3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • domy75
    #2570
    Hát ezen már rég túl vagyok próbáltam már mindenhogy shif-tel, ctrl-lal, alt-al egyikkel se bontja hiába húzom üres mezőbe.
  • hNeo2
    #2569
    Áthúzod a tárgyat egy üres Inventory mezőbe, miközben nyomod a Shift billentyűt.
  • domy75
    #2568
    Sziasztok valaki árulja már el nekem legyen szíves hogy lehet szétosztani tárgyakat? PL 100 db essence-et két 50 db-os pack-ra. Megöl mán az ideg hogy nem jövök rá. Köszi.
  • cataflam02
    #2567
    Értem köszi!
    Messze még a vége :)
  • BEAST #2566
    Nekem 29Gb az egész. :)
  • cataflam02
    #2565
    Ha letölt a 21 gigás kliens, még mennyi patchet szed majd le ? :)
  • Betonfal83
    #2564
    Köszönöm szépen!
  • Fec papa
    #2563
    Olyankor általában karbantartás van, vagy csak újraindult a szerver. Nekem már jó.
  • Betonfal83
    #2562
    Van szerver? Mert ahova a jelszót kéne írnom tok fehér és DOWNTIME felirat ékeskedik benne..
  • Trollface
    #2561
    Na mi a helyzet TERA EU-n?
  • tomonor
    #2560
    Nyugi, a PvP egy sokkal izgalmasabb élményt nyújt. A PvE a kezdő játékosoknak való, akik nem szeretik a kihívást.

    A PvP törvényei szerint amint eljutsz Velikába, ott kapsz majd egy "Outlaw Decleration" papírt, melyet ha elolvasol, berakja az azonos nevű képességet az ability eszköztáradba. Ha késztetést érzel a vér szagára, akkor aktiválod a képességet, vörös leszel te is, és PvP zónában azt ölsz meg, akit akarsz (a radar bal oldalán egy véres tüskekerítés-szerűség van, ha PvP zónában vagy).

    Ha valaki megöl civilként, akkor nem veszítes semmit, csak az életpontod, manád és staminád lesz minimális respawn után. Ha outlawként ölnek meg, akkor asszem a cuccaid közül vesztem valamennyit (nem tuti). Mindesetre az outlaw vadászat jövedelmezőbb, mint outlawnak lenni.

    Ha túl sokszor ölnek meg, vagy nem hagynak fejlődni egy adott helyszínen, egyszerűen channel-t váltasz (jobb felső sarok).
  • hNeo2
    #2559
    ajaj...

    véletlenül PvP szerveren kezdtem új karakert.

    Ez miben különbözik a PvE szeróktól?
    Azt észrevettem hogy útonálló pirosnevűek leölnek, de ennyi?
  • Gengelbász
    #2558
    én a level 37 berserkeremrt hagytam ott és átmentem Arcadiára:(
  • CalebJoe
    #2557
    Kénytelen az ember mivel egész nap nem akar beengedni, én márpedig most akarok játszani nem egy hónap múlva.
    Kíváncsi leszek a B&S-ra ha kijön mennyien mennek majd rá, bár fizetős lesz tuti.
  • hNeo2
    #2556
    hát lehet hogy akkor új karit csinálok egy új szerveren.

    pedig már lvl 23 voltam...
    :S

    ez a level 60-as limit nem gáz? hamar el lehet érni? miért nem emelik lvl 300 -ra a limitet és tesznek még be szörnyeket???
  • szergely83
    #2555
    Semmi baj a netemmel, mások visszajelzése alapján írtam. De akkor 140 vs. 40 ms... van különbség, PvP-ben elég sok.
  • tomonor
    #2554
    Nem tudom hogy te hol laksz vagy mi a baj a neteddel, de nekem NA Tera-n az erőforrás figyelő 140ms-t jelez felsőhangon. Ez még papíron sem hangzik nagynak.

    Másik dolog, hogy mind a két Tera-n van acc-om, mindkettőt alaposan kipróbáltam mielőtt véglegesen döntöttem, de a Gameforge szervereinek állandó leterheltsége nekem nem gyerebe. Arról meg nem is beszélve, hogy az Enmasse változata olcsóbb, csakis a Tera-ra koncentrál (Gameforge nevéhez több megbukott F2P játék is tartozik), aktívak a GM-ek, a devek Reddit-en válaszolnak a kérdésekre, stb stb.

