3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • BoneDragon
    #2450
    Szarkazmus volt, nekem akart beszólni. Legalábbis én így értelmezem...
  • speed01
    #2449
    Aion után én csak örülni tudok hogy tudom majd használni a brokert! :)
    Szerintem örülj te is hogy tudod majd használni! - nem szabad telhetetlennek lenni :)
  • menorel
    #2448
    Jelenleg maximum 50 itemet lehet berakni az AH-ban egy időben. Ehhez képest az F2P patch után ez max 10 itemre korlátozódik, amit a TERA club tagsággal 30 itemre lehet növelni.
  • hNeo2
    #2447
    NE már!
    Miért korlátozzák a brokert?
    Én is kereskedni akarok.
    Számomra a játék csak a broker AH házból és a pénzből áll.

    de ííígy... most mi lesz?

    Szivesen fizetek a játékért évi 2-3000 Ft-ot, de többet NEM.
  • darkling
    #2446
    A steam-en és az origin-en is csökkent a játék alapára, annyi mint a hivatalos honlapon az akciós.
  • fejnelkuli
    #2445
    Csak nem tölti le! Retrieving mainfest 96%, és úgy marad örökre.
  • speed01
    #2444
    Én pvp Killian szerón vagyok sajna, lvl 35-ös lancer 'Speedyhunka' néven, ha gondolod majd adj friend listbe és segít majd :)
  • BoneDragon
    #2443
    Fejből úgy rémlik Freya a szerver neve, nem tuti. De ma átkacsintok kicsit pvp szerverre is. Rengarr néven vagyok pve-n, ha meglátsz nyugodtan beinvitálhatsz egy kis questezésre.
  • speed01
    #2442
    Ezzel én is így vagyok nyugi:)
    Melyik szerón vagy amúgy?
  • BoneDragon
    #2441
    Ez oké, de jó lenne tudni milyen lesz az item shop. Ha olyan mint aionba, hogy kifarmolhatod a "gold packot", akkor nem éri meg...
    Mellette meg az szól, hogy nem tudok most brokerezni. Számomra ez a legnagyobb érvágás, mert imádok kereskedni.
  • speed01
    #2440
    ŐŐŐŐ. Hát én úgy tudom hogy brokert majd tudsz használni, csak ha elakarsz adni cuccot annak az értéke lesz lekötve, szóval nagyon drágán nem tudsz berakni cuccot, illetve gondolom az is le lesz korlátozva hogy mennyi cuccot tudsz egy nap berakni brokerbe. De ez még mindig nem Aion mert ott brokert sem tudsz használni csak gold packel! Én három évig toltam de már most beleuntam kicsit sajnos, ezért jöttem át Tera-ba, de ahogy érzem nem bántam meg :) Aion usán sokkal jobb mivel ott nincsennek korlátok, de 300 ms-el nem sok kedve van senkinek játszani :). Amúgy szerintem az a 50%-os leárazás teránál nem olyan rossz, veterán státuszba lépsz és már az is sokat jelent, szóval szerintem gondold meg hogy megveszed-e!
  • BoneDragon
    #2439
    Ott néztem, leragadtak 9ezernél. Amúgy azért nem veszem meg még fél áron se, mert pár héten belül f2p lesz, így nem ér nekem ennyit. Főleg ha aionhoz hasonló rendszere lesz... 2 ezerért még megvenném. :)
  • speed01
    #2438
    Höh! :D
    cdgalaxison árulták régen, de mostmár nem hiszem.
  • BoneDragon
    #2437
    Nem! :)
  • speed01
    #2436
    50% van rá, elég az nem? :D
  • BoneDragon
    #2435
    Végülis. :)

    Most hol a legolcsóbb a játék? Hátha van valami akció.
  • speed01
    #2434
    Proxy change szevasz :D
  • speed01
    #2433
    Köszi! jelentkeztem a renegade-be, amcsi klánba voltam de hát azok nem beszéltek nagyon egymással! :D
  • BoneDragon
    #2432
    "Az F2P nem érinti a korábban alkalmazott IP-blockot, tehát Oroszország, Ukrajna és további ex-Szovjet államok továbbra sem férhetnek hozzá a játékhoz."

