3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Trollface
    #2410
    Archer Berzi a nagy divat ,de én warriort mondanám. Mystic elméletileg csak kiteolgatni tud 3-4 noobot ,de megölni nem.
  • Tommyr
    #2409
    PvP lenne inkább akkor Warrior vagy Mystic a jobb választás?
  • Tommyr
    #2408
    Ezt tudtam,én a fizető státuszra voltam kiváncsi,hogy a Trial-t érdemes upgrade-elni vagy új account-ot kell csinálni ha megveszem a játékot
  • Jockey
    #2407
    az engem is erdekelne
  • menorel
    #2406
    A korábbi trial max 7 napos volt és volt valami szint határ is. Az F2P bejenetésénél ezt bővítették ki unlimitedre, tehát sem szinthatár, sem pedig időhatár nincs. Ettől viszont még az egyéb restrikciók megmaradnak azt F2P-ig. Remélem így már tiszta.
  • Tommyr
    #2405
    Veterán miatt meg addig se kelljen megszorításokkal lenni.Persze ha megtetszik a játék,mindjárt kezdem:)
  • vader108
    #2404
    sziasztok!

    olvastam h usa-n van lehetőség character transferre, itt az eu-ban van lehetőség másik szerverre átmenni?
  • nxs
    #2403
    Mondjuk a veteran státusz miatt? :P
  • Gabor85
    #2402
    Hello! Minek akarod megvenni a játékot ha februárban ingyenes lesz :D
  • Tommyr
    #2401
    Hali!Most letöltöttem Tera-t,csinálok egy Trial acc.-t és ezután akár már holnap ha veszek eredeti játékot akkor azzal a kóddal folytatom majd a Trial-t ami átvált fizetősre nekem?
  • domy75
    #2400
    Ez rendben is van. De akkor miért írják ki, hogy "unlimited trials"?
  • menorel
    #2399
    A trial accountok februártól lesznek Normal accountok amint beindul az F2P, addig csak erősen limitált funkcionalitások érhetők el a trial jelleg miatt (pl. nem tudsz channelekre írni, vagy whispereplni/AH-t használni.) Szóval kitartás.
  • alma2
    #2398
    Gondolom, majd februarban amikor ingyenes lesz europaban is, akkor atvaltozik azza, vagy nem :)
  • domy75
    #2397
    Sziasztok valaki magyarázza már el nekem legyen szíves hogy ez az unlimited trial hogy működik. Kreáltam egy account-ot de free week trial-t ír ki az accountomnál. Az email-ben a PLAY-TERA kód van feltüntetve de ez szerintem csak a sima trial-hoz jó.
  • seu
    #2396
    Üdv! Megtudnátok mondani, hogy a support classok közül mik azok amiket a leginkább keresnek pvp-re és instázni?
  • speed01
    #2395
    Ez a "Minji" már az agyamra megy, kinyírt már vagy 80x kb, nem tudom mi örömét leli lvl 60-on, 20-30 szintű kicsiket ölni..
  • fejnelkuli
    #2389
    Így-így!
  • frango
    #2388
    Hú de kiba..ol vele:D
  • fejnelkuli
    #2387
    Nekem 6. napja patchel. Ma adom neki az utolsó napot.Ha nem lesz kész törlöm örökre!
  • nxs
    #2386
    Killianon keresek guildet trialos 3x-es vazsival,estére ha nem lesz sok dolgom talán megütöm a 40et.
  • alma2
    #2384
    na az pont benne volt a 4-5 mmo-ban amit probaltam. Valahogy az annyira nem fogott meg, hogy mar arra sem emlekszem mi zavart benne:)

    Na jo nem untatok senkit tovabb, kozben eloszedtem a guild wars 1 cd-met, amirol persze nem fogadja el a serialomat:)
    Koszi a tippeket.
  • BoneDragon
    #2383
    Rengeteg mmo-t kipróbáltam már és ha tényleg élvezni akarod a szintezést akkor ajánlom a star wars mmo-t. Ott lehet élvezni a fejlődést, csak az a kis plusz elveszik max szinten és iszonyat unalmas lesz... Ezért is hagytam abba.
  • alma2
    #2382
    Igen, ezt tobb mmo eseteben is mondtak, level 80 utan kezdodik az elet stb, na de addig nem artana elveznem is:)
    De mar beletorodtem egyszeruen nem nekem valok ezek jelenlegi formajukban.
    Arrol nem beszelve, amikor valakinek van 2-4 level 80-as karaktere, akkor azok igazi mazohistak:)

    (Pedig a szornyek bitang jol neznek ki ebben a tera-ban.)

