3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Bandeeka
    #2690
    Sziasztok!
    E-mail címet szeretnék változtatni de nem engedi. Azt írja, hogy elment az igazoló levél de nem kapom meg. 3 napja próbálkozok. Tud nekem vki vmi ötletet adni?
  • Marfy
    #2689
    A tekercset használva egy ló ikon kerül be a skillek közé "K gomb", azt kíhúzva az actionbárra tudod használni.
  • LocalPatriot
    #2688
    Nevét esetleg nem tudod? És ez örökre megmarad? Bármikor használható?
  • Holy75
    #2687
    Amikor átt küldenek a szigetről a fővárosba ott ha végig mész a questeken akkor a táskádba kerül 1 tekercs és azon jobb klikk.
  • LocalPatriot
    #2686
    Lvl 13 vagyok. Hol kell felvenni?
  • XeeN
    #2685
    Kb lvl 12-n küldi adja.
  • LocalPatriot
    #2684
    Hogy lehet lovat szerezni?
  • LocalPatriot
    #2683
    Balder down...:S
  • MaRee
    #2682
    Bebugolt a PVP? Balderen Valley of Titansban nem működik az outlaw skill, nem tudjuk sebezni egymást, van akinek Fey forestben sem.
  • LocalPatriot
    #2681
    Igen, mostmár talán én is átlátom:)
    Most mentem át Velika-ba, lvl11. Jó game!
  • MaRee
    #2680
    Safe heaven teleport scroll nekem küldetésekből jött eddig, nem tudom, lehet-e venni. De nem nagyon használtam még mert minden közel van általában egymáshoz, és vannak teleporterek mindenütt. A pénz pedig arany,ezüst,réz. 100 réz egy ezüst, 100 ezüst egy arany..
  • LocalPatriot
    #2679
    Miért nem tudok venni tekercset ami hazateleportál?
    Gondolom nincs elég pénzem, de akkor hogy lehet hazajutni, csak futva?
    Mondjuk ezt a pénzt se tudom h kell nézni. Van egy kétjegyű szám egy ezüst, meg még két szám és bronz.
  • LocalPatriot
    #2678
    Köszi szépen! Sikerült!
  • Rannah
    #2677
    Van egy Vekas nevű fa, azt kell levágni. Ha a küldetésnaplóban rákattintasz a nevére (kék színnel írva). akkor a térképen be is jelöli, hol van
  • LocalPatriot
    #2676
    A Time to chop Vekas down to size küldetésben mit kell csinálni?
  • Marfy
    #2675
    Jól veszem észre, hogy mintha kisebb lenne a sor?
  • LocalPatriot
    #2674
    Egész jó ez a game. Már lvl 8 vagyok.
    Viszont egy narancssárga küldivel nem tudom mit kell csinálni, valami Fa van a nevében... karbantartás után írom a Quest nevét.
  • LocalPatriot
    #2673
    Köszi szépen!
  • MaRee
    #2672
    Igen, jó. Sosincs sor, új szerver.Én eddig két magyar klannal találkoztam.
  • LocalPatriot
    #2671
    Ha a Balder szerveren kezdek egy karaktert az jó? Van ott is azért magyar player? AZ a szerver nem szűnik meg?
  • Holy75
    #2670
    csak mentek.....
    Igaz 15:00-ra igérték.. :)
  • MaRee
    #2669
    Mennek a szerverek.
  • LocalPatriot
    #2668
    Köszi szépen a gyors választ.
  • MaRee
    #2667
    DÉlután 3-ig karbantartás van.
  • LocalPatriot
    #2666
    Másnak sem indul el a játék? A launcher közepén van egy üres négyszög, és nem lehet semmit se csinálni. Nyomtam repair-t is, hibát nem talált... Ötlet?
  • BoneDragon
    #2665
    Mennyiért van ott?
  • MaRee
    #2664
    Fel kell vásárolni, mennyien fogják keresni ezután
  • tomonor
    #2663
    Nyíregyi médiamarkt tele van Tera-s dobozzal...
  • Marfy
    #2662
    Én ezt már végkép nem értem...
    Fraya populáció High Queue Yes 900as sor
    Veritas populáció Low Queue No 1700as sor
  • Vampy
    #2661
    Plusz: lezarjak ezeket a szervereket:

    Killian
    Ishara
    Fraya
    Veritas
    Hasmina
    Elinu

    Ez azt jelenti , hogy ide csak az tud belepni ill. uj karaktert letre hozni, akinek mar van az itt felsoroltakon legalabb egy karaktere.

    (bocs a duplaert)
  • Vampy
    #2660
    Holnap Tera EU-ban fellonek meg ket szervert (egy EN PvE es egy FR PvE). Valamint dolgoznak a server transferen is... Majd csokken itt a sor, csak turelem!
  • szergely83
    #2659
    Digitális terjesztést a f2p-vel beszüntették, erről volt is announcement. Boltokban érdemes nézelődni, ha nincs raktáron tudnak e hozni.
  • darkling
    #2658
    Ebben az a szép, h. gyakorlatilag nem lehet kapni digitálisan sehol, a dobozoshoz meg sok szerencsét.
  • szergely83
    #2657
    Szervere válogatja mennyit kell várni. Killianon (PvP) most hatalmas a tömeg, de az új szervereken kevesebb a várakozási idő, érdemes ott kezdeni. De szerver választásnál ki is írja a becsült terheltséget.
    Lineage-dzsel nem játszottam, de ismerőseim, akik tolták már, azt mondták, sokban hasonlít :)
  • szergely83
    #2656
    Téves. Meg kell venned a dobozos változatot, nem leszel veteran attól, hogy befizetted a club tagságot.
    "Please note: In order to be eligible for the veteran status you need purchase the full version of TERA, either the Standard or Collector's Edition. You won't receive the veteran status if you upgraded once from free user to club membership for example."
    F.A.Q.
  • LocalPatriot
    #2655
    Hát ez érdekes. Még ha mg is veszemk a játékot, akkor is kéne várnom 30 percet? Az azért komoly... ám inkább PvE vonzana először:) ismerkednék vele, hasonló mint a Lineage 2?
  • BoneDragon
    #2654
    Tera clubbal is lehetsz veterán, ~3500 körül van / hó.
  • szergely83
    #2653
    Nincs olyan acc, amivel egyből be tudsz jutni. Ha veteran accountod van, akkor nem fog visszadobálni a sorban, és előbb jutsz be, mint a free userek. Ez Annyit tesz, hogy pl. Killianon 30-40 percet vársz 3-7 óra helyett... Veterán account a dobozos verzió megvásárlásához jár, digitálisan már nem lehet hozzájutni.
    De vannak új szerverek, ahol kevesebben vannak még, igaz már ott is elkezdett kialakulni a sor belépéskor, ahogy telnek be. Amúgy minden nemzetközi szerveren találsz magyar játékosokat bőven, a kérdés, hogy PvE, vagy PvP vonz igazán.
  • LocalPatriot
    #2652
    Nagyon köszönöm!
    Egyébként, hol és mennyi kéne fizetni, hogy bejussak egyből?
    Elég egyszer fizetni, vagy havonta kell akkor?
  • MaRee
    #2651
    Van külön EU meg NA szerver. Nincsenek különböző rate-es szerverek, ha magyarokkal akarsz találkozni akkor a Balder és Ishara szervereken tuti vannak, Frayán meg mégtöbben, de oda szinte esélytelen free játékosként bejutni, akkora sorok szoktak lenni.