3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • KMKM
    #2490
    Ha én játszom "X" PVE szerveren akkor átmehetek pl "Y" PVP serverre ugyanazzal a karakterrel vagy ez hogy működik hol van ez leírva?
  • Galasamer
    #2489
    Lenne egy kérdésem azokhoz akik a Killiánon játszanak régota. Amikor még nem egyesítették a szervereket játszottam a terával ki is nyomtam egy lvl 60 berserkert, csak aztán abbahagytam mivel az end gamehez nem volt türelmem farmolni a geart, fegyvert és az akkori szerveren megcsappant az aktív játékosok száma. Egészen konkrétan a Kelsaik story questnél akadtam el mivel random partyt nem igazán lehetett összeszedni a nagy guildek pedig csak guild tagokkal voltak hajlandók menni. Aztán átmentem egy másik aktívabb pvp szerverre ott van egy max lvl közeli (asszem 56) sorc karim. Csak pénzhiány meg a videokártya probléma miatt kénytelen vagyok szüneteltetni a terát. Reményeim szerint kész lesz a gép tera f2p startjára.
    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemesebb lenne-e menni tiszta lappal az új pvp szerverre vagy maradjak a Killian szerón és húzzam fel a berserkeremet.
  • Galasamer
    #2488
    A tokeneket fegyverekre vagy páncélra tudod beváltani a megfelelő merchantnál. Ahogy fejlődsz egyre több mindent tudsz gyűjteni (tokenek, orbok stb) amiket értékes és kévésbe értekes dolgokat adnak a különféle npcék.
  • Bandeeka
    #2487
    Sziasztok!
    Progress Token mire jó? Ma szereztem párat de nem jöttem rá mire lehet beváltani. Ha volt róla szó korábban elnézést hogy nem jártam utána.
    További szép napot
  • BoneDragon
    #2486
    Veterán.
  • krisz073
    #2485
    Sziasztok.

    Lenne egy kérdésem. Jan 26-án lejárt az 1 hónapom, de nem fizettem be újra. Ha az accountomba megadom most a PLAY-TERA attól még Veteran maradok Feb 5-öl, vagy Free User lesz az accountobol?
  • Trollface
    #2484
    Érthető,a lefagyást nem akarják meg a laggfestet.
  • bersergirl
    #2483
    Hivatalos: Február 5. FreeToPlay

    Link: http://tera-europe.com/en/home/news/article/f2p-launch-date-tuesday-5th-of-february-2013.html

    Február 4-én lelövik a szervereket és Február 5ig nem lesznek elérhetőek.
  • Trollface
    #2482
    Még nem.
  • cataflam02
    #2481
    Lehet már tudni, hogy pay2win lesz-e ?
  • bersergirl
    #2480
    swtornál is hasonló volt aztán szépen megszűnt ez a dolog pár nap után.
  • Trollface
    #2479
    Hát ez az effektus nehezen csillapodik,Aionban tapasztaltam. Meg ugye ez PVE szeró ,nem fog lecsillapodni ,mert áá rohadt max szintes veteránok megölnek állandóan cimű történet.
  • bersergirl
    #2478
    nagyon sok az előfizus:) sztem kis queset még kibírják a trialosok is:)
  • Trollface
    #2477
    Hát ha ez a queue bejön tagjaitok nagy része kénytelen lesz költözni ,mert trialos vagy rage quitol..
  • bersergirl
    #2476
    Sziasztok! Elkészült a Pénz és Särm magyar guild klán/tagtoborzó videója.

    Akit érdekel, lessen rá egy pillantást: http://youtu.be/2nlw4RpUACk
  • BoneDragon
    #2475
    On Tuesday we'll have our scheduled maintenance. The work will start at 08:00 CET and will be finished around 12:00 CET. During this downtime we'll make some changes. We'll also introduce a server queue priority system for our veterans. If you bought a full version of TERA in the past, you'll automatically be a veteran and get priority access to the game servers. We'll also open up a new PvE servers for the English speaking community tomorrow. You can find all the details on our website and forum. ~Raven
  • bersergirl
    #2474
    Sziasztok!

    Pénz és Särm magyar klán sok szeretettel vár minden játékost a EN-PVE-FRAYA szerveren.

    Immáron több mint 140 játékossal, aktív társasággal és folyamatos guild eventekkel a jövőben.

    Tagjaink életkora többségében 18 év feletti, az aktívabb játékosoké 21+.

    Saját Teamspeak 3 szerverrel, és hamarosan elindul új honlapunk is.
    Addig is elérhetőek vagyunk a Facebook oldalunkon: http://www.facebook.com/penzessarmtera

    Továbbá játékon belül is.

    Trialosoknak a jelentkezés: Guilds on Server - keress rá a klán nevére majd küldj egy appliet, kis rövid üzenettel.

    Sok szeretettel várunk mindenkit.

