illik.
  • Inferno
    #2363
    A következő a helyzet az unlimitedhez kódnak a PLAY-TERA írjátok be..
  • WhiteStar
    #2362
    egy ismerősöm számára kérnék némi segítséget:

    nem tud csatlakozni az eu tera oldalához, illetve a launcher sem a login szerverhez. valami teljesen más barom reklámoldalt dob ki neki, ugyanarról a netről más géppel viszont bejön. viszont magát a klienst le tudta szedni.

    valaki tud rá gyógyszert gyorsan?
  • Inferno
    #2361
    Nekem volt closed beta acc,azzal bejelentjeztem,de se hogy se tudom megcsinálni unlimitedre...valaki?
  • menorel
    #2360
    Valóban nem gyors a ticketre a válasz, ellenben eddigi tapasztalataim alapján hasznos és érdemes megvárni. Rendszerint 1 napon belül válaszolnak.
  • Siyama
    #2359
    Forumon a Technical Support nal rengetegen vannak ezel a problemaval de a GM ek vagy barki mas csesznek viszairni barmit is . van egy reszleg ahol megadtak ok 2 lehetcseges megoldast azal anyi ...
  • menorel
    #2358
    Több használható ötlet hiányában javaslom fuss egy kört a hivatalos supporttal: http://support.tera-europe.com/

    Valószínűleg az elején ők is ugyanezeket fogják javasolni, de légy kitartó és minden bizonnyal fogsz kapni használható ötletet is. Ha sikerül megjavítani, akkor kérném, hogy oszd meg velük a praktikát. Köszi!
  • Siyama
    #2357
    hat sajnos ezeket a dolgokat enis probaltam kitoroltem azt a filet es mas dolgokat is probaltam es semmi ez a leg idegesitob sajnos :(
  • vader108
    #2356
    azért van mert letölti a játék előbb az 20gb-ot kb. és utána feltelepíti azt így jön ki a 48giga, telepítés során viszont törli a letöltött fájlokat így csak az a 25gb marad ami a játék
  • kovalik
    #2355
    igen ideiglenes fájlokat és létrehoz, de utána törli, de kb. maga a játék 28 giga
  • Inferno
    #2354
    Srácok,ez hány gigát tesz fel?Mert most mikor felraktam a játékot patcheli meg minden éés baazd egyszer csak a rendszer írja nincs hely a c partición 2 megám van,a tera be zabálta a 48 gigát...:)
  • kovalik
    #2353
    Vannak faj specifikus skillek.Itt tudod megnézni :http://tera-europe.com/en/world.html
  • vader108
    #2352
    Siyama, nekem is ez volt 2 napja a gondom.

    A játék mappájában van egy fájl: gl_v2.version néven. Ezt töröld ki, majd elkezd a játék újra patchelni. Miután lepatchelt nekem mükődött rendesen.
  • Siyama
    #2351
    az mar unlimited trial az f2p ig
  • fejnelkuli
    #2350
    Megvan nekem is a 7 napos free, aztán a launcher már 4. napja nem bírja letölteni. Most már ott tartok, hogy a launcher sem indul el. uninstall és törlés után sem
  • nxs
    #2349
    Kasztoknál számít a faj vagy csak dizájn? Gondolok itt base stat eltérésekre esetleg racial skillekre.
  • Siyama
    #2348
    a forumon mar mindent megprobaltam amiket leirtak szoval azok a megoldasok nemjok
  • Siyama
    #2347
    http://data.hu/get/6074532/untitled.bmp itt a screen
  • Siyama
    #2346
    esetleg meg gondolok a Net Frameworkos dologra uj windowsra raktam fel elsonek nem volt rajta net framework utanna meg raktam fel valami 2 est 3 ast 3.5 ost es egy 4 est lehet azmiat is nement s akor letoroltem oket de igysem
  • Siyama
    #2345
    es a leg erdekeseb hogy mikor elsonek leszedtem kb 3 napja tokeletesen mukodott! osztan egy gondolom pc restart utan mar nemment
  • Siyama
    #2344
    rakatintok a Play re minden rendbe de semi nem tortenik :( a forumon van 2 megfelelo dolog ere a dologra mindketot megcsinaltam ujraraktam a gamet teljesen 3 szor 2 napja ezel toltom az idomet kivagyok mar
  • Siyama
    #2343
    minden rendben van Pach Complet 100% a Play gomb Piros enis mar lasan 6 eve mmozom reg bene vagyok a dologba de ez halott sajnos :(
  • menorel
    #2342
    Piros vagy szürke a play gomb amikor rányomsz? A play gomb melletti progress bar 100%-on van ? Nem látsz esetleg olyasmit felette, hogy "Applying Patch" ? Esetleg egy screenshot a launcherről lenne ?
  • Siyama
    #2341
    Hello ! lenne egy nagy kerdesem valaki nem e talalkozott esetleg ezel a problemaval, mikor a lancher elojon belogolok a Play gombra katintva "SEMMI" megse nyikkan semit kise ir milene a problema a forumot lestem 2 variaciot is irt erre a dologra de egyik sem mukodik sajnos :( s a leg erdekeseb hogy edig ment win xp t hasznalok 32 bitest.
  • menorel
    #2340
    Jelenleg tömeges PVP esetén (BG pl.) a Berzerker és az Archer a legkedveltebb class így érzésre. Mindkettő tud onehitelni, ha minden összeklappol (ellenfél szarul helyezkedik és sikerült overchargeolni fullra a skill-t, stb.). A Warrior most eléggé kifutott, de a folyamatos balancenak köszönhetően ez eléggé változékony.

