3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • nxs
    #2610
    Veteránoknak is 500-1000 körüli sorok vannak,bár tény eléjük nem áll be senki.
  • Fpocok
    #2609
    Két élű kard. Nem fogok 9k-t fizetni, csak hogy beférjek abba a kurva szerverre. Biztos nem vagyok egyedül. Nonszensz, hogy ezért kérnek pénzt.

    Főleg, hogy itt van nyakunkon a neverwinter... na meg kismillió f2p mmo.
  • nxs
    #2608
    Ma du. 5 körül álltam be 60-70es sorba,most (5 óra várakozás után) 376. vagyok. F2P vagy belogol reggel és ki se lép,hogy aztán tudjon játszani délután,vagy nem játszik.
  • tomonor
    #2607
    Nem, a sor lesz a legjobb és legegyszerűbb megmentője.

    A játékosok játszani akarnak, de az elite pack-al rendelkezők előnyt élveznek, melyet jó áron adnak el. Ezáltal kábé 10%-a a játékosoknak meg fogja fontolni, hogy megvegye az elite packot, csak hogy játszani tudhasson. A 10% csak egy poszt-effekt a hasamra ütésből, lehet akármekkora százalék; a lényeg az, hogy a játékosok látni fogják, hogy ezzel előnyt élvezhetnek más játékosokkal szemben, és meg fogják venni.
    Marketing.
  • Fpocok
    #2606
    Úgy látom ennek a játéknak a nagy sor lesz a játék halála.
  • MaRee
    #2605
    Frayán you are 1260th in the line szóval van még normális PVP szerver amin nem kell 1órát várni esetleg? Az (INT) jelzésű szerverek azok internationalek vagy mi?
  • tomonor
    #2604
    Én eddig úgy tudom, hogy a frakciók egymással mind barátságosak az Argonok óta, ám még viszonylag új játékos vagyok, tehát nem tudhatom biztosan.
  • Vampy
    #2603
    Sziasztok,

    Mit tudtok, arrol, hogy a PvP milyen modon fog megvaltozni a Federation update utan (KTera-n mar van asszem)?

    En olyat hallottam, hogy hasonlo lesz az egyeb "frakcios" jatekokhoz, tehat az ellenseges frakciok automatikusan "PvP On" modban lesznek.

    Mit tudtok errol es vajon ez a PvP es PvE szervereken mit is jelent majd pontosan?

    (En amugy jobban kedvelem a Frakcio alapu PvP-t, ad valami kis keretet a PK nak. Eszrevettem, hogy az ilyen jatekoknal tobb az osszetartozas az egy frakcioban levokkel, hamarabb segitenenek, ha teged olnek. Viszont "hatranya" hogy az ellenseges frakcio sokkal nagyobb valoszinuseggel betamad, mint ha csak "sima" PK van. a "nezd, ellenseg!!!" mentalitas miatt :) )
  • szergely83
    #2602
    Mert PK-zni csak kiskarikat lehet...
  • Fpocok
    #2601
    Már most 15 perc... bazz.
  • darkling
    #2600
    Tegnap este olyan 20 perc körül volt a Fraya-n. Gondolom az új szervereken nincs.
  • Fpocok
    #2599
    Este tényleg nagyon nagy sor van a F2Peseknek? Mert akkor már nem is folytatom...
  • darkling
    #2598
    Felkerült egy új FAQ


  • tomonor
    #2597
    Benne van a nevében, bazz+
  • Fpocok
    #2596
    Na felraktam. Kezdtem egy papot, mert heallelni szeretek.
  • Fpocok
    #2595
    Nincs is annál nagyobb tahóság, mint kiskarikat gankelni.
  • Fec papa
    #2594
    Azért a PK eléggé lényeges különbség.
  • kovalik
    #2593
    Akkor aki PVE-n van az mind bugyuta kezdő játékos :) Bírom az ilyeneket :)
    Egyébként Tomonor, a pvp és pve szerver között nincs is lényeges különbség, csak a PK !
  • Fpocok
    #2592
    "A PvE a kezdő játékosoknak való, akik nem szeretik a kihívást."

