3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • xeromem
    #2730
    Sziasztok lenne egy kérdésem ,hogy lehet egy itemböl masterwork-kot csinálni?
  • Fpocok
    #2729
    Healer meg tank... micsoda meglepetés :D
  • Steve Forte Rio
    #2728
    Sziasztok, Enclave magyar klán szeretettel vár mindenkit, a Veritas szerveren, Muryka Roobeert, Neala, őket többnyire megtaláljátok egy PM el.

    Healer, Lancer hiányunk van!
  • musha
    #2727
    dettó :) ezért mentem annó Frayára.
  • Marfy
    #2726
    Nekem még a bétában volt priesttem, de amúgy úgy működik ahogy írtad.
    Illetve az lehet hogy kimaradt, hogy targetelni is tudsz, elnyomod a spellt megváltozik az célkereszt, ráviszed az emberekre, ekkor "bezöldülnek", többet is ki tudsz választani, és kattitasz.

  • Fpocok
    #2725
    Igazából csak az érdekelne, hogy max szinten hogy megy a heal? Mert mivel nem hotkeyes, nem egyesével kell kiválasztani a társakat és healleni...
    Eddig találkoztam olyan heallel, hogy lerakok egy kört és ott healel mindenkit, körülöttem két embert healel, meg előttem egy körben healel. Akkor gondolom így fog működni?
  • tomonor
    #2724
    38-as priest jelen
  • Fpocok
    #2723
    Ha van itt egy magas szintű priest, írjon rám pls.
  • Marfy
    #2722
    Tudtommal a Veritas, Fraya vannak magyarok illetve PVE. Bár nem tudom mennyire lehet rájuk bejutni, ha nincs ott karaktered.
  • LocalPatriot
    #2721
    ?
    Eddig Balderen voltam. Voltak magyarok, de állandóan le Pk-ztak.
  • BoneDragon
    #2720
    deja vu
  • LocalPatriot
    #2719
    Új karit kezdenék, és olyan szerveren ahol nincs pk, ill. vannak magyarok. Hol kezdjek?
  • Fpocok
    #2718
    Frayara... sor nélkül!
    A szerver nevéről Freya jut eszembe... óóó régi szép idők!
  • Bandeeka
    #2717
    nem tudok a supportra se belépni mert oda meg nem enged
    Volt ott nekik 1 mail cím arra küldtem 1 levelet.
    De azért köszönöm
  • Fpocok
    #2716
    Kedvedért megnéztem: Nekem sem küld emailt, szóval náluk a gond. Írj supportnak, hogy meg akarod változtatni.
  • Bandeeka
    #2715
    Sziasztok!
    Tudtok vmi megoldást a 2690-es hozzászóláshoz?

    Köszönöm
  • Marfy
    #2714
    Értem, köszi! Megyek és megkeresem.
  • Fpocok
    #2713
    Meg nem mondom a nevét ,de a fővárosban van egy vendor, ahol pénzért tudsz bővíteni. Egy pocok az árus, de nem tudom a helyét.
  • Marfy
    #2712
    Hogy tudom a táskám méretét növelni?
  • Fpocok
    #2711
    Reggel óta benn vagyok Frayason. Most lett meg a pacim :D
  • BoneDragon
    #2710
    Igen így sírhattál mert nem jutottál be azonnal. :P
  • Marfy
    #2709
    Gyere játszódni!
  • Fpocok
    #2708
  • BoneDragon
    #2707
    Előre megmondtam, hogy 1-2 hét. Tessék 1 hét kellett hozzá.
  • Marfy
    #2706
    Most léptem be a Fraya-ra és nincs sor.
  • szergely83
    #2705
    Végig lesznek solo questek, egészen 60-ig. BAM-os és egyéb group questekre nem vagy rákényszerítve olyan 47-48as szintig, onnantól viszont kb. 56-ig belassul a szintezés és kifogysz a solo questekből, ha a group küldiket nem csinálod grindelned kell. Ha viszont találsz rá partyt, sima ügy. Főküldik között viszont elég sok a group quest is, azokat muszáj csinálni menet közben, de ha mást nem, visszamenőleg le tudod solozni nagy részüket.
  • Fpocok
    #2704
    Letöltöttem mégegyszer... megnézem megint.
  • Jacky
    #2703
    Sziasztok.
    Veritason nem volt sor 17.00-kor tegnap. Úgy látszik jót tett a szerverlezárás. Persze ez csak ideiglenes megoldás, de annak jó.
    Azért később jó lenne, ha esetleg vki a barátaival akar játszani és máshol csinált karit, át tudna jönni.
  • Marfy
    #2702
    Tegnap du. 6kor léptem be, semmi sor nem volt. Este 9ig játszottam. Majd kiléptem, 10kor újra megnéztem, de akkor sem volt sor, egyből a karakterválasztóra dobott. Másik szervert is megpróbáltam (Veritas) ott volt egy 250-es sor, de viszont ott nincs karakterem.
  • Fpocok
    #2701
    Tényleg?
  • LocalPatriot
    #2700
    Köszi, be is léptem már tegnap az Insomnia guildba. Lvl 20-as vagyok már:)
    Kb hányas szintig lehet fejlődni küldikkel? Gondolom 30-40 körül már csak partyk vannak nem?
  • Marfy
    #2699
    El sem hiszem, Fraya-n megszűnt a sor?
  • MaRee
    #2698
    Balderen Insomnia és Magyarok nevű magyar klánok vannak, kb 30-50 taggal. A social menü guilds részénél ha beírod a keresőbe a nevüket, akkor tudsz Apply-zni hozzájuk és felvesznek.
  • Hecker007
    #2697
    Üdv most kezdtem a játékot, már vagy egy lvl 11-es Sorcerer karakterem, de gondolkoztam azon hogy kezdek egy Priestet vagy egy Mysticet ami tud healelni, főleg haverokkal együtt játszunk viszont néha jól jönne egy healer. De ha egyedül játszok akkor is jó lenne hogyha tudnám a questeket csinálni, kérdés hogy ezzel a két karakterrel mennyire lehet egyedül játszani?
  • LocalPatriot
    #2696
    Balderen van magyar klán? ill. filózok h új karaktert kezdek, hol érdemes kezdeni? Írtátok h Ishaura de oda esélytelen.
  • semo1
    #2695
    Köszi
  • nxs
    #2694
    GFnél lassan minden napra jut pár óra karbantartás....biztos megint rugót cserélnek a kenyérpirítóba.
  • LocalPatriot
    #2693
    Karbantartás van. Én úgy tudom 13:30-ig. Lehet elhúzódik.
  • semo1
    #2692
    nekem a launcher közepen van 1 fehér ablak amibe nincs semmi.
    és nemtudom elinditani a játékot,mert a play gomb inaktiv.

    esetleg valmi ötlet? miértvan ez?
  • LocalPatriot
    #2691
    Köszi szépen mindenkinek! Megnézem.