3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Gengelbász
    #2530
    Akkor b kell szereznem innél hamarabb mer így felejtősXD
  • CalebJoe
    #2529
    1357-ik vagyok várjak 30percet anyád, ezek se készültek fel a rohamra.
  • Galasamer
    #2528
    Elvileg a veteránok magasabb prioritási jogokat kapnak a sorban mint a f2p accosok.
  • antgecc
    #2527
    NA serverek nem lagosak/pingesek innen?
  • Gengelbász
    #2526
    Ohhh... De nem úgy van h a veteránokat elöbbre veszi??
  • davee16
    #2525
    ha megveszed akkor is várni kell szerintem .. .:/ nem azért vársz mert nem olyab az acc hanem mert sokan csatlakoznak ... :P
  • Gengelbász
    #2524
    Sziasztok valahol meg lehet venni még a játékot a veterán akkér, mer ez a váró sor valami borzalom.
  • Doom 4
    #2523
    Akkor lehet ,hogy jobban megérné oda menni. De viszont akkor lehet újra letölteni a játékot.
  • davee16
    #2522
    Igen az US es szerón olcsóban tudod megvenni az extra cuccokat ... Mondjuk nem tudom hol van több magyar ... De szerintem EU ba ...
  • Doom 4
    #2521
    ok köszi a választ. És amúgy van valami különbség a két régió között? Akár gameplayben vagy vásárlásban?
  • BoneDragon
    #2520
    Haverod NA szerveren van.
  • Doom 4
    #2519
    Oi!
    Mivel ingyenes lett gondoltam neki kezdek én is a Terának. Illetve egy osztály társam is csak ő már játszik egy ilyen free accounton. És abba a problémába ütköztem, hogy teljesen más szervereket látunk. Ő erősködik hogy azok a jó szerverek, de én úgy emlékszem, hogy amikor anno én is kipróbáltam én is azokat a szervereket láttam, de mostmár nem azokon "kell" játszani nem?
    Én szervereim

    Oszt. társ szerverei
  • jodzsep
    #2518
    Sziasztok!
    ha valaki unatkozik, és társaságra vágyik, vagy esetleg segítségre, szívesen segítek amiben tudok, ezen a ts3-on el értek a TERA online szobába...
    87.229.116.71:3679

    üdv, és jó játékot!
  • BEAST #2517
    Én beléptem az egyik serverre és csak azt láttam, hogy global chaten 2-3 magyar szidta egymást. A szövegkörnyezetből az derült ki, hogy nem f2p játékosok voltak.

    Idióták mindenhol vannak, nem kell ehhez ingyenes játék.
  • antgecc
    #2516
    Na, ez van, mikor a sok csíra kis huggyos rászabadul egy új free mmo-ra. A chat dugig spammelő nyomorékokkal, saját nyelvükön káromkodó gyökerekkel (lengyel kurva = kurwa). Borzalom. Nekem így el is ment a kedvem. Még adok neki egy kis esélyt, de lehet inkább 1 hónap múlva lesz érdemes visszanézni.
  • Trollface
    #2515
    "I am sorry you EU players have to put up with this shit. It is absolutely unfair." Ez a komment. ^^
  • WhiteStar
    #2514
    ok, ennyi kellett még pont hogy instant uninstall az egészre :D

    gl&hf mindenkinek :D
  • tomonor
    #2513
    Csak egy apróság az új játékosoknak: a Tera EU egy cseppett drágább az NA változatnál. Egész pontosan 982%-al :D

    http://www.reddit.com/r/TeraOnline/comments/17xp0w/europe_item_shop_prices_982_higher_than_na/
  • davee16
    #2512
    én azért nem Fraya ra mentem D:
    hanem a low rates re .. úgy is full os lesz az is nemsoká :D
  • ZOLCHI
    #2511
    Na ez franko lesz. Free playerek várakozhatnak órákig. :(
  • davee16
    #2510
    És itt mibe különbözik a PvP a PvE től ? :p :)
  • darkling
    #2509
  • Csokis
    #2508
    Hogy kell igénybe venni az ingyenes játékot? Létrehoztam egy új account-ot, majd leszedtem a kliens-t. Feltelepítette, töltögetett jó sokat, majd kérte ugye a belépési e-mail címemet és jelszavamat. Amikor megadtam, akkor utána ez fogadott?!

  • pcgammer
    #2507
    Fraya-n van sok magyar :D Amúgy remek kis game ez :)

  • davee16
    #2506
    Hi :) Meik szerveren vannak magyarok ? :)
  • BoneDragon
    #2505
    Link
  • MaRee
    #2504
    Mennyire játszható a játék free játékosként, mik a megkötések, stb? Sajnos nem tölti be nekem a tera-europe honlapot!
  • Csokis
    #2503
    Ahha, akkor azért nem tudok belépni. Köszi!
  • Fec papa
    #2502
    The maintenance is expected to be finished until approximately 12:00 CET on Tuesday, 5th of February 2013.

    During this time you won't be able to access the following services:

    All game servers will be under maintenance and not available
    The account management system will be under maintenance and not available
    You won't be able to create new accounts, redeem codes, buy the digital version in our shop or manage your existing account
    You won't be able to download the game or update your client during the maintenance
  • Csokis
    #2501
    Leszedtem tegnap a kliens-t, ma feltelepítettem, de elindulni nem akar. A képen látható, hogy csak loading van egyfolytában. Lehet azért van ez, mert ma állnak a szervernek az átállás miatt? A holnapi napra készülök.

  • Fec papa
    #2500
    Hali! Karaktert majd át lehet vinni a 7napos unlimited triálból majd holnap?
  • tomonor
    #2499
    Én nem vettem észre különösebb laggot. Amit az NA-ba tapasztalok, azt az EU-ban is (sőt, Nexus esetén az EU sokkal laggosabb nekem).
  • Trollface
    #2498
    NA elég laggos.. nálam. még azt a 250-300mst se üti meg.. Akadozgat.. Azóta nem próbáltam,de EU szerintem.
  • roland4
    #2497
    Köszi az infót :D Megtaláltok PVE szerveren Runcee néven :)
  • tomonor
    #2496
    Szerintem ha magyar játékosok a fő kritériumod, akkor a TERA NA-t lődd ki - ott nem lesznek magyarok. Ellenben, ott valamivel jobb a közösség, és nincsen a chatben nyelv-kavalkád (mindenki angol).

    A Tera EU tudtommal az NA frissítéseit kapja kézhez (amelyet az NA a KTerától szerez), szóval mindennek ugyanolyannak kell lennie, esetleg a Tera EU kicsit később kapja meg az anyagot, mellyel dolgozni fognak.
  • roland4
    #2495
    Egyáltalán most EU vagy US a jobb, mert látom van különbség közöttük.( oda mennék ahol több magyar játékos van , ahol jobb játékélmény)
  • roland4
    #2494
    Sziasztok! Leszeretnék játszani a Teran. Már le is szedtem , de nincs meg a lvl. 20-as Berserker karakterem amit még OBT 2-őn csináltam. Nos az lenne a kérdésem hogy törölték az OBT-s karikat? Melyik szerveren vannak a magyarok? Mert látom össze vontak pár szervert
  • tomonor
    #2493
    Jah, valóban. Elfelejtettem, hogy EU-s verzió is van :D
  • Gyogyito
    #2492
    Ez csak az US TERA-ra vonatkozik! EU-ban jelenleg nincs lehetőség karaktert átvinni másik szerverre.
  • tomonor
    #2491
    https://tera-support.enmasse.com/app/answers/detail/a_id/352/~/transferring-a-character-to-another-server#How_do_I_transfer_to_another_server?