    És, ráadásul mi Európaiak olyan előnyben vagyunk, hogy választhatunk, hogy hol játszunk a két változat közül (KTera-t és JTera-t nem beleértve).
  • David9317
    #2553
    Vki tervezi, hogy az új szervereken kezdene játsszani?:)
  • Laza
    #2552
    Még :)

    Mondjuk azok a boost cuccok elég durvák. A régi rendszerhez képest lassították a fejlődést és azt boostolják, vagy minden az eredeti, és ezen felül lehet még gyorsabban fejlődni meg aranyat gyűjteni?
  • menorel
    #2551
    Nincs az itemshopban olyan tárgy, ami érdemi előnyben részesítene bárkit is akár PvE-ben, akár PvP-ben.
  • Iceman
    #2550
    Xp boost-ot.
  • Laza
    #2549
    Na, 540-es sor ... kb 20 perc. Alatt meg azt írja, hogy ha 10 percnél tovább kell várni, kapok vmi ajándékot.
    Mit ad?
  • cataflam02
    #2548
    A fizetős játékosok előnyben lesznek a free usereknél ?
    Értem itt arra, hogy ha nem fizetek levernek pvp-ben a custom itemekkel etc ?
    Előre is kösz.
  • Fec papa
    #2547
    Regisztrálj újra? Szerintem evidens.
  • FuRiONight
    #2546
    Értem, de akkor mit kéne tennem h be tudjak loggolni?
  • BoneDragon
    #2545
    Mivel már f2p, nem is fogja elfogadni.
  • FuRiONight
    #2544
    1.Navigate to account.tera-europe.com and create your account.
    2.After you have confirmed your email address, log into your account and click on “Enter Code”, then submit the following code:

    PLAY-TERA

    You can now download the client by clicking on “Download Game”.
    Once the download has finished, you can begin to enjoy the world of TERA!

    Beirom h PLAY-TERA és nem fogadja el.. :(
  • szergely83
    #2543
    Átlag innen 200ms NA-n vs. átlag 60ms EU-n. NA kevésbé laggos, ha innen játszol.
    Oh, wait...
  • Laza
    #2542
    Nem lehet, hogy túl korán csináltad az accot? Nem lehet átváltani free-re, vagy hasonló?
    Én tegnap regeltem és simán beengedett.
  • FuRiONight
    #2541
    Hali

    Végre lejött a játék, az accountot meg megcsináltam egy hónapja.

    A probléma: nem tudok belépni, az irja h vegyem meg a játékot vagy irjam be a reedem code-ot.

    Az oldalon be tudok lépni, és csináltam is nicknevet, de ezután sincs változás.

    Mi lehet a probléma?
  • Vicodine
    #2540
    rosszul latod, nem ez a draga, az na olcsobb annyival..:D
  • Fec papa
    #2539
    Nemtudom, lehet én valami kivételezett lettem, de én egész délelőttől kezdve mostanáig játszottam, kisebb-nagyobb megszakításokkal, ki-be lépkedve, és sose kaptam sort.
  • tomonor
    #2538
    Nem, sőt, az NA szerverei sokkal erősebbek, mint az EU-é.

    A sorba állásban a veterán accosok előnyt élveznek, de itt megint kiemelném, hogy az NA verzióban egyszer sem álltam sorba, az EU-ba viszont ez többször is megtörtént (az utóbbi hetekben - a mai napot el sem merem képzelni, de láttam, hogy több ezres nagyságú a sor).
  • nxs
    #2537
    Holnap nyitnak 3 új szervert (2pve/1pvp) viszont a probléma gyökerét nem tudom,hogy fogják orvosolni. A visszatérő játékosok akik mind más szerveren játszottak most 1 helyre vannak benyomorítva a merge miatt.
  • BoneDragon
    #2536
    Ma lett f2p. Biztos tenni fognak az ügy érdekében nem kell egyből falra hányni a borsót. Az ilyen kommentek miatt terjed a rossz...
  • antgecc
    #2535
    Ilyen viszonyok közt még a free játékosokat is elvesztik....
  • Gengelbász
    #2534
    Az szép én 500 nál tartok nég 15 perc
  • nxs
    #2533
    Nekem sikerült 3400+ sorba beállnom ami kb 4-5 órás várakozást jelent egy f2p játékosnak.
  • Gengelbász
    #2532
    Az nem 30 perc nekem már másfél órája annyiXD
  • TomStorm
    #2531
    Az még nem is vészes.Nézd meg Tera Club játékost:)