    Ez igaz. De nem minden PvE játékosra... én egyszerűen ezt jobban szeretem. PvP-t szeretem... ezért megyek PvE szerverre.
  • Fpocok
    #2591
    Semmi gond. Pikkpakk lekapom. Amúgy nem vettem volna észre, hogy laggol a játék, ezért nem is feltételeztem, hogy NA-n vagyok :D
  • Fec papa
    #2590
    Hát ha NA akkor az kicsit szopás, mert az másik kliens, ha eun akarsz játszani, oda megint tölteni kell, ha jól tudom, de javítsatok.
  • Fpocok
    #2589
    Lehet. Nem tudom... én is csak erre tudtam gondolni, de sehol nem látom, hol lehet megváltoztatni. Lehet simán NA oldalon regeltem. Utánanézek.

    SZERK: Valóban NA. Akkor átregelek. :D Néztem amúgy, hogy lehet tolni gamepaddal? Mielőtt nekem estek... valaki próbálta hosszabb távon?
  • Fec papa
    #2588
    Ez NA nem?
  • Fpocok
    #2587
    Nem értem, mi a gond... lehet, hogy valami totál triviálisat nem veszek észre :D

  • Fpocok
    #2586
    Ömm... nem is látok ilyen szervert :D wtf
  • CalebJoe
    #2585
    én a Fraya-n vagyok tegnap összeakadtam vagy 10 magyarral is
  • Fpocok
    #2584
    Melyik szerveren találok sok magyartot?
  • CalebJoe
    #2583
    Pedig sajnos a mai generáció ilyen, kevés köztük a normális fiatal gyerek, ha valaki ilyen hülye 30-40 között azt csak sajnálni tudom.
    Az SG az egy olyan amilyen már megszoktam.
  • BoneDragon
    #2582
    Sajnos ebben egyet kell értenem veled. Nem kell messzire menni ehhez, lásd sg forum.
  • Trollface
    #2581
    Egy 30-40 éves is lehet "kis takony" agyilag.. Ismertem derék 15 éves playert,szóval te is általánosítassz.
  • Gengelbász
    #2580
    Ja jo akkor megnyugodtam h nem vagyok takony:P
  • CalebJoe
    #2579
    Nem én is az vagyok, hanem a 10-16 évesekre akik csak szidni tudják egymást meg más népeket, rasszista kis pöcsök azt se tudják mit beszélnek.
  • Gengelbász
    #2578
    A takony jelzőt a F2P játékosokra értetted??XD
  • CalebJoe
    #2577
    Ennyi idő kellett hogy rájöjjön a sok kis takony hogy ez nem az ő játékuk.
  • Gengelbász
    #2576
    Mi az isten? Fraya-án nics sor?:O
  • Galasamer
    #2575
    Azt tanácsolom, hogy válts channelt, ha nagyon akadályoznak vagy próbálj magad mellé néhány társat bevenni és együtt mobozatok. Egy healer és tank társsal ritkábban támadnak le és jóval több esélyed van a túlélésre egy PvP harcban.
    Sajnos PvP tanácssal nem tudok szolgálni mivel még nem volt archerem.
  • Betonfal83
    #2574
    Segítene valaki? Kicsit elvesztem ebbe a craftolásban... Érdemes 1általan vagy a tokenes cuccok jobbak? Vagy ahogy lehet menjek instázni?
  • BoneDragon
    #2573
    Ez ügyben milyen tanácsot lehet adni? Bubi+hs :)
  • hNeo2
    #2572
    Tud valaki adni valami PvP tanácsot?

    Archer vagyok. bármikor ha rám támad egy másik játékos, miközben én vígan végzem PvE teendőimet, nem tudok semmit csinálni ellene.

    Max 1-2 tudok lőni, de az is többnyire mellé, mire ők azonnal kinyírnak.
    Elfutni se tudok, mert minden szart rámvarázsolnak.
  • cataflam02
    #2571
    Na nemsoká fent van a játék!
    Melyik serveren található a legtöbb magyar játékos ? Hova érdemes menni ?