3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • LocalPatriot
    #2650
    Üdv!

    Teljesen új vagyok ebben a játékban, csak hallotttam hogy F2P lett így gondoltam kipróbálom. Anno Lineage 2-vel rengeteget játszottam. Némi tapasztalatom van azért ilyen stílusban.
    Olyan kérdésem lenne, hogy itt is vannak EU-s, amcsi szerverek stb, ill. azokon belül küldönböző rate-es szerverek vannak?
    Melyiken érdemes elkezdenem, ahol sok a magyar stb? Esetleg valaki segítene majd ingame?

    Köszönöm előre is!
  • Marfy
    #2649
    "A sor a játékban a marketing szerves része. Ha be akarsz jutni, vedd meg."

    Hát akkor mától egy emberrel kevesebb lesz a sorban :).
  • MaRee
    #2648
    Tegnap én is úgyhagytam a karaktert a fővárosban kb 5 órára míg nem voltam itthon, bár Balderen nem nagyon van sor hálistennek.
  • tomonor
    #2647
    Igen, volt sor, de nem 1000-es nagyságú, és akkor a játékosok hamarabb leléptek, azért olyan pontatlan a játék sorának a várható idő visszaszámlálója.

    Van persze mód, hogy ne keljen hosszú ideig sorba állni:
    -Founder/Elite státusz
    -Tera NA. Persze itt is van sor, de nem Európai időben, köbö este 10-től kezdődik a 600-as sor
    -Az új szervereken szintén nem szokott sor lenni (legalábbis NA-ban).
    -Ne kapcsold ki a játékot (este sem). Ez nem egy új dolog, rengeteg MMO-ban így kerülték meg annó a sort.

    A sor a játékban a marketing szerves része. Ha be akarsz jutni, vedd meg. Érdekes, hogy milyen egyszerű, ám mégis milyen okos marketing lépés.
  • antgecc
    #2646
    Soha nem hosszú :) Lehet, hogy arra úgy mondod, de sehol sem úgy írod.
  • Marfy
    #2645
    Erre hosszú.
  • antgecc
    #2644
    Unja rövid "u"
  • Marfy
    #2643
    F2P előtt is volt sor?
    Hát azért ha mindig sor van azt azért előbb-utóbb megúnja az ember.
    Vagy ezzel akarják rákényszeríteni az embert hogy fizessen elő és akkor nem kell várni?
  • Fpocok
    #2642
    Szerintem ha lemegy a roham sem lesz változás. Így van belőve a játék.
  • Marfy
    #2641
    Tegap fél 5 től háromnegyed 9ig próbáltam belépni, de megúntam, háromnegyed 9kor még 520 ember volt előttem, mondom mire beenged mehetek is aludni, így ráhagytam. Bővíthetnének már valamit, vagy lecsenghetne már ez a f2p roham...
  • BoneDragon
    #2640
    100 forintot adok érte!
  • tomonor
    #2639
    És szerinted mennyit ér egy ilyen acc, csak úgy kíváncsiságból?
  • Halacskaaa
    #2638
    Eladó tera Veteran account lv 39 slayer lv 38 zerker 33 archer 24 lancerrel EU Killian szerveren. Az accon kb 100 gold van ezen felül semmi extra.

    Ha esetleg érdekel: [email protected] vagy skypen: hoggerco érdeklődhettek.

    Ár megegyezés alapján.

  • Fec papa
    #2637
    Nem lesz sor amugy se, csak még frissen F2P.
  • davee16
    #2636
    Gyertek a Veritas ra itt jo sok a magyar meg nincs is sor vagy nem akkora ... :)
  • MaRee
    #2635
    Ishara vagy Balder a PVP szerverek közül ezeken tuti van sok magyar.
  • pimpi001
    #2634
    fraya szeron van 1 karim de oda most is 49 perc a bejutasig. mondjuk eleinte Aion-ba is ez volt, de 2 het mulva visszacsokkent annyira hogy normalizalodott a helyzet. szal maradjak ott vagy mashol vannak a Magyarok?
  • pimpi001
    #2633
    hali. kicsit meguntam dio3-at. meik szeron kezdjek ahol sok a Magyar? tudom sokszor elhangozhatott mar a kerdes de visszaolvasva nem igazan talaltam erre valaszt.
  • denevérember
    #2632
    Arcadia szerverre keresünk(ha lehet állandó) Healert. Lv 22-24 között vagyunk.(Archer,berserker,lancer,warrior) Így van a partink eddig. PM rám ha valakinek van kedve,és épp az Arcadia szerveren kalandozik :)