  • speed01
    #2381
    Ez ütött! :D
  • BoneDragon
    #2380
    Látom a sok mmo a nyelvtan óra rovására ment.
  • Siyama
    #2379
    hat en peldaul 6 eve lasan mmozon aktivan en elein is kinem alhatam a sok futkarozast es mostsem de viszont nekem a jatek elevzete max szint utan teljesul ki ! hamar tulesek a sok unalmas kis questen osztan johet a moka!! Instazas,Itemfejlesztes es a tobi vele jaro dolog
  • alma2
    #2378
    pl age of conan, ami ugyanez a mufaj, de ott elveztem is a harminc valahanyadik szintig:) Bar ott volt egy lelekes vezetom, aki igen jol bevezetett a birodalmaba.

    Gondolkodtam mi volt ami a legtobbet lekotott anno, vagy most mi az, de pl torchlight 2, ami mar mas mufaj, vagy az elso guild wars, ami szinten mas, ahol, nem ismetlodnek a kuldetesek, a palyak, mesz elore, mindig felfedezel valamit stb.
    Valahogy annyira itt is el tudnam kepzelni ezt a megoldast.

    Azert meg futunk egy utolso kort asszonypajtival, bar neki ez az elso hasonlo jateka, de ot sem nyugozte le, mig a torchlight, titan wars stb-ert oda van.
    -- Ami viszont meg nekem hianyzott az AOC-bol is, az a skillek valtozatossaga, illetve arra hajtas, hogy meglegyen, nem erzem a sulyat az egesznek.
    De valoszinu mint ahogy a heavy rain-t se tudom elvezni, ma mar a kalandjatekokat sem, igy valoszinu ez a stilus is felkerul a fekete listamra egy idore.
  • Asheeva
    #2377
    Ez az MMORPG műfaj alapja és ebben a stílusban a TERA a leginnovatívabb darab amit eddig láttam (pedig az elmúlt 8 évben a nagy címek mindegyikét kipróbáltam). A questelés menete nem olyan dolog amit egyedibbé lehetne tenni, lehet változatos de az alapján nem lehet változtatni, ez olyan mintha azt akarnád, hogy az FPSekben ne fegyver legyen hanem mondjuk csúzli mert unalmas, hogy minden FPSben fegyver van. Ha neked ez a része a játéknak nem tetszik akkor szimplán nem jön be neked ez a stílus, de akkor teljesen fölösleges többet kirpóbálnod mert minden MMORPG ilyen.
  • alma2
    #2376
    Bar csak kb 4-5 hasonlo jatekkal jatszottam, de hogy 2012-ben is errol szoljon a jatek az elejen, beszelsz npc-vel, arrebb mesz 10 metert, lecsapsz 5 szornyet, visszamesz, majd ad masik kuldetest, lecsapod ugyanazt az 5 szornyet, de most mast dobnak, majd szinten visszaviszed, ahhh, valami borszaszto unalmas, otlettelen az egesz. Mindenzt csapatban csinaltuk, de ugy sem izgalmasabb.
  • Siyama
    #2375
    par napja
  • BoneDragon
    #2374
    Mióta van ez az unlimited trial?
  • TheGrinder
    #2373
    Értem és köszönöm.
  • Siyama
    #2372
    persze tobet nemkel letoltened
  • Siyama
    #2371
    Control Panel>Data and Time>Internet Time ot meg sincronizald a Timet es utna a lancherbe egy repair semi mas es maris megy !!!!
  • TheGrinder
    #2370
    Értem, és ha most letöltöm, akkor nem kell még1x letöltenem igaz?
  • Siyama
    #2369
    nah ha valaki azzal a problemaval talalkozik hogy a Play gombra katintva semi sem tortenik van egy masik megoldas en mindent probaltam edig de semi de ez segitet
  • Siyama
    #2368
    nah szoval most Unlimited Trial az F2P ig igy lvl megkotes nincs csak rengeteg mas megkotes de kibirhato f2p utan levesznek ezekbol a megkotesekbol sokat de marad jopar
  • TheGrinder
    #2367
    Már F2P? Úgy hallottam, hogy februártól válik ingyenessé. A főoldalon lehet valami trial accountot csinálni, csak nem tudom, hogy ahhoz van-e lvlmegkötés.
  • speed01
    #2366
    Elég jó, tegnap mondjuk nevettem a sok f2p tagon, cempeltek egy quest helyet vagy 30-an és mindenki skillezet össze-vissza hogy megkapja, persze partyba nem akartak jönni. :D:D
  • menorel
    #2365
    Köszi, hogy megoszottad az infót! A blogon most valaki pont hasonló hibajelenséget produkáló screenshotokat linkelt... Márhogy ami hasonló hibára utal. Jó Trialozást! :)