    A PvE vs. PvP szerver kérdésben úgy van ahogy írod, PvP-n ugyanúgy megvan mind PvE content is.
  • nxs
    #2339
    Ez engem is érdekelne. Elsőnek archert akartam kezdeni de a forumon nagyon lehúzták a gyenge DPS miatt,ezért partyba se nagyon viszik stb...
    Most a vazsit probálgatom,ez mennyire lesz életképes endgamebe? Leginkább nagyobb pvp megmozdulásokra gondolok + ugye a kikerülhetetlen farmolásra.
  • Nihilex
    #2338
    Valaki tudna vmi kis véleményt írni a következőkről?
    Ugye Tera F2P lesz,a napokban próbáltam ki és nem tudok dönteni, archer,slayer,warrior?
    Melyik lenne a legjobb választás főként pvpre?
    Itt nem csak arra gondolok, hogy melyik a legerősebb, hanem arra , hogy melyikkel szórakoztató játszani a későbbiekben:)

    Ill a pvp szerver csak abban különbözik a pve ről h ott van open world pvp is ? Gondolom attól, hogy egy szerver pvp ugyanúgy van pve is..:)
    Előre is köszi!
  • menorel
    #2337
    Semmit nem rontottál el. trial accounttal nem lehet használni a public chateket, ez egy régebbi megszorítás, amit majd csak az F2P váltásnál oldanak fel.
  • Trollface
    #2336
    A korlátozások egyike.
  • Ecoterrorist
    #2335
    Kérdés: Tera Online Unlimited Trial-l játszóktól kérdezem...nálatok működik a chat? Tudtok beírni?
    Azt írja a rendszer ezt a funkciót nem használhatom! Ha partyban vagyok, oda tudok írni, de amúgy nem engedi. Lehet, hogy a Trial miatt vagy csak én csesztem el valamit?:)
  • Trollface
    #2334
    Frogstert megvette a Gameforge már régen , most (tavaly) augusztus-szeptemberben meg bekebelezték.
  • Gyogyito
    #2333
    Milyen error? Kicsit kifejtenéd bővebben?
  • torrente111
    #2332
    sziasztok.kellene egy kis segítség.most kezdtem a játékot és egyfolytában errorozik qzás közben.tapasztalt ilyet valaki?kösz
  • speed01
    #2330
    Hát nemtom, én Aion-bol azt tapasztaltam hogy pénz éhesek nagyon, de persze ez egy ember véleménye a sok millió közül szóval semmit nem számít. Viszont elég jó cuccok voltak szint lépéskor, és elég jó eventek is voltak, szóval van rossz oldala is meg jó is! de persze ez majd kiderül in-game :)
  • menorel
    #2329
    Szeretném javítani a kicsit lentebb tett kijelentésemet, mely szerint mindenkinek adunk egy esélyt. Ehhez a bizonyos egy esélyhez azért hozzá tartozik néhány kritérium, úgy mint:
    - Az illető ne érezze túl kockának azt, ha fel kell jönnie TS-re
    - Az illető tudjon már magának valami olyan nevet választani, amit fel is lehet vállalni guild szinten.
  • Gyogyito
    #2328
    EN PVE ( Fraya ) szerveren is vagyunk jó néhányan

    Vader108 egyetértek veled
  • vader108
    #2327
    így van.. eleje óta Gameforge van..

    Sztem nem kell őket leírni. Meglátjuk, és hát én az SA-t a helyedben nem vállalnám be már csak a PVP miatt sem.

    Mellesleg, felesleges az ördögöt a falra festeni addig ameddig ki nem derülnek a bővebb infók :)

    Amúgy sincs sok értelme a magyar közösséget kétfelé húzni.
  • vader108
    #2326
    Szia!

    EN PVP szerveren sok magyar van azt tudom :)
  • Bandeeka
    #2325
    Sziasztok!
    Aki most kezdené el a Tera-t az hol talál jelenleg magyar közösséget?
    Ha volt korábban szó róla elnézést, hogy nem olvasok vissza.

    Üdv
  • speed01
    #2324
    Ezt nem tudtam, sry :D