  • menorel
    #2431
    Van persze. Akikről eddig én tudok: Renegade, Fugitives és a Valkyrian Conquerors. Hogy melyik normális és melyik nem, az nyilván szubjektív. Saját maguk szemében biztosan mindegyik annak tartja magát. Mivel én ragja vagyok az egyiknek (Renegade) ezért meg sem merném próbálni ebből a szempontból értékelni a többi guildet.
    Mi mint a Renegade a szerver legöregebb aktív klánja vagyunk, folyamatosan pörög nálunk a GvG, ahol törekszünk rá, hogy vagy olyan guildeket hívjunk ki akik méltó ellenfelek, vagy olyanokat akikkel valamilyen problémánk van. Ideológiát nyilván bármihez könnyű gyártani. Ha a többi guild szeretné akkor majd fog ide is írni.
    Ha bármelyikbe csatlakozni akarsz akkor azt így teheted meg: http://tera.variance.hu/2013/01/18/guild-csatlakozas-trial-accounttal/
  • speed01
    #2430
    PVP szerón van normális klán akik invelnek trial accosokat? :D
  • bersergirl
    #2429
    Sziasztok.

    En-PVE-Fraya szerveren felvételt hírdet a Pénz és Särm guild. Aki szeretne egy baráti közösség tagja lenni az jelentkezzen bátran.

    Jelentkezni trialos is tud az alábbi módon: játékon belül Guilds on Server menüpont és ott keressen rá a klán nevére majd küldj egy applicationt és elfogadjuk akkor maris a klán tagja vagy:-) :-)

  • BoneDragon
    #2428
    Na most jól elakadtam, mert nem tudok chatre írni, pedig group meg instance questjeim vannak. :P Amúgy Rengarr néven megtaláltok, aki esetleg rám tud írni...
  • BoneDragon
    #2427
    Látom magyar guildek is hirdetnek felvételt, kár hogy csak trial accom van. Bétában azért körülnéztem a játékban, de még mindig leesik sokszor az állam a grafika láttán, eszméletlen. :)
  • speed01
    #2426
    Lancer a best! :D
  • BoneDragon
    #2425
    Tegnap végre letöltöttem a játékot. Nem tudtam abbahagyni, imádom! Berserkert indítottam, bétába archerrel mentem. Brutális dmg-je van íjászhoz képest.
  • menorel
    #2424
    Ez nem fog menni. Meglévő accounttal most csak úgy tudsz játszani, ha feltöltöd, viszont amint aktiválják az F2P-t onnantól már az is fog működni veteránként.
  • Tommyr
    #2423
    Próbáld ki,hogy enged e játszani azzal az Acc.-al ha nem akkor sz.tem felejtős.Vagy megvárod vele F2P startot tehát a meglévő account-al vagy kezdesz egy Trial-t most és azt folytatod,majd.
    Nem hiszem,hogy Trial-t rá tudod tenni.
  • Java33
    #2422
    Sziasztok! Indulásnàl màr játszottam a játékkal és az lenne a kérdésem, hogy a meglévő, de fel nem töltött acc-ra rá lehet tenni az UTrial-t és ha igen, akkor emiatt vàltozik e najd a rangom a f2p kezdetekor.

    előre is köszi a válaszokat..
  • speed01
    #2421
    Lehetséges :)
  • torrente111
    #2420
    ha jól láttam az nem a collectorhoz jár?
  • speed01
    #2419
    Tigris mountot quest adja vagy craftolni kell? előre is köszi a választ! :)
  • fejnelkuli
    #2418
    Így is csináltam.
  • seu
    #2417
    Nekem úgy sikerült, hogy nem almappába, hanem a gyökérbe raktam. (nálam D:\TERA)
  • fejnelkuli
    #2416
    Tudtok valami alternatív letöltési lehetőséget?Mert a patcher nem tölti le nekem. Próbáltam már mindent amit külföldi fórumokon írnak, de így sem sikerült.
  • Trollface
    #2415
    Igazából ez üzleti terv váltás. Az EU-NA nem állt olyan gányul.mint Korea TERA. Most új embereket akarnak behozni. Logikus.
  • seu
    #2414
    Egyelőre nem fest túl jó jövőképet azzal, hogy még egy éve sem futnak a szerverek és már összevonás volt meg f2p modellre váltás. De talán a f2p meg ha jól átgondolt updatek jönnek akkor rendbe jön...
  • Tommyr
    #2413
    Warrior lesz,az biztos jó kis Dps:)
  • Trollface
    #2412
    Ja van hozzá japán vagy koreai voice pack és használható?
  • Trollface
    #2411
    Amúgy én ez a csávó lennék. Slayer-warri hibrid npc kari. :D Amúgy remélem lesznek még új classok a jövőben meg meggondják ezt a csak tankolok,csak healelek dolgot. Választani kell vagy pvp vagy pve és egyéni sikerélmény nem hiszem van pl tanként vagy priestként.