    Üdv,D
  • menorel
    #2631
    A low population nem azt jelenti, hogy nincs queue a szerveren, hanem az, hogy a szerver teherbírásához képest még nincs sok karakter legenerálva az adott szerveren. Ettől függetlenül természetesen előfordulhat, hogy a low population ellenére párhuzamosan annyian vannak bent a játékban amennyit már nem bírna el ezért queuera kapcsol. De nyilván ez már téged nem érint, hiszen törölted a játékot.
  • Fpocok
    #2630
    Erről beszéltem BASSZÁK MEG! Low pop szerver, 25 perces sor. Kurva anyjukat, elmehetnek a fenébe.
    most töröltem.
  • Fpocok
    #2629
    Én is keresek, de előbb elviszem lvl20ig, aztán ha tetszik, megpróbálok bekéreckedni hun guildbe ha lehet.
  • Fec papa
    #2628
    Social menüpont -> Guilds on server.
  • balintk
    #2627
    Isharan keresek valami guildet. Ponytrooper néven játszok.
  • Fec papa
    #2626
    Ezek a legújabbak:

    Arcadia – EN – PvE
    Zuras - International – PvP
    Kaidun – DE - PvE
  • Fpocok
    #2625
    Ishara? Rendben, akkor megnézem magamnak.
  • menorel
    #2624
    INT = International. Ami annyit tesz, hogy az összes EU nyelv használata elfogadott a közös csatornákon. Tehát nem hurroghatnak le azért, hogy pl. miért nem angolul vagy németül keresel party-t, stb.
  • Fpocok
    #2623
    Igen, azt kell hogy jelentse.
  • balintk
    #2622
    Melyik EU-s PvP szerveren van sok Magyar?
  • MaRee
    #2621
    Akkor asszem át cuccolok az Isharára én is, de válaszoljatok már, ez z (INT) ez nemzetközi szervert jelent vagy mit??
  • Fec papa
    #2620
    Mert 1 ember írta hogy találkozott 10 magyarral. Frayan High a population, nekem pl az Isharán semmit nem kellett várakoznom, és 100fő körüli magyar guildba vagyok, igaz, egyszerre még sose voltak fent. :D Nemrég nyílt kb 2-3 hete a szerver, csakúgymint a most nyílt többi, talán ott kéne próbálkozni, és nem lenne sorbanállás senkinek, persze nem tudják sajna rákényszeríteni az embert hogy ne a legnagyobb populációjú szerverre menjen, de igazán lezárhatnák hogy akinek nincs ott semmije, ne tudjon csatlakozni.
  • Fpocok
    #2619
    Amit itt írtatok, hogy sokan vannak. Frayas.
  • Fec papa
    #2618
    Melyik szerverre próbáltál bejutni? Csak érdekel.
  • BoneDragon
    #2617
    Minden mmo-nál előfordul f2p váltásnál, még nem láttam kivételt. 1-2 hét kell mire helyre áll.
  • Fpocok
    #2616
    Amúgy sry, hogy így lehordtam mindennek a játékot... egyszerűen csak csalódott és szomorú vagyok. Ne is törődjetek velem.
  • Fpocok
    #2615
    Sajnos ez van. Abszolút pofátlanságnak tartom... na mindegy, szerencsére van másik hasonló játék. KÖVETKEZŐ!
    Ha ráerőszakolnak, hogy vegyek dobozos verziót, akkor inkább GW2.
  • Jakuza001
    #2614
    Valamivel ra kell venni a f2p-seket, hogy fizessenek. :D
    Uninstall es a problema meg van oldva, van mas es jobb jatek is a a piacon, ahol nem kell varni se.
  • BoneDragon
    #2613
    Attól, hogy százszor leírod szerinted mekkora baromság ez az egész, nem lesz jobb. Érdekes én simán ki tudtam várni az időt, addig elfoglaltam magam mással.
  • Fpocok
    #2612
    Ha arra gondolsz, hogy nem hagyom, hogy hülyére vegyenek a mesterségesen generált szerver telítettséggel/sorokkal... akkor tényleg nem az én játékom.
  • BoneDragon
    #2611
    Te még 15 perces sor miatt is sírsz, ez nem a te játékod!