    ,,Mert a KFT. mi vagyunk! " :D
  • krisz073
    #2473
    Csak nem Windows 7 – 32 bites operációs rendszer?
  • Iridescent
    #2472
    Semmit, kilép a kliens és ennyi, semmi infót nem ír miért csinálta. Nekem lövésem sincs mi lehet ez, nekem sosem volt ilyen problémám.
  • tomonor
    #2471
    Hova dobja ki? Ír ki esetleg valami hibát mikor/mielőtt kidobja?
  • Iridescent
    #2470
    Egy barát leszedte TERA-t, unlimited Trial accos, de a játék mindig kidobja. a rendszergazda módban indítás nem változtatott rajta, lehet azért van mert sokan vannak a szerveren és kidobálgataj a trialos accokat? durva elképzelés, de nem lehetetlen. Valaki tud valamit ezügyben? Tapasztalt már ilyet?
  • spybot919
    #2469
    Csak tudnám melyik szerver :)
  • Gyogyito
    #2468
    Mindenki úgy kezdte :) Várunk in-game :)
  • spybot919
    #2467
    Megoldottam. Remélem új & tapasztalatlan játékosok is beférnek :)
  • Gyogyito
    #2466
    Remek :) Azt töltsd ki, az e-mail címre figyelj, mert arra kapni fogsz egy megerősítő mailt.
  • spybot919
    #2465
    enjinnél ugyan úgy az űrlapkitöltést hozza ki :)
  • Gyogyito
    #2464
    Szia!

    Regisztrálnod kell egy enjin accountot, utána tudsz applyt kitölteni az utolsó linken.
  • spybot919
    #2463
    Sajnos a regisztráció modul nem működik, Azt írja az oldal.
    És Team Speak információt sem találtam mert ahoz is bejelentkezés szükséges. Akkor ,hogy lehet felvenni veletek a kapcsolatot?
  • Gyogyito
    #2462
    "Az Argon inváziónak vége...
    Béke és jólét köszöntött Arborea földjére, ám ez a béke törékeny...
    Felszínre törnek a régi sérelmek, az egykori bajtársak és szövetségesek egymás ellen fordulnak...
    A virágokkal teli rétek ismét véráztatta csatamezők...

    Jöjj Vándor, lépj közénk, és harcolj az oldalunkon Arborea békéjéért!"


    A több mint 7 éves Árnyjárók Guild & Baráti Közösség várja minden régi, új vagy leendő TERA játékos jelentkezését a nagy múltú Voidwalkers Guildjébe!

    Casual és fél HC vonalakra fókuszálva, kedvezve mind a PVE, mind a PVP kedvelőinek, olyan játékosok jelentkezését várjuk, akik tanulmányaik, munka, család, vagy egyéb elfoglaltságaik mellett nem tudnak egy progressz orientált HC Guild követelményeinek megfelelni.

    Ha szeretnéd minél nagyobb részét megtapasztalni a játéknak, akár kényelmesen, saját tempódban, akár csapatban, szervezetten, haladósan, valamint szívesen tartoznál egy jó hangulatú, segítőkész közösséghez, ahol mindezt megteheted, akkor mi jó választás lehetünk a számodra.

    Tagjaink többségének életkora 18-40 év közötti, de kellő érettséggel bárki jól érezheti magát nálunk, és persze arra törekszünk, hogy érett gondolkodású, közösségi játékosokkal gyarapodjunk, akikkel együtt a játék élmény és szórakozás.

    TeamSpeak 3 szerverünk aktív társasági kommunikációs csatornánk, valamint elengedhetetlen kelléke PVE és PVP eseményeinknek.

    Honlapunkon további információkat találhatsz rólunk, küldhetsz nekünk üzenetet, és itt adhatod le jelentkezésedet is.

    Bízunk benne, hogy felkeltettük érdeklődésedet, és hamarosan tagjaink között üdvözölhetünk!

    "Nézz önmagadba, talán ott szunnyad benned egy Ősi Árny, fedezd fel, ismerd meg, és teljesítsd be küldetésedet, melyet Arborea Titánjai, Arun és Shara, álmodtak meg Neked!"
  • spybot919
    #2461
    Ja megvan. PLAY-TERA volt a kód köszönöm
  • spybot919
    #2460
    Az a baj ,hogy ez nem jó. Mivel csak megerősítő e-mail jött és nem jött kód...
  • BoneDragon
    #2459
    Segítség!
  • spybot919
    #2458
    Valahogy ki lehet most próbálni a játékot? nekem igy is cd kulcsot kér
  • menorel
    #2457
    Eddig napvilágot látott információk szerint nem lesz semmilyen különbség. Üdv,
  • tomonor
    #2456
    Sziasztok, nemrég én is csatlakoztam a Tera közösségébe (egész pontosan azért, mert f2p lesz) ENMASSE-n keresztül.

    Amint egy játék felveszi a f2p marketing modellt, szinte elkerülhetetlen, hogy p2w-né váljon, legalábbis bizonyos mértékig. A kérdés most az, hogy az eu és na változatt között lesz-e eltérés, és ha lesz, mekkora.
  • roland4
    #2455
    Köszi az infót :)
  • TomStorm
    #2454
    Már lehet játszani nyugodtan.Trial acc.-al egyelőre,korlátozások vannak de max szintig mehetsz.Jövő hónaptól vált F2p rendszerre az account maradni fog.
  • roland4
    #2453
    Sziasztok! A Tera Online már teljesen ingyenes lett? Mert akkor máris leszedem, de csak akkor ha max level megengedett és minden más :D
  • Trollface
    #2452
    Pay to win vagy nem pay to win? ez itt lőn a kérdés
  • speed01
    #2451
    úgy érzed? :D